mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 00:21:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 257056 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #360 : četrtek, 20.05.2004 : 21:39:49 »

Ja, ma sem rekla starejse dete Wink
Imam tudi eno starko labradorko.
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #361 : četrtek, 20.05.2004 : 21:56:36 »

Ker veliko govorimo o zatohlih nevarnih bulerjih...
Ste opazili sličico v koledarju za mesec maj?  Cheesy

Fantje...Prav nič niste boljši- beri: drugačni od nas, saj nas kar naprej berete, se z nami dopisujete in se še kregate tako kot me!!! Tongue

A, brez vas nič nebi bilo tako kot je...Vas pač potrebujemo!!! Wink
pa, pa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #362 : četrtek, 20.05.2004 : 22:06:58 »

A ju sprehajas loceno?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #363 : četrtek, 20.05.2004 : 22:37:10 »

Nanook nisem vedla, da is tako nevarna, če bi vedela se ti na razstavi v Ljubljani nebi približala na en meter Grin Grin

Jaz se strinjam z vsemi, ki so mnenja, da je sebe in svojega psa ali pa otroka potrebno na vse možne načine braniti pred agresivnim in napadlanim psom!!!!

Drugače pa vem kako je to če se ti za ritjo pojavi renčeča zver in ne veš kaj bo v tistem trenutko storila, sploh pa je to grozno če si še otrok, hvala bogu me kljub temu dogodku ni strah psov, razen agresivnih seveda. Pa da ne bo pomote, s tem ko rečem sgresivni točno vem na kere pse mislim, ker je v naši ulici itak že splošno znano keri so nevarni tako psom in ljudem in teh ni malo!!

Lp, Urša
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #364 : četrtek, 20.05.2004 : 22:57:01 »

Ne govorimo o tvojem življenju - še ena morilka! Pa koliko vas je na tem forumu?

Citat
Jaz se strinjam z vsemi, ki so mnenja, da je sebe in svojega psa ali pa otroka potrebno na vse možne načine braniti pred agresivnim in napadlanim psom!!!!

Hja...Nanook, evangelista in bully lover... zdej nas je pa že tolk, da lahko "morilsko sekto" ustanovimo... al pa kakšno "združeno listo slovenskih bulerašic"....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Andariell: A veš da bi pa tebe srčno rada spoznala....res...a boš na CAC Hrušica... pa ne se bat...tudi če bomo vse štiri tam ti sveto obljubimo (jasno in glasno napisano na forumu), da te reeees ne bomo preteple...  Grin Grin Grin
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #365 : četrtek, 20.05.2004 : 23:02:48 »

Drejci, ker ze dolgo razmisljam tako kot ti (kar se "pasje izobrazbe" lastnikov psov, pa tudi vseh ostalih ljudi tice, sem ze pred casom odprla eno posebno temo:
http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=20;action=display;threadid=30.

Tvoje mnenje NI iluzorno in neizvedljivo Wink. Dalo se bo izvest takrat, ko se ne bodo slovenski kinologi vse povprek tolkli po grbah za vsako malenkost. Ce bi stopili skupaj... No, to je malo tezje izvedljivo Undecided.

Kje bi jaz zacela, pa sem razpredala na http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=32;action=display;threadid=987.

Jana,
Sem si malce ogledala predlagane linke. In točno to kar si sama rekla:
- ko se kinologi ne bodo tolkli po grbah
- ko bi stopili skupaj
ravno zaradi tega se mi zdi iluzorno in neizvedljivo. Dokler se naklada in pametuje, je pametnjakovičev kot toče, ko pa je treba kaj konkretnega naredit, pa začuda vsi potihnejo in nastane grobna tišina.
Razni zakoni, pravilniki in podobna pravniška papirologija, pa je itak, v glavnem,  samo na papirju.
Pa da ne bo kdo mislil kakšen gorečnež sem. Nisem, ker bi bila pol že pri Green peace-u  Grin  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #366 : petek, 21.05.2004 : 01:46:18 »

Nanook:
vcasih ja, vcasih ne (ker ful tezko hodi, je treba hodit z njo pocasi in na ful kratke sprehode; vcasih mi pa ne znese sprehodit vsake posebej pa gremo eno srednjo varianto skupaj).

Ampak pred Vono sem jo pa sprehajala samo - se prej pa v druzbi malega 5 kg sceneta Cool

Jana:
se sme upat na kaksno ponovitev sole za lastnike psov?
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #367 : petek, 21.05.2004 : 07:41:36 »

Šit, sami killerji na tem forumu  Huh
Kam to pelje? Verjetno vse v tem prav uživate, mogoče je ta vaša agresija resnično razlog nekega fetiša. Ste mogoče kdaj razmišljale o nakupu biča?

Citat
Andariell: A veš da bi pa tebe srčno rada spoznala....res...a boš na CAC Hrušica... pa ne se bat...tudi če bomo vse štiri tam ti sveto obljubimo (jasno in glasno napisano na forumu), da te reeees ne bomo preteple...

Hm, na CAC Hrušica bom prisoten, da se pa ne bi bal, pa ni izvedljivo. No, bom mel tut jaz bulerje in bom svojo čivavo branil pred tabo in tvojimi zli nameni...


MISSA: Kdaj gremo na kosilo?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #368 : petek, 21.05.2004 : 07:58:41 »

Citat
Nanook nisem vedla, da is tako nevarna, če bi vedela se ti na razstavi v Ljubljani nebi približala na en meter  

Si mela sreco, da sem bila zaposlena s stud muffinom vseh stud muffinov in nekak nisem dojemala okolice okrog sebe.  Grin Grin Wink

Lilit. ej, tu pri nas je tak; ko sem ubrala srednjo varianto-krasevec in tibetanec-so bili vsi tako zelo zelo prijazni in tako zelo zelo ubogljivi psi na strikih. Ce so videli samo mene in mojega psa, psa niso privezali, kakor hitro pa so opazili, da iz grmovja leze se krasko, pa hajmo strik ven pa en polkrog okrog nas (verjetno so prebrali knjizico od Turid Rugaas in so samo posnemali pomiritvene signale Cool).

Citat
Hja...Nanook, evangelista in bully lover... zdej nas je pa že tolk, da lahko "morilsko sekto" ustanovimo... al pa kakšno "združeno listo slovenskih bulerašic"....  

 Grin Grin Grin Grin Grin

SSKJ:

morilka -e [uk] ž (i) ženska, ki umori
èloveka: priznala je, da je morilka; morilka moža
/ ekspr. podlasica je huda morilka polhov // ekspr.
bolezen, za katero ljudje množièno umirajo:
morilka jetika, kuga

Citat
Šit, sami killerji na tem forumu  
Kam to pelje? Verjetno vse v tem prav uživate, mogoče je ta vaša agresija resnično razlog nekega fetiša. Ste mogoče kdaj razmišljale o nakupu biča?

Brez zamere, ampak a ti sploh ves kaj fetis je ali si to pac "nekje slisal" in zdaj ponavljas v nedogled?  Grin Grin Grin Grin Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Bik
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #369 : petek, 21.05.2004 : 11:18:26 »


Fantje...Prav nič niste boljši- beri: drugačni od nas, saj nas kar naprej berete, se z nami dopisujete in se še kregate tako kot me!!! Tongue

Adariell se je res malo razspisal na to temo, tko vidim da si njega vzela za primer . Grin Grin Grin Grin

A, brez vas nič nebi bilo tako kot je...Vas pač potrebujemo!!! Wink
pa, pa
Citat

To je pa živa resnica. Grin Grin Grin Grin
LP
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #370 : sobota, 22.05.2004 : 22:54:52 »

Šit, Nanook, zdaj je pa že mene strah ratalo. Še na drugih forumih se govori o tem, kakšna morilska pasjeljubka si. (mobisux) Včasih si se mi zdela bolj krotka. Čeprav mislim, da ti ne bi bila sposobna ubit psa z bulerjem predvsem zaradi tega, ker si biologinja in veš, da bi mu z brco v glavo počila lobanjo, zlomila čeljust, povzročila notranje krvavitve, ki bi poskrbele, da bi psu brizgnila kri iz ust, oči, nosa in bi na koncu v hudih mukah umrl. Obdukcija bi pokazala uboj psa s topim predmetom. Manjša preizkava bi pokazala morilca. In glej ... čez 2 meseca te pride celotna ekipa mojpes.net obiskat v en zapor ali pa na Vojnik.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #371 : nedelja, 23.05.2004 : 10:26:22 »

Wau, jst sm tok popularnaaa... Grin Grin Roll Eyes

Nic se bat, sem cisto prijazno detece.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #372 : nedelja, 23.05.2004 : 11:05:42 »

Metalka? Darkness inside. From the silent hills, we scream loud your name, mighty Nanook!!!
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #373 : ponedeljek, 24.05.2004 : 20:38:39 »

MISSA: Kdaj gremo na kosilo?
LP, Andariell !
Sem šele sedaj opazila tvoj namig!
Kosilo sem ti definitivno dolžna. Če ne bom prej našla časa, te pa povabim na Žabi - žurko, ko bomo praznovali njen rojstni dan.
Sem tudi jaz imela takšne bulerje, kot jih ima Nanook. Že celi teden jih iščem, ker bi tudi jaz rada šla na razstavo v Hrušico, pa jih ne najdem. Glede na vse napisano, si brez njih skoraj ne upam na razstavo.
LP,Miša
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #374 : torek, 25.05.2004 : 07:34:09 »

Hmmm ... ej, a mogoče ve mislite, da pa z bulerji, boste pa takoj premagale psa? Ne veste, da kakega psa pa udarec še bolj razjezi in dokler bi vi drugič udarili, bi vas on že 20x pogrizel. Pa tudi psi so hitri ... ni ga lahko kar tako zadeti.
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines