mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 21:20:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 261599 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #810 : petek, 17.12.2004 : 16:17:44 »

Hehe TanPe, tist "opozorilo" me je pa prav nasmejalo. Ker se mora socializirat... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes  Res upam, da jo bos prijavila.
Pa nehite mi imidz krast! Jaz mam bulerje in sprej, najdite si kaj svojega!  Grin Grin Grin Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #811 : petek, 17.12.2004 : 20:42:18 »

Pa nehite mi imidz krast! Jaz mam bulerje

Ne ne! Oprosti! Jst jih itak ne nosim več.. Roll Eyes Grin
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #812 : petek, 17.12.2004 : 22:22:48 »

Pri nas smo tudi ubrali novo 'taktiko'. Sem imel že parkrat na novo neprijetno izkušnjo s spuščenim psom. Če pes ni privezan in se ga ne da prepoditi, dobi šus v rebra. Žal. Je že prevečkrat skočil spuščen pes v mojega in to ravno takšni, ki se jih ni dalo spoditi. Tako se je npr. dalmatinar (oh ti dalmatinarji Roll Eyes), ki se je spuščen postavljal pred enim tednom in pokasiral šus v rebra, danes ognil srečanja na 10 metrov Grin Čeprav bi najbrž spet skočil, če mene ne bi bilo zraven. Bomo pa sedaj nabavili še poper spray, čeprav ne vem kakšen domet imajo ti sprejčki. Upam da ne 10 cm  Roll Eyes , ampak da res ovorenk ven rukne Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #813 : petek, 17.12.2004 : 22:40:50 »

Ornk ven rukne hehe. Preverjeno. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ninka1
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24



« Odgovor #814 : nedelja, 19.12.2004 : 10:37:58 »

Tanpe!
Ne pozabi napisati prijavo na veterinarsko inšpekcijio! Angry Angry Angry
Take meodgovorne "mule" nimajo kaj delat s takim psom, jaz ji še zlate ribice ne bi zaupala! Samo ukrepaj, pa odločno in brez pomislekov, ker je takih "gospodarjev" oziroma glumcev, še tako preveč in jih je treba malo "izšolat"! Huh
 Huh ne vem kdaj sem bila nazadnje tako jezna Huh
Če mi pa že rata mal pozabit, me spet prime, ko zagledam olijev gnojen vrat!
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #815 : petek, 14.01.2005 : 13:45:56 »

Danes smo doživeli zelo zanimivo izkušnjo. Z Brinom sva šla v trgovino (z avtom). Ko sem opravila šoping in se vsedla nazaj v avto je mimo šel fant z prekrasnim pitbulom. Seveda Brin ni mogel biti tiho(avto je samo njegov in ga zavzeto čuva) in je začel lajat v psa. No ta pitek se je razhudil, presenetil lastnika in mu spulil povodec iz roke. Na moje in Brinovo presenečenje je skočil na havbo od moje corsice, splezal na streho in tam gor lajal. Oba s psom sva okamenela od presenečenja Shocked Po parih minutah, ko pes ni hotel dol, je na avto previdno splezal še lastnik in ga potegnil na cesto. No, nekaj škode je že, vendar bo fante kril škodo, ki jo je pitek povzročil. He he, medtem ko sem jaz vzdihovala za svojim že tako razmajanim avtomobilom so se Radomeljčani prav fajn nasmejali.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #816 : petek, 14.01.2005 : 14:12:51 »

He he, medtem ko sem jaz vzdihovala za svojim že tako razmajanim avtomobilom so se Radomeljčani prav fajn nasmejali.

Jaz pa tudi Grin Grin
Logiran
MihaB
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #817 : petek, 14.01.2005 : 14:14:22 »

Oh ženska, ja spelala bi  Angry
Pol bi pa fant vzdihoval za svojim prijaznim in vzgojenim pittom (dobro, da ni bila kakšna doga  Tongue), Radomeljčani pa  Shocked Shocked

MihaB
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #818 : petek, 14.01.2005 : 18:35:19 »

ja, pa da ji bi še bolj spraskal streho, ko bi dol "zletel". Na koncu bi bila pa še kriva poškodovanja tuje stvari, ko bi se pitek po tleh razpacal. tako bo pa avtek vsaj lepo novo šminko dobil Smiley
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #819 : četrtek, 27.01.2005 : 11:53:19 »

Živjo!

Pred dobro uro je bila v ljubljanskem Tivoliju napadena sestrina bordojka Baloo. Napadla jo je pittbulka, ob prisotnosti lastnika, ki se zaradi tega ni prav nič sekiral. Poškodbe na srečo niso hude (opraskana je do krvi po krbtu in po tačkah, eno blazinico ima malo bolj scefrano), je pa psička v totalnem šoku.

Če boste kaj hodili tam okoli in imate psico, se izognite tipu s pittbulko in bullmastifom...

Sem čisto besna zaradi take neumnosti- tip ve, da njegova psica ne prenese drugih psic, pa jo ima vseeno spuščeno (Baloo je pa zamenjal s psom, zato svoje ni pripel). Bullmastif na srečo ni reagiral na dogodek. Zgodilo se je v trenutku, ko je Baloo  prišla do teh dveh psov in hotela pobrati palčko, ki je ležala v bližini...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #820 : četrtek, 27.01.2005 : 12:18:34 »

Tina,

takšne stvari te res lahko razbesnijo do onemoglosti Angry. Mene jezi predvsem to, da težko kaj ukreneš proti takim ljudem, ki se obnašajo neodgovorno in povsem nezrelo. Včasih bi bilo res treba uvesti tečaje in izpite za bodoče lastnike psov, da bi jim bilo jasno, kako postopati s psi.
Upam, da bo z Baloo vse v redu in da se bo hitro pomirila.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #821 : petek, 28.01.2005 : 21:34:19 »

Kaj pomagajo tečaji ipd., če pa imamo med nami idiote, ki jim verjetno še vstane, ko pride do česa takega.. Roll Eyes

Nastradajo seveda pasme. Tvoj brat ima samo srečo, da ni kot "sokrdelnik" napadel še Bullmastif..
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #822 : petek, 28.01.2005 : 21:40:33 »

Kaj pomagajo tečaji ipd., če pa imamo med nami idiote, ki jim verjetno še vstane, ko pride do česa takega.. Roll Eyes
Nastradajo seveda pasme. Tvoj brat ima samo srečo, da ni kot "sokrdelnik" napadel še Bullmastif..

Tale z dvigom je sicer malo ostra, se pa v celoti strinjam. Nekateri mislijo, da so mačoti, če imajo napadalne pse in jim to celo zelo ugaja. Take zbrihta mogoče to, da naletijo na psa, ki je še bolj "butast" kot njihov in jim ga pošteno obdela. Samo, potem imaš pa probleme z lastnikom, tako da je zopet vse skupaj en velik k****. Spametuje jih pa na žalost tako ali tako nič.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #823 : petek, 28.01.2005 : 21:57:29 »

V sredo sva šli s Shivo k veterinarju. V čakalnici je bilo polno ljudi, ampak prizor, ki je sledil, me je totalno šokiral. V trenutku so se razbežali po kotih. Ej, nise mogla verjeti. Tega še nisem doživela. Pse so skrivali za svojimi nogami, ena punca je skočila pred mačji boks, ko da bi Shiva lahko kaj naredila mačku itd. Mislim res, katastrofa.

Sem usedemo in čakamo, potem se pa malo razgovorimo, in še ko so videli Shivo in njeno obnašanje, uboganje itd... so se vsi omehčali. Enostavno niso mogli verjeti da je lahko "taka pasma" prijazna. Na koncu so se vsi psi igrali z njo in jo čohale vse roke v čakalnici. Ampak prihod je bil pa grozen Shocked, mislim res too much.

Potem sem jim razlagala kot en profesor ZAKAJ je ta pasma na slabem glasu. Da ni pasma kriva, da so/smo krivi ljudje, da so/smo jih mi pokvarili oz ne pokvarili pasme, pokvarili njihovo ime. Da je vse od lastnika odvisno. Na žalost si take kao "nevarne" pasme res nabavi predvsem veliko mulčkov, ki nimajo trohice samozavesti in se hočejo pokazati vsaj s psom. Poznam konkretne primere takih ubogih rotvajlcev, pittov in še in še.

Sama imam tako prijazno psico, pa ne zato ker je moja, ampak ker je res. Če jo kdorkoli napade, kar se je seveda že zgodilo, se ne samo brani, ampak prav umakne. Ne podredi, samo gre stran. Ne pokaže zob, ne spušča se v boje itd.

Ne poznamo nagobčnika in ne šljivimo ljudi pet posto. Pri veterinarjih je vedno spuščena v ordinaciji in vedno se najprej dodobra preljubčka in precrklja, šele potem se lahko kaj pomenimo.

Zato res ne obsojajte pasem, obsojanja vredni so samo ljudje.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #824 : petek, 28.01.2005 : 22:19:11 »

Fortuna, imaš RW, kakršno bi si želel vsak (normalen Tongue )
(čeprav tisto z NE-ČUVANJEM mi še sedaj ni jasno Wink Wink )

Mislim, da si izbrala pravo pasmo, take fejst skrbnike te ''nevarne'' pasme pa imamo ljubitelji RW radi Grin
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines