mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 05:32:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 255200 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1860 : torek, 29.07.2008 : 10:58:44 »

Lepo jim povejte, da boste vi vložili tožbo saj je vas in vašega psa ogrožal njihov pes, odvezan, brez nadzora, na vaši posesti. V bistvu bi jaz že takrat dogodek prijavila policiji.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #1861 : torek, 29.07.2008 : 13:12:17 »

Meni se je celo zgodilo, da se je v mojo psico, ki je hodila na poleg zakadila psica, ki je v vrsti ležala na prostoru. In jo pošteno čopnila. Brez najmanjšega povoda. Ja pa kaj potem. Pač tista kuzla ne mara belih.
Samo mimogrede, nima veze s temo ampak kapo dol na tako gledanje, poznam primerke ki bi šli takele zadeve takoj napihovat in razčiščevat na forum in pes z lastnikom vred bi bil oh in sploh žleht, nesocializiran..kaj čmo, eni imajo radi občinstvo..me veseli da obstajajo tudi ljudje ki se zavedajo predvsem enega-da je pes pes Smiley
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #1862 : torek, 29.07.2008 : 23:11:53 »

Hmmm... tega leonberžana pa veèkrat sreèam, ko grem mimo njegove hiše ali pa zunaj in še nikoli naju z Rokijem ni niti grdo pogledal, kaj šele oblajal. Vi kar vztrajajte, ker niste niè krivi...Mislim ej. Še dobro, da so tiste nemške doge èez za ograjo, ker si ne predstavljam, kako bi sosedov pes preživel, èe bi uletel med 3 velike doge.  Roll Eyes   Neodgovorni sosedi...spet ista zgodba...


Hehe ne mislite tapravega leonberžana. Mi smo iz Košnice pri Celju =). Drugače pa je naš Lon isti kot Jash, tudi on nobenega psa grdo ne pogleda ali oblaja ko gre mimo njega( sva namreč zelo veliko v parku), ampak zadnjič mu je pa dop*****o in je sosedovega psa napadel nazaj =/
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1863 : sreda, 30.07.2008 : 00:23:14 »

No v glavnem da sta oba Celjana Wink  Upam, da se vse uredi  Wink
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #1864 : sreda, 13.08.2008 : 15:08:27 »

No takole je, jaz imam dovolj. Cucek se šetka sam, skoči v mojo, ki je na povodcu. Komaj mojo odvlečem stran med tem, ko podim fifija z dretjem in butanjem z nogami ob tla. Kaznujem mojo babo, ker se je zagnala nazaj - se hotela braniti. Posledice: zvit otečen in moder prst (oteženo opravljanje svoje službe in vsega ostalega) ter nekaj svežih prask po nogah. Lastnik male popadljive zveri o dogodku ne ve nič, ker ga itak ni bilo od nikoder. Naslednjič pustim moji babi naj se brani in ščeneta pajsne. Resnično imam dovolj.
lp
T.
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1865 : četrtek, 28.08.2008 : 19:44:09 »

Pred kakšnim mesecem sem sem odšla na normalen, vsakodnevni sprehod. Bilo je popoldne. Moj Charlie je bil lepo pripet na povodcu že ves čas.. prispela sva do konca naše ulice in kar na enkrat se je pred mano pojavil velik pes... začel je delat kroge okrog mene, mahati z repom, nato pa hotel na vsak način povohat mojega Cavalier King Charles spaniela, ki pa je bil varno spravljen v mojem naročju... ker sem ga tako držala že kar nekaj časa je postal zeloooooo težek.. odložila sem ga na tla in tisti tuj pes je takoj začel renčati na Charlie-ja. v trenutku sem se tako zbala zanj, da sem pozabila na previdnost in tujega psa udarila s povodcem, ta pa je na srečo takrat odšel stran.. takoj za tem je prišla njegova lastnica in prepričana sem bila, da je vse videla...ona pa je samo povlekla svojega psa za ovratnico in z mirnim gasom rekla "kako si bil poreden" ter odšla naprej..... kar nisem se mogla premakniti z mesta, a sem potem vseeno nekako prišla do doma..
T&C
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1866 : četrtek, 28.08.2008 : 20:30:45 »

joj se opravičujem da sem vse še enkrat prilepila sram sram...malo narobe ste razumeli stvar sram.... moj pes ni bil žrtev ugriza! sram sram no ampak se pa vseeno od takrat zelo boji psov ki so vsaj malo večji od njega... tako, da sploh ni več tako zelo živahen kot je bil... in to me grozno moti...hvala za vse odgovore, mnenja in predloge kako zdaj naprej.... no pa upam da boste sprejeli oba opravičila sram... papa
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1867 : četrtek, 28.08.2008 : 20:35:54 »

resnično mi je zelo žal... upam da lahko še ostanem ena izmed mnogih piscev mojpes.net-a...   upam da nisem povzročila prevelike zmede!!!! grozno se počutim in zdej ne vem kaj naj storim.... iz vsega skupaj je nastala takoooo zeloooo grozljiva zgodba... žal mi je če sem jaz kaj napisala narobe da se je potem moja zgodba tako grozno razpletla...... RESNIČNO UPAM DA MI BOSTE VSI SKUPAJ ODPUSTILI.. TAKOOOOO ZELOOO MI JE ŽAL, DA NEVEM KAKO NAJ SE ŠE OPRAVIČIM...
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1868 : četrtek, 28.08.2008 : 20:42:20 »

vse skupaj sem si razlagala kot napad, pa kot kaže sploh ni bil.... no upam da nastala zmeda ni prevelika..... res nevem zakaj je naslov tak... pač kar je, je...upam da vse skupaj lahko kako to popravim...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1869 : četrtek, 28.08.2008 : 20:52:36 »

Saj nisi nic takega napisala. Ne opravicuj se, se manj pa se sekiraj. Smiley lp
Logiran

NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #1870 : četrtek, 28.08.2008 : 23:21:50 »

vse skupaj sem si razlagala kot napad, pa kot kaže sploh ni bil.... no upam da nastala zmeda ni prevelika..... res nevem zakaj je naslov tak... pač kar je, je...upam da vse skupaj lahko kako to popravim...

Saj je bil napad  Smiley Ampak se na srečo ni končal z ugrizom  Smiley Zakaj se pa sekiraš? Drugače bi te pa preusmerili drugam, če ne bi pasalo sem.
Logiran
zamaro
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1871 : sobota, 13.09.2008 : 15:23:19 »

Pozdravljeni!

Se vedno mislim, da je pes tak, kakrsnega 'naredi' njegov vodnik. Podoba APBTjev in njim podobnih psov je pa na zalost se vedno posledica nasih predsodkov. Na zalost. Upam, da bo s snavcerckom kmalu bolje. Pa lep dan, Neza

Se stinjam kakšen lastnik takšen pes


Logiran
BRihTaa
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #1872 : torek, 21.10.2008 : 19:03:55 »

Avgusta 2006 je mojega fanta Andreja in njegovega psa napadel nemški ovčar, ki se je samostojno sprehajal po cesti in ni bil pod nadzorom lastnika. Andreja je ugriznil v desno podlaht, ugriz pa je pustil sledi 4 zob na koži, vendar pa po manj kot enem mesecu ni bilo videti sledi ugriza. Pes Nero je bil kar dobro raztrgan, poškodbe so vidne na priloženi sliki. Pred kratkim je od zavarovalnice Triglav dobil ponudno za izven sodno poravnavo v višini 1500 evrov minus 10% odbitna franšiza. Zanima me, če imate s tem kakšne izkušnje in ali naj to poravnavo podpiše ali naj zahteva od zavarovalnice, da mu pošlje novo poravnavo z višjim zneskom ali pa naj prepusti zadevo sodiču.
Ta isti pes je nekaj dni po napadu na Andreja in Nerota ugriznil še njegovo mami in ji pregriznil kost na zapestju, pri tem pa poškodoval tudi živec. Po dveh letih jo čaka še ena operacija.
Lastnik psa je dobil kazen v višini 200 € za prvi primer, kar se mi zdi premalo. V drugem primeru, pa sodbe še ni.
Zanima pa me po kakšnem principu sodišče dodeli višino denarne kazni, saj kolikor vem je 200 € najmanjša kazen za take primere.
Ponudba za poravnavo je časovno omejena in poteče 27.10.2008, zato bi prosila za čim prejšne odgovore.
Hvala.







Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #1873 : torek, 21.10.2008 : 19:39:21 »

groza!!! res sem zgrožena nad vsem skupaj!! 200 evrov pa se mi zdi za to stvar veliko premalo! v pasji šoli so nam povedali (ne me vzet za besedo, ker ni preverjeno), da je samo kazen za spuščenega psa 400 evrov. tako da....
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #1874 : torek, 21.10.2008 : 19:43:13 »

Off topic: kazen za sprehajanje psa brez povodca je 40 evrov.
Logiran
Strani: 1 ... 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines