mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 01:51:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 574695 krat)
0 članov in 33 gostov pregleduje to temo.
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #615 : ponedeljek, 13.02.2006 : 16:01:16 »

Ups, pisati bi moralo "pravi mali cukr".
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #616 : ponedeljek, 13.02.2006 : 16:04:12 »

Saj je - žal mi je le, da sem njo in ostale videla samo na fotkah, v živo pa mi ni uspelo sram Upam, da vsi pridejo v Domžale Smiley

Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #617 : ponedeljek, 13.02.2006 : 16:50:48 »

Hej Metha  Cheesy zdajle pa sem dobila fotke od tvoje Naje še domou !!!!  Wink Saj morda že veš da se malo "žlahtamo po Primožu" ?! Tako je cartkana tam kjer spančka in kakšno lušno bučko ima !!!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #618 : ponedeljek, 13.02.2006 : 16:54:28 »

Ja, Nanda, tista zaspančkana fotka male sestričnice je tudi meni najbolj všeč Wink
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #619 : ponedeljek, 13.02.2006 : 17:21:48 »

2 meseca praviš Metha...joj, pol pa mora res pravi cukrček biti, komaj čakam, da jo vidim! heheh, še kako hitro bo v puberteti, pol bo le še zanimivo Grin vsaj pri nas je bilo Grin
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #620 : ponedeljek, 13.02.2006 : 23:55:55 »

Tudi meni je še posebno simpatična njena bela bradica  Grin! Pa sej so vsi tako luštkani, da bi jih kar naprej cartal, pa čohal,...V prihodnjih dneh bo več slikic tudi v mojem albumu (ga še urejam).
Nanda je v bistvu Najina polteta, a ne.

Na klubskem dnevu pa jo bom seveda za kakšno minutko ali dve "posodila" za igranje (če se kdo javi), saj bo s takim tempom mene do takrat že čisto izčrpala  Wink Komaj čakam, saj se tam obeta pravi mali vrtec. 
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #621 : torek, 14.02.2006 : 08:40:53 »

Jaz se javim, jaz se javim  Cheesy...oz. prijavljam za igranje svoje tri pasje norčke. Roll Eyes
Lani smo bili takooo blatni Tongue
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #622 : torek, 14.02.2006 : 10:51:39 »

Na nekaj sem sem se spomnila. Takšna rajanja in divjanja po mokrem in blatnem so TT vsakdanjik, pa me zanima kaj storite v takem primeru, če potem ne morete takoj domov in pod tuš. Naprimer čaka nas še vožnja domov, pa postanek, pa mogoče še kavica na vrtu pri prijatelju,.. Ali pa da smo zunaj in divjamo, potem malo kje "počijemo" za kakšno urico in vemo, da bomo kasneje še enkrat blatni, oziroma se nimamo kje povsem očediti. Ne skrbi me zapacan avto, ampak zdravje TT ja. Ga takoj zbrišemo (ovijemo, ožamemo in ne frotiramo, da ne poškodujemo dlake ) in na grobo osušimo, do konca pa potem opravimo doma.
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #623 : torek, 14.02.2006 : 11:03:26 »

Metha.....tako je Nanda je pol-teta.

No, jaz še ne vem koliko naj jih najavim za "blatni žur" upam, pa da pridejo vsaj najmlajši !!!

Bela Pia, saj morda pa ne bo toliko blata.....Malo se tudi  hecamo na ta račun, ker so TT-ji, ko so blatni tako "na poseben način lušni"  Cheesy in ljudje, ki jih vidijo v tkem stanju se držijo za glavo, ker mislijo "ja kdo jih bo pa sedaj očedil ?" ...... No, malo je pa tudi resnice, a nič skrbet za dlako in od blata in lužic se ne zboli.... Malčka zaviješ v staro brisačo, da se osuši, nekaj blata odpade samega...če je pa kuža zelo umazan ga potem zvečer skopaš in skrtačiš.  Vsekakor pa nasvet...za Klubski dan nikar en dan prej ne kopaj malčka, ker bo zelo verjetno umazan......in si boš naredila dvojno delo !

Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #624 : torek, 14.02.2006 : 11:03:47 »

Majčkeno je odvisno od letnega časa, drugače pa je najbolje imeti v avtu kakšno brisačo, da mokro in umazano pošastko malo zaviješ. Itak boš hitro ugotovila, kakšen sistem se ti najbolje obnese. Jaz imam v avtu tudi krtačo, ker je - še posebno jeseni - včasih treba s tac in kožuha odstraniti listje, sicer bi lahko peljala domov še pol gozda Cheesy Tongue
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #625 : torek, 14.02.2006 : 11:07:04 »

Sva kar usklajeni, a Nanda Wink Cheesy

Za Klubski dan pa res brezveze kopat psa....saj je tam potoček, pa se lahko skopa...kot naša tamala ponavadi Tongue
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #626 : torek, 14.02.2006 : 11:07:58 »

ko smo šli z zadnjega srečanja res nismo bili nic kaj fancy.  Tongue Cakala nas je kar malce daljsa pot domov pa se ustavili smo se pri prijateljih, ki imajo enega izmed nasim mladickov. Z vlažno brisačo sem obrisala tačke, (zraven sem imela tudi posodico za vodo in sem preko tačk tudi polila malo vode in šele nato obrisala). Frotirala nisem. Potem sem pogladila rahlo s krtačko in to je to.
mi smo se pa preobuli Grin
Je pa res, da imamo med voznjo pse odzadaj v karavanu kletki za prevazanje psov.Tam pa smo tudi dali eno dekico.
Po srečanjih se običajno tudi stavimo na kaki kavici ampak to bolj ali manj na tankštelah, kjer imajo možnost sedenja na terasi Wink
notr ne vem, če bi nas kar tako spustili Grin
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #627 : torek, 14.02.2006 : 11:13:52 »

Ja, TagTu !!! No, tudi pri  pri nas se v naravi kopa samo Tara.....ostali dve hm, Shu vodo gleda in se čudi, na glavo not skoči potem pa ven ucvre, ker ugotovi, da je "voda mokra"   Wink Nanda pa takole previdno in samo v najhujši vročini le do kolen in komolcev, potem trenutek meditacije in ven .... Cheesy
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #628 : torek, 14.02.2006 : 11:21:13 »

Super!! Kandidatov veliko. Vidim, da bo pravi žur  Cheesy. Kakšne pa so vaše izkušnje glede vožnje z avtom? Kot sem že omenila naši tamali zaenkrat vožnja ni prav nič všeč  Undecided . Upam, da je to le začetna težavica in da bo minilo, saj je v mestu celo za kakšen malo boljši in daljši sprehod avto obvezen pripomoček.
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #629 : torek, 14.02.2006 : 11:32:24 »

Moji so čist nori na vožnjo z avtom Grin. verjetno zato, ker jih vozim predvsem le na za njih lepe izlete...tudi, ko gremo k veterinarju na kak "pikec" jih potem takoj zapeljem še na kak travnik, da vsaj malo pozabijo na to.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines