mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 15:54:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: Urla & Azurka  (Prebrano 141085 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #420 : sobota, 05.05.2012 : 22:33:05 »

Malo z zamudo čestitke tudi od mene Cheesy, obe mucki sta krasni!!! Kiss Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #421 : ponedeljek, 11.06.2012 : 17:44:56 »

Če imaš mačke ni nikoli dolgčas. Roll Eyes

Včeraj je bil dan za Zantel. Najprej je bila na vrsti Urla, ta panična. Šlo skozi brez vsakega problema - jo primeš, zatlačiš tableto v gobček, ga držiš nekaj časa skupaj in to je to. Cool
Potem pa Azurka... ta skulirana bejba. Bohnedaj jo prijet huh Bohnedaj ji usta odpirat huh Sploh ne paničari, praska ali grize, samo zvija se kot guma-mož ups guma-maček in opleta s tacami. Ne pomaga nobena tehnika - s pomočnikom, z aplikatorjem, v brisači, zlepa, zgrda... Do včeraj mi je vedno uspelo, tokrat sem pa obupala... Sad Odločila sem se, da je ne bom še bolj psihirala in bom preizkusila slavne Milbemax tablete.
Pridem danes vsa zmagoslavna z njimi domov (ok, cena je bila malo šokantna predaja) in jima postrežem s kosilom. Ker sta navajeni, da ob tej uri dobita vsaka malo hrane iz vrečkice, sem tableto zamešala kar noter in se postavila na stražo. Azurka navali, najprej itak poliže omakico, se loti koščkov in ko pride do tablete zaviha nos in odkoraka. Takrat sem se ujezila, zagrabila mačkurino, vzela tableto ter ji jo ponovno začela tlačit v gobec. Ista štorija kot včeraj, samo da sem tokrat še zraven mantrala: "... dej no Zurčiiii, pa sej ma okus po mesekuuuu...". No, nekako mi je le uspelo, ampak nisem bila sigurna, če jo je res požrla. In najti rdečkasto-rjavo tableto na tleh z rdeče-rjavo pluto res ni enostavno.  butnglavc Najprej sem se skoraj po vseh štirih plazila po tleh z svetilko, nato sem pa vse še s papirnato brisačko prebrisala, da je ja ne bi spregledala.  huh butnglavc

No, zaključek (končno ane Wink) - tablete nisem našla in upam, da jo je res požrla in ne izpljunila na kakšno nedostopno mesto. jezen
Aja, pa trenutno se ne marava Evil Tongue

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #422 : ponedeljek, 11.06.2012 : 17:51:09 »

Ah, jaz imam raje Milbemax samo zato, ker je čisto miiičkena in jo čisto elegantno stlačim v gobec in podrgnem dol.
Tako naivna, da bi mačkam nastavljala tablete v hrano, pa že doolgo nisem več. Jim dela šnofla huje od pasje.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #423 : ponedeljek, 11.06.2012 : 17:58:59 »

No, jaz jih tudi ne bom več Grin Tongue Bomo pa verjetno kar na Zantelu ostali, je predrag za po tleh ga iskat predaja

P.s. sančotova, sem vaju vidla pri veterinarju... nisem bila sigurna dokler ga nisi po imenu poklicala, ampak mi je bilo nerodno iti do vaju in pred polno čakalnico rečt: "živjo, jst sem čaja" sram vegi
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #424 : ponedeljek, 11.06.2012 : 18:00:32 »

No, jaz jih tudi ne bom več Grin Tongue Bomo pa verjetno kar na Zantelu ostali, Milbemax je predrag za po tleh ga iskat predaja
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #425 : ponedeljek, 11.06.2012 : 18:05:42 »

A zdajle si naju videla Shocked Shocked Shocked? Kje, vraga si pa bila v tisti čakalnici od 10 kvadratov, da te nisem videla? A si bila sama ali z mački? Pa zakaj me nisi poklicala, noo? Undecided Undecided
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #426 : ponedeljek, 11.06.2012 : 18:13:49 »

Ja, malo prej. Sej si me videla pomoje. Sama sem bila, sem prišla samo po tabletke, tako da sem šla direkt do receptorke. Sem jo vprašala, če imajo tablete res okus po mesu in mi je rekla, da jih ni probala. Huh Grin

Bom naslednjič zbrala pogum, obljubim. sram Wink

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #427 : ponedeljek, 11.06.2012 : 18:18:35 »

Hm, una zna biti huda.  Tongue
Ja, ampak se res čisto nič ne spomnim Shocked Shocked kakšne mlade pupe, samo ene gospe  v črnem,  pa ni Milbemax kupila, pa Sačotu je rekla: O, čao,mucek, aja sori no ...
Ok, pa naslednjič, sva tam itak redna gosta - pa ne da bi bilo kaj grozno resnega.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #428 : ponedeljek, 11.06.2012 : 22:18:05 »

No, to sigurno nisem bila jaz. Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #429 : torek, 12.06.2012 : 07:53:26 »

Hahaha, kakšna simpatična in naivna zgodbica (v tistem delu, ko daš tableto v hrano Grin Grin  ljubezen ). Pridružujem se sancotovi...niti pod razno ne znese dajati v hrano.
Zdaj naši Xenči samo namočim tableto v eno konzervico in izvedem desant presenečenja, zatlačim v gobec, gladim in zraven upam, da je požrla... Roll Eyes Sad Če je treba ponavljati vajo, mora biti desant vedno bolj hiter in korak pred mačjo pametjo, ker se tudi Xenča hitro uči...kakšni so moji nameni... Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #430 : torek, 12.06.2012 : 08:16:33 »

če je res tak upor mučencev, je Profender (ampula) mogoče taprava varianta.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #431 : torek, 12.06.2012 : 12:05:05 »

Dajte  probat zavit v maslo in seveda porinit v gobec, gre bistveno hitreje dol.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #432 : torek, 12.06.2012 : 12:22:14 »

Dajte  probat zavit v maslo in seveda porinit v gobec, gre bistveno hitreje dol.
To smo že sprobali, naša se je tudi zverzirala na maslo...  Angry  Lips Sealed Ampak je delovalo vsaj 2x...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #433 : torek, 12.06.2012 : 12:27:03 »

Moja dva dobita samo na pol leta, pa vmes že petkrat pozabita. Se zna pa Šnapi zvijat kot žvečilka, ko ji čistim zobe, in je res zoprno karkoli s takim mačkom.
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #434 : torek, 12.06.2012 : 20:18:41 »

če je res tak upor mučencev, je Profender (ampula) mogoče taprava varianta.

Ne vem zakaj, ampak sem ful skeptična do teh ampul, pa še Azurka ima tako gosto dlako, da se mi zdi, da se več razlije kot vpije. Sad
Sicer Profenderja ne poznam, je pa Azurka na začetku, ko je prišla k nam dobila parkrat Stronghold in ker naj bi bil tudi proti glistam, ji nisem posebej še Zantela dajala. No, končalo se je tako, da je kljub temu gliste bruhala in bila tako uboga, da je bilo kar grozno. Undecided Od takrat se teh pack nagravžnih prav bojim. bruham

Imam pa sicer spet en naiven plan. Grin Jo bom bolj pogosto matrala z umivanjem zob in odpiranjem ust, da se bo navadila. Tongue Optimist ane? Roll Eyes Aja, pa maslo bom probala. Afro
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines