mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 15:04:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 366   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.  (Prebrano 786715 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1725 : sreda, 11.07.2012 : 07:37:15 »

G. Pes se je odpeljal v daljne kraje in se se bo slab mesec delal, da je Kraševec.  Smiley Je pa zanimivo, da mi ga je zdaj, ko je starejši, težje dati v varstvo, ker je vsak trenutek z njim še dragocenejši (če je to sploh mogoče), saj jih pred nama ni več toliko, kot jih je bilo, ko je bil še mlad.  Kiss
Uh, kako poznano....  Kiss Kiss Ampak ne dvomim, da imata še kar nekaj pred sabo!  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1726 : sreda, 11.07.2012 : 08:12:25 »

Kaaaj? In ti nič poklicala Cry
Ni ga peljala NoJinx Wink (meni je pa tudi ušel Sad Wink).
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1727 : sreda, 11.07.2012 : 22:10:35 »

Tako, kot je rekla SD, nisem ga peljala jaz, veš, da bi se javila, če bi ga.  Smiley G. Pes je že velik kuža in se lahko čisto sam pelje v prtljažniku avtomobila od sestrične.  Cool Prvo noč so, z izjemo nevihte, preživeli mirno in vsi so zadovoljni, da je g. Pes spet pri njih.  Kiss Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1728 : sreda, 11.07.2012 : 23:39:24 »

Potolažena Kiss

čeprav ... a si prav morala napisat un drugi del posta ... da sem se kisala in cmihala še en čas? Cry objem Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1729 : sreda, 11.07.2012 : 23:46:52 »

čeprav ... a si prav morala napisat un drugi del posta ... da sem se kisala in cmihala še en čas? Cry objem Kiss
Če je pa res ...  Sad Ampak nima veze, kolikorkoli že pač je pred nama, lepo nama bo vsak skupni trenutek!  Kiss ljubezen objem

P.S.: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - toča!!!!!!!!!!!!! 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1730 : sreda, 11.07.2012 : 23:57:12 »

Še en P.S.: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - vesoljni potop! 

Ampak vonj Ljubljane po poletnih in spomladanskih nevihtah je pa zame neprecenljiv.  ljubezen Enkrat sem vonju Ljubljane posvetila tale zapis:

Vonj Ljubljana
 Obožujem vonj, ki ga ima center Ljubljane po pomladanski nevihti. Vsako mesto ima svoj vonj. Vsak del mesta ima svoj vonj. Veste kako diši center Dunaja julija? Meni diši po sproščenem vzdušju poletnega dne pomešanega z dunajsko aristokracijo in dunajskimi imigranti. Diši mi po različnosti in kljub temu istosti in neskončnem vrvežu turistov. Kar sedela bi na Grabnu, zaprla oči in pustila, da me prepoji občutek vonja. Ljubljana po pomladni nevihti diši sveže. Mirno in spokojno, kot da te želi vprašati, kaj se sploj sekiraš, ne vidiš, da vedno pride nov začetek? Diši, kot da so ti odprte vse poti, kot da je vse možno in kot da se ti bodo uresničile mnoge sanje. Takrat zaprem oči in uživam ta vonj neskončnih možnosti. Uživam ga z vsako celico svojega telesa, ker vem, da bo trajal le par minut, potem pa bodo skupaj z vonjem izginile tudi utopične ideje neskončnih možnosti ...

Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1731 : četrtek, 12.07.2012 : 09:26:35 »

No Jinx, krasno si to napisala.. res ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1732 : četrtek, 12.07.2012 : 09:30:41 »

Aha, pa še res je tako...  Wink Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1733 : četrtek, 12.07.2012 : 11:37:26 »

JOooj, No Jinx, zdaj pa res ne vem, ali so tole hormoni ali leta ali čudna lunina mena ... ma ob tvojem tazadnjem postu spet cmeram Cry Si me prestavila enih 25 let nazaj, ko sem takole "vohala" Ljubljano.
A ti sploh veš, kako noro dobro znaš pisati?

objem Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1734 : četrtek, 12.07.2012 : 13:41:40 »

Vesela, da vam je všeč, hvala!  Kiss


JOooj, No Jinx, zdaj pa res ne vem, ali so tole hormoni ali leta ali čudna lunina mena ... ma ob tvojem tazadnjem postu spet cmeram Cry Si me prestavila enih 25 let nazaj, ko sem takole "vohala" Ljubljano.
A ti sploh veš, kako noro dobro znaš pisati?

objem Kiss

 Kiss Kiss objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1735 : četrtek, 12.07.2012 : 14:15:25 »

Pustmo, kaj si mislim o vonju LJ, sploh sparjene po nevihti Roll Eyes Tongue, ampak napisano je pa fenomenalno! bravo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1736 : četrtek, 12.07.2012 : 19:50:23 »

A vam nekaj povem?  Azn No, no, a vam?  Azn Azn No, prav, pa vam bom.  vegi

Mi mamo pa darile, mi mamo pa darile, mi mamo pa darile!  veselje veselje Sicer ne vemo s čim smo si zaslužili vso to dišečo lepoto, njami hrano in super majčko, ampak se ne bomo preveč spraševali zakaj iin bomo samo rekli: "Hvala mamaF za tako lepo dišeče presenečenje, ki nam je sto na uro polepšalo dan! Radi te imamo!"  Kiss objem ljubezen





Samo


vam pa mimogrede sporoča, da je orehov sladoled zakon in da ne vela, da dobi samo šalčko za polizat in ne cele porcije!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1737 : četrtek, 12.07.2012 : 23:02:31 »

Sicer ne vemo s čim smo si zaslužili vso to dišečo lepoto, njami hrano in super majčko, ampak se ne bomo preveč spraševali zakaj iin bomo samo rekli: "Hvala mamaF za tako lepo dišeče presenečenje, ki nam je sto na uro polepšalo dan! Radi te imamo!"  Kiss objem ljubezen





Samo


vam pa mimogrede sporoča, da je orehov sladoled zakon in da ne vela, da dobi samo šalčko za polizat in ne cele porcije!

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1738 : četrtek, 12.07.2012 : 23:09:08 »

Joooj, kaj sem zdaj ušpičila, bjonda jst trmoglavka
Dajmo še enkrat od začetka:

Sicer ne vemo s čim smo si zaslužili vso to dišečo lepoto, njami hrano in super majčko, ampak se ne bomo preveč spraševali zakaj iin bomo samo rekli: "Hvala mamaF za tako lepo dišeče presenečenje, ki nam je sto na uro polepšalo dan! Radi te imamo!"  Kiss objem ljubezen

Res je, da je treba v nemški šoli vse zaslužit in da "ni nič zastonj" ampak včasih pa naredimo izjemo Tongue

Recimo: ljubi zlati NVMP dobi od Zlate Mamice kaj slastnega tudi "kar tako" Wink "ker je pač luštkan", ane Wink

No, takole nekako so prišle te darile Smiley

Samo zato, ker ste in ker vas imam rada ljubezen ljubezen Kiss Kiss Kiss

Pa fotko tebe in G. Psa sem dobila takrat, ane Wink in nekaj obljubila v zameno.
In za licitacije prototip klobase je bilo treba naredit in fotkat Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1739 : četrtek, 12.07.2012 : 23:10:54 »

PS. Samo si absolutno zasluži polno šalčko sladoleda, že zato ker je luškan in lep in prijazen in ljubeznjiv in ker ... je laaaaačen Kiss Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 366   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Samo - nedolžni beli oblaček, leteča veverica Ščurk & Co.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines