mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 21:30:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 724 725 726 727 728 [729] 730 731 732 733 734 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 562150 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #10920 : nedelja, 30.08.2009 : 22:44:01 »

.........iiiiiiiiiii  Smiley luvi7777 hvala za slike, še posebej od naše Trishe[/i][/b]

Zahvala ide ttwindu i malom dežurnom fotografu Maji  Smiley
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #10921 : nedelja, 30.08.2009 : 23:00:11 »

Marko, nikakor ni moj namen se zapletati v kakršnekoli prepire, povedala sem le svoja opažanja in mnenje...tako tule, kot že tudi v Trbovljah....

Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #10922 : nedelja, 30.08.2009 : 23:00:26 »

Budi ti bomo z veseljem dali inštrukcije.
Se podpišem Smiley

Pa ne izgledate tako... Grin ...dapače izgledate super!! Obje  Kiss  Kiss
Pride z zamikom  Grin Grin


Hvala vsem za čestitke!  Kiss Kiss
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #10923 : nedelja, 30.08.2009 : 23:15:25 »

Mi smo danes samo firbcali in uživali, da nam ni bilo treba v ring  Roll Eyes . Daily si je prvič lahko v miru ogledal in prevohal psičke - in to z njihovega nivoja, ne z mize  Grin Grin !

Hvala vsem za prijetno družbo, vsem v ringu pa iskrene čestitke - tako tekmovalcem kot "pripravniku"  Wink

Podmladek je bil pa sploh svetoven  Cheesy Cheesy Cheesy ! Missy, Maxi, Budi, Lasya - na mladih svet stoji, ful so vsi luštni!

Luvi, danes sem se nagledala Windija - prideš kaj v Domžale, da spoznamo tudi Tasho?
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #10924 : nedelja, 30.08.2009 : 23:16:29 »

Marko, nikakor ni moj namen se zapletati v kakršnekoli prepire, povedala sem le svoja opažanja in mnenje...tako tule, kot že tudi v Trbovljah....

... kje je kakšen prepir, le mnenja Smiley in pa veliko dobre volje ob naših TT-jih in prijateljih
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #10925 : nedelja, 30.08.2009 : 23:18:03 »

Ljiljana, a nisi imela prijavljene Shanti? Pogrešali smo te  Cry . Tako sem si želela malo pomečkati tvojo lepotičko!
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #10926 : ponedeljek, 31.08.2009 : 06:38:52 »

S slikami bo veliko dela, da jih uredim in hvala vsem, ki mi jih pošiljate. Tale pa je tako luštna da mora takoj gor  Wink
- hvala Sašo

[attachment deleted by admin]
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #10927 : ponedeljek, 31.08.2009 : 07:29:02 »

Marko, bila sem na seminarju, z delom v krogu se pa ukvarjam že 16 let in prav dobro vem, kaj se sme in kaj se mora. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #10928 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:10:40 »

Čestitke vsem razstavljacem in " delavcem"  Cheesy
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #10929 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:27:33 »

Še naš skromni foto-prispevek  Tongue . Če je komu všeč kakšna slika, naj jo kar sname dol. 

http://picasaweb.google.si/katka.kranjc/20090830CACTrbovlje?authkey=Gv1sRgCPr3pIne6pXOpAE&feat=directlink
Logiran
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #10930 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:30:03 »

Cestitke svima na uspjesima u Trbovlju.....jako mi je zao sto nismo dosli  Angry Angry Angry

Shanti sam prijavila, ali na kraju nismo mogli doci....ali zato dolazimo u Domzale i u Celje....


Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #10931 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:34:01 »

Marko, bila sem na seminarju, z delom v krogu se pa ukvarjam že 16 let in prav dobro vem, kaj se sme in kaj se mora. LP Neža

Vsa čast Neža - 16 let da res veliko izkušenj.

Mislim, da bi nam na KZS lahko pripravili še kakšno predavanje na delo v krogu - tudi s predavatelji, ki imajo sami veliko izkušenj. Kajti na enem srečanju nas res ne uspejo naučiti in predstavit vsega. In še veliko bolje bi bilo, če bi nastala kakšna brošura v kateri bi bilo poleg osnovne teorije, ki smo jo dobili, tudi nekaj najbolj pogostih primerov, zapletov, situacij, nepravilnosti v ali ob ringu, ..., ki jih srečujete - srečujemo pri delu v ringu. Takšna brošura bi bila res korak naprej za še boljše delo. Mogočwe bi tudi ti lahko začela pisat nekaj takega in bi na KZS potem res začela počasi nastajat takšna brošura.

Kar pa se "razstavljalskih prijemov tiče" pa sem takoj opozoril sodnico, ki mi je odgovorila, da to vidi, verjetno je tudi upoštevala in kasneje smo o tem nekakrat govorili v ringu. Tudi zaradi duble handlinga je povedala kakšno je njeno stališče in kje postavlja meje. Skratka mislim, da sem kot vodja kroga korektno postopal in še vedno se mi zdi, da v teh primerih handlinga lahko zgolj skušam sprostit razstavljalca predno stopi pred sodnika in če je potrebno obvestim sodnik. Zagotovo pa noben izmed razstavljalcev ni postopal preko meje in še zdaleč ni bilo potrebno niti 1x razmišljat o kakšnih diskvalifikacijah. In res je, vsi smo bili enkrat začetniki in če smo vstrajali smo se tudi učili in nekaj naučili. Nihče pa se ne neha učit in tudi zase vem, da še marsikaj manjka. Tako da deklici s TT-jem sporočam "korajžno ustrajej, glej in sprašuj dobre razstavljalce, ki ti pomoči ne bodo odrekli. Ko bo leto, dve naokrog boš znala veliko več in tvoja prezentacija psa v ringu bo hitro napredovala. zagotovo pa ga boš še velikokrat polomila, kdo ga pa ne - razen mogoče poklicni handlerji.

Kar se dvigovanja za rep tiče pa je to vse pogostejša praksa (predvsem pri malih pasmah), o kateri bi morala tudi Slovenska kinologija reči svoje. Res pa je da ni bilo nič kaj lepo videti tudi kako so nekateri zvlekli Chow chow-a na mizo ali kako razstavljajo kakšne druge pasme ... ampak to je že za na kakšno drug temo na forumu.
Logiran
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #10932 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:45:36 »

U periodu mog volontiranja sam, izmedu ostalog, radila i kao voditelj kruga.

U Hr, da bi uopce mogao postati sudacki pripravnik moras volontirati godinu dana po izlozbama....a da bi uopce dobio mogucnost volontiranja moras biti clan odredenog Kluba i Saveze minimalno 5 godina, takoder moras biti aktivni izlagac s registriranom uzgajacnicom...i da ne nabrajam.....zbog svega toga se podrazumjeva (ponajvise zbog izlagackog staza) da vise-manje znas kako sve to funkcionira u ringu i oko njega tako da ni kod nas ne postoje  nikakve skripte i sl jer se samo po sebi podrazumjeva da si s time upoznat.

Ne kazem da nekakva skripta po tom pitanju ne bi koristila, ali po meni je ovo gore osnovni razlog zasto je nema.........i nekako mislim da je nece ni biti.

Biti voditelj kruga je zeznuta stvar....osobito na nekom CACIBU s velikim brojem pasa po pasminama.....pa se ti snadi  Roll Eyes
Logiran
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #10933 : ponedeljek, 31.08.2009 : 09:28:22 »

Nanda, da ti i ovdje cestitam na Tarinom uspjehu.......nisam ni znala da si ¸j
Logiran
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #10934 : ponedeljek, 31.08.2009 : 09:29:54 »

Izzy stisnuo slanje prerano  Undecided


Nisam ni znala da si ju prijavila - bas bih ju voljela opet vidjeti - sjecam je se jos iz razreda mladih pasa i bas mi je drago da si ju odlucila opet malo pokazivati!!!!!!
Logiran
Strani: 1 ... 724 725 726 727 728 [729] 730 731 732 733 734 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines