mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 01:24:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 342281 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #195 : ponedeljek, 27.06.2011 : 16:18:14 »

Šefa uživala? Neee, sploh pevka super Končno en brezdelni vikend na off v fenomenalnem okolju ...  Cheesy
Bit je že vsega hudega vajen star maček, Jagoda je pa ta vikend doživela kamping krst Cool. In to zelo hrabro, pravzaprav je delila navdušenje nad spanjem pod zvezdami z nami. Cheesy Kiss Ob prvem jutranjem svitu (nočete vedet, ob kateri uri je to Evil) se je zbudila in prva stvar zunaj šotora je bilo iskanje frizbija. Je bilo treba takoj naredit eno serijo Smiley. Nasploh ji je bila njena travnata dnevna soba izredno všeč, ker se je dalo daleč laufat (za razliko od 3 metrov v dnevni sobi).

Dokaj hrabro je preživela tudi "mrcvarjenje" številnih rok, od otroških do odraslih, seveda pa so bile vse zelo nežne in razumevajoče. Pravzaprav se ji je kar zvišala toleranca. To se je izkazalo tudi na pasjem žuru ob zaključku šole, kjer je bilo njeno počutje v primerjavi z lani občutno bolj sproščeno. ljubezen


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #196 : torek, 28.06.2011 : 00:47:54 »

Po fotkah sodeč, ste zelo uživali, no razen ubogega Bita, ki je pri polni mizi ostal lačen.  Wink

Jagi - čestitam za prestan kamping krst, potrpežljivost pri neprestanem dotikanju in večjo sproščenost.  bravo
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #197 : torek, 28.06.2011 : 00:50:55 »

Hvala Kiss. Res je hrabro je prenesla precej parov rok Kiss

 

Bit je imel medtem svoje "posle" Cool


Takole po novem tezko caka na vecerjo in se oblizuje Shocked Cheesy


Ce gre Sefica na WC, se je treba fokusirati izkljucno v smer, od koder bi se morala vrniti.


Kozica ...
   

Pozerka Smiley

   

Se par fotk je pa tule.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #198 : sobota, 02.07.2011 : 22:22:58 »

Vceraj je minilo dve leti, od kar smo skupaj. ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #199 : sobota, 02.07.2011 : 22:23:52 »

Lepotica nežna, čestitke za obletnico novega življenja Cheesy pa ostalim udeleženim tudi, prav kičasti ste Cheesy
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #200 : sobota, 02.07.2011 : 22:36:46 »

Draga Jagodka, vse najboljše za obletnico! Tvojima pa lepo razloži, da se ti tako zelo trudiš, da si zaslužiš eno veeelko torto in ful lupčkov in čohljanja Kiss Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #201 : četrtek, 07.07.2011 : 09:02:37 »

Jagi, malo pozno, pa vendar iz srca - vse najboljše za obletnco in še na mnogo njih!  Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #202 : četrtek, 07.07.2011 : 10:30:58 »

Hvala Kiss. Res sem hvaležna v. d. možu, da je takrat izgovoril usodni stavek: "Te pa ne boš oddala." ljubezen
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #203 : četrtek, 07.07.2011 : 10:52:01 »

Čestiiiiiiiiiitam!!! Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #204 : četrtek, 07.07.2011 : 12:16:00 »

Hvala Kiss. Res sem hvaležna v. d. možu, da je takrat izgovoril usodni stavek: "Te pa ne boš oddala." ljubezen
Včasih jim pa le kaj rata, temle našim dedcem, a ne Wink Cheesy
Jagodka, še doooosti takih obletnic, pa čestitke za tvoje velike napredke Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #205 : četrtek, 11.08.2011 : 10:59:26 »

Včeraj je Jagi delala trikce s Picijevo šefico alias Čarko mlajšo Wink, ki je sicer sploh ne pozna Shocked Shocked. In to za brikete, ki je načeloma sploh ne zanimajo (je pa res, da so bili ultra specialni, veterinarska dieta pa zaobljena cena pa tak ...).
Saj ne vem, komu je bolj za čestitat  Roll Eyes Grin. Vsekakor pa bi Čarko mlajšo kar najela še kdaj za pasje igralne urice, ki so bile zelo učinkovite tudi za deloholika črnega. Cheesy Kiss

P. S. Trikci so se zgodili sicer šele potem, ko je Jagi že kakšni dve uri ždela na varnem pod stolom, ampak ... to JE velik uspeh zanjo. veselje
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #206 : četrtek, 11.08.2011 : 12:48:23 »

Ja, po burni in glasni dobrodošlici, so tudi naše tri mrcinice uživale v pasji družbi 

Jagica se je sicer v začetku držala malo v pozadini, ko pa je prišel čas "pokaži kaj znaš", sta pa
skupaj z Bitom zablestela  Shocked bravo

Mislim, da jo njena mati namenoma strada briketov, da lahko potem copra svoje zvarke v kuhinji
in piše po forumu kako je "hči" zbirčna in koliko dela ima z njo  Tongue Evil Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #207 : četrtek, 11.08.2011 : 13:06:58 »

Mislim, da jo njena mati namenoma strada briketov, da lahko potem copra svoje zvarke v kuhinji
in piše po forumu kako je "hči" zbirčna in koliko dela ima z njo  Tongue Evil Grin
Seveda! Evil
A še nisi slišala tiste, kako je pri sosedovih vse boljše, sploh če takega doma še ni bilo Roll Eyes ... Jo bom začela k tebi vozit na zajtrk in večerjo (brikete bom s sabo prinesla, seveda), pa da vidimo Tongue (sam je boljš, da se potem kar preselim, glede na to, kako dolgo se vedno zadržim pri vas ... Lips Sealed). Sicer pa ti lahko že danes demonstriram, kako rada ima svoje ljube briketke, kaki 2 sorti sta zihr na zalogi Roll Eyes.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #208 : četrtek, 11.08.2011 : 13:10:28 »

Grin Grin Grin sem glih hotla predlagat, da se selite na drug konc LJ, ker je očitno tam boljši lüft Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #209 : četrtek, 11.08.2011 : 15:01:06 »

Bravo, Jagiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!! Kiss bravo Afro

K
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines