mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 07:20:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 257312 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
nero
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 128


« Odgovor #690 : četrtek, 09.12.2004 : 12:19:50 »

OJLA!
Imam še en podoben primer.Moja kolegica ima 3 dogice-samičke in ko pride čas gonitve jim na lastnem dvorišču dela družbo ljubek črn pitko(da ne bo zamere-a ne Vixen)Je v obupnem stanju.Srečaš ga povsod,brez lastnika in to na travniku,pred trgovino in celo v Kranju sem ga tudi že opazila.
Kljub neštetim opozorilom lastniku to ni pomagalo.Poklicala je policijo.In kaj je storila? Napisala mu je položnico za 30,000 sit.Plačal jo najbrž ni, ker nikjer ne dela.Preljubi pitko pa se še naprej sprehaja sam!
Odgovoren lastnik ni kej Angry Undecided Huh Huh Huh

                      Barbara&Lor
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #691 : četrtek, 09.12.2004 : 12:25:17 »

YO .   Kdo je pa to izjavil! ?

Kdo? Ti na tole:

V Ameriki (land of freedom and bla bla) je vsa stvar prišla že tako daleč, da imajo v nekaterih večjih mestih posebno policijo, ki preiskuje zanemarjanje in mučenje živali. Če ne skrbiš za svoje živali kot je treba, ti jih pa vzamejo. Pri nas pa... POPOLNOMA NIČ.

... si namreč odgovorila tako:

O  samo tega ne!  malo pomisli kolk nivih azilov bi potem moral naredit.

... in še:

To kar sem sem pa napisala, je bilo pa mišljeno, glede na  stanje neodgovornih lastnikov pri nas, s tem  mislim ,  vseh tistih , ki imajo svoje  kužke na ketnah, in v 2X2 pesjakih, do tistih ,ki se ne brigajo za njih, pa do tistih ki mislijo kolk  skrbijo za njih( britje do gole kože in pipsanje z laki-PRETIRANO, da ne bo spet pomote)

No sedaj  pa seštejmo 1+1  pa dobimo rezultat........ zdaj pa    Koliko dodatnih zavetišč bi potrebovali v tem primeru.

Jaz v tem primeru lahko pomislim le na to, da potrebujemo tako posebne enote policije kot večje kapacitete v slovenskih zavetiščih!
Nikakor pa mi niti na kraj pameti ne pade, da je bolje, da ostane tako kot je, ker bo sicer, o groza, potrebno graditi nova zavetišča.

Včasih malo prehitro sklepaš ali pa narobe razumeš. Vsaj mene, imam prav občutek , da me imaš na piki.

Veš, kadar človeka, ki piše na forumu, ne poznam, ne sklepam ampak berem tisto, kar napiše. In tako kot je napisano tudi razumem.

Tebe pa, verjela ali ne, nimam "na piki", ker nisem na forumu zato, da bi iskala ljudi, ki bi jih potem delila na simpatične ali manj simpatične, pač pa zato, da sodelujem v debatah, ki so mi zanimive.
Ja, kaj naj, upam, da mi zdaj ne bo kdo zameril  Roll Eyes, nihče na forumu mi ni toliko pomemben, da bi se zaradi njega obremenjevala. Tudi ti ne.  Tongue

Lp, Yo
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #692 : četrtek, 09.12.2004 : 12:35:24 »

Kdo? Ti na tole:... si namreč odgovorila tako:... in še:Jaz v tem primeru lahko pomislim le na to, da potrebujemo tako posebne enote policije kot večje kapacitete v slovenskih zavetiščih!
Pri takih ljudeh kot živijo v okolici določenih zavetišč( prispevek pri tedniku, še ne dolgo tega) se še tem obstoječim slabo piše.  Na žalost.
Nikakor pa mi niti na kraj pameti ne pade, da je bolje, da ostane tako kot je, ker bo sicer, o groza, potrebno graditi nova zavetišča.Veš, kadar človeka, ki piše na forumu, ne poznam, ne sklepam ampak berem tisto, kar napiše. In tako kot je napisano tudi razumem.
Včasih tudi jaz kaj narobe razumem , pa ne napadem  direktno.

Tebe pa, verjela ali ne, nimam "na piki", ker nisem na forumu zato, da bi iskala ljudi, ki bi jih potem delila na simpatične ali manj simpatične, pač pa zato, da sodelujem v debatah, ki so mi zanimive.
Ja, kaj naj, upam, da mi zdaj ne bo kdo zameril  Roll Eyes, nihče na forumu mi ni toliko pomemben, da bi se zaradi njega obremenjevala. Tudi ti ne.  Tongue

Ne se nimam za tako pomembno, in  nihče ni tako pomemben , da bi se bilo vredno obremenjevati......... včasih je  treba   vsaj poskusiti razumeti  še druga mnenja.


Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #693 : četrtek, 09.12.2004 : 12:37:32 »

To, kar si ti napisala, damayanti, je resnično crap! Yo ima prav...
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #694 : četrtek, 09.12.2004 : 12:38:28 »

Ljudje imajo pač različna mnenja in stališča,  včasih je treba  pogledat  situacijo tudi iz drugega zornega kota.

Brez zamere.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #695 : četrtek, 09.12.2004 : 12:39:50 »



Lepo te prosim, da me naslednjič vsaj pravilno citiraš.

Hvala, Yo
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #696 : četrtek, 09.12.2004 : 12:41:46 »

Glede posebnega nadzora je pa takole.


Iluzije.  A res mislite , da bo kdo kaj naredil?
Dokler bodo v nekaterih naših uradih sedeli določeni samo za državno plačo in na uro gledali...... se ne bo nič  spremenilo.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #697 : četrtek, 09.12.2004 : 12:43:49 »

Se ti opravičujem Yo, včasih pride tudi do kakšne tehnične napake.
Za citat ..... oprosti  tudi jaz poskušam zgolj izrazit svoje mnenje.
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #698 : četrtek, 09.12.2004 : 12:45:33 »

Ljudje imajo pač različna mnenja in stališča,  včasih je treba  pogledat  situacijo tudi iz drugega zornega kota.

Brez zamere.

Pokroviteljstvo.com? Gre samo za to, da si rekla, da je bolje da ohranimo situacijo tako, kot je, kot da bi jo porihtali in posledično zgradili več zavetišč? Bolj ko berem tole, bolj mi je smešno?

Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #699 : četrtek, 09.12.2004 : 12:47:25 »

Brez skrbi, da bo drzava prisla do denarja. Takoj ko bo lastnik pitbula dobil prvo placo oz kakrsnkoli dohodek se mu bodo nanj usedli. Mene so ob davcna terjala po dveh letih zaradi ene neplacane parkirne kazni.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #700 : četrtek, 09.12.2004 : 12:55:00 »

Lansko leto  sem klicala veterinarsko inšpekcijo, zaradi dveh psov , ki sta bila v bližnjem kamnolomu( kao čuvaja) brez sveže vode  v najhujši vročini ob kruhu in parih  briketih.......

Odgovorili so mi namreč " kaj naj pa mi tukaj storimo glede tega?" Imamo 100 takih prijav vsak dan"
Ko sem jih pa vprašala kdo pa bo ker se lastnik očitno ne zmeni   na zgražanje  ljudi....
So mi pa odgovorili   vsaj lastnika imata......

 No  evo odgovorne inštitucije.  A to je odgovorno?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #701 : četrtek, 09.12.2004 : 13:26:24 »

Mene pa nekaj zanima. Pred nekaj meseci smo ze debatirali o napadalnih psih in vas je cela kopica v luft skocila ob omembi bulerjev, solzivca in nasploh ste bili cisto sokirani, ker nekateri branimo svoje pse. Zakaj ste kar naenkrat (ocitno-glede na reakcije) spremenili mnenje? Grin Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #702 : četrtek, 09.12.2004 : 13:28:33 »

Mene pa nekaj zanima. Pred nekaj meseci smo ze debatirali o napadalnih psih in vas je cela kopica v luft skocila ob omembi bulerjev, solzivca in nasploh ste bili cisto sokirani, ker nekateri branimo svoje pse. Zakaj ste kar naenkrat (ocitno-glede na reakcije) spremenili mnenje? Grin Grin Grin

Ciljaš name, pasjeljubka Nanook?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #703 : četrtek, 09.12.2004 : 13:34:05 »

Govorim v mnozini hehe, nic ne vikam. Wink Pa saj vas je cel kup takih. Me res zanima razlog.  Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #704 : četrtek, 09.12.2004 : 13:37:11 »

Govorim v mnozini hehe, nic ne vikam. Wink Pa saj vas je cel kup takih. Me res zanima razlog.  Grin

Ohoho, mene pa v to ne mešaj...Sem kje priznal kontro?
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines