mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 13.09.2024 : 23:18:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 133675 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #210 : sreda, 31.08.2011 : 09:46:07 »

 Cheesy Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #211 : ponedeljek, 12.09.2011 : 18:59:49 »

Danes smo še posebno extra uspešno utrdili nezaželjeno vedenje Evil in psa podučili, da se vztrajnost izplača Wink. Itak da ima že od nekdaj za svojo sveto dolžnost, da preveri, če smo vse lepo pospravili iz kuhinjske mize. Ponavadi tako, prefinjeno in naskrivaj, da smo lahko potem še posebej zadovoljni z njo. Zadnjič me je odrešila od overdoze holesterola, ki bi ga zaužila z maslom...pa tako v trdno je spla pod klopjo, pod mizo (taktična lokacija, kakopak Cool)...skočim za sekundo do računalnika (da bi se maslo na krožničku malo omehčalo), slišim žvenket, letim v kuhinjo in itak - nasmejan pasji obrašček, migetajoč z uški in repkom, vsa ponosna na svojo čistilno akcijo Roll Eyes.

Noooo, danes, danes je pa bila sploh poplačana za svoj trud domače čistilke Azn. Tokrat je bil šefe nepreviden pri puščanju "odpada" na mizi. Klobasa! Ena velika polovica para in še polovička polovičke. Seveda je spet računalnik vsega kriv. Mala p**sička se je še zelo taktično malo po kolenih crkljala, nato pa zapustila dnevnosobni teritorij. Nakar slišim skorajda panično "kje je pes?"...si mislim, pa kaj komplicira, sej okna so zamrežena, vrat ni noben odpiral...no, izkazalo se je, da je dragi zagledal prazen krožnik (no, polovička polovičke je ostala zanjga Tongue), psa pa nikjer  Shocked. Valda se je skrila v najbolj oddaljen kotiček pod klopjo, samo ritka je ven gledala (je že vedla zakaj je bilo treba klobaso na najbolj oddaljen konc odnest Grin)...uspelo nam je rešit le konce klobase, ne vem kako ji je to tako profesionalno ratalo, kot v risanki .

Tako da, dnevni nauk je bil definitivno za oba zelo poučen - eden je pač na temo vztrajnosti, drugi pa o tem, da se klobas pač ne pušča brez nadzora na mizi Cheesy

...zdej pa srečna počiva na kavču, mi pa upamo, da bomo takisto počeli ponoči...da ne bo kake driskice slučajno Angry
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #212 : torek, 13.09.2011 : 07:54:02 »

Jaz sem imel samo enkrat ta problem, sem pustil nekaj salame na krožniku na mizi in šel iz sobe. Seveda je bila Fifi pogumna, se povzpela na mizo in zagrizla v slasten zalogaj. Ni pa vedela, da je bil to preiskus. Na salamo sem natresel nekaj tabascota in čakal, da se zgodi. Mislim, da ji pikantna hrana ni po godu... glede na njeno reakcijo.  Evil Grin Sedaj s krajami sploh nimam več problemov.  Evil Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #213 : torek, 13.09.2011 : 08:15:58 »

Uf, požeruščki kosmati Roll Eyes Cheesy
Mi smo pa imeli kontra izkušnjo. Naš bernc je cel večer zvesto in vzorno čuval celega (očitno na srečo) surovega piščanca, ki ga je mama pozabila na pultu. Je ležal spodaj in nič ukradel, ni pa bil vajen jesti surovega mesa, mogoče ga zato ni zanimal. Bohve kaj bi bilo, če bi bil piščanec pečen Shocked Evil Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #214 : torek, 13.09.2011 : 10:46:31 »

Ja uboga Fifi! Sama zloba te je! Angry Ma sej ponavadi pazimo kaj puščamo na mizi...sploh ker dostop do klopi ima vedno, ker je to pot do okenske police, kamor se gre rada sončit. Hehe, samo klobaso lahko pač samo predstavnik moške rase Tongue tako nepazljivo pusti na dosegu pasjega smrčka Grin. Na srečo ji ni udarilo na prebavo (je bil kar zajeten in špehnat kos...pa še dimljena je bila, mmmm Cheesy).
 Joj, Kocka, si me spomnila na prigodo stanodajalčeve ribe Grin. Včasih sem živela pri enem stareeeeejšem gospodu (totalna faca), ki je imel mačko. In si je on pripravil kosilce, lepo navegetal ribo in jo pustil na pultu Grin. Najbrž mi ni potrebno kaj preveč razlagat, kako sva tole ribo iskala po celi bajti, on je celo mislil, da mu jo je sosed (ki je tu pa tam kar prišel na obisk brez najave) iz hudobije odnesel (včasih je imel ene take preganjavice Roll Eyes). No, riba se je našla, malo oglodana, pod kavčem Grin.

Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #215 : nedelja, 18.09.2011 : 21:12:34 »

Pozdravček, lexi in tebi od naše netopirčice Pupe, upam da bosta najini uhljati pasji ritki postali prijateljici.

p.s. men so pa všeč Lexini ušeski Cheesy
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #216 : nedelja, 18.09.2011 : 21:36:28 »


p.s. men so pa všeč Lexini ušeski Cheesy

Le zakaj? Grin Wink Fajn je bilo Pupo videt v živo, je še manjša kot sem si mislila, miška mala Kiss. Mislim, da bi bilo treba enkrat narediti eno srečanje vseh teh mini kranjskih uharic Cool Smiley
Logiran
bbpikica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 105


WWW
« Odgovor #217 : nedelja, 18.09.2011 : 22:23:41 »

Se čist strinjam glede srečenja Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #218 : ponedeljek, 19.09.2011 : 14:29:47 »

Odkar imamo mačjo okrepitev se ji je pasje življenje definitivno izboljšalo-končno je mesek malo večkrat na sporedu, pa kaka konzervica...kaj češ boljšega....pa ceeela kopica igračk Cheesy

Kdo pravi, da je Pero samo za mucke?


moj Pero, MOJ! Angry


nasploh se je specializirala v puljenju repkov miškam Roll Eyes



ekhm...ja in takrat, ko gre Švejk po palčke za ušesa (se ve, kaj pa smotani ljudje puščamo odprta vrata od prepovedane cone Angry), si ona postreže s čim drugim Evil

zalotena!


pridelek


ampak seveda...le kdo bi ji zameril Roll Eyes Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #219 : ponedeljek, 19.09.2011 : 18:00:38 »

Kakšna modelka!  Kiss  Na zadnji sliki je pa: "jaz nič kriva, pa tko fletna"!   pevka
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majch
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 101


« Odgovor #220 : ponedeljek, 19.09.2011 : 23:12:37 »

Srček  Smiley Kiss
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #221 : torek, 20.09.2011 : 18:04:51 »

ej, a to so še "moje" miške?
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #222 : torek, 20.09.2011 : 21:09:23 »

Ne, ne niso - bi bilo prehudo, da bi tako dolgo trajale Grin
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #223 : sreda, 21.09.2011 : 10:03:37 »

ker luštn stvor  Kiss Kiss Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #224 : sreda, 21.09.2011 : 11:10:08 »

Hahaha, je bila že marsikaj, stvor pa res še ne bomo dodali na seznam, bo prišlo prav ob naslednji lumpariji Wink
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines