mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 09:22:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 46   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Staffordshire Terrier - čvek  (Prebrano 115382 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 231


« Odgovor #135 : petek, 01.04.2005 : 16:17:01 »

Ja se strinjam, da je zagotovo povezano z genetiko. Ceprav vecina ljudi tega se vedno ne verjame in pravijo, da je vse odvisno od pravilne vzgoje. Seveda je pomembna tudi vzgoja, so pa tukaj tudi drugi dejavniki, ki se jih ne sme zanemariti. Tako je vsaj moje mnenje...
lp
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #136 : sobota, 02.04.2005 : 15:03:38 »

Jaz z AST-ji nimam nekih dolgoletnih izkušenj, sem pa 4. dan  Cheesy ponosna lastnica psičke, ki prihaja iz Zavetišča Zonzani. Psica je bila najdena precej maltretirana in podhranjena, ima zelo verjetno nekaj slabih izkušenj (boji se npr. zamahov z roko), je pa strašno prijazna do vseh ljudi, psov vseh spolov, mačk in ostalih živali.
Očitno ji težko življenje ni pokvarilo čudovitega karakterja.
Aja, danes so sicer veti ocenili, da naj bi bila stara nekje med 3 in 4 leti, torej gre za odraslo psico...

Lp, Yo
Logiran
Kamikaze
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #137 : petek, 08.04.2005 : 19:54:07 »

Jaz z AST-ji nimam nekih dolgoletnih izkušenj, sem pa 4. dan Cheesy ponosna lastnica psičke, ki prihaja iz Zavetišča Zonzani. Psica je bila najdena precej maltretirana in podhranjena, ima zelo verjetno nekaj slabih izkušenj (boji se npr. zamahov z roko), je pa strašno prijazna do vseh ljudi, psov vseh spolov, mačk in ostalih živali.
Očitno ji težko življenje ni pokvarilo čudovitega karakterja.
Aja, danes so sicer veti ocenili, da naj bi bila stara nekje med 3 in 4 leti, torej gre za odraslo psico...

Lp, Yo
Logiran
Kamikaze
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #138 : ponedeljek, 11.04.2005 : 13:47:58 »

Whooops...Mislim da sem se malo zmotil... Cheesy
V glavnem hoto sem povedat, da hvala bogu da ste ga našli. Wink
Logiran
t e j a
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 16


« Odgovor #139 : sreda, 13.04.2005 : 18:44:31 »

Tudi  pri nas imamo  eno  barabo  te pasme  , starega  4  leta. Tako  da ti  svetujem, da  se raje  odloči  za  psičko, kot za  psa,  pa  bo pol problemov  manj.
 Huh
Logiran
Kamikaze
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #140 : ponedeljek, 18.04.2005 : 19:09:30 »

Se strinjam...Za nas začetnike so vedno boljše psičke. Wink Smiley
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #141 : nedelja, 10.07.2005 : 00:16:03 »

Lepo pozdravljeni , moj sosed ima starforda starega 3 leta z rodovnikom in je eden jabolj prijaznih psov na svetu čeprav ne zgleda  Cheesy , jaz sem soseda vprasal če je pes napadalen do drugih pa je rekel da je samo dvakrat ali trikrat skocil zaradi dominatnostni drgace je pa pravi cukr , pisem pa zato ker me zanima če je priporčljivo da ga seznaim z mojo 3 mesecno bernko k se ful bojim da jo nebo enkrat napadel ko se bosta srecala....
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #142 : nedelja, 10.07.2005 : 00:22:58 »

Iz napisanega sklepam, da je tvoja psička, njegov pa samček. Če je tako, težav ne bi smelo biti.

Lp, 5ra
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #143 : ponedeljek, 11.07.2005 : 00:41:43 »

lepo pozdravljeni mene pa zanima če je velika razlika po značaju med pitbullom in AST po značaju ? pa če imajo staffordi že v genih agresijo ? moj sosed ma stafforda sam ne verjam ceprav prav da je rodvniski , je star 6 let pa je toooooooook prijazen ampak res tok cockan ceprav zgleda strasen ?.....
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #144 : ponedeljek, 11.07.2005 : 08:44:15 »

Jezus Kristus Aleluja...
Ja, AST-jem in APBT-jem se pri cca 3-eh letih utrga, kost jim zraste v glavo, jaz ob moji stojim s kombinirkami v rokah, da lahko zre, ker se ji ob vsakem grizljaju zaskoci celjust.
Ljudje bozji, pes je pes. Eden bolj dominanten, drugi manj, dominanca ni enaka agresiji in psi tipa bull niso posasti.
Vec o obeh pasmah na strani:
*****

Yo
Logiran
Kamikaze
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #145 : četrtek, 28.07.2005 : 10:23:38 »

Z mojim frendom hodima skup na sprehode ..On pa AST-ja. Ljudje so celi "trdi" ko grema mimo. In to mi ni kaj preveč všeč..Malokdo si jo upa bobožat! Angry sram
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #146 : četrtek, 28.07.2005 : 11:51:05 »

Kaj si ti hotel napisat??
Logiran
Kamikaze
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #147 : ponedeljek, 01.08.2005 : 16:05:22 »

Hotel sem povedat da ljudje AST-jev ne marajo preveč  Angry
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #148 : torek, 30.08.2005 : 12:13:03 »

Pravzaprav se motim pri teži svoje psičke. Mislim, da je mela nekje slabih 5 kil. V glavnem bila je precej zajetna. Ene 3-4 take pse kot je bil tale za eno mojo Belo, ko je bla stara 8 tednov.
Kaj več skoraj ne vem povedat, bom pa vprašala prodajalko ko naslednjič pridem v trgovino, da vidim če so kaj rekli. V glavnem vsi trije so bili precej zmedeni in niso imeli pojma kaj imajo. Ko sem rekla vsa v šoku, da je ta pes absolutno premajhen so kar nehali odgovarjat na vprašanja. Ko sem fanta vprašala kje ga je kupil, je samo nekaj zmučkal in nič pametnega povedal. Je pa to v Mariboru, vendar ne vem kje so ga oni kupili. V glavnem meni se je zdel tak kot, da je star ene 4-5 tednov največ. V glavnem imel je še zelo nestabilne tačke. Taki mali debelušček, ki se še fejst opleta med hojo.

Hmmm v Mariboru je *****, ki se ukvarja s posredništvom živali. Lahko da so tam dobli psa.  Mi smo pri njih dobli kužka in "navodila". To je blo pred 10 leti, zdaj vzamem psa samo še rodovniškega kužka ali pa iz zavetišča.

čaw
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #149 : sobota, 03.09.2005 : 20:45:44 »

Mene pa zanima če so res psice rade napadalne do drugih psic kot sem slišala...je pa tudi že psička te pasme poskušala napasti psičko labradroko moje prijatelice. lp
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 46   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines