mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 10:37:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 182706 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #465 : torek, 05.04.2011 : 20:08:10 »

Ja, pridite kaj na canicross pogledat, da ne bo Neli edina cirkusa zganjala s svojim piskajočim, vriskajočim, ušesa parajočim visokim C. Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #466 : torek, 05.04.2011 : 20:13:19 »

O, kdaj pa imate treninge na Mengeškem polju? Mene bi res zanimalo to videt Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #467 : torek, 05.04.2011 : 20:30:14 »

Bom prišla, mi je bilo prav žal, ko sem zadnjič (prepozno seveda) videla slike. Silverca je take sorte, da če je kdo pred njo ga nujno hoče prehiteti in vleče kot pri norcih, ko pa enkrat vse prehiti, jih pa hoče počakat. Če bo kdo hotel teči z njo, lahko poskusi.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #468 : sreda, 06.04.2011 : 08:10:01 »

Velja Lanabela, bo aleš tekel z njo. Je pa neli res faca, še ko teče ima čas se dreti Cheesy. Bom sporočila tudi v tej temi, kdaj bo naslednji trening. Zdaj je 16. in 17. tekma v Logatcu. Tako da kdor želi lahko pride pogledati tudi na trening.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #469 : sreda, 06.04.2011 : 09:24:29 »

Zdaj je 16. in 17. tekma v Logatcu. Tako da kdor želi lahko pride pogledati tudi na trening.

Morda veš, KAJ se bo dogajalo v nedeljo dopoldne, podelitev bo menda ob 13.00? In ali lahko pridemo pogledat s svojimi psi? No ja, s kakšnim od njih.... Roll Eyes Tongue

K
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #470 : sreda, 06.04.2011 : 10:55:31 »

Xena, kolikor je meni znano, lahko pride kdorkoli pogledat, s psi ali brez. Navijači so itak vedno zaželjeni. Tongue Dopoldan se bo po moje dogajal predvsem canicros, bikejoring in carts. Wink Če logično pomislim, ne bo tako zelo hitro konec. Sicer ne vem, na koliko časa bomo štartali eden za drugim, ampak preden se vsi zvrstimo in prisopihamo v cilj, bo nekaj časa trajalo... Pa še kolesarji in vprege... Pa da po teku uredimo sebe in svoje pse... Se mi zdi da bo ura kar hitro odbila poldne ali več. Smiley Sicer pa mene tudi zanima, kako točno to gre. Bo Alba povedala, ki ima že izkušnje s tem. Smiley

Super Lanabela! Smiley Komaj čakam, da spoznam še Silverco. Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #471 : sreda, 06.04.2011 : 12:49:58 »

Xena  v nedeljo dopoldan bomo štartali drugi tek Wink. Najprej bikejoering, ko ti končajo carti, potem na zadnje pa še canicross. Daleč največ nas je canicrossašev, mislim, da celo 20 punc. Pridite v čimvečjem številu, s psi, sploh ni problema Wink. Lani nas je bilo veliko gledalcev brez in s psi. Proga poteka na travniku, in je izredno široka. Štart in cilj pa sta izredno blizu. Idelano za fotkati, za navijati Wink. Posebej še za naju z Majo ter Albo in Neli. Prepoznali nas boste pa po iemnih tekmovalca in psa na štartni številki. Lani je bil tudi srečelov, pa nekaj stojnic Wink.

p.s. Lanabela sori, da ti smetimo temo.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #472 : sreda, 06.04.2011 : 12:57:55 »

Kul, hvala. Imam namen prit pogledat, a šele v nedeljo, ker imam ob sobotah azilaše. Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #473 : sreda, 06.04.2011 : 13:39:35 »

Vi kar "smetite", je zanimivo. V logatec me verjetno ne bo, čeprav me mantra. soboto imam zasedeno, v nedeljo sem pa povabljena na rojstni dan in bo hudič če ne pridem. Na polje pa vsekakor pridemo, če le ne bom imela kakšnega treninga ali tečaja takrat.

Mimogrede, moram pohvaliti junaško Silverco, ki je pomagala Laki ujeti OGROMNO podgano , ki je prilezla iz kanalizacije. Ponosni lovki sta se bili pripravljeni s težkim srcem ločiti od trofeje šele za kilco perutničk.
Imam imenitno sliko, a žal ni ravno primerna za javno objavo.....
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #474 : sreda, 06.04.2011 : 20:04:41 »

Opa, pridni pridni punci Afro bravo Podgana pa ni kar tako!
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #475 : sreda, 06.04.2011 : 20:20:04 »

Mimogrede, moram pohvaliti junaško Silverco, ki je pomagala Laki ujeti OGROMNO podgano , ki je prilezla iz kanalizacije. Ponosni lovki sta se bili pripravljeni s težkim srcem ločiti od trofeje šele za kilco perutničk.
Imam imenitno sliko, a žal ni ravno primerna za javno objavo.....

Mene pa zanima, če je mogoče, da podgana huje poškoduje psa (Laki in Silverca sta veliki, kaj pa manjši psi) oz.okuži s kakšno boleznijo?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #476 : sreda, 06.04.2011 : 20:36:46 »

To se pa tudi jaz vprašam včasih že ob miši. Me zanima, če je kaj na tem.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #477 : sreda, 06.04.2011 : 21:19:21 »

Načeloma s steklino in leptospirozo. Če s še kako, ne vem. Oboje itak cepimo.
Bi blo pa zanimivo vedet, kolko drži cepivo proti slednji (glede na današnjo debato o pogostosti cepljenj).
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #478 : sreda, 06.04.2011 : 21:56:54 »

Podgane so od vraga, sploh takole velika kot je bila tale (od nosa do konca repa 32cm). Laki je dovolj spretna in jo je odnesla brez praske, Silver pa je bila malce nerodna in je dobila nekaj prask po nosu. Drugače pa ja, lahko naredi grde in globoke ugrize. Do kosti. Teoretično se lahko naleze vse mogoče, v praksi pa niti ne. Stekline pri podganah pri nas k sreči še niso našli. cepivo za leptospirozo drži vsaj pol leta in obe sta bili cepljeni. Glede na to, koliko miši in voluharjev polovijo in požrejo morajo biti prekužene proti vsem glodavskim nadlogam, sicer bi jih že pobralo (Enkrat me je ena veterinarka vprašala, kako je kaj Betka, takrat, ko je imela tisti nagnusni tumor, pa sem čisto tako rekla da je bolje, saj se ji že ljubi loviti miši. Od ogorčenja ji je vzelo sapo, lov na miši je najstrožje prepovedala, naštela mi je miljon stvari, ki da jih bojo dobile od miši, sploh pa da bo zanesljivo pobralo Betko. No ja, Betka še vedno  lovi in upam, da jih še nekaj časa bo.)
Tako čisto po pravici povedano mi je za podgano žal, so mi zelo simpatične in zanimive - dokler ne prilezejo v bajto. potem pa vrag odnese šalo, saj z njimi ni mogoče sobivati niti pod razno. No ja, tole je Silver staknila in jo prignala k Laki, Laki jo je pa tako na hitro stisnila, da še zacviliti ni imela časa. Pridni obe, jaz bi si dolgo pulila lase in nastavljala čedalje bolj krvoločne pasti preden bi se jo (mogoče) znebila.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #479 : ponedeljek, 25.04.2011 : 15:39:04 »

Babe so uživale na prazničnem izletu:



Štrumf pa je izkoristil priložnost, in si medtem privoščil svojo zabavo:

Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines