mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 08:33:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanka Taja
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 46   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanka Taja  (Prebrano 97228 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #345 : četrtek, 02.02.2012 : 19:23:02 »

Pogodba se je iztekla in stanovanje bodo prodali. Hehe, ima slušalke, ko igra, tako, da tudi mojega tečnarjenja ne sliši Tongue
Seveda me je vesela Taja in jaz nje, da sva lahko več skupaj Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #346 : petek, 03.02.2012 : 19:24:28 »

Kako pa kaj Taja in Olly mraz prenašata? Ju kaj zebe? Smiley
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #347 : petek, 03.02.2012 : 21:30:16 »

Taja kar dobro prenaša mraz, je vesela, ko gremo ven. Če bi bilo kaj snega, bi se pa valala po njem. Plaščka ne potrebuje zaenkrat Wink
Če pa Ollya zebe zleze pod dekno. Drugače pride zvečer za nekaj časa k meni pod kovter spat, potem se pa še kam drugam prestavi, na stol.

Kaj pa tvoji, kako so (ne)zadovoljni z mrazom?
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #348 : sobota, 04.02.2012 : 07:56:50 »

Upam, da čimprej najdete novo stanovanje. Uživajte v teh mrzlih dneh.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #349 : sobota, 04.02.2012 : 17:37:06 »

Iščeva stanovanje, vsak dan gledava na internetu, sprašujema znance, bolj slaba ponudba za najem je trenutno. No sedaj sem se že navadila biti doma, mislim, da fantu tudi ni težko biti pri meni. Mami naju včasih "izkoristi" za pripravo kosila. Zaenkrat se dobro razumemo. Trenutno je pa situacija takšna, da smo v hiši vsi v enem nadstropju (mansarda), ker se bo spodaj rihtalo, potem bo pa seveda zopet frej stanovanje v mansardi. Je treba še premisliti opcijo, da bi si midva uredila. Ampak zaenkrat še iščeva tudi drugje.

Tako, sedaj pa še nekaj slikic mačkona in moje kužike Wink Sneg pada, meni je všeč, tudi Taji, Olly pa skozi okno opazuje snežinke.

zamišljena




midve


kuku izpod kovtra


opazovalnica (ima razgled na travnik za hišo in pa čez dnevno sobo v kuhinjo)




Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #350 : sobota, 04.02.2012 : 19:52:30 »

Kolk ste luštni! Kiss
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #351 : nedelja, 05.02.2012 : 02:08:01 »

Taja kar dobro prenaša mraz, je vesela, ko gremo ven. Če bi bilo kaj snega, bi se pa valala po njem. Plaščka ne potrebuje zaenkrat Wink
Kaj pa tvoji, kako so (ne)zadovoljni z mrazom?

Uh, Kylieju je všeč, ker je pač samojed... Smiley Bonija tudi ne zebe kaj dosti, najbolj zmrznjene sorte je Poppy, on je itak povsod najbolj občutljiv. Če gremo ven za dlje časa ju oblečem v plaščke, da mi glih ne zmrzneta, za kratek sprehod pa sta kar brez, ker nočem tudi preveč komplicirat... Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #352 : nedelja, 05.02.2012 : 02:10:35 »

Uh, čisto sem spregledala slikce! Luškani ste vsi, Taja uživa na snegu vidim! Cheesy Kiss Olly je luškan, takole skrit pod kovtrčkom da ga ne zebe... Smiley

Ja vama tudi jaz želim da čimprej najdeta stanovanje! Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #353 : nedelja, 05.02.2012 : 15:20:34 »

Hehe, ima slušalke, ko igra, tako, da tudi mojega tečnarjenja ne sliši Tongue


 Grin potem je tak kot moj, sem pa tudi jaz srečna, da ima gor slušalke, da ne rabim poslušati njegovega ropotanja in cviljenja avtomobilov  Tongue Včasih si mislim, samo da ropota, pa si ves srečen  Evil Grin

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #354 : nedelja, 05.02.2012 : 15:25:33 »

Hehe, slikce sem pa tudi jaz spregledala, ker sem prej oddala post. Vidim, da imate kar nekaj snega, in Taja res zgleda, da uživa  Kiss Olly pa tudi notri na toplem  Grin Kiss Kako je luškan, ko kuka izpod kovtra, samo učki in smrček se vidijo   ljubezen
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #355 : nedelja, 05.02.2012 : 16:30:18 »

Grin potem je tak kot moj, sem pa tudi jaz srečna, da ima gor slušalke, da ne rabim poslušati njegovega ropotanja in cviljenja avtomobilov  Tongue Včasih si mislim, samo da ropota, pa si ves srečen  Evil Grin

Moj igra preko live strelske Call of duty in ima zraven kakšne komentarje, da te ušesa bolijo Tongue


Ja je kar zapadlo nekaj snga. Sedaj se saj ne čuti toliko tisti mraz in je vsaj nekaj zimske idile Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #356 : nedelja, 05.02.2012 : 16:36:21 »

Moj igra preko live strelske Call of duty in ima zraven kakšne komentarje, da te ušesa bolijo Tongue

 Grin Grin pa srce včasih tudi, a ne?  Grin

Moj pa samo dirka, pa ropota kot da je zmešan. Ima vse, sedež (simulator), volan, menjalnik, stopalke, samo še kolesa mu manjkajo, pa bi se lahko odpeljal  Tongue  Grin (včasih bi prav pasalo  Tongue Roll EyesWink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #357 : nedelja, 05.02.2012 : 16:43:02 »

Uf, noro Smiley Še dobro, da mojemu niso avti tako všeč, ker ne vem, kam bi si vso to opremo dal Grin Ampak sigurno bi se našel prostor. Kinekt imata? Midva imava, samo me ne potegne, da bi kaj igrala. Od začetka sem malo probala.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #358 : nedelja, 05.02.2012 : 16:54:04 »

Imava, pa me ravno tako ne pritegne, kot tebe ne, me bolj pritegne Move na PS3, ker ima bolj realne like za upravljat. Čeprav je Kinect super senzor, baje do sedaj eden najbolj narejenih. Ga kupujejo tudi razne fakultete in ustanove. Midva imava xbox360, Playstation3, računalnik, ni da ni...mašinerije kolikor hočeš.  Tongue  Grin

A veš, da si ti iz Damjanove spletne trgovine kupila COD MW3 Smiley? Wink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #359 : nedelja, 05.02.2012 : 17:39:55 »

Neeee Wink Ubistvu je preko mene naročil fant, ja, hehe. Moj pa ima en xbox za na live in še  enga novega za druge igrice.


Da ne smetim toliko teme, sva bili s Tajo prej zunaj pred hišo in so jo sosedove punčke prišle božat, se jim je kar nastavljala. Samo, da se čoha Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 46   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanka Taja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines