mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 17:06:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanka Taja
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 46   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mešanka Taja  (Prebrano 100204 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #225 : sobota, 25.06.2011 : 09:23:51 »

Midve sva prišli že nazaj, v četrtek. Bilo je super, lepo vreme, osvežujoča voda, obe sva se naplavali in nahodili v prijetnih sprehodih.

Polovica kampa je prilagojena za lastnike psov. V drugi polovici kampa pa psi niso dovoljeni. Uredili so koše z vrečkami, plažo za pse, pasji wc in tuš.



























Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #226 : sobota, 25.06.2011 : 09:59:41 »

Mešanka, kje pa je tole? Shocked  (Sorry,  če že kje piše in sem spregledala - zgleda odlično!)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #227 : sobota, 25.06.2011 : 14:23:40 »

V Poreču je kamp, ozorima med Porečom in Vrsarjem, kjer je mala vasica Funtana. Drugače se pa imenuje Naturist camping Istra Wink V zadnjih letih so ga kar uredili. Smo pa tu že kakšnih 15 let  Cool
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #228 : sobota, 25.06.2011 : 16:33:30 »

O, super zgleda  Cheesy sem tud jaz hotla vprašat, kje je to.  Smiley A si se tudi ti kaj kopala, in koliko je kaj topla voda? Taja  Kiss vidim, da se je.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #229 : sobota, 25.06.2011 : 16:41:36 »

Ja tudi jaz sem se kopala. Voda je bila osvežujoča, ne vem sicer koliko stopinj je imela, mogoče 23, 24. Taja me je takoj potegnila v vodo, je uživala, hodila po vodi in tudi v malo globlji zaplavala Smiley
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #230 : sobota, 25.06.2011 : 20:46:54 »

Super ste to počitnikovali! Smiley Pa je bilo dosti psov v tem kampu in na pasji plaži?
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #231 : sobota, 25.06.2011 : 22:20:49 »

Ja, psov je bilo kar nekaj, sploh ko so dovoljeni samo na eni polovici kampa jih je bilo zato več videti. In vsi so bili navdušeni nad svojo plažo Wink To so kar skakali v vodo, moja Taja pa lepo počasi po stopničkah, hehe.

Naj povem, da se drugače samo v naši prikolici izmenjujejo 3 psi Cool Si delimo s stricem seveda.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #232 : nedelja, 26.06.2011 : 11:45:27 »

O, kako lepe slike, je videti, da je Taja zelo uživala Smiley
Kako pa je v tem kampu s senco in kotički za manjše šotore? Me matra firbec, ker mi zmeraj kampiramo s svojim šotorom, letos pa bomo morali zaradi Roka iskati kaj takega, kot ti opisuješ, torej psom prijazen kamp Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #233 : nedelja, 26.06.2011 : 15:33:32 »

Sence je kar nekaj, sploh za šotore je prostor bolj pod drevesi. So parcele, kjer je meja točno določena in cena malo višja ter prostor kjer ni omejitve, koliko je tvojega prostora. No mi nismo na parceli, tako, da včasih kdo kampira čisto zraven naše prikolice. Imamo pa pavšal, od maja do oktobra postavljeno.
Ta kamp je bolj miren, zato ker so večinoma starejši ljudje in družine z otroci, ni mladine, ki bi razgrajali. Je pa kamp khm nudistični  sram Imaš svoj mir in dovolj prostora za uživanje.

Takole zgleda Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #234 : nedelja, 26.06.2011 : 19:59:19 »

Na otoku Cresu (Martinščica), letos greva midva sem, pa ne prvič (ampak vedno brez psov  sram) je ravno tako kamp, imenuje se Slatina, ki je prilagojen psom. Čudovit kamp, vse prijazno psom, lepo čisto morje, lepe plaže. Meni je v glavnem eden najlepših kampov, in na sploh narava, ki ga obkroža.  Wink Pa še gledaš na odprto morje, sončni zahodi so prečudoviti, ko sonce zahaja v morje.  Smiley Je pa enako bolj miren kamp.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #235 : nedelja, 26.06.2011 : 22:34:14 »

Mešanka, hvala Smiley FKK mene čisto nič ne moti, ravno nasprotno ... khmmmm - v našem primeru bi motilo naša dva najstniška mulca Tongue Ehhh, ja vsega človek ne more imet, bova pa sama z Mojim in psom kdaj šla sem pokukat, ko bo mularija kje po svoje Tongue
Vam pa kar zavidam tole ogromno prikolico, super izgleda!
@Branka, hvala tudi tebi za info - Slatino smo šli pogledat enkrat 100 let nazaj, je bilo tudi meni všeč Smiley Letos smo hoteli prvi teden v juliju v Valun na Cresu (tudi tam so psi dovoljeni), pa zaradi zdravstvenih težav ne bo ratalo, pozneje pa raje ne gremo, ker rata huda gneča (je zelo majhen kamp) ... no, mogoče se pa odpravimo v Martinščico, si mi dala idejo Wink

Taja, oprosti za smetenje tvoje teme - dobiš Kiss Kiss v zameno Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #236 : nedelja, 26.06.2011 : 22:59:19 »

Mešanka, hvala Smiley FKK mene čisto nič ne moti, ravno nasprotno ... khmmmm - v našem primeru bi motilo naša dva najstniška mulca Tongue Ehhh, ja vsega človek ne more imet, bova pa sama z Mojim in psom kdaj šla sem pokukat, ko bo mularija kje po svoje Tongue
Vam pa kar zavidam tole ogromno prikolico, super izgleda!

Hihi, no me veseli, da te ne moti. Vem kako se počuti mladina v takšnem okolju, sem dala skozi to.
Drugače sem pa zadnje dva meseca premišljevala o oddihu in zbirala pogum, da grem sama s Tajo na morje. In na koncu sem se prav odločila, da sem šla.

Taja nima nič proti smetenju teme Wink Se še vseeno držimo teme o psih, oziroma o kampih primernih za pse. Žal jaz ne poznam nobenega drugega kampa, tako, da vi kar z idejami na plan Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #237 : ponedeljek, 27.06.2011 : 01:33:21 »

U, vau, krasne slikce, morjeeeeeeeeeeeee! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Super ste se imeli, vidim da ste uživali!
Mi gremo pa čez en teden na morčka, jupi! veselje
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #238 : ponedeljek, 27.06.2011 : 01:34:52 »

Koliko stopinj pa je imelo morje?
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #239 : ponedeljek, 27.06.2011 : 08:06:36 »

Hvala Lynn Smiley To je bil samo krajši oddih, dopust še prihaja, vendar brez živali.
Morje ni bilo več tako mrzlo, ne pa tudi še toplo. Takšno osvežujoče, da se da kamot zaplavati. Mogoče je imelo 23 stopinj, sploh nisem pogledala. Jaz preverim, ko pomočim prst v vodo Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 46   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Mešanka Taja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines