mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 08:22:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 257371 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #615 : petek, 05.11.2004 : 17:53:16 »

Kakor jaz vem, se sploh ne bi smelo posegat vmes, če se dva psa stepeta. Sicer ne vem, kako bi reagirala jaz v takem primeru, je pa hudič, ker če stopiš vmes, najverjetneje dobiš od tujega pa še od svojega psa kakšen boleč ugriz v smislu ˝Pusti naju pri miru!˝
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #616 : petek, 05.11.2004 : 18:04:41 »


Ce bi bil moj pes napaden bi posegla vmes in napad ustavila(ne samo poizkusala) neglede na to ali bom pogrizena ali ne...z vsakim ugrizom, ki bi ga namesto moje zivali prejela jaz bi bil moj pes resen za ugriz...resocializacija mene bi potekala hitreje kot pa pri mojem psu. Po koncani kalvariji bi tozila lastnika(ce bi bil poznan) psa, ki je napadel mene in mojega psa, ker moramo ocitno biti ljudje tisti tapogrizeni, da sistem kaj naredi.

Amen.  Grin Wink

Jaz bi sla vmes med sarota in Tarija, sem ze sla med mesanca velikosti sarota in Tarija, pa med njufkota in Tarija, pa med dva mesanca velikosti NO in Tarija, pa med belgijca in Tarija, pa... se in se bi lahko nastevali. Kaj vem, trenutek nepristevnosti pac al kako bi clovek temu rekel. Ko se ti strga, se ti pac strga. Grin Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #617 : sobota, 06.11.2004 : 08:01:35 »

Med tarija in še nevemkoga...kot je Andi napisala...Pojdi med dobermana in šarplaninca. Sej je vse v redu, verjetno je res bolje dati glavo za psa.

 Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #618 : sobota, 06.11.2004 : 09:24:54 »

Doberman ni moj pes, moj pes je Taruman.  Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #619 : petek, 12.11.2004 : 17:53:54 »

Jaz bi tudi najbrž posegla vmes, še posebej zato, ker je naš še mladič. Sploh pa je tako štorast, da se sam ne bi mogel branit.
Imamo pa na vasi eno dobermanko, ki je že par kužov spravila pod rušo. Še posebej take, ki so na verigi in se ne morejo umakniti. Psa nimam zunaj nikoli brez nadzora, toda če bi slučajno prišla, zagotovo ne bi gledala.
Ugriz je ugriz in če bi to, da bi ugriznila mene, rešilo mojega psa, potem bi naredila, kar je potrebno.
Logiran
nero
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 128


« Odgovor #620 : nedelja, 05.12.2004 : 17:58:32 »

OJLA!
Moja prijateljica mi je sporočila,da se v njihovem naselju prosto po Prešernu sprehaja PITT BULL TERIER.Lastnico sicer ima,ampak po mojem se ji ne da iti na sprehod,zato pa to opravi kar sam.Pes se je že nekajkrat zapodil med otroke,ampak kljub temu da so lastnico že opozorili,psa ne priveže na povodec.
Prosim vas,če mi pomagate!

                        Barbara&Lor
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #621 : nedelja, 05.12.2004 : 19:56:46 »

Najbolje da se lastnico prijavi, ker pri nekaterih ljudeh nažalost nič ne dosežeš samo z opozorilom, ko pa plačajo se zamislijo, jaz vem da ko mi je mojo, napadla druga psica sem dobesedno znorela nad lastnico, ker ni bilo prvič da se je to zgodilo, nasrečo je zalegla le  grožnja.
LP
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #622 : nedelja, 05.12.2004 : 22:11:00 »

Prijavit. Pes se nima kaj sam šetat.
Kako mi je smešno ko daste Pittbull Terrier z velikimi črkami.  Roll Eyes Grin
Logiran
nero
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 128


« Odgovor #623 : nedelja, 05.12.2004 : 23:03:25 »

OJLA!
Meni pa ni nič tukaj smešnega,če ti tak pes enkrat začne napadati otroke.Sploh pa ne to, kako je napisano.Bolj da je tukaj,kot pa v kakšnem časopisu pod rubriko KRONIKA.

                  Barbara&Lor  
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #624 : nedelja, 05.12.2004 : 23:41:55 »

OJLA!
Meni pa ni nič tukaj smešnega,če ti tak pes enkrat začne napadati otroke.Sploh pa ne to, kako je napisano.Bolj da je tukaj,kot pa v kakšnem časopisu pod rubriko KRONIKA.

                  Barbara&Lor  

Joj no, daj si prosim preberi kaj sem napisala Roll Eyes Smiley
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #625 : ponedeljek, 06.12.2004 : 00:04:56 »

OJLA!
Meni pa ni nič tukaj smešnega,če ti tak pes enkrat začne napadati otroke.Sploh pa ne to, kako je napisano.Bolj da je tukaj,kot pa v kakšnem časopisu pod rubriko KRONIKA.

                  Barbara&Lor  

Ojej, a sem prav prebral? Če bi ta pes napadal otroke, bi se to verjetno končalo kje drugje, kot samo na tem forumu...Kaj ti je mogoče samoumevno, da APBT kar napada ljudi in je otroke?

Pasmi, ki jo omenjaš pa se reče American Pitt Bull Terrier...

Če sem se zmotil, mi pa prosim povej kakšne so bile posledice tega "napada" in kdo jo je skupil.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #626 : ponedeljek, 06.12.2004 : 07:31:21 »

Najprej se je pes "zapodil med otroke", zdaj jih že napada... Kam pa bi prišli brez domišljije.  Wink Čeprav tisti prvi del rada verjamem. Moja APBT-jka (PIT BULL TERRIERKA, kot pravi nero) bi se, če bi bila spuščena, tudi. In bi skakala po njih in jim talala lubčke do onemoglosti.  Grin
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #627 : ponedeljek, 06.12.2004 : 07:36:35 »

Aja, pa da ne bo pomote - seveda je treba zadevo prijavit. Ne zato, ker gre za pitkota, ampak zato, ker noben pes brez nadzora nima kje kaj iskati. Druga možnost je, da ga nekdo "najde" in pelje v zavetišče, pa naj lastnica plačuje oskrbo. Ljudi udarec po žepu ponavadi hitro izuči.
Logiran
nero
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 128


« Odgovor #628 : ponedeljek, 06.12.2004 : 11:13:52 »

OJLA!
Vixen:ni vsak pitko tak kakor je tvoj.Ta pitko najbrž nima ali ni imel prave vzgoje zato pa tudi prihaja do tega.Tukaj ni pes nič kriv, to vem tudi sama,ampak lastnica.Pa mi ti razloži,kaj bo naredil pes,ki kaže zobe in renči?Najbrž ne misli dati lubčka!
Andariell:vsak pes je lahko napadalen od čivave do irskega volčjega hrta samo na žalost se v medijih omenja samo pse,ki naj bi spadali med napadalne vrste.Upam da sem napisala prav,če nisem,me pa spet popravi.
Od vas sem hotela samo mnenje,kam naj se v takem primeru moja prijateljica obrne in ne kako se kaj napiše.Jaz osebno nimam nobenega slabega mišljenja proti nobeni pasmi psov Upam da smo se sedaj razumeli?  
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #629 : ponedeljek, 06.12.2004 : 11:38:14 »

Psa je treba definitvno dati pod kontrolo, kako se to izvede najhitreje, ti bodo pa povedale tiste, ki imajo s tem izkušnje.

Me niti ne moti kako je napisano ime pasme, moti me to, da naj bi šlo za napad na otroke. Pit se ne bi zapodil v njih in tam nekaj za brez veze renčal.

Je kdo videl ta "napad"?
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines