mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 22.09.2024 : 20:48:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 204 205 206 207 208 [209] 210 211 212 213 214 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 783909 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3120 : sobota, 23.02.2013 : 23:51:22 »

Sicer pa Samo mora pokazat kdo jebilprviprihiši Kiss!
Tlele bo mel pa en problem, ker prva pri hiši sem jaz in če se jaz odločim, da je nekaj ne, pol je ne!

dolgoletnosamoinševednopredvsempasjapress
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3121 : sobota, 23.02.2013 : 23:53:48 »

Tlele bo mel pa en problem, ker prva pri hiši sem jaz in če se jaz odločim, da je nekaj ne, pol je ne!

dolgoletnosamoinševednopredvsempasjapress

ok. prvi od mačkov noooooo.
Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3122 : sobota, 23.02.2013 : 23:57:06 »

Sej zaenkrat sem ful prijazna in mu pustim, ker se mi zdi, da ni nobene krize in ta mala se zna zelo lepo zase postavit in mu nazaj pokazat kako se s ščuRknjenimi mačkami dela.  Wink

Ooo, prihaja pomlad, prihaja Wink, našega Jacota  že en teden fajn daje.
Iz Jackotovega khm v naravina ušesa! 
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3123 : sobota, 23.02.2013 : 23:59:41 »

Narava ima neke svoje plane, zgleda. Tako kot pri nas zdajle sneži, je v Horjulu začelo že ob petih popoldan in sem se zelo hitro spokala domov. In ne, nisem bila na hribčku, bila sem v dolini horjulski.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3124 : nedelja, 24.02.2013 : 00:03:10 »

Kako to misliš, nisi bila na Hribčku, a si pozabila, da smo se že vse zmenili, ti izbrali primernega mačjega psa in da te je tam čakala Vaja s svojo culico?  Angry Angry
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3125 : nedelja, 24.02.2013 : 00:05:38 »

Danes bi morala tam ostat, ker ne bi prišla več domov, bom šla drugič.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3126 : nedelja, 24.02.2013 : 00:07:39 »

Brez skrbi, Jaco se nikoli ne zmoti. Tudi sicer ob ženitvenih (khmm Roll Eyes Huh) tednih zelo spremeni svoje vedenje - iz izjemno lenega, mirnega mačka se spremeni v zelo živahnega, precej nemirnega, spi manj, več se giblje, okolica ga bistveno bolj zanima. 
Sem na začetku mislila, da gre bolj za nenavaden, izreden pojav (sploh mi ni bilo jasno, od kje tako vedenje kastratu), po petih letih ponavljajočega se vzorca mi je jasno, da se njegovo vedenje spreminja v ciklih  - po naravi. Sicer tudi pri steriliziranih  psicah ne pride do popolnega upada hormonov - del jih tvori maternica. Ampak je količina verjetno zelo odvisna od posameznika.
Držimo pesti, da bo čim prej manj snega in bo Mačja lahko šla na pot.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3127 : nedelja, 24.02.2013 : 00:09:47 »

Ne delat računov brez krčmarja, Smetka je dobila dooooolg spisek in me bo verjetno nekam poslala....
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #3128 : nedelja, 24.02.2013 : 00:10:03 »

A vi vidite kako srečen je g.Pes na vikendu, ker lahko KONČNO na kavču pa na dekci dremčka, lupček zlati
zatirani  ljubezen ljubezen, četudi samo zato, ker je pač Ščurka v kadru  Tongue

Vi pa samo o mačkih, ki tako nikoli nista drugje kot na kavču, mizi, stolu, rami, vratu ...  Angry
A je kdo kdaj debatiral o tem kako g.Pes kakšno pasjo frajlo naskakuje?  jezen Pa ima Jajca in bi jih bolj upravičeno lahko  pevka

Misliiiim  bruham
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3129 : nedelja, 24.02.2013 : 00:12:23 »

Tlele bo mel pa en problem, ker prva pri hiši sem jaz in če se jaz odločim, da je nekaj ne, pol je ne!

dolgoletnosamoinševednopredvsempasjapress
Mhmmm ... tolk pasja, da ubogemu NVMP kuŠku pustiš, da se v ledeno mrzlem snegu do vratu namaka Sad A te N-Č ne skrbi, da se bo prehladiu, reUček (poglej na peti slikci, kako je bogi, ker se ne zmore iz snega izkopat) Evil

Kar pa se znakov pomladi tiče:
NVMM tudi Bertota včasih takole od zadaj naskoči in kot da bi ga hotel za vrat zgrabit, ampak v glavnem je to posledica Bertovega najedanja in napadov iz zasede in skakanja (dobesedno) po glavi. Jaz imam občutek, da hoče NVMM tamali zgagi tako pokazat, da ga ima zadosti Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3130 : nedelja, 24.02.2013 : 00:14:10 »

@Čarka, pa a ne štekaš, da je No Jinx "dolgoletnosamoinševednopredvsempasja" in da zato teče debata predvsem o mačkih Tongue Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #3131 : nedelja, 24.02.2013 : 00:19:44 »

Ma sej večina kastriranih mačjih samcov z "naskakovanjem" nadleguje (še posebaj) mačke, jaz pustim, da se zmenijo sami, če pa kljub pihanju in šamarju še kar ne neha težit, pa posežem vmes, da takoj odneha. Kaj pa vem, naš Fakini je drugače ful nežen samček, ampak ima včasih kak preblisk, da bi puncam težil, ko že ravno nima drugega za počet Roll Eyes. Tečen dec pač Tongue.

Fotke so pa spet  Cheesy Kiss.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3132 : nedelja, 24.02.2013 : 00:24:03 »

A vi vidite kako srečen je g.Pes na vikendu, ker lahko KONČNO na kavču pa na dekci dremčka, lupček zlati
zatirani  ljubezen ljubezen, četudi samo zato, ker je pač Ščurka v kadru  Tongue

Vi pa samo o mačkih, ki tako nikoli nista drugje kot na kavču, mizi, stolu, rami, vratu ...  Angry
A je kdo kdaj debatiral o tem kako g.Pes kakšno pasjo frajlo naskakuje?  jezen Pa ima Jajca in bi jih bolj upravičeno lahko  pevka

Misliiiim  bruham
A, ne, a ne? KuŠke je treba hvalit, pa govorit kolk so lepi, pa zlati, pa pridkani, pa oh in sploh vse naj naj.  

In pol tlele plac zapravljamo z mačkami, ker skoz ene probleme povzročajo, ki jih še poznavalec tako popolnih bitij kot so kuŠki ne zna sam razrešit.  butnglavc

Je pa res, da je sreča, da obstajajo ta mačje, ki mi prijazno pomagajo reševat probleme, nastale zaradi ne tako zelo popolnih mačkov.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #3133 : nedelja, 24.02.2013 : 00:26:19 »

Ne delat računov brez krčmarja, Smetka je dobila dooooolg spisek in me bo verjetno nekam poslala....
Čaki, čaki, čaki, to pomen, da si ji pisala in da napredujemo v smeri, ko bo Mačja ratala tud pasja?  bravo bravo bravo

Pa tko dolgegaa in zanimivega spiska, kot sem ji ga jaz za mačko poslala, ziher nisi skup spravla, kr vprašej Smetko.  Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3134 : nedelja, 24.02.2013 : 00:36:44 »

Čaki, čaki, čaki, to pomen, da si ji pisala in da napredujemo v smeri, ko bo Mačja ratala tud pasja?  bravo bravo bravo

Pa tko dolgegaa in zanimivega spiska, kot sem ji ga jaz za mačko poslala, ziher nisi skup spravla, kr vprašej Smetko.  Tongue

Recimo, da imam doma dve omladinki, od katerih je ena polnoletna in recimo, da bosta onidve zagovarjali skrbništvo pred Smetko...recimo, da sem jaz financminister in prevzamem čohanje, crkljanje in spanje v postelji, vse ostalo pa prevalim na njiju in recimo, da onidve želita biti pasji, jaz pa se delam neumno...
Logiran
Strani: 1 ... 204 205 206 207 208 [209] 210 211 212 213 214 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines