mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 01:19:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 569246 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #630 : torek, 14.02.2006 : 15:17:59 »

Metha naš kuža je že svojo prvo pot in Lj v Ce prespal, potem pa smo ga vsak teden, večkat na teden, peljali, pa če tudi samo do trgovine ali kina (največkrat sta bila z mami sama in ga je imela v škatli, a kaj ko je bil falot in je ven zlezel in začel zgago delat).

S časom navadil, ker smo se tisti poletje skoraj vsak vikend peljali na vikend na morju.

In danes ko samo zasliši naš avto, bi se on kar peljal in nebi doma ostal (avto obužuje in ima v njem svoj prostor na katerem je takoj ko odpreš avto).  Wink

Lp,  Cheesy
Logiran
1bunka
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #631 : torek, 14.02.2006 : 17:09:49 »

hojla

 - Prideš spomladi na srečanje v Domžale - tole berem in vsi ste fulnaspidirani za to srečanje - kdaj kje kdo Huh

nam lahko to sporočite, da se še kdo udeleži ali je to zaprtega tipa žur

res bi rada videla kako izgleda toliko psičkov k podijo lastnke po travnikih

bunka
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #632 : torek, 14.02.2006 : 17:19:23 »

Ker sem naročil dva magazina WOTT "World of Tibetan Terriers" sem pripravlkjen enega zamenjati za kakšno drugo knjigo ali revije o TT. Pošljite mi ponudbo na na zasebno pošto ali m@plesnomesto.si

lp

MARKO


[attachment deleted by admin]
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #633 : torek, 14.02.2006 : 18:29:51 »

1bunka to je srečaje kluba tibetanskih pasem Slovenije v Domžalah. Kolikor mi je jasno je zadnjo soboto v marcu in potem še en zadnjo soboto v septembru.

Lp
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #634 : ponedeljek, 20.02.2006 : 11:22:31 »

Včeraj smo bile na obisku pri naših vnučkah. Super napredujejo in so prave ljubice. Strašno rade se crkljajo, dobivajo zobke, repke že prav ponosno nosijo in se veselo igrajo Cheesy

Precej sem morala paziti, da moja hči ni prešvercala domov prvorojenke - popolnoma črne princeske Roll Eyes
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #635 : ponedeljek, 20.02.2006 : 12:33:01 »

Jaz sem jih tudi čohala. Pozabim na vse takrat ko jih vidim. Sem se morala tudi sama zadržati, da nise svoje pikice stlačila pod jakno. Cel dan bi jih vsaj opazovala, če ne crkljala. Sobota 11.3. bo The Day. Brigita je res super, toliko stvari pove. Sem potem celo nedeljo delala posteljico za pikico, saj sem spoznala, da moja prejšnja ideja za njeno ležišče ni bila prav posrečena. Imam še vedno več variant. Najbolj mi je všeč tista katere velikosti je 60 x 50 cm, pa se bojim, da bo to postalo kaj kmalo premajhno za belo princeso. Sicer bo pa potem imela na voljo jogi 90x200 tako, da....
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #636 : ponedeljek, 20.02.2006 : 13:51:30 »

Za ležišče v prvih tednih, ko mladička še navajaš na čistočo, je idealna večja kartonska škatla, v katero pogrneš kakšno dekico in daš tudi kakšno igračko zraven. Ko se mladiček zbudi, ne more ven, ga pa slišiš, dvigneš in tečeš z njim ven na travo, kjer ob tvojem navdušenem hvaljenju opravi svoje državljanske dolžnosti Wink Cheesy

No, seveda, ko je to obdobje mimo, ima pravico, da te izseli iz tvoje postelje Tongue Roll Eyes....ali pa ti dodeli skrajni rob Cheesy Cheesy
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #637 : ponedeljek, 20.02.2006 : 14:26:51 »

TagTu tole je pa najboljši opis navajanja na čistočo, kar sem jih kdaj slišala,  mislim na "dolžnosti in pravice"   Cheesy !!! Morda si pa te tvoje besede kdaj sposodim...bom seveda navedla avtorja !!!  Wink
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #638 : ponedeljek, 20.02.2006 : 14:32:32 »

Glede na to, da sem v pritljičju si bom kar bljižnico skozi okno naredila  Grin

Potem, bom poiskala škatlo 60x50 in dala blazinico vanjo. Če ne bo takšne škatle, bom naredila nekakšno stajico okrog. Ne jaz, očeta bom prosila, če se je lotim sama bo stvar precej mlahava. So tudi ta teden nastale kakšne fotke? Sem dala razvit svoje prejšne, pa so bolj tako-tako, kaj čmo nismo vsi rojeni umetniki Roll Eyes Hvala bogu, da ste ve boljši fotografi in tako lahko foto dokumentiram njihov razvoj.
Malčke sem dobila ravno pri izletu v naravi. Kako so prisrčne ko kobacajo po travci. Malo naprej, malo nazaj, pa je kakšna bilka še previsoka in zamanjka ravnotežja in potem sledi simpatičen preval. Drugače so pa že pravi junaki pardon junakinje.
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #639 : ponedeljek, 20.02.2006 : 15:04:31 »

Tudi pri nas je imel Brik prvi teden posteljico v moji sobi, a vanji sploh ni hotel spati, Sad šele potem ko sem jo prestavila v kuhinjo, jo je vzel kot svoje bivališče. Smiley Da se je navadil kje je njegov prostor sem vrjetno tudi jaz veliko pripomogla, saj ko se nas je želel znebiti je letel v kočico in jaz takrat nisem nikomur dovolila, da ga da ven niti da ga boža, in tako je našel svoj mir.

Za opravljanje dolžnosti je bil pa priden že prvo jutro, saj je prišel v mojo sobo zajokal in me zbudil in sva šla ven. Kasneje pa se je kar sam naučil, da popraska po vratih in če se slučajno ne zbudimo, zacvili.

Pa še to, točno ve kdo ga mora kdaj ven peljati, kadar sem jaz pride praskati na moja vrata, kadar je mami na njena.

LP Cheesy
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #640 : ponedeljek, 20.02.2006 : 15:22:59 »

Pri nas pa imamo kar malo (mislim, da jo bo že kmalu prerasla) posteljico iz blaga, kjer pa spi samo ponoči. No, prve dni, ko ji je bilo vse še malo tuje se je tudi čez dan večkrat umaknila v svojo ograjico, sedaj pa najraje spi kar na tleh (namenila sem ji fantov star povšter in ga oblekla v blago) v dnevni sobi. Prve dni sem si naredila posteljo na raztegljivem kavču, tako da sem jo lahko ponoči hitro potolažila, sedaj pa sama spi v svoji ograjici - na najino posteljo jo ne pustiva (moj fant "zaenkrat"  Wink vztraja pri tem, da on rabi svoj prostor na postelji), in glede na to, da je spalnica zaprta in tja ne hodi, po mojem niti ne ve, kje vse bi lahko ona spala  Grin . Se pa proti jutru (pa niti ne vsako noč), nekje med 5.00 in 6.00 uro zbudi in pojoka, tako da vem, da je treba lulat. Ker je nuja si kar čez pižamo navlečem hlače in bundo, na noge dam kar natikače, tako da verjetno izgledam kot en "čudak"  Cheesy .Sem pa sedaj ta prvi in ta zadnji sprehajalec okrog bloka.  

Jest bi tud vidla slikce  Roll Eyes.

Lp, Meta
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #641 : ponedeljek, 20.02.2006 : 15:26:10 »

Hehe, Nanda, seveda ti posodim tele besede Wink

No, saj tile recepti za navajanje na čistočo niso čisto pri vseh malčkih uporabni. Pri Cini se je odlično obneslo, Shela pa.....no ona je malo posebna in se je odločila, da lahko prespi celo noč brez lulanja, AMPAK pod pogojem, da sme spati pri meni.... Seveda sem dovolila Wink Cheesy

Bela Pia - s fotkami bo ta vikend bolj skromen, ker nismo opazile, da fotoaparat opozarja, da mu zmanjkuje energije in je seveda po štirih, petih posnetkih priredil popoln upor Huh sram
Logiran
spisek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #642 : torek, 21.02.2006 : 16:05:47 »

Metha kako kaj napredujeta z Najo, se je že navadila na novo okolje? Lp
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #643 : torek, 21.02.2006 : 17:23:25 »

Ja, mislim, da je že osvojila svoj dom. Je pa neverjetno polna energije, tako da čakamo Noxa v soboto za igranje  Wink. Ponoči zelo lepo sama spi, je pa zjutraj precej zgodnja pri vstajanju, čeprav  je danes po jutranjem sprehodu še malce zadremala za kakšno urico in tako tudi meni privoščila še malo spanca  Smiley.
Enga lupčka za Noxa  Kiss
Logiran
spisek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #644 : sreda, 22.02.2006 : 12:03:05 »

Tudi Nox že komaj čaka, da se z Najo poigrata Smiley. Upam, da pokurita vso energijo, ki jo premoreta.

Nox pozdravlja Najo Roll Eyes.
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines