mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 16:16:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 735 736 737 738 739 [740] 741 742 743 744 745 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 561950 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #11085 : nedelja, 27.09.2009 : 18:51:19 »

Je, od danas......i super je to izvela Cool

Gledam slikice s klupskog dana i bas mi je zao sto nismo bili, no nemoguce je biti na dva mjesta u isto vrijeme....nadam se da se iduce godine ipak nece opet poklopiti s nekom izlozbom  Huh
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #11086 : nedelja, 27.09.2009 : 18:53:11 »


Lhun&Co   Grin a, je tudi tebi v uč padla naša Tashi, ne samo Lhunčku  Grin ! Ja, tale psička je fotomodel odkar se je rodila moram priznati  Wink Cheesy  Cheesy


Nanda, a Tashi je copy paste od Nande?

Bravo, Brikove punce  Cheesy Cheesy Cheesy !!
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11087 : nedelja, 27.09.2009 : 19:09:25 »

Hvala.

Ula je bila v JH včeraj in danes 2. Je zelo vesela. Jaz pa sem tekmovala samo danes ker sem včeraj bila v domžalah. Pa tudi dosegla 2. mesto z irskim terierjem iz Amerike (prav njega je imela tudi sestra). Wink

Amodini....treba pohvaliti i gospodaricu "1" - Kaju za odlican handling!!!!
HVALA  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


Ni za kaj Ljiljana. Bila sem zelo vesela, da sem lahko v ring popeljala tvojo lepotičko. Res je lepa punca. Kiss
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #11088 : nedelja, 27.09.2009 : 19:22:37 »

Hvala vsem!  Kiss Kiss Kiss Bil je zelo uspešen vikend Smiley
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11089 : nedelja, 27.09.2009 : 23:09:15 »

Namshi prekrasne su slike...uvijek nestvarno lijepe . Daily baš uživa zar ne? A i vi....
Nadam se da će se dogodine Tasha i Daily istrčati/letjeti  Cheesy u Domžalama....

Čestitke i super sestrama  Kiss  Kiss na handlingu....Ima možda koja fotke?  Smiley
Imale ste uistinu super uspješan dan!

Sasha...slike su predivne (kao i uvijek)

A mi smo danas nakon dužeg vremena opet bili na famoznom seoskom imanju, peseki dobrodošli...
Klopa za deset, cijene normalne, sve puno dobre vibre...i vrijeme nas je poslužilo...
Na žalost na ulazu u Kezele nije nas dočekao vučko Max kao svaki put prije, već je na njegovom mjestu bila Rea. Prekrasna Bernska planinska psica. Max je star 17 godina, i jako se teško kreće, zadnje ga noge ne slušaju, a i oči slabo vide...no borac je...vidjela sam ga pred kraj....

Tasha je bil pod dojmom hrpe životinja koje je vidjela i sad nakon kupanjca spava kao beba...
Evo i malo slika...


Domačica Rea je prijateljica i macama, i pesekima koji dođu u goste i djeci...naša mala prijateljica Maša


druženje sa raznim bićima


domaća peka


poziranje najdražih


i još nekih čudnih bića...


e ove bih već mogla bez problema nagariti...


dugouha ekipa


i Tashin veliki prijatelj BRT Bront i moje najdraže


Laku noć svima  Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11090 : ponedeljek, 28.09.2009 : 09:02:51 »

A-Tsa-Rja, Tari se zahvaljuje. In pritozuje nad oprtekom. Je bila mamina ideja, da oblece tazakmasnega dizajnerskega, ki je drugace zimski in zanaleps, potem ima pa se crnega "terenskega". Tongue Menda bi se mu poznala crta  Huh, ce bi ga oblekel.

Lhun in Nanda, grem krast fotke.  Tongue Cheesy  Kiss

Luvi, ooo, tele zajcke in pernate zveri bi pa Tari z veseljem malce blize pogledal. Prijateljica ima oboje doma in Tari se je enkrat zapicil v sepajoco kuro, ki ji je bilo ime von Smallhausen. Pa ona nekak ni hotela v kurnik in potem sta hodila po parceli. Una sepajoc, Tari pa vohljajoc za njo. Je ni preganjal.

Na klubskem je Tari uzival in potem kar enmal zadremuckal na kavcu (pa v avtu je tudi zakinkal, ko je ugotovil, da smo prav zavili in da gremo domov). Jesti itak ni hotel oz. je potem pojedel ravno tolk, da ni bil lacen. Roll Eyes V nedeljo je sel pa na en pustolovski izlet in bil potem cisto fuc, ker je bilo vse novo. Roll Eyes

Na izletu smo tudi dokoncno ugotovili, kdaj ga ful hrbtenica boli in ne more hodit. Cry Cry Cry Cry Cry

Straaaasno ga vse boli, ce ne gremo po potki oz. ce ne gremo cez drn in strn za njim. Ce gremo po potki, ga nic ne boli RAZEN v primeru, da gremo v napacno smer. Napacno je vse, kar ni po njegovem. Tongue

Neizmerno ga boli in scipa v krizu, ce mora it (pre)zgodaj spat. In dalec najhujse bolecine dozivlja, ce zavoha, da v njegovi skledi ni tisto, kar bi on rad jedel. Takrat KOMAJ prileze do tja in pomoci jezicek notri.  Cry Cry Cry
Baje za to ni zdravila. Lips Sealed

No, nic pa ga ne boli, ko pridejo obiski, ko je kosilo cisto po njegovem okusu, ko nas ON vodi cez drn in strn ali pa po potkah, ko sosedov kuza zalaja in je treba it pogledat kaj se je zgodilo, ko je v zg. stuku na voljo fina salamca in je treba prisibat po stopnicah, ko se je treba igrat, ko je treba koga nadret,...  Cool Se je upanje.  Roll Eyes Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #11091 : ponedeljek, 28.09.2009 : 11:33:21 »

Namshi, ne. Tashi je pa hm atetova punčka Wink

Tashi
http://lh6.ggpht.com/__jr5RPRpM4Y/Sr4nGPozl8I/AAAAAAAAGeA/9C8ZDz3t8so/s640/IMG_3890.JPG

Nanook .... poljubček Tariju, naj bolečine se umirijo in naj bo še naprej tak "lumpi fant"  Kiss

Tari  Kiss
http://lh6.ggpht.com/__jr5RPRpM4Y/Sr4lk0zEY0I/AAAAAAAAGb8/OK9sHlo1OTc/s512/IMG_3829.JPG
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #11092 : ponedeljek, 28.09.2009 : 21:17:17 »

Uf, zdele mi je pa malo nerodno sram Huh

Čisto sem se pozabila pošopiriti z uspešno opravljenim vzrejnim pregledom naših treh otrok, in sicer so to otroci naše Cini in varuha Nandinih punc, Gyantsa....torej, vsi trije so dobili odlično oceno in sem nanje strašansko ponosna Kiss Kiss Kiss

Ci Ni Tag-Tu E`Gya Nom Gyantso (Charlie po domače)


Ci Ni Tag-Tu E`Gu Shi Gyantso (Gampo)


in seveda Ci Ni Tag-Tu Ę`Gye La Gyantso (Angelca)


Mama Cini mora doma  paziti tamalo Nessie, zato je za nadzor mulcev postavila  Shelico


...in pri vsem tem se je zgodilo, da smo fotografom čisto pozabili nastaviti naša tamlajša dva (Yeničko in Thaia), ki sta prvič prišla pokukat v Domžale Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11093 : ponedeljek, 28.09.2009 : 21:20:07 »

Briki pošilja poljubčke polbratoma in polsestrici, ter seveda ženkici Sheli. Lepi ste vsi po vrsti. Kiss Kiss Kiss Kiss

Ja bo spomladi potrebno urediti da Thai in Yeni ne bosta ušla fotografom.
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11094 : ponedeljek, 28.09.2009 : 22:01:07 »

Luvi slikice z razstave.  Smiley

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11095 : ponedeljek, 28.09.2009 : 22:01:51 »

 Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
teri
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #11096 : ponedeljek, 28.09.2009 : 22:13:20 »

TagTu .... čestitke vsem vašim kužkom za odlično opravlen vzrejni pregled Kiss. Charlie,Gampo in Angelca so res zrasli v krasne kužone Smiley....

 ....pa tudi Fleku in vsem ostalim  gredo čestitke Kiss

uLa*  in  A-Tsa-Rja ...BRAVO ! Krasno vama gre  tole od rok in nog Kiss!
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11097 : ponedeljek, 28.09.2009 : 22:40:33 »

uLa*  in  A-Tsa-Rja ...BRAVO ! Krasno vama gre  tole od rok in nog Kiss!

Hvala Teri. Povej svoji gospodarici, da ji boma pokazali kakšne razstavne finte, da boš lahko še šla na kakšno razstavo. Kiss
Logiran
uLa*
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #11098 : torek, 29.09.2009 : 06:34:15 »

uLa*  in  A-Tsa-Rja ...BRAVO ! Krasno vama gre  tole od rok in nog Kiss!

Hvala Teri tudi iz moje strani  Kiss Bova pokazali, z veseljem  Wink
Logiran
teri
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #11099 : torek, 29.09.2009 : 08:44:10 »

Hvala Teri. Povej svoji gospodarici, da ji boma pokazali kakšne razstavne finte, da boš lahko še šla na kakšno razstavo. Kiss
Hvala Teri tudi iz moje strani  Kiss Bova pokazali, z veseljem  Wink

Punci, super....potem pa upam, da se kmalu vidimo  Wink. Jaz sem takoj za akcijo Cheesy...ko pa bo vama čas dopuščal, pa se slišimo in se vidimo.

 Budi se že veseli Grin ....Brika najbolj Kiss, o kakšnih handlarskih podvigih pa bo še premislila Tongue.
Logiran
Strani: 1 ... 735 736 737 738 739 [740] 741 742 743 744 745 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines