mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 07:29:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 256641 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #1425 : sobota, 21.05.2005 : 20:35:38 »

Jana, predlagam da se odpre novo temo Pes na povodcu - da ali ne in se tukaj nadaljuje vse, kar sodi pod "napad psa". Tole je že kar malo smešno, pa daleč stran od teme smo. Roll Eyes

Samo predlog. Wink

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #1426 : sobota, 21.05.2005 : 20:45:09 »

Se podpišem pod fortunin post.Ker meni se že ne da brati,ker je čisto brez smisla.Tako da Jana res malo premisli.

Lp
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #1427 : sobota, 21.05.2005 : 20:45:52 »

Meni se tudi zdi, da s(m)o čisto izven teme. Wink Saj je čisto preprosto- tam kjer je dosti ljudi in drugih se ima psa na povodcu, če ga hočeš zlaufat ga pelješ na bolj osamljena področja, kjer ga lahko spustiš. Wink
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1428 : sobota, 21.05.2005 : 21:01:21 »

Bližje temi smo, kot si mislite. Kaj nista rottija napadla ravno zato, ker se kot psa nista poprej še nikoli zares dobro izživela?
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #1429 : sobota, 21.05.2005 : 21:04:05 »

Res je, nima smisla več citirat on nadaljevat te debate. Jessy, da zaključim. Ni ti ga treba voziti na osamljena območja in ga tam spuščat, je tudi varianta 'nadeni copate in teči s psom'. Wink Crosscountry ali kar ti je ljubo. Samo ti boš težko s svojim maltežanom to Grin Lahko pa to izvrstno izvede Marjetka, kajne Marjetka. Roll Eyes Če si pa mnenja, da pes na flexitu ne more skakati levo in desno Roll Eyes, te pa vabim k nam, ti bom pokazal kako se flexi pravilno uporablja Roll Eyes, pa mogoče boš spoznala tudi človeka, ob katerem doga dnevno teče, na 30cm povodcu, kilometre. Tvoj pes je zmožen to? Mhm...  Roll Eyes

Dodajam še k alinejam, ki sem jih naštel prej:
- pes se na povodcu ne more dovolj razgibati  Wink
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #1430 : sobota, 21.05.2005 : 21:11:24 »

Bližje temi smo, kot si mislite. Kaj nista rottija napadla ravno zato, ker se kot psa nista poprej še nikoli zares dobro izživela?

Kako to misliš? Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1431 : sobota, 21.05.2005 : 21:16:14 »

Preprosto: Če bi vsak lastnik poskrbel za to, da se njegov pes vsak dan (tako kot mi) fizično in psihično zmatra, potem bi bilo napadov bistveno manj.

Na primer: Če bi se bila rottija tisti dan povpela na Nanos in nazaj, potem bi takrat spala kot bubice in jima še na misel ne bi prišel tak škodljiv "podvig".
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1432 : sobota, 21.05.2005 : 21:34:21 »

Pa še to, Chris. Če ti ne uvidiš razlike med "s flexijem" ali brez njega, to še ne pomeni, da je ne opazi tvoj pes. Če ga slučajno nikoli ne spustiš, potem ima moj zagotovo slajši spanec. Wink
Logiran
mal1
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #1433 : sobota, 21.05.2005 : 21:37:58 »

Kar se tiče sprehoda psa na otroškem vozičku (da ne bo motil druge)in pribit box na zidu  zraven kanarčka,sem že omenil. Grin Grin
Pozabil se omeniti,da ga bom zlaufal pa v kurilnici na tekočem traku Grin Grin Grin Grin
Mall
Logiran
mal1
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #1434 : sobota, 21.05.2005 : 21:40:46 »

in moj pes mi bo globoko hvaležen Grin Grin Grin
Mall
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #1435 : sobota, 21.05.2005 : 21:49:52 »

Pa še to, Chris. Če ti ne uvidiš razlike med "s flexijem" ali brez njega, to še ne pomeni, da je ne opazi tvoj pes. Če ga slučajno nikoli ne spustiš, potem ima moj zagotovo slajši spanec. Wink

Rekel sem, da ni res, da pes na flexitu ne more skakat levo in desno. Lahko tudi teče, na koncu je verjameš ali ne 'crkjen' od utrujenosti.  Je tako? Samo o tem je stvar, ker nekateri klatite bedastoče.
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #1436 : sobota, 21.05.2005 : 21:51:35 »

Še kar nisem dobil odgovora o svobodi, stran nazaj, pa še alineje če lahko malo pokomentirate, al so preveč očtine?  Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1437 : sobota, 21.05.2005 : 22:00:56 »

Alineje se mi zdijo nesmiselne, na flexiju pa pes ne more izživeti domišljije, pa tudi celotnega gibalnega potenciala ne. Saj sem napisala, da ga je treba tudi psihično zmatrat. Z drugimi besedami: dat mu moraš manevrski prostor tako za glavo kot telo. Cheesy
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1438 : sobota, 21.05.2005 : 22:13:29 »

U, še nakj sem pozabila Chris... Saj ne paše ravno v temo, ma je dosti frajersko, pa se ne morem zadržat:
te pa vabim k nam, ti bom pokazal kako se flexi pravilno uporablja Roll Eyes, pa mogoče boš spoznala tudi človeka, ob katerem doga dnevno teče, na 30cm povodcu, kilometre. Tvoj pes je zmožen to? Mhm...  Roll Eyes
Hvala za vabilo.Smiley Mogoče ga pa res nekega dne izkoristim! Wink
Moj pes je trenutno sicer bolj malo zmožen, ker je poškodovan, sicer je pa vselej v odlični fizični pripravljenosti
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #1439 : sobota, 21.05.2005 : 22:16:46 »

Alineje se mi zdijo nesmiselne, na flexiju pa pes ne more izživeti domišljije, pa tudi celotnega gibalnega potenciala ne. Saj sem napisala, da ga je treba tudi psihično zmatrat. Z drugimi besedami: dat mu moraš manevrski prostor tako za glavo kot telo. Cheesy

Alineje se tudi meni ne zdijo smiselne, sem samo prepisal kar so nekateri povedali. Oz. kaj vse so naštevali, da bi se ognili sebe 'očrnit' ko vozijo pse brez povodcev po javnih površinah Grin

In kaj ima flexi oz. prosto tekanje okrog voglov z psihičnim utrujanjem psa?
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines