mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 12.08.2024 : 07:30:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 798 799 800 801 802 [803] 804 805 806 807 808 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 561287 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #12030 : ponedeljek, 17.05.2010 : 09:02:48 »

Link do oglasa sem izbrisala. Ce lastniki zelijo, lahko sami odprejo temo v Kajinem koticku.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #12031 : ponedeljek, 17.05.2010 : 15:56:24 »

...  Undecided Nanok s tem pa psičku zagotovo ne pomagaš in ta trenutek je važno da dobi nov dom. Res pa je, da bi lastniki lahko sami naredili objavo v Kajinem kotičku ...

Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #12032 : ponedeljek, 17.05.2010 : 16:16:26 »

Marko vrjetno je zato umaknila, ker se ne sme tu objavljat to. Drugače bi pustila. Saj je v interesu vseh da psiček najde dom. Smiley
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #12033 : ponedeljek, 17.05.2010 : 17:21:05 »

...če je tako - potem pač tako mora bit ...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.367


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #12034 : ponedeljek, 17.05.2010 : 22:13:34 »

Upam, da ne skrbi bolj nas za prihodnost tega psa, kot pa lastnika oz. vzreditelja.
Je pa tako, kot je ze napisano - tukaj povezave na bolho niso ok, zato jih brisemo, vsak pa ima sam (ali kdo od "njegovih") moznost objaviti oglas za oddajo psa v Kajinem koticku (sprijaznit se je treba s komentiranjem) ali v rubriki "pomagajmo" (brez komentiranja). Ce si lahko nekdo vzame cas in odda oglas na bolho, najbrz najde se toliko casa, da ga odda tudi tukaj. Seveda, ce mu je to v interesu. Ce mu ni, potem pac ne morem pomagat in tezko verjamem, da zaradi tega psu ne bodo mogli najti novega doma. Pomaga mu pa lahko vsak tudi brez tukajsnje povezave, saj kot vidim, vas vecina ve, za katerega psa gre.

Upam, da mu kmalu najdejo dober nov dom.
Logiran

Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #12035 : nedelja, 23.05.2010 : 11:58:31 »

Hojla, včeraj je bila 20. obletnica Šrkove šole in je bil na njihovem vadbišču nepozaben tibatanski žur  Wink
Od predstavitev pasem, pa kvizov, predstavitev športov, otroškega kotička... in Amodininega odličnega bograča,   Tongue Amodini hvala  Kiss Kiss Kiss
Slik, normalno da nimam, ker sem imela z Mašo na skrbi otroke  Cheesy
Mogoče maš kaj Nanook ? Tolk spušččenih in drvečih tibetancev na kupu, predstavnikov vseh petih pasem še nisem videla  Cheesy
Lahko sam narečem, da upam, da bo dogodek postal tradicionalen, super je bilo  Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #12036 : nedelja, 23.05.2010 : 14:59:59 »

Čestitke Švrkicam.

Je pa bila včeraj tudi razstava v Umagu in tokrat je bil BOB Brik  Cheesy to je njegov prvi BOB in je Kaja zaradi tega še posebej ponosna nanj. Seveda čestitke tudi handlerci Uli  Wink  ki ji pač težko kdo seže do kolen.

 :)Odlično oceno je dobila tudi Timba, naša tamala pa je zaključila še svoj Hrvaški šampionat. Tako je mala važička  Wink Missy z najmanjšim možnim številom razstav postala SLO in CRO CH.

Skratka čludovit vikend, sonček, dobra družba pod Kajino tendo  Cool lepa razstava, spodbudni rezultati, dober roštilj  Roll Eyes in ja  Smiley v Umagu je bilo res luštno.
Logiran
Troy
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #12037 : nedelja, 23.05.2010 : 15:10:20 »

Čestitamo Missy - dvostrukoj šampinki!!  Smiley
I handlerici Romi naravno  Wink
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #12038 : nedelja, 23.05.2010 : 16:30:11 »

Ni kaj Jasi, samo ,da je teknil  Wink Jaz imam nekaj fotka ne glih nekih najboljših tako da ..Nanook??Roll Eyes  Grin
Čestitike Kaji in osvojenemu prvemu BOBu v Brikovi karieri...pa še veliko takih rezultatov v bodoče ti privoščim Cheesy
Pa čestitike mali Misici!! Marko, če pametno izbiraš razstave in na njih ni kaj dosti konkurence, prideš res hitro do osvojenega naziva.Ni pa zato
nič manjše veselje,a  ne? Cheesy Da ste se v Umagu tudi fajn imeli pa sploh ni dvoma...morje pač naredi svoje Smileyče je družba fajn pa itak!!


Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #12039 : nedelja, 23.05.2010 : 17:52:50 »

Tudi naša banda čestita Briku, ki dokazuje, da je res v najboljših letih in Mini Miss za osvojene nazive  Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #12040 : nedelja, 23.05.2010 : 18:35:04 »

Meni se ni uspelo pregledat fotk, ker smo bili tudi danes precej leteci (smo se nazrli k pras** v eni restavraciji, jaz sem se morala it prav sprehajat, tok sem bila polna Tongue ). Fotk ni veliko, na tistih,ki pa so, so pa vecinoma Kanzoidni in Gyantsoidni TTji (itak).  Grin

Bograc je bil njaaaaami, piknik/srecanje/obletnica je super uspel/o/a, tako da navijam, da postane tradicionalno.

PS: A je bil Machu na pikniku? Sem ravno gledala fotke in tuhtala kdo bi bil en crnobel samec.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
MiniMaxi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #12041 : nedelja, 23.05.2010 : 20:15:56 »

Ne mislim, da ni bil Macho,.. Maxiju se je pa pošteno kolcalo po tem pikniku Smiley in nama je hudo, da sva ga zamudila Wink naslednje leto, ziiiihr prideva!:)

z razstavami pa moja skromna izkušnja, včasih si najlepši :PPPPP (vedno, itak) pa dobiš prav dobro tudi če si sam Smiley je-pa-res-bela-cesta, še kar nemorem prebolet Wink

Bravo Brik Wink se kmalu prideva učit k tebi in tvojim suuuuuper puncam!
In še tu kuuuuuuup poljubčkov Misiki Wink
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #12042 : nedelja, 23.05.2010 : 21:03:34 »

Čestitke Briku i Missyici!! na osvojenim titulama  Kiss i Missy na zatvorenom Ša,pionatu.
(je li to Junior ili Odrasli Ch?....računam, računam.... malo su mi se pobrkali mjeseci  Wink )
Vjerujem da ste se super zabavili..a vjerujem i da ima koja slika iz Umaga pa ih s veseljm očekujemo  Smiley

Baš super da imate takvo druženje...sigurna sam da  su svi uživali: i ljudi i psi  Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #12043 : nedelja, 23.05.2010 : 22:41:43 »

Hvala za čestitke. 2x CACIB Umag in dvakrat CAC, CACIB, in  B O B. Mi smo zelo veseli. Kar skačem od veselja.  Cheesy Smiley
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #12044 : nedelja, 23.05.2010 : 23:00:19 »


Čestitke Briku in Missy  Cheesy Cheesy Cheesy !

Kaja, verjamem, da skačete od veselja  Roll Eyes !

Nanook, ni bil Machu, ampak Maru, njegov brat. Verjetno misliš njega - en fuul velik z enim starejšim parom, ki vedno hodi pod kotom, ker Maru tako vleče  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 798 799 800 801 802 [803] 804 805 806 807 808 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines