mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 00:10:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 60   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čiki in njegov Zverinjak  (Prebrano 164572 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #300 : petek, 22.07.2011 : 20:51:38 »

A je***** Shocked Shocked
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #301 : petek, 22.07.2011 : 22:05:11 »

Jaz bi jih tudi čimprej dala nazaj, kamor spadajo.
Najbolj zaradi njih. Ne verjamem, da so lahko enako srečne v ujetništvu (razen seveda, če nimajo druge izbire (beri: zdravstveni razlogi, prevelika "navezanost" na človeka).
Pa se niso nič (pretirano) navadile na ljudi?
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #302 : ponedeljek, 08.08.2011 : 20:37:05 »

Jaz bi jih tudi èimprej dala nazaj, kamor spadajo.

Zal ni tako enostavno, ker

Citat
Pa se niso niè (pretirano) navadile na ljudi?

so se. Dudarji so.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #303 : petek, 14.10.2011 : 14:44:00 »

Mi smo se zivi. Malo slikc v dokaz:
Ena Spela:
En dihurski nos:
Mini:
nakavcni okraski:
Ciki:

Masters of disaster so se kar pri meni in do nadaljnega tako tudi ostaja ... Vmes smo namrec skoraj 2 meseca zdravili garje (tiste taprave, ki vrtajo rovcke v kozo) in so bili ta cas v karanteni. Kako so jih dobili, nimam pojma, najbrz so jih ze imeli, pa so potem izbruhnile. V parih dneh je iz ene "odrgnine na enem prstu" ratalo to, da so vsi trije imeli povsem krastaste tace in repe. In potem smo se pikali, namaklai, pa spet pikali in se malo namakali in spet pikali ... Vmes pa prali in razkuzevali kot blesavi. Upam, da bo zdaj ok.
Zdaj smo zaceli hodit ven, pa je vse skupaj kar polomija (glede na to, da so kao divje zivali). Enega od treh enega zunaj zagrabi cista agarofobija in smrtna panika in pobezlja v stilu "resi se kdor se more, pa ni vazno kam", eden je sicer lahko zunaj, ampak pod mojim puloverjem  Roll Eyes, s tretjim pa sicer hodimo dnevno na sprehode in je dokaj ok, dokler a) ne piha (in posledicno sumi), b) ne pride "mimo" kaksen vlak, c) v daljavi, na cesti ne vidi kaksnega cloveka, d) se kaksen ptic ne zacne dret, e) se mu ne zazdi, da je svet ful grozen.
Bomo videli, ce bo naslednje leto, ko bodo spolno zreli kaj drugace, ampak trenutno niso za ven, tudi zato ne, ker se s 1.11. zacenja lovna sezona za kune belice, pa mi nekako ni do tega, da bi v kratkem prisraufani na policko s kaksne stene gledali,a li pa bingljali komu drugemu kot meni okrog vratu ...


(uni na tleh je ziv, samo "malo iz sebe" od sprehoda)

Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #304 : petek, 14.10.2011 : 14:56:08 »

 Cheesy 
Hudiiiiiiii ste. Prav res.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #305 : petek, 14.10.2011 : 14:59:43 »

matr maš fensi dekoracijo bivališča,  čestitam za dober okus  bravo
kune na fotkah tako zgledajo, kot da bi bile umetne  Cool
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #306 : petek, 14.10.2011 : 19:20:30 »

Joj, sedaj imate res pravi Zverinjak ! ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #307 : sobota, 15.10.2011 : 12:33:00 »

Ja uboge divje živali, ki se bojijo narave! So me spomnile na tisto žirafo iz risanke Madagascar, ki, ko pride iz živalskega vrta na Madagaskar, zavpije: "Ewh, nature, get it of me!"  Grin

Koš  Kiss celemu zverinjaku!
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #308 : sobota, 22.10.2011 : 22:59:26 »

Se par tamacjih.
Čiks


(ni samo cuden kot, je macek tudi posteno rejen. Horjulski dudarji, pa te fore ...)

moje črno zlo



Mini

(skatlo vsake tolko zamenjamo ...)

Find a cat.

Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #309 : sobota, 22.10.2011 : 23:42:32 »

 ljubezen Super ste. Dolgcajt vam baje ni...

Vsem zverinicam  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #310 : nedelja, 23.10.2011 : 12:31:25 »

Črno zlo. Grin Super luštni kavčni okraski in seveda tudi male fobične priponke. Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #311 : nedelja, 23.10.2011 : 12:36:39 »

He, he, Mini undercover!  Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #312 : četrtek, 27.10.2011 : 12:41:19 »

Mi smo malo vremenu primerno.
Spelo mucijo stare kosti, tako da smo zaceli z Rimadylom, Ciki bo v kratkem ostal brez parih zob, ker ni prav zelo kooperativen pri umivanju, pri zretju pa toliko bolj. Vsekakor gresta ven oba tazgornja tavelika premolarja, za ostalo se bomo odlocili na licu mesta. Piko na i je vceraj z drisko dodal "dalmatinec" Floki in me posteno prestrasil, ampak je danes po intenzivni terapiji ze precej boljse. Jaz se pa itak ze dva meseca igram vrtavko ... Tongue
Takle mamo.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #313 : četrtek, 27.10.2011 : 12:53:23 »

Mhm, meni se je NEZNOSNO vrtelo prve 3 ali 4 mesece pri prvi nosečnosti Evil Tongue
Res, je bilo prav za znort. Hodila, vstajala, sedala in se obračala sem se kot v počasnem posnetku, sicer je bil pravi ringlšpil. Samo tko, v razmislek pevka
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #314 : četrtek, 27.10.2011 : 13:00:27 »

Zakaj to VSAK pomisli/vprasa?  Roll Eyes Tongue
Vecina celo na tak ful razsvetljujoc nacin (ne leti nate, ampak na vse, vkljucno z mojo familjo, prijatli in dohtarji), kt da sem tako glupa, da ne bi vedela, ce bi bilo kaj na tem. Vsekakor to ni vzrok. Zaenkrat so bli vsi pregledi brez nekih hudih posebnosti, razen da imam menda precej obcutljiv organ za ravnotezje, oz. da se mi zacne vrtet ze pri minimalni stimulaciji. Imam pa zacetek novembra se MRI glave, za vsak slucaj. Menda pa naj bi po treh mesecih jemanja (!) tudi slavne tablete proti vrtoglavici prijele ... al pa naj bi se mi pocasi nehalo vrtet.
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 60   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čiki in njegov Zverinjak
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines