mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 17:06:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 120   Dol
Natisni
Avtor Tema: Labrador retriever  (Prebrano 200442 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
m_tejch
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #1365 : sobota, 14.06.2008 : 10:27:52 »

veš kaj, spati mi ne da, kdo ma takšnega lepotca Cheesy, in glede na to da je društvo oddaljeno 5 min od moje hiše ni hudič da mi ne rata ugotovit Wink. joj joj marko, čist si me zmešal s temi čokoladami Cheesy
lp
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1366 : sobota, 14.06.2008 : 18:04:48 »

Hehe, verjetno ne bo problem zvedet. Ena gospodicna pa se ravnokar vozi domov. Bos jo mogoce ze jutri srecala na sprehodu. hehe Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1367 : sobota, 14.06.2008 : 20:08:15 »

Popo koliko ti jih je pa še ostalo?
Jih mamica pogreša?
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #1368 : sobota, 14.06.2008 : 20:19:44 »

Zagorjanka Aša je doma, u bistvu je takoj po prihodu začela divjati, tudi razgledala se še ni dodobra, pa se je že igrala in norela  Cheesy Krasna punca je...u to moramo samo še njena dva nova pasja prijatelja prepričati pa bo  Wink Sta malo ljubosumna na veliko punco, saj kdo bi jima zameril, ko pa sta oba odrasla manjša od razposajene malčice  Grin

lpk
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1369 : nedelja, 15.06.2008 : 10:35:58 »

Hmm, Kimi? Kdo jo pa ima? Smiley
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #1370 : nedelja, 15.06.2008 : 13:01:06 »

Ena naša članica Smiley

lpk
Logiran
Nikki
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #1371 : sobota, 21.06.2008 : 14:07:13 »

Živjo Popo
Zanima me s čim hraniš svoji psički. Kje tvoji psički preživljata, dan in s kakšnimi okoliščinami si jih že seznanil. Poznata poke ? Sta seznanjeni s prometom, kaj pa otroci ? Sta mogoče že imeli kakšno perutničko (pravo) v gobčku ? Kaj sta počeli z njo ?
Sama imam labradorca reševalca starega 7 let in si od nekdaj želim čokoladnega labija.
Zamikal  me je mladiček od Wambo a vendar je menda že za dolgo naprej vse rezervirano.

Čisto na kratko mi podaj nekaj odgovorov.
Če se ne odločim še sedaj za novega labija, me zanima ali boš v bodoče še paril
ter ali maš vnaprejšnje leglo že kaj rezervirano ?


Logiran
dasaaisa
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #1372 : sobota, 21.06.2008 : 14:10:47 »

Sta mogoče že imeli kakšno perutničko (pravo) v gobčku ? Kaj sta počeli z njo ?

Sori, ker se vmešavam ampak me firbec matra zakaj je to pomembno?
To kaj vpliva na psa? Kasneje..?
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1373 : sobota, 21.06.2008 : 17:13:09 »

Nikki:
Hranim jih z Royal Canin Labrador retriever puppy. Vecino casa prezivljata v pesjaku, v katerem imata veliko hiso 2x2x2m, zunanji del, ki je pokrit ampak z ene strani odprte, da so na zraku, pred tem imajo pa se podest, kjer se lahko igrajo in prostor za lulanj in kaknje. Seveda pa so veliko spusceni na dvoriscu, kjer lahko raziskujejo (ce je spoh se ostal kaksen koticek nerazisan), igrajo, tekajo, itd.
Huh, s cem vse sem ju seznanil: pokov se ne bojijo, udarcev plocevine ob plocevino tudi ne, navajeni so na kosilnico, promet, grmenje, dez, curke iz cevi, razlicnih podlag (beton, pesek, zemlja, ploscice, kauc, stoli za zibanje), tudi v bazenu sta se kopali (ena je bila v vodi do glave, druga pa se mi je izmuznila in celo zaplavala), v tem casu je prislo ogromno razlicih ljudi, igrali sta se z otroki (tudi po vec na enkrat jih je bilo), spoznali sta mestni vrvez, hodili mimo avtomobilov, se dvakrat peljali v avtomobilu, navajeni sta visine, dvigovanja, cudnih polozajev, bili sta na obisku pri veterinarju, kjer sta videla spet nove pse, vonjave in zvoke, navajata se na povodec (ni vecjih tezav), ucita se prvih povelij oz. gradimo na prvem odosu in nacinu nagrajevanja, itd. Skratka, vsaki dan so nove dogodivscine Wink
Zdaj, ko jih je manj jih bom preveril tudi na divjad, pred tem tega nisem delal. Sem pa delal druge teste - imam zapisane katere, ker se trnuntno ne morem spomnit. So pa testi za izbiro mladicka, ki bi bil primeren za resevanje.

Ne razumem najbolje kdo ima vse rezervirano. Latnik od Wamba ali jaz? Pri meni sta na voljo se dve psicki (zaradi odpovedi rezervacij), in sicer:

Soulpatcher's Absolute delight


Soulpatcher's April Mist


Tako da, ce te zanima me lahko komot poklices, pa se dogovoriva za obisk.

Naslednje leglo bo verjetno sele cez leto in pol. Rad bi dobil povratno informacijo od tega legla, da vidim kaj je blo ok in kaj ne. Potem se bom tudi odlocil katerega samca bom uporabil oz. katero vrejno linijo gledam. Ni pa se nic doreceno.

lp
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1374 : ponedeljek, 07.07.2008 : 19:03:17 »

kimi: daj javi malo kaj se dogaja s tamalo Ašo Smiley Sicer se z Natalijo slisiva, ampak bos ja se ti kaj napisala kako prezivlja dneve. Tongue

Pri meni pa je trenutno se ena psička - SP's Absolute Delight, ki se zmeraj caka na primernega lastnika. V zadnjem casu sem imel toliko slabih izkusenj...kar 4 zaporedoma so mi odpovedali, in to vsi na tisti dan, ko bi morali prit po mladicka. Razloga itak noben ne razkrije, razen nekateri, ki so cez noc nasli novega mladicka - itak da je rodovniski  Undecided Pri ostalih pa je pomoje tisti znani sindroma, ko klicejo okoli: "kaj mate mladicke, joj...mi bi meli. Ja, ja 100%. Se vidimo v nedeljo..." Potem pa si premislijo zadnji dan.
No, pa saj vseeno.

Tukaj je se tamala Absolute Delight - po novem CUBA, v sliki:






Vec informacij na *****

Lp, Marko
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1375 : ponedeljek, 07.07.2008 : 20:21:55 »

Popo, ne dvomim, da boš tudi zanjo našel prave skrbnike!

Sem pa v petek pred veterinarsko kliniko na Viču v Ljubljani imela čast spoznati enega tvojih fantolinov. Bil je s starejšim osivelim gospodom in prišel se je cepit. Z gospodom sva izmenjala par besed. Je kar žarel od ponosa nad malim nadebudnežem. Mali se je pa bolj malo zmenil zame, je v grmovju pred kliniko preveč mamljivo dišalo. Sem pa v naglici pozabila vprašat, kako mu je ime...
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1376 : ponedeljek, 07.07.2008 : 23:57:29 »

Kalsang: ce imava v mislih istega gospoda (verjetno je tako) mi je ze pred nekaj dnevi poslal mail o vajinem srecanju. Ampak nisem mogel ugotovit s kom bi se lahko pogovarjal. Mi je pa napisal tako /.../ Ko sva zapuščala veterinarsko kliniko po cepljenju, naju je ustavila mlada punca ... Punca je približno tvojih let, črnolasa /.../ Cheesy

lp



Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1377 : torek, 08.07.2008 : 09:47:57 »

Dobro dene, da me ima še kdo za punco, čeprav že dolgo nisem več tvojih let...  Grin Roll Eyes
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1378 : sreda, 09.07.2008 : 18:09:18 »

Kalsang: Hehe, ocitno jih se zmeraj kazes toliko. Ce se tudi pocutis tako pa je itak najlepse  Wink


Evo se par fotk tamale Cube in mamice Trixy...








Soulpatcher's Absolute Delight - "Cuba" - pa se zmeraj caka na pravega lastnika!

LP, Marko
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #1379 : sobota, 12.07.2008 : 16:17:03 »

hihi veš da rada kaj napišem Smiley včeraj sem se vrnila z dopusta in je šla cela druščina na skupni sprehod (Aša, Zigy & Lina)....je bilo zelo pestro  Cheesy Šli na malo bol odročno mesto, da smo jih malo izpustili (izmenično seveda...skupaj bi bilo preveč noro)...no Aša je itak en sonček, ki mala dva kar naprej vabi h igri, Lina se nekaj buni (dobi jih seveda Zigy, ker je Aša prevelika punca  Roll Eyes
Drugače pa Zigy osvaja Lino, Aša osvaja oba (občasno tudi katerega pomendra), Lina pa pravi da ne bo prijateljica z nobenim od njiju saj sta zasedla NJEN vrt (jp od Natalije vrt je bil dolgo časa njen drugi dom...sedaj ji ni več do njega  Sad

Aša je pa drugače en velik sonček, gavnar da je kaj...namesto lupčka mi skoraj utrga uho, pa malo me v roko uščipne, pa v nogo pa malo me pomendra in vse kar paše zraven  Tongue U glavnem vsi smo zaljubljeni v njo  Kiss  Kiss  Kiss

Aja prinaša ko zmešana...tudi voda ji zelo diši, včeraj si je tudi malce na daleč ogledovala račke  Undecided lepo se že odziva na odpoklic in je en tak zadovoljen mali ampak čisto pravi prinašalec  Tongue

lpk
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 120   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines