mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 01:21:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 257069 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #915 : petek, 29.04.2005 : 11:50:10 »



Jaz pa polovim tukaj po vasi, ščeneta( ene par jih bo še s ketno).... pa začnemo trenirat. Grin
Mogoče še kakega sponzorja za gojzarje dobimo Cheesy


Se nisem mislila vtakniti, ampak ne morem mimo.

Tale izjava je za bruhat oz ne vem kakšen človek jo sploh lahko izjavi.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #916 : petek, 29.04.2005 : 12:32:08 »

UUUf    smrtno  resna tema  je že tole,  se oproščam,  za  moj neumesni vložek  očitno nezdravega  humorja.

Se oproščam   vsem  ki ste narobe razumeli..... bilo je mišleno v šali.

Bom  drugič  kakšen vic napisala, na temo napada  psa. Wink
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #917 : petek, 29.04.2005 : 12:42:37 »

Včeraj sem dobila "preverjen" odgovor na vprašanje kam psa brcniti, da bo popustil. In to niso "jajca", pač pa pleksus, kot pri ljudeh. Vzame mu sapo in enostavno ne more drugega, kot da spusti.
Forti, kaj je pleksus sram Huh Huh Huh Huh

Lp Jana
Logiran
Kuzlica
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 26


« Odgovor #918 : petek, 29.04.2005 : 12:48:38 »

Tam pod prsnico nad trebušno votlino, predel kjer skoraj ni mišic in zelo boli pa še dihati nemoreš nekaj časa (odvisno od moči udarca), se splača to prakticirati. Shocked
Logiran
choppy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #919 : petek, 29.04.2005 : 18:30:46 »

Jaz si pa po pravici povedano posebej kakšnega večjega psa ne bi upala brcniti. Tudi večina ljudi mi je to odsvetovala, ker je možno da bo potem pes napadel mene. Kakšnega npr. šarplaninca se jaz verjetno ne bi mogla ubraniti. Poleg tega si lahko predstavljam ,da pasji ugriz zelo boli- me je enkrat v igri moj kuža pomotoma malo ugriznil (ne do krvi in takoj je spustil) pa sem kljub temu videla vse zvezde.Poleg tega lahko potem ostanejo brazgotine,...
Lp
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #920 : petek, 29.04.2005 : 21:54:31 »

Bina, pleksus je zivcni pletez pod prsnico. Udarec tja notri te dobesedno ohromi in za nekaj casa pozabis kako se diha. Ti je takoj jasno, kako se pocuti riba na suhem. Preizkuseno na lastni kozi (oz. pleksusu) Roll Eyes
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #921 : sobota, 30.04.2005 : 12:39:52 »

UUUf smrtno resna tema je že tole, se oproščam, za moj neumesni vložek očitno nezdravega humorja.

Se oproščam vsem ki ste narobe razumeli..... bilo je mišleno v šali.

Bom drugič kakšen vic napisala, na temo napada psa. Wink

Hehe Damayanti, ne vem od kdaj je tema "Napad psa" zabavna, smešna in še kaj.

Veliko jih je, ki so napad psa resnično doživeli in mislim, da jim ni bilo čisto nič zabavno. Ja, sama smatram temo za resno, če je smrtno resna, veš ti, vendar takšne izjave res ni potrebno pisati niti v šali. Pazi, mogoče bo pa kdo tvojega "cucka", pardon, ščeneta (tvoja beseda) pobral in na njem vadil brcanje z bulerji oz gojzarji. Pazi kaj si želiš. Tudi v šali.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #922 : sobota, 30.04.2005 : 13:08:57 »

Ja samo nekaj.Kaj pa če brca v pleksus lahko poškoduje katere nortanje organe????Ali pa zaradi tega povzroči katere druge zdravstvene težave?Huh?
Če včasih,ko s psom noriva,začne malo močnejšne poteze,ki niso več videti kot igra ga enostavno zagrabiš za čeljust......Samo v kakšnih hujših napadih pa to nevem kako bi zgledalo  Lips Sealed.

Lp
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #923 : sobota, 30.04.2005 : 13:20:18 »

T.M.T, a bi bilo tebi vseeno če drugi pes mrcvari tvojega in ga nikakor ne spusti, tvoj pa je čisto pri miru in čaka na konec napada? Se sekiraš kaj boš ti napadalcu naredil z brco v pleksus? Sorry, meni je čisto vseeno kaj bi bilo s tistim psom, samo da spusti mojega ali kateregakoli.

Sama sem bila v zadnjih treh dneh 3x priča v spopadu psov in sem vsakokrat posredovala. Zaenkrat brca, vsaj v teh primerih, od mene ni bila potrebna.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #924 : sobota, 30.04.2005 : 13:40:49 »

Ja,ja,.Vem sem bila jaz tud priča ko je ena bokserka našga napadla in lastnica je celo spustila povodec in odšla naprej Shocked.Mislim,no????Pa ta k... psica je že velikrat ugriznila,med njimi tudi mojo staro mamo,pa s sosedovo psico se je tud stepla in na NAŠE dvorišče je prišla,ko je bil Ron star 3-4mesec in ga je ugriznila v trebuh...........
Vem samo vprašam.Ne samo to sem resno mislioa.Ali lahko pride do poškodb?

lp
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #925 : sobota, 30.04.2005 : 15:02:00 »

Pa ta k... psica je že velikrat ugriznila,med njimi tudi mojo staro mamo

No in lastnica psice je drugi dan klicala na dom.In je vprašala,če je z njo vse vredu in da se oprošča na koncu pa je še dodala:"Saj bom šla jutri na brezje,in molila za vas."Ja najlepša hvala in Boga proste da vam šicne še vašo psičko.

Lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #926 : sobota, 30.04.2005 : 15:52:27 »

Citat
Ja samo nekaj.Kaj pa če brca v pleksus lahko poškoduje katere nortanje organe????Ali pa zaradi tega povzroči katere druge zdravstvene težave??

Hja, vsakemu svoje pac. Ce ga zacikas, ga pac zacikas...
Sicer pa priporocam, da si preberes vseh teh 62 strani, pa se tole temo: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1308.0.html za zraven. En vpogled kako vec ljudi razmislja o obrambi svojega psa...
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #927 : nedelja, 01.05.2005 : 01:01:06 »

Eno vprašanje-kje kupite vi vse te naprave(dazer, solzivec, poper spray)? Cheesy Ker pri nas v okolici so skoraj vsi psi spuščeni(lastnikov sploh ni zraven) Sad , in razmišljam, da bi za vsak slučaj, nosila kaj od tega s seboj.  Huh ::)Kaj se vam zdi najboljše(pa da ni zlo nevarno-da me neb lastnik tožil lol).
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #928 : nedelja, 01.05.2005 : 04:25:57 »

Citat
Kaj se vam zdi najboljše(pa da ni zlo nevarno-da me neb lastnik tožil lol).

Jessy, in zakaj bi te lastnik, katerega sploh ni ob psu in le-ta prosto leta naokoli, tožil? Kvečjemu lahko TI tožiš NJEGA!

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #929 : nedelja, 01.05.2005 : 06:30:35 »

Jessy,
Vsak pes ( tudi čivava), ki nima nagobčnika in ni pripet na vrvici se obravnava za človeku nevarno žival in se lahko njegovega lastnika kaznuje. Kazen je cca. 50 000 sit.
Če tak pes napade tebe je lastnik v kazenskem postopku.
Če napade tvojega psa, ki je na vrvici in nima nagobčnika, ga tudi lahko tožiš, plačata pa oba kazen po 50 000 sit. Vsaj tako so pojasnili meni...
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines