mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 01:21:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 569258 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #705 : torek, 21.03.2006 : 14:51:51 »

Bela Pia: Živio! Lepo, da se je Tisa lepo navadila na novo okolje. Ne vem če že veš ampak preden so odšle jih je šel pogledati tidi oče in kepice so kar gledale za njim in ga ovohavala. Tudi očka jih je malo povohal, a bolj zanimiva mu je bila mama. Roll Eyes

Tudi Brik pride na klubski dan malo pogledati, saj ga eno leto že ni bilo. Grin

Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #706 : torek, 21.03.2006 : 15:41:10 »

 :)BELA PIA in ostali "TT" forumovci, ki imate doma male kepice  Wink napišite kaj se kaj dogaja; lulanje, kakanje, špičasti zobki, skriti copati, njan njam in bljek hrana, sprehodi, navajanje na fleksi, ... itd  Mene to namreč v kratkem čaka in vse kar preberem na to temo bo zanimivo.

lp

MARKO
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #707 : torek, 21.03.2006 : 15:43:56 »

Oho, Marko....in kje raste ta kepica zate? Če ni skrivnost, seveda Roll Eyes
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #708 : torek, 21.03.2006 : 16:09:33 »

Tina, cestitke za malo prebrisanko. Smiley Res sem vesela za vaju, da sta se nasli. Cheesy Mogoce se vidimo v Domzalah, da malo pomeckam kepico Tiso. lp

A prides na klubski dan?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #709 : torek, 21.03.2006 : 16:15:41 »

A ti prideš, Nanook? Pazi na zdravje in ne pozabi Wink

Mimogrede, a meilov ne bereš?
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #710 : torek, 21.03.2006 : 16:22:04 »

Najprej mala kronologija iskanja novega družinskega člana.

Ker sem prvič kupil od posrednika sem se tokrat odločil, da se bom malo pozanimal kje vse so na voljo legla od dobrih rejcev. Kdo so dobri rejci, kje so legla, ... so mi svetovali različni ljudje in med drugim sem bil na čakalni listi pri NAMA SCHU. Žal sem potem "nekako  Sad  padel skozi in naslednja ponudba je bila iz psarne Araki, a ko sem naslednje jutro odgvoril na e mail so mi že sporočili nazaj, da se je našla neka priznana rejka iz Anglije in psička bo njena. Pri Anke Peine sem izvedel za gospo Petro Lojda, ki naj bi imel leglo 25.3. in sem menda pri njej na listi prvi. Kljub večim e mailom in klicom pa nisem uspel dobiti niti imena staršev kaj šele rodovnika. Nato je sledilo kar nekaj drugih ponudb iz Nemčije, Irske, ... da ne naštevam naprej.  Wink Sedaj pa smo že blizu "kje raste naša mala kepica" ...  e mail mi je poslala tudi Johanna Jussila iz Finnish Tibetan Terrier breed cluba in ponudila, da lahko moj e mail s povpraševanjem pošlje nekaterim rejcem na Finskem. Že nasledni dan sem imel dve ponudbi. Obe psički sta iz dobre vzreje, predniki so OK in treba se je bilo odločiti. Spet sem uporabil malo slovenske nasvete - ampak nihče ne pozna rejvec in psič in psov - tako da nisem dobil nasveta "tole vzemi". Zato sem poklical sem še kolegico, ki je plesna sodnica in pa tudi kinologinja na Finskem in tudi ona mi ni kaj preveč dobro svetovala saj je dobila podatke, da sta oba legla OK. Izvedel pa sem mnogo o prednikih, katere linije je več kje, kdo so predniki, kako je bilo kje s kolki, roženico, pogačicami, ... Skratka prvič sem dobil malo bolj konkretne podatke o boleznih prednikov in koliko kolen nazaj so bile bolezni zadnjič prisotne. UF ... spret sem bil sam na tem, da se odločim. rekel sem si nekdo mi mora svetovat - sam se ne morem odločit.  Potem sem klical še eno plesno vezo na Švedsko in še vedno čakam na odgovor....  ampak mislim, da je iskrica že preskočila in odločitev je že dokončna - naša kepica prihaja iz Finske ime pa ji je uradno ...

... to pa bom sporočil takoj, ko dobim odgovor lastnice kdaj lahko pridem ponjo. Takrat bom tudi vplačal avijonske karte in ponudil sem tudi akontacijo, da bodo vedeli da gre zares.

Torej dragi moji forumovci - pri Hren-ovih bo kmalu še eva "zverka" več in vsi skupaj bomo v novi hiški pod Šmarko goro - tu in tam pa tudi na njej. Se vidimo tam Huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #711 : torek, 21.03.2006 : 16:33:01 »

Tagtu, sem ful v zaostanku z mailiin nasploh z internetom, sem pa dobila in bom odgovorila ASAP. Ja, ne govor o zdravju, me cisto vsakic zafrkne takrat ko mam najvec dela.  Angry
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #712 : torek, 21.03.2006 : 22:39:44 »

HEHHE Marko si pa nekje na istem kot jaz z iskanjem novega družinskega člana, le da jaz ne iščem TT-ja ampak TŠ-ja Smiley
No zdaj smo že našli in veselo čakamo da se pride psičkin čas - potem pa držim pesti da se skotijo same psičke (da se mi ne zgodi enako kot že pri rezerviranem - pa so bili sami samčki).
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #713 : torek, 21.03.2006 : 23:10:53 »

Pozor !

Danes sem dobil spet ponudbo iz Nemčije in tokrat iz psarne kjer so najprej rekli, da imajo že vse oddano. To ni NAMA SCHU ampak psarna KAMAKATOR  oziroma gre za neko vezo, solastnišvo, ... Mi smo nekako že izbrali na Finskem in če koga zanima leglo preko KAMAKATOR mi/ji lahko pošljem njihov e mail. Mislim, da se tukaj tega ne sme počet - bo pač Jana tole zbrisala.

Psička je Keyna Daray - black jewel

LP

MARKO
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #714 : sreda, 22.03.2006 : 08:48:59 »

Kaja , hvala za čestitke. Če se ne vidimo v Domžalah se bomo pa "doma" sigurno srečale na katerem od Tisinih raziskovalnih pohodov. Nahrbtnik imamo, a na žalost nogice ne bingljajo iz njega. Sicer se Tisa v njem počuti povsem O.K., vendar ga ne uporabljam prav veliko, saj ima toliko energije in sama lepo koraca za mano - pred, za in med mojimi nogami. Saj treniramo hojo poleg, vendar nama včasih ne uspeva najbolje in potem jaz izvajam plesne vaje okrog njenega povodca.
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #715 : sreda, 22.03.2006 : 10:24:35 »

Živjo vsem !

Bela Pia .... me vesli, da sta s Tiso že tak super "tim"...sicer pa o tem nisem dvomila, glede na vse pohvale od Brigite, ki sem jih slišala o tebi ! Komaj čakam da vaju vidim v soboto !!!

Marko.....čestitke za odločitev !!!
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #716 : sreda, 22.03.2006 : 10:27:22 »

TagTu... ;)sem čisto pozabila  Sad Hvala za super fotke !!!! Cheesy
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #717 : sreda, 22.03.2006 : 10:33:30 »

Sorry, jaz tudi!  sram Hvala za fotke TagTu!  Kiss

Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #718 : sreda, 22.03.2006 : 11:12:25 »

Oh, ni kaj Wink
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #719 : sreda, 22.03.2006 : 12:18:29 »

Vau, vidim, da se tukaj precej novega dogaja. Pri nas pa pridno rastemo in meni se zdi, da ja Naja že pravi mali kuža in ne več mladiček. Pa tudi sama se že tako obnaša: najraje spi na tleh v predsobi, tako da ima pod kontrolo tudi celotno dogajanje na hodniku, uživa pa tudi na tleh pod mizo. Za kakšno crkljanje v naročju pa ji ni preveč  Undecided. Odločila se je tudi, da ne bo več v ograjici, ko je sama in naju je v soboto pričakala pred vhodnimi vrati. Mene je skoraj kap, ko odprem vrata in ona veselo maha z repkom in pozdravlja. Sploh si ne upam niti pomisliti, kaj vse bi se ji lahko zgodilo, ko je skočila čez. Drugače pa je pravi mali vragec, ki bil najraje cele dneve zunaj. Upam in berem, da bo v soboto veliko družbe, ki jo bo mogoče malce utrudila  Grin . Zaenkrat kaže, da nam bo vreme naklonjeno in da ne bo dežja.
Lp 
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines