mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 07:22:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 257320 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #870 : nedelja, 27.02.2005 : 18:31:55 »

Solzivec in dazer se mi sliši mal preagresivno  Grin. Kaj je pa poper sprej?


lp
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #871 : nedelja, 27.02.2005 : 19:42:52 »

Solzilec bi jaz uporabila v kritičnih situacijah, Dazer pa se mi sploh ne zdi agresiven. Poper sprej? Mešanica popra in vode.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #872 : nedelja, 27.02.2005 : 20:04:06 »

Ce mislite pse spricat, potem nabavite nekaj takega, kar je legalno. Za vsak primer, ce vas kdo prijavi, ker ste "mucili psa" ipd.; da potem slucajno ne ugotovijo, da imate kaj nelegalnega doma, pa potem vi fasete namesto onih. Wink Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #873 : nedelja, 27.02.2005 : 20:38:46 »

Solzilec bi jaz uporabila v kritičnih situacijah, Dazer pa se mi sploh ne zdi agresiven. Poper sprej? Mešanica popra in vode.

Koliko pa stane ta dazer? Ker jaz&Bingo se počutiva prav ogroženo... Shocked sram Undecided A poper sprej učinkuje? Nikoli še nisem česa takega sprobala...Grin



lp
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #874 : nedelja, 27.02.2005 : 20:43:04 »

Za Dazer-ja je najbolje, da kontaktiraš Dani, ona ti bo znala več povedati o samih cenah.
Poper sprej pa ne deluje če piha, ker potem nese v smer vetra.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #875 : nedelja, 27.02.2005 : 21:06:21 »

Za Dazer-ja je najbolje, da kontaktiraš Dani, ona ti bo znala več povedati o samih cenah.
Poper sprej pa ne deluje če piha, ker potem nese v smer vetra.

Ko zagledas psa, preveris, kam piha veter, in se seveda primerno namestis.

En vic:

Kaj pocne Nuki, ko vidi spuscenega psa?
Trese se.
Zakaj?
Ker na spreju pise: Pred uporabi pretresi!

 Grin Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #876 : nedelja, 27.02.2005 : 23:06:51 »

Nuki, lol... Grin

Kakšno pa je razmerje med vodo in poprom?


lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #877 : petek, 08.04.2005 : 17:49:55 »

Pred nekaj meseci je v eni družini(izi naše okolice) pes ugrizel otroka. Obe roki je imel nato poviti. Včeraj sem izvedela da so (že prej) dali psa ubiti. Sedaj imajo novega psa.

Kaj bi vi naredili v takem primeru?


lp
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #878 : petek, 08.04.2005 : 17:53:01 »

Kaj bi vi naredili v takem primeru?
Naredili glele česa?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #879 : petek, 08.04.2005 : 18:00:39 »

Naredili glede česa?

Ups, sem malo čudno vprašala. Kaj bi vi naredili če bi to naredil vaš domač pes? Huh
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #880 : nedelja, 10.04.2005 : 14:06:52 »

Kaj pa je otrok s psom delal?
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #881 : ponedeljek, 11.04.2005 : 17:09:12 »

Podrobnosti ne vem...vem samo da je imel otrok(12 let) povite roke, psa so ubili in sedaj imajo novega psa.

Logiran
Busy Bee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 116


« Odgovor #882 : torek, 12.04.2005 : 15:11:48 »

Perry - angl. koker spanjel, je ugriznil mojega brata v nos. Brat mu je ves cas kaj tezil in ga full meckal - star je bil 18 let, ali pa se malo cez. Potem mu je oci enkrat full stopiu na nogo in ga je ugriznil v peto. V vseh teh primerih smo bili sami krivi.

Pravijo, da ne vem kaj vse lahko s psom delas pa ti on ne sme pokazat svojega mnenja o tem - vcasih to ni povsem mogoce.

So ga drazili otroci cez ograjo - metali kamenje, bezali s palico,.... Tudi eden pod 150 cm ne sme stopit na dvorisce, ker Perry cist ven pade.

Pes si vse zapomne in potem po mojem tud ve, kdaj se mora pripravit na enga norga, ki mu bo tezil.

Podrobnosti ne vem...vem samo da je imel otrok(12 let) povite roke, psa so ubili in sedaj imajo novega psa.

Ce je bil ta mal kriv, mislim, da nima smisla imet se enga psa, ker ocitno druzina ni pripravljena na to, da je pse mal vec kot samo tisti, ki mirno vse prenasa. Naj tamalga vzgojijo.
Ce pa je bil popadljiv, je pa druga zgodba. Upam, da bodo s tem imeli vec srece.

LP, Barbara
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #883 : torek, 19.04.2005 : 21:00:43 »

Prosim za vaša mnenja kateri od psov je kriv v tem primeru:

na kupu skupinica ljudi, pasjeljubcev, s svojimi štirinožci, ki so spuščeni letali po travniku in se igrali. Od nekje se prikaže ena ženska s svojo psico in se nam pridruži. Kdo jo je vabil? Nihče.

Ok, skupinica je pač zaljubljena v kosmatince in ženske ne spodi stran. Nakar njena psica najprej napade eno psico, potem drugo in kmalu je ženska videla, da med njimi nima kaj početi, ter odšla tja, od koder je prišla.

Naslednji dan. Zopet ista skupinica ljudi s svojimi psi, se zopet prikaže ta ista psica, tokrat z lastnikom moškega spola. Ker je bila zadnjič napadena psica tokrat zopet poleg, sta se po določenem času zopet usekali, s tem da je napad zopet začela tista psica. Je pa res, da je napadena psica med igro psov tekala poleg psov, torej tudi poleg one psice.

Torej - je napadena psica KRIVA sama, da jo je ona druga ponovno napadla, ker je pač tekela okoli nje in ostalih psov ali je kriva ONA PSICA?

Prosim za vaša mnenja.

Hvala in lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #884 : torek, 19.04.2005 : 21:09:56 »

Hehe, nista krivi psici, temvec lastnika. Ali eden ali drugi ali pa oba bi svoji pesjanarki, ki se pac med sabo ne razumeta, imela na striku-povodcu. Pa naj se nekaj casa igra ena, nekaj casa pa druga. Stike med njima se pa prepreci tako, da je ena na povodcu (in druga seveda ne sme riniti vanjo).
Ce je pa katera od psic napadalna tudi do ostalih psov, ne samo do enega dolocenega, se lastnike prosi, ce jo lahko pripnejo.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines