mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 11:22:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 261212 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #1350 : četrtek, 19.05.2005 : 13:28:35 »

Saj pravim, psi bi ji morali vsaj za polovico skrajšati jezik.


Daj Branka malo se ohladi, pa predno pišeš take stvari še 1x preberi kaj si napisala.

Res je to forum, kjer izražamo mnenja, ampak vse kar je prav, take zlobne opazke pa ne sodijo sem gor.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1351 : četrtek, 19.05.2005 : 13:43:46 »


Daj Branka malo se ohladi, pa predno pišeš take stvari še 1x preberi kaj si napisala.

Res je to forum, kjer izražamo mnenja, ampak vse kar je prav, take zlobne opazke pa ne sodijo sem gor.

Fuck you all. Tudi klofute ne spadajo sem, se vam ne zdi?
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1352 : četrtek, 19.05.2005 : 14:05:23 »

Branka, pa česa ti ne razumeš? Da nimaš kaj riniti v psa, če ti lastnik le-tega reče NE? Je to tako težko razumeti?

Pusti klofute in pojdi dalje.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
yan
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1353 : četrtek, 19.05.2005 : 14:56:57 »

Mestna obcina Ljubljana ima odlok o cestnoprometni ureditvi v katerem je tudi clen glede zivali v prometu:

36. člen

(1) Domače živali (psi, mačke, perjad, drobnica in večje živali) so lahko na javnih prometnih površinah le v spremstvu osebe, ki jih varno vodi.

(2) Pse in druge živali, ki lahko ogrožajo promet ali pešce se sme voditi po javnih prometnih površinah le na vrvici.

(3) Gonjenje, vodenje in počitek živali na kolesarskih stezah in poteh je prepovedano.

(4) Živali ob cestah in drugih javnih prometnih površinah morajo biti pod nadzorstvom ali zavarovane tako, da ne morejo priti na cesto ali na drugo javno prometno površino.

(5) Z denarno kaznijo 5.000 tolarjev se kaznuje za prekršek posameznik, ki ravna v nasprotju s prvim, drugim, tretjim ali četrtim odstavkom tega člena.


Lahko pa povem, da sva dobila obisk policaja, ker naju je prijavil prijazen sosed, ki se je pocutil ogrozenega zaradi spuscenih psov na travniku. Policaj nama je sam priznal, da ne more storiti nic, saj sta spusceni na travniku in ne na cesti, ter tudi nista se nikogar napadli. Torej moje mnenje je, da mora biti pes na vrvici samo na prometni cesti, v naravi je pa lahko spuscen (seveda pa mora biti lastnik ves cas pozoren na morebitne vplive okolja in odzive svojega psa).
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1354 : četrtek, 19.05.2005 : 15:17:32 »

Tole zame ni dokaz poguma, ampak pomanjkanje necesa drugega. Ce te prav razumem, ti kljub opozorilom lastnika tvegas ugriz psa in ga pobozas. Nastradal bo pes zaradi tvojega kvazipoguma. Krasno...  Roll Eyes Ce je temu tako, moram reci, da vecje bedarije skorajda se nisem prebrala.
Prmejdun, ce bi ti poskusala pobozati mojega psa, ki bi bil napadalen, pa bi ti jaz rekla, da ne, ker bo ugriznil, pa bi se kar silila vanj...bi ti eno tako prmazala, da domov ne bi nasla! Pa da vidimo potem koga se bos bala.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Huh Grin Cheesy

Branka, kot vidim, ne mores nehati cepetati na mestu, zato te zdaj opozarjam in nic vec ne komentiram. Naslednje tvoje sporocilo, ki se bo kakorkoli nanasalo na zgoraj citiran Nanookin tekst, bo izbrisano in tako tudi vsa nadaljna tvoja sporocila.
V zgornjem citatu je predpostavka in ce ne poznas pomena besede "bi" in besede "groznja", potem je bolje, da se vzdrzis vsakega pisanja tukaj.
Na tole sporocilo ne pricakujem tvojega odziva, temvec naj se tema nadaljuje z debato o napadih psov.
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1355 : četrtek, 19.05.2005 : 17:16:52 »

Pisukapoldi, par uric me ni, pa napisete skoraj 2 strani. No gremo nazaj na napade psov, ne napade na Nanook (hec, folk, hec).  Wink Grin Grin Grin Grin

Bom po citatih, da bo bolj pregledno, upam. Cheesy

Citat
Ali je zate svoboda govora Da in Ne?

A ne govorimo pasji svobodi? Govorimo o svobodi govora psov? Psi lahko govorijo (=lajajo) izkljucno samo takrat, kadar s tem nikogar ne motijo. Po pravilih, ane. Kaj je ze? Javni red in mir? Ljudje recimo, pa lajajo nonstop, takrat ko je treba, takrat ko ni, takrat ko jim je dolgcas,... Grin Grin Grin

Citat
Ali je zate svoboda gibanja ... za ljudi govorim ... na tvojem domacem vrtu brez fleksija?

Govorim o psih, ne ljudeh. Nazadnje, ko sem se ukvarjala s sistematiko, sta bili to se vedno dve razlicni vrsti (da o cem visjem sploh ne govorim). Wink Cheesy

Citat
No ja ... neumnosti!

Res je (samo verjetno nimava v mislih istih izjav). Wink Cheesy

Citat
Ce je kdo na vrvici ni svoboden!!!

Kaj je svoboda?

Citat
Ce je pes na ketni zate pomeni, da je svoboden??? NEEEEEEE!!!
Zate je na fleksiju ... ja ljudje, ki imate pse na ketnah ... na fleksije jih dajte in boste imeli pse svobodne!!!
Ali pa se ne strinjas samo z enim delckom ... 2 metra je odvzem svobode ... 5 metrov je svoboda ... pajade!
Aja ... in kje pise ... 5 metrski stik je svoboda ... ljudje na fleksije .. saj ste svobodni!

Kje trdim, da je pes na ketni svoboden?
Kje trdim, da je 2m odvzem svobode, 5m pa je svoboda?
Kje trdim, da bi morali biti ljudje na fleksijih?
Ce prav razumem, gre za Zakon o zasciti zivali?

Da ne bo pretezko odgovoriti, se bom kar citirala; napisala sem tole:


Citat
Ali pes na fleksiju trpi? Zakaj?

Ali je pes, ki brez vrvice tudi slucajno ne more biti pod nadzorom, prilagojen na bivanje v urbanem okolju oz. kateremkoli okolju, v kolikor ne govorimo seveda o kakem domacem vrtu (ograjenem)?

Kje pise, da 5m fleksi ni svoboda gibanja?

Je kdo sposoben odgovoriti?

Svoboda enega se konca tam, kjer se zacne svoboda drugega.

Citat
- svobodo gibanja, primerno živali glede na njeno vrsto, pasmo, starost, stopnjo razvoja, prilagoditve in udomačitve, ki preprečuje nepotrebno trpljenje;
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1356 : četrtek, 19.05.2005 : 18:46:48 »

No, jaz nisem med njimi. Do tujih psov se obašam zelooo spoštljivo in sploh ne čutim nobene potrebe, da bi jih božala.
Če bi srečala mojega, se božanju tako rekoč ne bi mogla izogniti.  Grin

Zanimivo, ampak podobem odnos do tujih psov sem opazila pri tistih ,ki profesionalno delajo s psi v vojski in policiji. Ali vam to kaj pove?
Ja.  Smiley Da si najbrž natančen in zahteven človek.

Ali pes na fleksiju trpi? Zakaj?
Zato, ker psi potrebujejo gibanje bolj kot hrano in ker jih ljudje pri tem ne moremo dohajati. Zares pod nadzorom imaš lahko le srečnega psa. Ne verjamem v to, da bi bil katerikoli pes lahko srečen, če mu ne bi vsaj 1x dnevno privoščili, da se požene v svoj naravni drnec. 


Ali je zate svoboda govora Da in Ne?Huh
Seveda, točno tako.  Smiley Nanook je (se mi zdi) sicer to že večkrat razložila, pa naj še jaz. Tudi svoboda govora je tako kot vse svobode omejena. Črta je tam, kjer se začne poseganje v svobodo drugega. Lahko se na primer zgodi, da pravica do svobode govora trči v pravico do zasebnosti, ali pa še čuda drugih možnosti.   Wink
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #1357 : četrtek, 19.05.2005 : 18:51:56 »

Nanook, ni kaj, pač imajo spuščene pse in jih nočejo met na povodcih, ko gredo ven z njimi, ker potem niso svobodni, oni privezani so pa največji reveži, ker je pes ki gre recimo v park na sprehod na fleksiju, isto kot če bi bil privezan na ketni za kozolec, sklepam iz zgoraj vsiljenega mnenja. Saj bodo sami krivi in plačevali kazni in odvetnike, če se kaj zgodi, pa pes ne bo privezan. Btw. če se v odvezanega psa zakadi pes na povodcu in jih slednji potem skubi, bo kriv lastnik odvezanega psa in bo plačal vse stroške veterinarja, psihičnih bolečin, tožbe in vsega kar spada zraven. 5 tisočakov, ki jih bo plačal (odvisno v kateri občini) za odvezanega psa bo v tem primeru 'špukec v morje'. Morda so imeli pa do sedaj le srečo... kar se pa ne čudim  Grin
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #1358 : četrtek, 19.05.2005 : 20:25:54 »

Folk vi se boste tuki gor poklal.Dobesedno.Kaj če bi kar bombni atenta naredil na forum (Jana dobra si da NAS prenašaš.Svaka ti čast Wink ).

Vam povem kaj je zame svoboda?Mene in psa?Mačka,konja,krave...?DIvjina!!!!!!!!!!Noben štrik,noben fleksi 5meterski.... To je zame svoboda.In tud jaz sem svobodna kadar sem skonjem al pa psom nek deleč v gmajn (jana ne me linčat zarad besed).Priznam,psa v gmajn nimam skoraj nikoli na štriku.Zakaj?Ker je pri meni.Če pa kdo pride ga pa pripnem.Tko.Pika amen konec.Zame je to svoboda vsak pa si jo razlaga po svoje Wink

Lp
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1359 : četrtek, 19.05.2005 : 22:09:39 »

Me prav zanima, kako vi, spoštovani moji soforumaši, funkcionirate v resničnem svetu. V virtualnem vas namreč ne razumem več. Pa saj ne, da bi se zelo trudila ukvarjati se s tako kontradiktornimi osebki (ki prav lepo zivijo v nasprotju s samim sabo), s kameleoni in palcki jezljivčki. Res, lepo vas prosim, dajte vsaj nekaj na svoje dostojanstvo. Ne spuscajte se na raven, kjer vas lahko se vsaka čivava polula. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1360 : petek, 20.05.2005 : 08:08:42 »

Svoboda je svoboda in ni locena na svobodo muh, svobodo ljudi, svobodo divjega goveda, svobodo psov ......
Prosim definicijo svobode psa in svobode ljudi in se definicijo svobode muhe - ko je ze razlika med enim, drugim in tretjim - tole je za Nanook in tiste, ki locijo eno in drugo svobodo (gibanja)!
Aja, pa ce mi ze odgovarjajte prosim odgovor, ne vprasanje!


Nanook!
Kaj je svoboda?
In kje pise, da je 5 m fleksi SVOBODA??? Ja, na vprasanje ti odgovarjam z vprasanjem ... tako kot ti - zgleda ne bova prisle do konca - ker drugace tako ne odgovarjas (kot z vprasanjem mislim)!
Me spominjas na "sanjsko" zensko, ki je na vsako vprasanje odgovorila z vprasanjem! S takim clovekom se nimas kaj pogovarjati!

In ja ... pes je prilagojen na bivanje v urbanem okolju oziroma kateremkoli okolju, samo v divnjini ne!!!

In ja ... moje mnenje je, da pes na fleksiju trpi! Ampak pes, ki je ves cas (sprehoda - nimamo vsi 500kv parcele - nekateri zivimo celo v bloku) na fleksiju (ne tisti, ki je obcasno na fleksiju/vrvici)! Zakaj pa trpi, pa vprasaj (ali pa si predstavljaj) sportnika, ki je pristal na invalidskem vozicku - saj ga vozijo na sprehode - to je pa tudi vse ... krut primer! Undecided

Jaz sem ti vsaj na 2 vprasanja odgovorila z odgovorom! Smiley


Chris! Prav rada bi videla tvojega psa na enem od nasih srecanj!!!

Pa se tole ... zgleda da imam ze 14 let sreco, ker NOBEDEN od MOJIH psov ni se NIKOGAR napadel!!! Joj, zivim pod srecno zvezdo ... morm loto vplacat!


PS: Zakon vam je citiral(-a) yan - ste ga verjetno spregledali, ne?HuhHuh To je "predpis" za Ljubljano - in je edini!!!


Lp, Ursa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1361 : petek, 20.05.2005 : 08:37:39 »

Citat
Svoboda je svoboda in ni locena na svobodo muh, svobodo ljudi, svobodo divjega goveda, svobodo psov ......

Res? Mislim da medved nima enake svobode kot mi, ne sme kar vkorakati v Merkator, ane. Saj vemo, kaj sledi temu krsenju nase svobode. Tudi pes nima enake kot mi, ne sme se kar tako prosto sprehajati po Ljubljani in okolici brez nadzora. In tudi mi nimamo svobode, ne smemo kar vkorakati v trgovino in izprazniti blagajne, temu se rece "rop" ali nekaj podobnega in je sankcionirano,  zato ker je pac krsil svobodo.
Svoboda klopa je, da se nahrani na tvojem psu in ga po moznosti okuzi z borelijo. Svoboda borelije je, da zakljuci svoj zivljenjski cikel oz. zivi neko "normalno" zivljenje-s pomocjo tvojega psa. Se pravi da ti ne smes uporabljati  protklopnih sredstev, ker s tem kratis svobodo klopu (odganjas ga z njegovega potencialnega gostitelja), ne smes uporabljati antibiotikov, ker s tem kratis svobodo boreliji, ki zeli bivati v tvojem psu, in ne smes s pinceto odstraniti klopa, saj s tem kratis njegovo svobodo prostega sprehajanja (in prisesavanja) kjerkoli mu pac zapase. V prvem primeru, ko naneses Advantix, bi se to stelo za.. uboj? Umor? Odstranitev s pinceto in po moznosti se zmeckanje klopa je definitivno kak umor, ane. Prav tako dodajanje antibiotikov. Ce so svobode pac pri vseh enake oz. jih sploh ne locimo... Malo za salo malo za hec, pa upam da je zdaj kaj bolj jasno.

Se vedno me zanima, kaj svoboda po vase sploh je. Kje se konca, je upam da vsem jasno in mi ni potrebno se enkrat ponavljati.

Se vedno me tudi zanima "Ali je pes, ki brez vrvice tudi slucajno ne more biti pod nadzorom, prilagojen na bivanje v urbanem okolju oz. kateremkoli okolju, v kolikor ne govorimo seveda o kakem domacem vrtu (ograjenem)?"

Torej, ce te prav razumem, na zgornje odgovarjas z "da"?

Citat
In ja ... moje mnenje je, da pes na fleksiju trpi! Ampak pes, ki je ves cas (sprehoda - nimamo vsi 500kv parcele - nekateri zivimo celo v bloku) na fleksiju (ne tisti, ki je obcasno na fleksiju/vrvici)! Zakaj pa trpi, pa vprasaj (ali pa si predstavljaj) sportnika, ki je pristal na invalidskem vozicku - saj ga vozijo na sprehode - to je pa tudi vse ... krut primer!

Jap, tvoje mnenje, vendar pa to ni nikjer zapisano, v nobenem zakonu? Je res? Zakaj trpi? Ker se ne sprehodi? Zakaj se ne sprehodi? Ker se tistemu dvonoznemu bitju na drugi strani ne da narediti "par korakov vec"? Hm, torej ni problem v fleksiju, problem je v dvonoznem bitju na oni strani strika.

Primerjava s sportnikom na invalidskem vozicku se mi ne zdi primerna. Zakaj:
-ker ni vsak pes sportnik, ampak dalec od tega, ceprav lastniki menijo, da imajo tanarbolj atletsko dete dalec naokoli;
-ker ni vsak pes invalid, ceprav lastniki menijo, da bo skripnil, ce naredijo tri korake vec.

Citat
Kaj je svoboda?
In kje pise, da je 5 m fleksi SVOBODA??? Ja, na vprasanje ti odgovarjam z vprasanjem ... tako kot ti - zgleda ne bova prisle do konca - ker drugace tako ne odgovarjas (kot z vprasanjem mislim)!

Seveda, ker ne maram, da mi ljudje polagajo zadeve pod prste. To je prva stvar, ki jo je potrebno razcistiti-kaj sem jaz dejansko rekla oz. trdila in kaj sem vprasala. Ker odgovarjate tako, da mi na nek nacin vsiljujete nekaj, cesar ne trdim.

Za osvezitev spomina:

Citat
Kje trdim, da je pes na ketni svoboden?
Kje trdim, da je 2m odvzem svobode, 5m pa je svoboda?
Kje trdim, da bi morali biti ljudje na fleksijih?
Ce prav razumem, gre za Zakon o zasciti zivali?

A jaz odgovorim?

Nikjer.
Nikjer.
Nikjer.
Res je.

Citat
Ali pes na fleksiju trpi? Zakaj?

Ali je pes, ki brez vrvice tudi slucajno ne more biti pod nadzorom, prilagojen na bivanje v urbanem okolju oz. kateremkoli okolju, v kolikor ne govorimo seveda o kakem domacem vrtu (ograjenem)?

Kje pise, da 5m fleksi ni svoboda gibanja?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #1362 : petek, 20.05.2005 : 09:05:11 »

Repetitio est mater studiorum. Prevod: Ponavljanje je mati učenja. Roll Eyes

In kaj smo se v zadnji n-tih straneh naučili? Tongue
Da nam vsak da lažejo, da živimo v svobodni državi! Shocked Shocked
Končno smo v n-tih straneh ločili zrno od pleva in ugotovili da svobode sploh ni! Shocked Shocked Shocked

E pa je Titova omladina opeti pušila u ovom kapitalizmu. Cry Cry.....Živela štafeta mladost!!!! Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1363 : petek, 20.05.2005 : 09:41:42 »

Hahahaha, resno upam, da za to niste potrebovali teh par strani. Wink Wink Wink

Prmejdun, si grem res podpis zamenjat, da mi ne bo treba nonstop ponavljati.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #1364 : petek, 20.05.2005 : 09:47:04 »

Ok, nekaj je, ce pise "privat" ali pa kaj podobnega ali pa je nekaj samoumevno, da je privat - tja ne smemo ne s psom ne sami (razen, ce nam dovolijo) - pa muhe tudi verjetno ne smejo tja - bom poslali policijo, da nam pride kaznovat muho, ki je prestopila nase privatno ozemlje - se strinjam!
To kar tukaj pisemo je kar nekaj - svoboda je svoboda - definicijo se iscem!

Tivoli - nisem se zasledila table privat! Prav tako na v okolici ljubljanskega gradu! Primera!

Hmmm .. zakaj potem v nekaterih parkih pise Pse na vrvico - ce naj bi bilo to po vase samoumevno??? Zakaj pise .. vstop nezaposlenim prepovedan - zato, ker se kjerkoli drugje lahko sprehajate, edino tam ne - tako kot pes ne (brez vrvice) v parku kjer pise pse na vrvico!

Ok, zakona ne krsim, tako da bosta moji punci se naprej spusceni!
Je tukaj kdo, ki je ze dobil kazen za odvezanega psa in po katerem clenu so mu napisali kazen???


Aja, sprasujes "Kje pise, da pes na fleksiju ni svoboden"Huh Jaz te pa sprasujem ... kje pise, da je??? Malo je potrebno tudi logiko uporabljati! Ker ce je odgovor na tvoje vprasanje NIKJER, potem trdis, da je odvezan pes ozrioma brez fleksija svoboden! Ce je odgovor tam in tam .. potem to po tem in tem "zakonu" drzi!!!


Citat
Se vedno me tudi zanima "Ali je pes, ki brez vrvice tudi slucajno ne more biti pod nadzorom, prilagojen na bivanje v urbanem okolju oz. kateremkoli okolju, v kolikor ne govorimo seveda o kakem domacem vrtu (ograjenem)?"

Sem ze odgovorila!


Ok, ko si se ze spravila na sportnika! Da si bos lazje predstavljala, pa naj bo to navaden smrtnik, ki pristane na invalidskem vozicku! Kako bi mu bilo? Uzitek, ne? Pa saj ga vozijo na Smarno goro, pa na morje, pa ne vem kam se, zgleda, da mu NIC ne manjka!


Sem prepricana da tvoj pes ne bo NIKOLI tako "zlaufan" kot moji, vazno, da je na vrvici po ne vem katerem zakonu - no ja ... po tvojem "zakonu"!!!
In ne trpi, ker se ne sprehodi, ampak ker se ne "zlaufa"!!! Sprehajata se obe ogromno, pa ce bi se cel dan sprehajala z njima ne bi bili tako zmatrani kot ce cel dan spusceni letata - je tako?
Je pa res, da imam pasmo, ki je po naravi hiperaktivec ... tek ob kolesu prepovedan za Aiko (je vecji hiperaktivec kot Lina), prav tako metanje zogice, lahko pa tece sama kakor ji hrbtenica to dopusca! S sprehodom pa tudi Line ne morem utruditi tako kot ce se "zlaufa"!
Pa saj niti ni vazno!

PS: Da ne boste mislili, kako sem grozna ... ce gre nasproti (ali pa od zadaj - imam oci VEDNO na pecljih) kak privezan pes primem tudi jaz svoji! Ce ju ne "uspem" prijeti, ju dam na sedi, da gre pes/clovek/kdor mimo ali pa ju posljem mimo - nekaj stvari pa obvladata!


Zdej se pa ne mislim vec "prerekati" s tabo in vam podobnimi, ker ne bo konca ... do njega smo namrec ze prisli ... pse na vrvico samo ob prometnih cestah, pa se to LE tiste, ki bi LAHKO OGROZALI promet in pesce!
Pes naj bo kod kontrolo ... ne "vrvicino" ampak naso!!!


Lp, Ursa
Logiran
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines