mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 01:33:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 764 765 766 767 768 [769] 770 771 772 773 774 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 561598 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #11520 : ponedeljek, 18.01.2010 : 21:03:20 »

Oh ne to pa ne. Wink Sem že našla svoje mesto med pasmami. Smiley 
Sem pa navdušena nad vsakim psom, ki se takole lepo predstavi v BIS-u, takimi "show off-i"! Smiley Vsak je lep po svoje. Čeprav tale je res bil poseben, že zaradi  dlake, potem malo tudi zaradi obarvanosti in pa karakterja, ki ga je pokazal! Kiss
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11521 : ponedeljek, 18.01.2010 : 21:11:03 »

mal za hec pa mal zares: NEZZERK nikoli ne reci "oh ne to pa ne"  Wink  kaj pa veš kaj te piči čez nekaj let ...

Poglej tele dva naše fanta, ki bosta prav taka lepotca, če ne še lepša in da o značaju sploh ne govorimo ...  Grin ...

[attachment deleted by admin]
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #11522 : ponedeljek, 18.01.2010 : 21:16:15 »

Hehehe saj vem.. sram Me vedno kaj prime, pa se vrnem nazaj na to kar imam,.. Tongue
V to Marko pa sploh ne dvomim. Pri takih prednikih, pa seveda potrpežljivih in ljubečih lastnikih so najlepši! Kiss  Jaz osebno sem pristaš psov ki so bolj show izgleda.. to uvažanje it Tibeta mi je tuje in ko sem prvič o tem brala sploh nisem mogla vrjet.. ampak razumem zakaj se to dela, in se mi ne zdi nič grozno. Wink Samo pristaš dolgodlakih "show off-ov" sem.. Tongue Indija in Nike, sta mi pa oba zelo lepa (čeprav to je moje skromno menje, ker se na pasmo ne spoznam.. Wink ).

Smiley Smiley
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11523 : ponedeljek, 18.01.2010 : 21:34:32 »

Naša prva TT-jka BARBY in sedanji INDIA in MISSY je ravno to kar smo iskali. Značaj, ki nam ustreza, ravno prava velikost in dolga dlaka (pa saj jih lahko tudi ostrižeš, če se tako odločiš). Jaz niti pod razno nisem razmišljal toliko o razstavah ko sem začel iskat Indio. Je pa res, da je vzrediteljica prosila da vendarle obiščemo kakšno razstavo. Ko pa so me začeli spodbujat v Švrku in potem še nekateri ostali člani v KTP, sem pa se odločil tudi za pogostejše razstavljanje - tako da smo prišli do INT CH.

Že kar nekaj časa nazaj pa sva z Indio prestopila naslednji korak in naši mali Doegarčki že kažejo, da je bila odločitev katerega samčka izbrati pravilna. Seveda jih lastniki niso kupili zaradi razstavljanja temveč, ker si želijo takšen tip in značaj psa in vsi jih imajo nepopisno radi. Zelo sem vesel da so odšli ravno k tem ljudem. Sem pa tudi zelo vesel ker so prišli res vsi na razstavo. Za naprej pa se tudi še lahko zgodi da še kdaj pride kdo pokazat  Wink. Seveda pa močno upam, da ostanemo v stikih, hodimo na piknike en k drugemu in želim si tudi da bodo vsi prišli na vzrejne preglede.

Mi pa se sedaj že oziramo po novem plemenjaku za Indio ... in na razstavi je bilo kar veliko povpraševanja po mladičkih, torej so jim bili naši DOEGARČKI in INDIA všeč  Smiley

 Smiley
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11524 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:31:21 »

svi ste Doegari lijepi  Kiss  Kiss
Posebno sam sretna kad vidim Troya i veliki bravo! našem prijatelju Luki  veselje 
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11525 : sreda, 20.01.2010 : 21:15:42 »

Hm, saj tega BIS TTja ni bilo na specialki, ane?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11526 : sreda, 20.01.2010 : 21:26:38 »

Danes je bil tudi tu soncek, tako da je Tari mal zapoziral (meni se pa ni dalo tavelikega fotica sabo vlacit). Zaradi minusa je zadnje dni tudi Legolas in so sprehodi res enostavni.


* legolas.jpg (44.63 KB, 300x300 - pogledano 264 krat.)

* pozer.jpg (39.3 KB, 300x300 - pogledano 265 krat.)
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11527 : sreda, 20.01.2010 : 21:29:29 »

Ne tega BIS tt-ja ni bilo.

Kako smo čedni. Kiss
Logiran
ttwind
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #11528 : sreda, 20.01.2010 : 23:21:29 »

Mi pa danes praznujemo 2. rojstni dan.   Cheesy  Pozdrav in  Kiss bratcema in sestricam
(upam, da pri vas niso pozabili na torto kot pri meni - sem bil pa danes vsaj na vasi in sem malo divjal  Grin - mogoče zdaj kaj pade  Roll Eyes),
pa očetu Jacku in seveda mamama Missy in Luvi.

Vaš Windy









Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11529 : sreda, 20.01.2010 : 23:27:36 »

Vse najboljše Windy. Kiss
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11530 : sreda, 20.01.2010 : 23:38:33 »

Ne tega BIS tt-ja ni bilo.

... je pa škoda ker bi si ga lahko bolje ogledali. Jaz sem ga videl le na koncu sobotnega dela BIS-a in še to zadnje trenutke predno je šel na stopnice...

Čestitke Windy Smiley
Logiran
kari
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #11531 : četrtek, 21.01.2010 : 21:38:07 »

Čestitke Windy, želimo ti veliko klobas in še veliko tekanja z menoj

Kari
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11532 : četrtek, 21.01.2010 : 23:14:08 »

Hm, saj tega BIS TTja ni bilo na specialki, ane?

Vjerujem da je Picasso imao razuman razlog zašto nakon BIS-eva zadnjih 2 mjeseca ovu Klupsku specijalku nije prijavio....
....koliko sam čula velika većina pasa sa specijalke nije bila na Cacibu; ni prvi ni drugi dan.

A Legolas me totalno opčinio  veselje  Kiss prekrasne slike .....

Citat
ttwind
Mi pa danes praznujemo 2. rojstni dan.   Cheesy  Pozdrav in  Kiss bratcema in sestricam
(upam, da pri vas niso pozabili na torto kot pri meni - sem bil pa danes vsaj na vasi in sem malo divjal  - mogoče zdaj kaj pade ),
pa očetu Jacku in seveda mamama Missy in Luvi.
Vaš Windy

Windy - p r e d i v a n  si!!!
A leteći pas je super...i frizura na prvoj slici  Cheesy
Želim ti puno svega što si i sam želiš, puno Šefičinih pusica, puno druženja sa svojom Kari, i naravno, s nama, najviše s Tashom koja jedva čeka trčanje s tobom  Wink


Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11533 : petek, 22.01.2010 : 07:48:36 »

Čestitke včerajšnjim slavljencem še od mene!   Kiss
Nanook, tvoj Tari me pa tako spominja na našega preminulega Gorina. Starejši TTjčki tako nekam sijejo skozi svoj izraz in skozi svoje očke (pa ne nemislim tiste staračke mrene pa kaj jaz vem kaj še vse Wink )..kot da bi se želeli delat pametne Grin Daj mi povej...je trmast tud vsak dan bolj??
Ker naš je bil 100 na uro!! Tongue

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11534 : sobota, 23.01.2010 : 09:36:15 »

Luvi, pojma nimam kateri TTji so bili prijavljeni na CACIBu in koliko jih je bilo; oopoldan je bilo na specialki prijavljenih 32 TTjev, mislim da so tudi vsi prisli. Me vedno manj mika iti v tisto guzvo, se kasneje je bilo precej ljudi.  Undecided

Amodini, uffff, trmast, razvajen, kar ene finte si zmisljuje. Angry Recimo v sredo je sitnaril in sitnaril, da se nikoli tako. Sem mislila, da ga pac kakat/lulat oz. da je nekaj slisal. Mu odprem vrata, zasiba v pritlicje in gre... PIT! Pa bi lahko sel v prvem nadstropju pit, svezo vodo. Ne, on je hotel uno v pritlicju, ki je bila pac postana, ker mame ni bilo doma in je bil ves cas z nami. Mislim.... Angry Ko se je napil, je seveda odmarsiral nazaj gor. Roll Eyes Tolk o temu, da njega hrbtenica boli in ne more po stopnicah. Tongue
Pa zdaj hodi ven sneg zret (ker ve, da ne sme) in nonstop kuka nazaj ce ga kdo vidi in ce ga vidi, kaj bo naredil... Prav izziva! Zdaj pa se babe tega uci in potem imam tri snegozdere zunaj, ki me zaj....  Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 764 765 766 767 768 [769] 770 771 772 773 774 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines