mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 23:09:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 120   Dol
Natisni
Avtor Tema: Labrador retriever  (Prebrano 205489 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
NTH
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #165 : nedelja, 21.03.2004 : 06:46:34 »

Labradorci se delijo še na dve skupini in to sta ameriški in evropski labradorci.
Ameriški so nižje rasti, krajši in čokati medtem ko, evropski so višji, dalši in vitkejši, ker po mojem mnenju so na pogled elegantnejši.
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #166 : četrtek, 01.04.2004 : 19:40:35 »

zdravo vsem! zdi se mi zelo dobro da ta forum obstaja kjer smo samo ljubitelji labijev:)))) no jaz sm že mela črno labradorko Nedo sam je od starosti umrla že pred parimi leti. zdaj se selimo v novo hišo in zato smo se odločili da bomo spet imeli labradorko tokrat zlato:) mene pa zanima če ste že kdaj razmišljali da bi meli tako ene 2x na leto kakšno srečanje, piknik kjer bi bili sami labiji in njihovi družinski člani.ali ne bi bilo super? Cheesy no jaz sem prvič tukaj gor na tem forumu tako da vas še ne poznam ampak lahko mi pa kaj pišete in se spoznamo vredu?Smiley) papa anč
Logiran
Bluefish
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #167 : ponedeljek, 05.04.2004 : 10:36:17 »

Hoj Anči,
jest sem takoj za kaksno srecanje. Nasa Belka sicer zadnje case bolj plasno sprejema ostale pse, ampak se mi zdi da se bo s povecano frekvenco srecanj navadila. Pa se zrastla bo in ne bojo vsi takoooooo veliki. Shocked Grin
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #168 : ponedeljek, 05.04.2004 : 18:05:51 »

ja saj bi bilo fino ta piknik narediti ampak bi morali biti več zainteresiranih da bi uspelo. ti imaš zlato labradorko? lahko vprašam pri kom si jo kupila? ali hodiš tudi kaj na razstave?
lp ana
Logiran
Bluefish
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #169 : sreda, 07.04.2004 : 12:10:47 »

Ne, ne, nasa  Bela je crna labradorka brez rodovnika. Je tukaj na forumu tud njena sestrica Kira z lastnico Tejči Smiley)
Ker nima rodovnika tud ni poante glede razstav, ceprav tudi drugace nisem ravo tip za po razstavah hodit, kaksen agility bi prej prisel v postev Cheesy samo kaj ko komaj s casom sfolgamo.
A ti imas ze ogledano leglo ali se isces? Mi smo se tko na hitro odlocil ,da nas je kr mal nepripravljene dobila, ampak zdej ima ze zgrajen notranji pesjak, tako da se ze pocasi navaja nanj ko nas ni doma.

Alenka
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #170 : sreda, 07.04.2004 : 20:55:58 »

ja jaz imam že ogledano leglo in skotili naj bi se 14.4 v psarni Tylah če poznaš :)in kako to da ste se odločili za nerodovniškega psa. saj ne da bi bilo kaj narobe da se razumemo ;Dmislim ker zdaj je bilo že tolko teh afer ko preprodajajo pse groza!!!!! no saj ti si vzela pri vredu ljudeh imaš srečo :)jaz sem malo cvikala da ne bom dobila psa ker tukaj kje bomo mi vzeli je zelo veliko povpraševanje zato ker so tako dobri vzreditelji Cheesy jaz imam že enga bulterierja in oba mislim vključiti tudi v agility ker to je le neka rekreacija za psa in vodnika ni toliko za tekmovanje
lp anč
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #171 : četrtek, 08.04.2004 : 12:00:51 »

Živjo! Spet sem prišla malo pofirbcat v to temo Grin

ja jaz imam že ogledano leglo in skotili naj bi se 14.4 v psarni Tylah če poznaš Smiley

Tu ima tudi moja prijateljica rezervirano psičko, tako da bosta imeli po vsej verjetnosti sestrici/bratca in sestrico.  Cheesy
Drugače pa je psarna zelo dobra, ima tudi mladičke zelo vredu. Wink

In drugače, lastniki labijev? Kako ste kaj? Pa vaše male zverinice? Cool

Lp
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #172 : četrtek, 08.04.2004 : 21:09:17 »

mary: kaj resno ma rezervirano psičko zdaj za 14.4??? joj kok sm vesela :)lahko bi tej tvoji prijateljici rekla da naj pride na forum da se malo spoznava Cheesy ja jaz sem si rezevirala zlato psičko ali ona tudi? no fajn kako je svet majhen ;Djoj komaj čakam da se bodo skotili Smiley Smiley Smiley Smiley
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #173 : petek, 09.04.2004 : 11:18:58 »

Ja, ona si je rezervirala pa malo črnuhinjo. Grin
Bom omenila, naj pride na forum. Cheesy
Potem, ko bosta pa vidve imeli svoje kosmatinke bi se pa lahko kdaj dobile, jaz sicer nimam labradorke, a čez 3 tedne dobim flat coated retrieverko, ki bo tudi rabila kompanjone za igro. Grin
Lp
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #174 : petek, 09.04.2004 : 19:00:42 »

mary: joj lepo da boš tudi ti dobila svojo flat coated retriverko ker te psi so ful vredu resno Smiley s kje pa sta vidve in koliko sta stari ker mene taka srečanja zelo veselijo tako da bi se lahko zmenile.
papa ana
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #175 : petek, 09.04.2004 : 19:48:18 »

mary: joj lepo da boš tudi ti dobila svojo flat coated retriverko ker te psi so ful vredu resno Smiley s kje pa sta vidve in koliko sta stari ker mene taka srečanja zelo veselijo tako da bi se lahko zmenile.
papa ana

Jao!! Sedaj sem pa pogledala v profil in vidim, da si iz murske sobote Shocked sram To je pa malo daleč Undecided Midve sva s Kranja. Hodiš kaj v naš konec? Huh Stari sva pa 14 let. Wink
Drugače pa mene tudi veselijo taka srečanja Roll Eyes
By by

Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #176 : petek, 09.04.2004 : 21:40:14 »

mary: ja jaz sme se iz lj. preselila v ms. tako da dostikrat pridem v lj. pa se lahko kje tam dobimo če ne pa pridem lahko kdaj na obisk ali pa vidve naredita izlet po sloveniji Grin
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #177 : petek, 09.04.2004 : 21:52:40 »

Ja, potem pa ni problema. Cheesy Kdaj pa kdaj bi se lahko dobili v Ljubljani, kdaj bi lahko vidve s tvojo psičko prišli na enodneveni izlet v Kranj, kdaj bi pa mogoče prišle me (jaz, moja prijateljica in najini psički) na izlet k tebi.  Grin
By by

Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #178 : nedelja, 11.04.2004 : 08:59:36 »

mary: moja psička se skoti približno 14.4. potem jo bodo oni imeli 2 meseca dobim jo šele nekje junija potem mogoče julija avgusta nevem saj se bomo še dogovorile pa ona bo vrjetno tudi po razstavah kaj hodila pa se bomo še ntam videle.
lp ana
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #179 : nedelja, 11.04.2004 : 13:19:10 »

Ja ja, saj vem. Wink
Po razstavah pa ta prijateljica gotovo ne bo hodila  Undecided
No, pa saj se bomo potem, ko bosta imele videve kosmatinki že doma, zmenili.
papa

Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 120   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines