mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 01:14:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 779 780 781 782 783 [784] 785 786 787 788 789 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 568213 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
charlie
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 367


« Odgovor #11745 : četrtek, 04.03.2010 : 21:24:06 »

 ;DBenny, še enega dobrega vem, zdaj ko si greenhorn. Kadar imajo tvoji gospodarji kosilo se mirno usedi k tistemu, ki ima največ in potem ga tako milo glej kakor na slikici in hrana pade. Ko ti bodo enkrat dali, začni to izkoriščati in sicer obvezno tačko na gospodarjevo stegno in toliko časa drži, da zopet dobiš. Potem pa stvar itak pride v navado. Nikoli ne boš lačen. Dobiš svojo hrano in pa še človeško. Evil Zelenjavo in kruh brez paštete ali salame pa izpljuni. Evil
Logiran
Niky555
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #11746 : sobota, 06.03.2010 : 11:16:29 »

tudi Aša pozdravlja Benny-ja! Wink Smiley z Benny-jem sta si zelo podobna! Grin A je tudi Benny tak lumpek kot Aša? le igrala bi se, če pa se nam ne da, toliko časa laja, da nam preseže in začnemo divlati z njo! Kako kaj Benny, se je že privadil na vse vas? Aša je potrebovala 3 dni, sicer pa se je igrala z nami že ko smo jo prinesli domov! Cheesy
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11747 : nedelja, 07.03.2010 : 10:50:56 »

Benny, babica se zahvaljuje za pozdrave Smiley Smiley
Heheh,Čarli, ti pa maš dobre vzgojne Grin Grin
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11748 : nedelja, 07.03.2010 : 13:30:03 »

Ima onih koji su išli u istu školu sa Charliem...ne znam m inače gdje bi drugdje pokupili iste metode  Wink

Logiran
mojca2221
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #11749 : nedelja, 07.03.2010 : 22:46:07 »

Pozdravljena Niky555. Če je naš Benny tudi tak lumpek? O ja, mislim, da je že kar pravi mali "lumpacijus"  Cheesy Cheesy Cheesy

Ko si gospodič zaželi igre to seveda glasno oznanja, če tega ne opazimo dovolj hitro. In, če še vedno ni nikogar, ki bi si takoj vzel čas za njegovo visokost, se iz užaljenosti spravi na zavese, prt na jedilni mizi, rob klubske mizice v dnevni sobi, in ob vsem tem početju z enim očesom budno nadzoruje, kakšno je stanje strpnosti pri "ta domačih na dveh nogah". Evil

In Charlie mislim, da je tale naš mali kosmatinec, kar precej trikov o o katerih ga tako ljubeznivo poučuješ, prinesel na svet že kar v genih, tako da zanj kakšno posebno "truda polno" učenje niti ne bo potrebno. In ne vem, zakaj imam nek čuden občutek, da namerava mali na tem področju kaj kmalu krepko nadgraditi te svoje naravne nadarjenosti in pospešeno na tej "poti izobraževanja" najmanj "magistrirati".  Wink

Že takoj prve dni v novem domu je namreč pričel s svojo "igro". Gospodič niso ne jedli ne pili, vse dokler niso dobili novih briketkov. In glej ga zlomka, nad temi je vsaj v začetku pokazal vidno navdušenje, potem pa se je zgodba nadaljevala po francosko. Zakaj po francosko? Ker me njegovo početje spominja na nekega našega gosta iz Francije. Imeli smo kosilo, in seveda jasno, da je vanj gospodinja vložila vse svoje kuharske sposobnosti... najprej seveda juhica...ta domači smo jo že z užitkom posrebali...naš gost pa zajame dve žlici...sklene roke...in počiva...ustrašimo se, da mu ne prija...ampak ne, on spet dve žlici...in spet počiva...in tako dalje do posladka... ura pa je že itak bila toliko, da se je lahko začela pripravljati že večerja...

In naš Benny po francosko? Gospodič poje en briketek...in gleda na okrog...pa poje drugi briketek, pa spet gleda naokrog...pa vzame tretji briketek iz skodelice, pa ga frca po parketu...no ja in na koncu poje...in tako dalje, in tako naprej… In v skodelici ima seveda najboljše možne briketke, za katere na forumu in povsod drugje piše, da vsi kužki "okrog padajo", ko jih dobijo in na vrečki je lepo jasno napisano "Pet food of the Year 2009-2010". Ampak to seveda našega "presvetlega" ne zanima. On bi te briketke pojedel, če bi bilo primešano nekaj dobre bio govedine, za katero so se seveda kravce zgolj na travci pasle, no pa kakšen jadranski škampek je seveda tudi lahko vmes. Ko pa se pripravlja "človeška" hrana, pa izstradano kroži naokrog, vohlja po tleh, dviga glavo in smrček v zrak in sledi vonjavam kot periskop, in ob tem v obupu pobira iz tal vse možne drobtinice, ki mu prekrižajo pot, če pa gre za drobtinice ob briketov, pa te jasno izpusti... Tongue

No pa drugič napišem še kakšne greenhorn-ske "zgode in prigode", da boste videli kdo je najbolj green pri naši hiši.


[attachment deleted by admin]
Logiran
Niky555
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #11750 : ponedeljek, 08.03.2010 : 07:48:33 »

Tudi Aša prv dan ni želela veliko jesti, zdaj pa bi samo jedla! Ne je le namočenih briketov v vodi, ampak tudi suhe brikete! zdaj ji dajemmo le 3 do 4 obrokena dan, saj drugače kaka tudi 5-6 krat na dan. Seveda pa se ji zmeša od vonjavah človeške hrane! Grin tako kot Benny poje vse drobtine, ki ji prekrižajo pot! Azn Bili smo pri veterinarju, kjer smo imeli ponovno cepljenje! Po cepljenju ne ni marala saj sem jo jaz držala, ko so jo cepili! Aša se je zredila za nalo manj kot 1 kg! torej je dovolj! Wink

POZDRAVČEK IN OBJEM BENNY-JU! "AŠA"
Logiran
Niky555
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #11751 : ponedeljek, 08.03.2010 : 20:46:41 »

Še nekaj spominov iz preteklosti! Grin
To pa je Aša, ko smo jo prvič videli! (stara 16 dni) Smiley Zelo se je spremenila! Zdaj je ne morem več držati v dveh rokah! Cool
http://www4.slikomat.com/10/0308/at-00033_thumb.jpg
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11752 : ponedeljek, 08.03.2010 : 21:00:29 »

... o joj  Huh kako so majhni ... ja glih tolk da ti zlezejo pod kožo  Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11753 : ponedeljek, 08.03.2010 : 22:06:08 »

Tud naša ta'mala je bila komaj za v dlan velika, sedaj pa je že skoraj taka kot mamica. Včeraj smo mal poziral  Tongue po mrzlem in vetrovnem sprehodu pod Šmarno goro...



[attachment deleted by admin]
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11754 : ponedeljek, 08.03.2010 : 22:08:28 »

Niky555 - prosi Jano da ti pove kje so navodila za dodajnje slik na drugačen način ali pa direktno iz diska, tako da so mal večje že brez da jih klikneš. Če imaš photoshop pa lahko pokličeš tudi mene.

lp

 Smiley
Logiran
ttwind
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #11755 : torek, 09.03.2010 : 23:07:29 »



Da vas malo spomnimo, kako je bilo pred slabim mesecem dni ... ker bo mogoče kmalu spet tako.








Mi vseeno ne bomo preveč divjali, ker je Windy na bolniški. No, zdaj je že kar v redu. Danes se je že odzival na odpiranje hladilnika in šumenje embalaže napolitank  Evil. Ponedeljkovo zgodnje jutro pa je bilo obup. Gastritične težave. Kar pomeni veliko bruhanja, drisko, celo sluznica je zakrvavela. Groza.
Naš veterinar pravi, da je bilo zadnje dni v Krškem kar nekaj takšnih nesrečnežev.
Ampak kot rečeno, Windy je že skoraj spet tisti pravi. Ni mu čisto jasno, ali s tistim čudnim rižem mislimo resno ...

Priporočamo se za predlog kakšne diete za drisko, ki mu bo vsaj malo bolj všeč.

Pozdrav vsem.

P. S. Kari, pozdravi tisto svojo šefico, ki danes slavi.  Kiss Kiss Kiss (od Maje & Co.)



Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11756 : sreda, 10.03.2010 : 00:35:12 »

I mi čestitamo šefici  Kiss Kiss Kiss Kiss

Baš su prekrasne slike  Smiley ...dva najbolja prijatelja: Kari & Windy   veselje

Windy, nadam se da bude ubrzo bolje.  Kiss
Bitno je i što je bio uzrok tome; je li se prejeo snijega, ili j nešto pojeo vani, ili je pokupio  neku virozu...  Sad , pa samim time što je uzrokovalo njegove tegobe bude se već dijetalnom ishranom i eventualnom terapijom opet  vratilo u normalnu.
Raskuhana riža, bijelo meso, intenstinal konzervice i bit će on dobro....  Kiss

Marko, cure su carice  Cheesy
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11757 : sreda, 10.03.2010 : 10:00:48 »

Lepe fotke  Cheesy
Ja, izgleda, bomo res spet slikali v snegu  Sad Adijo naši Zvončki pa Norice  Sad
Benny,Aša, tokratni snegec bo verjetno eno veliko veselje za vaju  Cheesy 
Wind, podobno virozo smo staknili tudi mi pred nekaj leti na razstavi  sram se je pa na srečo v parih dneh popravilo. Čimprej okrevaj Windy.....
Naša srečka nosečka pa je že kar fajn okrogla, kolkiko jih le nosi Huh
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11758 : sreda, 10.03.2010 : 12:19:20 »

 srečka nosečka ima 5 mladičkov v trebuščku  Wink
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11759 : sreda, 10.03.2010 : 13:29:02 »

a 5 praviš... Jaz si ne upam še nič povedat...a lahko počakamo, da pridejo malčki na svet pa pol povem ?   hihihi;D Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 779 780 781 782 783 [784] 785 786 787 788 789 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines