mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 00:18:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: Urla & Azurka  (Prebrano 143566 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #210 : ponedeljek, 06.06.2011 : 23:42:45 »

No, zdaj je pa že več kot uro popravljena krivica - a se že kej stiskata?  Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #211 : torek, 07.06.2011 : 14:44:20 »

Evo, pa sem popravila še ene par krivic... bejbi imata skupno temo in skupno slikco. Zdaj se bosta imeli sigurno rajši, ane. Wink
Sigurno  Azn Afro !
Slikica je pa zakon Smiley
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #212 : četrtek, 09.06.2011 : 21:04:26 »

Hehe, na žalost se še nič ne stiskata. Danes jih baje prvi krajec trka. Grin Kaj bo šele drug teden, ko bo polna luna. Roll Eyes
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #213 : ponedeljek, 20.06.2011 : 17:22:55 »

Pri nas smo še vedni vsi živi in zdravi. Wink Punci imata dobre in slabe dneve. Sej kdo jih pa nima. Tongue

Prejšnji vikend sta me totalno presenetili. Ker sva pleskala kuhinjo in sta bila hodnik in kopalnica polna robe, ni ostalo drugega kot da sta bili večino dneva sami skupaj zaprti v sobi. Bili sta popolnoma pridni in sta večino dneva prespali. Ko pa sem jih za 10 minut spustila na inšpekcijski nadzor v kuhinjo sta se pa že preganjali. Angry

Tudi drugače je Urla že ful bolj pogumna oz. že kar preveč, ker se velikokrat zaganja v Azri. Večinoma se samo preganjata tko da ni panike, se pa tudi spopadeta, če je Urla preveč tečna. Še posebej je pogumna, ko sem jaz zraven, ker ve da bom posredovala (s kričanjem seveda  Tongue), če bo postalo prehudo. Zato sem za vikend uvedla novo taktiko. Nabavila sem vodno pištolco. Cool Ko sta se začeli ravsat, sem bla popolnoma tiho, se delala da ni nič in ju naskrivaj pošpricala. Učinek zagotovljen. Grin Sta bile pridne cel vikend.

Na sliki sta skupaj na omari, kar je zanimivo zaradi tega, ker prej Urla nikoli ni skočila višje od okenske police. Sedaj hodi na omaro, ker hodi tja Azri. Itak. Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #214 : torek, 21.06.2011 : 19:47:39 »

Končno smo našli nekoga, ki pri naši hiši uporablja orbitrek. Tongue











Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #215 : torek, 21.06.2011 : 20:23:49 »

Kere dobre fotke. Cheesy Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #216 : torek, 21.06.2011 : 23:24:42 »

Pa čisto zaljubljena je v mašino Grin ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #217 : četrtek, 23.06.2011 : 12:22:25 »

Vidiš, pa orbitrek le ni bil kupljen zaman. Samo še eno mačko ste rabili, zdaj je pa v uporabi!  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #218 : petek, 24.06.2011 : 14:28:42 »

Nabavila sem vodno pištolco. Cool

 

a sem na tem forumu med neke pistoljerose padla  Evil
uboge punčke ciljajo z vodnimi pištolicami - najprej sem to videla pri Fifiki, zdaj pa še pri Urli in Žurkici. čisto možno pa je, da sem še koga spregledala.

če Urli ni več vsa spsihirana in prestrašena in se Žurkici celo upa nagajat in težit, je to res velik napredek ljubezen
mogoče se pa igrata  Roll Eyes
mene še zdaj po parih mesecih včasih stiska ob bojih, ki jih uprizarjata naša dva in te mačje igre mi še vedno precej kruto delujejo Undecided

Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #219 : petek, 24.06.2011 : 17:29:10 »

Ja, pa tu majo(mo Huh  Tongue ) vsi neke pištole, pa varnost, da te glava boli... Grin
Kiss za moji najljubši bojevnici! ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #220 : petek, 24.06.2011 : 19:02:35 »



a sem na tem forumu med neke pistoljerose padla  Evil
uboge punčke ciljajo z vodnimi pištolicami - najprej sem to videla pri Fifiki, zdaj pa še pri Urli in Žurkici. čisto možno pa je, da sem še koga spregledala.

 Grin Grin Meni je vodno pištolco za vzgajanje mačjih mulcev priporočila Smetka, ko sva posvajala pokojnega Nerota. Wink

če Urli ni več vsa spsihirana in prestrašena in se Žurkici celo upa nagajat in težit, je to res velik napredek ljubezen
mogoče se pa igrata  Roll Eyes
mene še zdaj po parih mesecih včasih stiska ob bojih, ki jih uprizarjata naša dva in te mačje igre mi še vedno precej kruto delujejo Undecided



Jaz imam občutek, da Urla nagaja malo iz ljubosumnosti, malo ji je pa tudi že fajn ja. Roll Eyes Sej večinoma ni neke panike in ju kar pustim da norita, razen če rata prehudo pošpricam. Cool Žurkica zna namreč bit ful groba in potem Urla zapaničari, ji gre pa vsak dan boljše. Kiss

Me prav zanima kako se bosta obnašali na počitnicah pri moji mami. Roll Eyes Upam, da ne bosta prvič in zadnjič skupaj tam. Tongue

Kiss za moji najljubši bojevnici! ljubezen

Pošiljata Kiss Kiss nazaj.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #221 : petek, 24.06.2011 : 19:56:02 »

Žurkica je bila kar nekaj časa streetfighterca in je verjetno kar morala dobro obvladati borilne veščine, če je hotela preživeti.
pri mamah se muce lepo obnašajo, ko pa po njih prideš, pa mame rečejo "a že".

Gusar Tarici teži zato, ker je pač težak in in zvezda, zato hoče biti skoz v centru njene pozornosti. mogoče bo tudi pri vas tako Smiley

sem ful vesela za vaš velik napredek  Kiss ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #222 : petek, 24.06.2011 : 20:06:03 »

Hehe streetfighterca je ja, si jo prav zadela.Cheesy Mene ful spominja na kakega buldoga s svojimi čokatimi na O nogometaškimi tačkami. Sploh ko stoji zraven Urle, ki ima dolge suhe tačke. Prav posrečeni sta skupaj.

Evo našo fajterco Kiss

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #223 : petek, 24.06.2011 : 20:06:49 »

  meni ni Smetka nič rekla o vodnih pištolcah.
naša dva ubogata šorf "ne", če pa to ni dovolj, pa ene 3x zaploskam in to je potem 100%.
najbolj mene ubogata, verjetno zato, ker sem enkrat, ko sem zaploskala, zraven rekla še "tristo kosmatih medvedov".
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #224 : petek, 24.06.2011 : 20:09:32 »

Zgleda, da je bla Tarica ful pridna na hribčku. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines