mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.07.2024 : 00:41:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: Urla & Azurka  (Prebrano 141201 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #135 : nedelja, 01.05.2011 : 14:34:18 »

Iiiiiiiiiii, tole je pa super novica (za pritožbeno službo Sindikata, seveda Tongue Evil )

Urlaaaaaaaaaaa, drži se, prihajamoooooo Grin

Sicer pa čestitke prekrasni srebrni Azurčici za tretji rojstni dan in Urli za novo vajenko Wink  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #136 : nedelja, 01.05.2011 : 16:51:09 »

Čestitke, čaja. Cheesy Upam, da bo Urla kmalu ugotovila, da je fajn imet mačjo kompanjonko.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #137 : nedelja, 01.05.2011 : 19:28:11 »

Cestitke se od Flipijevih  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #138 : nedelja, 01.05.2011 : 19:38:36 »

Pa še od Cocktinih. Smiley  Uživajte skupaj!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #139 : nedelja, 01.05.2011 : 21:05:22 »

Urla, mal le morš stavkat, magari na silo, da bo forma zadovoljena Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #140 : ponedeljek, 02.05.2011 : 13:11:07 »

Hvala vsem za čestitke. Smiley Cats, nič se ne boj, Urla kar konkretno štrajka. Tongue

Smo pa danes imeli prvo večjo dramo. Punci sta bili že kar skulirani skupaj v istem prostoru pod nadzorom in Urla je pihala le, če je prišla Azri preblizu. Danes pa je Urla po nesreči padla z radiatorja direkt na Azri. Lips Sealed Seveda je sledilo preganjanje, pihanje in rjovenje. Azri zgleda misli, da jo je Urla napadla, saj se je ene parkrat zagnala v njo. Zna tudi ona biti hudiček. Evil

Ah ja, bomo pač poostrili varnostne ukrepe in upočasnili združevanje. Počasi se daleč pride ane.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #141 : ponedeljek, 02.05.2011 : 13:57:57 »

Sem vedela, da bo, ane Urla...  Kiss Grin Cheesy Wink
Super, čestitke za novo sestrico...
Reva Azra, se je pa morala prestrašit, ko je dobila padalca na glavo.  Lips Sealed Evil
Azri in Urli veliko čohcev in mirnih mimohodov.  Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #142 : ponedeljek, 02.05.2011 : 16:06:00 »

Čestitke tudi od nas  Cheesy kmalu bosta najboljši prijateljici  Wink Kiss Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #143 : torek, 03.05.2011 : 20:33:49 »

Tale naša Azri zna biti pravi hudiček. Evil Urla ima svoj "safe place" na kupu ene šare pod posteljo. Danes je celo popoldne kampirala tam. Tisto sekundo, ko se je opogumila in odpravila na svetlo, se je na ta prostor zbasala Azra. Roll Eyes Urlin izraz je bil spet za v zbirko neprecenljivih. Tongue

Ker Azurko večinoma kličem Azra ali Azri, se mi skoz tole poje:

http://www.youtube.com/watch?v=lD9S2yRFfwg

  veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #144 : torek, 03.05.2011 : 21:34:32 »

Šele zdaj sem videla - čestitke za novo članico!  veselje Zdaj bo treba pa ime teme spremenit v "Urla in Azurka". Držim pesti, da boste čimprej deležni pocukranih trenutkov (pa ne jih pozabit delit z nami!)!  ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #145 : torek, 10.05.2011 : 12:49:14 »

Da se malo javimo... pri nas je še vedno izredno stanje, tako da pocukranih trenutkov še nekaj časa ne bom mogla deliti z vami. Tongue
Urla se na smrt boji Azurke, ta pa je od tistega nesrečnega dogodka postala pogumnejša in včasih kar rine vanjo. Včasih imam občutek, da jo bo kar napadla. Ponoči in ko naju ni sta ločeni, ko pa sva doma ju imava skupaj pod nadzorom in ju po potrebi ločiva. Saj sta lahko tudi brez konfliktov skupaj, ampak ko naredi Azri kakšen prehiter gib je spet cela panika.

Ne vem, na kakšen način naj pomagam Urli, da se ne bo tako bala in ne bo histerična vsakič, ko se ji Azri preveč približa. Ali bi pomagalo, če bi šli popolnoma od začetka, se pravi, da bi bili nekaj časa popolnoma ločeni in počasi spet začeli z združevanjem?  Huh
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #146 : torek, 10.05.2011 : 13:14:50 »

A Feliway si probala?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #147 : torek, 10.05.2011 : 13:18:15 »

Pri nas smo kar nekaj časa rabili, da se Xenče ne pretepa brez veze  Angry ... ona se ni znala branit Roll Eyes, Tači si jo je prav privoščil  Angry Angry.
Feliway je pomagal na začetku, potem pa je postajalo vedno boljše tudi brez feliwaja. Potrpežljivost je božja mast, pravijo. Pri nas je bilo tako.
Želim, da bo tudi pri vas! Ker mi že pada cuker.... Kiss Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #148 : torek, 10.05.2011 : 13:27:44 »

Feliway imamo vklopljen od petka, tako da bomo videli, če bo kaj pomagalo.

Vem, da je potreben čas in potrpljenje, ne vem pa ali je za Urlo boljše da umirim zadevo in da Azurko spet nekaj časa samo voha/posluša, se pravi da gremo par korakov nazaj, ali da poskušamo vzdrževati sedanje stanje in da se sčasoma sprijazni in ugotovi, da tanova ni tako grozna. Huh
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #149 : torek, 10.05.2011 : 15:02:19 »

jaz sem si zadevo zelo enostavno predstavljala. tako nekako, da grem z mackotom v horjul in izberemo tisto mačico, ki bo Gusarčku najbolj všeč.
pol je pa Smetka rekla, da to ni tko izi, zamislila sem se, šla prebrat vse živo na netu.

kolikor mi je uspelo izluščit, se je treba fuuullll posvečat staroselcu, da se mu nekako dopove, da je še vedno iberales.
moj Gusarček je zelo navezan name. ko je prišla k hiši punčka, sem se jaz od začetka načrtno ukvarjala več ali manj samo z Gusarčkom. tamale tudi nisem božala in crkljala ko je bil on zraven, moj Pero je laufal samo za njega.
s Tarico se je bolj ukvarjal moj življenjski sopotnik. ampak Tarči je itak flegma, zna uveljavit svoje in jo je prav malo brigalo, če en dec misli, da je glavni Smiley, tako da je bila mimogrede zraven v špilu.

meni se zdi, da prav delate. težko je biti pameten. mogoče bi bilo smiselno, da se tisti, na katerega je Urla bolj navezana, ukvarja samo z njo, da se punca malo okorajži.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines