mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 21:48:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 569011 krat)
0 članov in 55 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #525 : petek, 03.02.2006 : 16:03:09 »

Naše se ne bojijo. Cini celo zelo rada visi na oknu in nadzoruje ulico Wink Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #526 : petek, 03.02.2006 : 16:08:58 »

Sej pri oknu tudi midva nivama problema, saj tudi Brik če ima možnost gleda ven. Le problem so te mize, ki so na razstavah, pa seveda morje- čeprav po plaži zelo rad teče.

Mislim, da je Brik kuža ki ga še vedno spoznavam, ker vsak dan odkrijem kaj novega pri njemu - kaj mu je in ni všeč, itd.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #527 : petek, 03.02.2006 : 16:21:51 »

Verjetno ti učne snovi še ne bo zmanjkalo tako hitro.....pa nam tudi ne Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #528 : petek, 03.02.2006 : 16:27:23 »

Mi se počasi odpravljamo, saj gremo pogledati kako so kaj malčice.

Uživajte!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #529 : petek, 03.02.2006 : 17:18:51 »

Ja, okno je tudi pri nas super. Balkon pa samo pogojno-ne na robu.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #530 : sobota, 04.02.2006 : 23:20:35 »

 WinkŽivjo

Moje ime je Marko in trenutno sem (še) brez Tibetančka. Naša Barby nas je po 11 srečnih letih žal zapustila in odločili smo se, da si poiščamo novega družinskega člana - točneje članico. Za začetek sem malo pokontakiral ljudi, ki veliko vedo o Tibetančkih in počasi postavljam svojo TT stran - prve začetke si lahko ogledate na: [povezava izbrisana; Drejči]

JA ...  jest sem plesalec ampak kužki so moji redni spremljevalci že celo življenje - če pa vas zanima še ples boste kmalu lahko v PLESNEM MESTU srečali poleg mene še našo novo TT-jko. Anitino črno SHIH TZU-jko pa verjetno že poznate (no ja tisti, ki ste že slišali za PLESNO MESTO in naše BOŽIČNE TV ODDAJE).

Skočite malo na mojo stran in mi še kej predlagejte, pokomentirejte, ... - predvsem pa mi pišite, da vas bom dal na mojo mailing listo - zelo pa bom vesel, če mi pošljete slike vaših TT jev in jih na kratko opišite: kje ste jih kupili, predniki, starost, barva, značajske lasnosti, največja zanimivost v zvezi z njim, ... in če boste dovolili jih bom predstavil na moji strani v foto galeriji.

bla bla bla ... sm pa res čvekač

lep pozdrav zaenkrat in veliko užitkov z vašimi TT-ji.

MARKO
Smiley
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #531 : sobota, 04.02.2006 : 23:44:58 »

.. pa še tole

Ful me zanima če ima kdo kakšne zelo stare slike TT - recimo tiste taprve iz leta 1930, 31, 32, ..? Ali pa celo sliko prve psičke Bunty - od dr. Greig-ove ali pa katerokoli sliko dr. Greig-ove s TT-jem.

lp

MARKO
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #532 : nedelja, 05.02.2006 : 10:12:01 »

Marko, fotke po katerih sprašuješ najdeš v knjigah Angele Mulliner "The Tibetan Terrier" ali pa morda še lažje .....če se včlaniš v Klub za Tibetanske pasme in dobiš zadnjo revijo "Tshagba", kjer je odličen opis Tibetanskega terierja opremljen s fotkami.............

Me veseli, da si se nam pridružil !

Lp,

Nataša
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #533 : nedelja, 05.02.2006 : 17:40:30 »

Živjo

Revijo imam in sem jo tudi prebral v celoti. Prav tako bom skušal dobiti kopije ostalih revij - torej če ima kdo zbrane vse številke se priporočam in plačilo kopij ni problem. Član društva uradno še nisem, sem pa že bil na sestanku pri Soklu. Iščem pa čim starejšo sliko TT-ja in kot pravim nekaj že imam in upam, da jih bom nekaj še dobil.

lp

MARKO
Logiran
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #534 : nedelja, 05.02.2006 : 23:39:13 »


Ispricavam se sto ne pisem na slovenskom, ali slovenski mi nikako ne ide....nadam se da cete me razumjeti...
Sto se tice ovih starijih fotografija tibetskih terijera odlicna knjiga je Tibetan Terrier Champions 1938 - 1988. Tamo su fotografije pasa koji su bili znacajni za sirenje pasmine + njihovi pedigreei.
No, fotografiju Bunti, te pasa od kojih je krenula luneville linija mozete vidjeti na nasim stranicama ***** ( treba kliknuti na hrvatsku verziju, a onda na rubriku lamleh vs luneville).

Lp
Ljiljana

.. pa še tole

Ful me zanima če ima kdo kakšne zelo stare slike TT - recimo tiste taprve iz leta 1930, 31, 32, ..? Ali pa celo sliko prve psičke Bunty - od dr. Greig-ove ali pa katerokoli sliko dr. Greig-ove s TT-jem.

lp

MARKO
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #535 : nedelja, 05.02.2006 : 23:50:47 »

Najlepša hvala za informacije. Ali veš kje se da knjigo naročit? Vabim te, da kdaj obiščeš tudi mojo stran - začasni naslov je: [Povezava izbrisana, Drejči] - Če imaš internetno stran tudi ti se mi prosim čimprej javi.

lp

MARKO


Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #536 : nedelja, 05.02.2006 : 23:53:03 »

sem že našel tvojo stran - super  Smiley

lp

marko
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #537 : ponedeljek, 06.02.2006 : 09:58:38 »

Dobro jutro!
Spoznala sem svojo pikico - Tiso!!!!! Ne vem kaj naj rečem. Tako prijetno mi je bilo ko sem jo lahko stisnila k sebi. Slikice moram še "stresti" iz navadnega fotoaparata. Čisto zlato! To je prevod njenega rodovniškega imena (Sa la Sbram). Že gledajo in malo kobacajo okrog mamice. Uboga mamica (in vzrediteljica) za njima je naporen vikend, saj smo si obiskovalci kar podajali kljuko. Ima še kdo kakšne digitalne slikice. Saj veste, da se priporočam. Pridno polnim albumček. Kako sem vznemirjena.
Ta teden moram preveriti kako je s ponudbo hrane Neutro v Zasavju. In v glavi delam spisek stvari, kaj bo mladenka smela in kaj ne, da bo enkrat NE! vedno ne in da bodo v  začetku dovoljene neumnosti dovoljene tudi kasneje.
LP
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #538 : ponedeljek, 06.02.2006 : 10:23:01 »

Ejla, Bela Pia, me veseli, da si uživala !!! Mi je Brigita že povedala katera je tvoja izbranka ! Čestitam ! ....in vidim, da is dobila "taprava navodila o vzgoji TT-ja" . Kar tako naprej !

LP, Nataša
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #539 : ponedeljek, 06.02.2006 : 11:11:33 »

Hojla, tudi jaz sem bila v soboto na obisku pri vnučkah. Malo sem pofotkala in če bo vse po sreči, bodo fotke jutri.

Marko -  če se želiš že zdaj včlaniti, se mi oglasi na ZS, dobrodošel pa tudi na klubskem dnevu, ki bo 25.3. v Domžalah, kjer se boš tudi lahko včlanil.

Zelo lepe fotke (stare in nove) so v reviji WOTT (World of Tibetan Terrier), pa tudi ogromno zelo zanimivih člankov. Revija je nemška, večina člankov pa je v Nemščini in Angleščini.
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines