mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 22:27:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: mucek Gandhi  (Prebrano 59779 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #75 : torek, 22.12.2009 : 15:30:00 »

Pa vzemita sedaj še enega na "začasno".  Azn
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #76 : torek, 22.12.2009 : 15:33:10 »

Pa pri skogkatt (naslo: "šopek štirih") si oglejta srečne muce na plezalu (zasedejo zelo malo prostora). 
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #77 : torek, 22.12.2009 : 15:54:49 »

Pa vzemita sedaj še enega na "začasno".  Azn

meni je tudi helena jacka ponujala na začasno, ko je zavohala neodločnost  Evil
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #78 : torek, 22.12.2009 : 16:25:33 »

Ja, eni takoj vedo, da rabijo dva. Drugi se morajo pa še prepričati, da je v dvoje zagotovo boljše.  veselje
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #79 : torek, 22.12.2009 : 16:42:08 »

No pa sej bo Gandijeva družinica že vedla, ko in če bodo pripravljeni na novega člana. Do takrat sem pa vesela, da je Gandi našel tako dober domek. Videt je, da mu absolutno ničesar ne manjka.  Cheesy

Swoosh vas pa držim za besedo, takoj, ko naju pot zanese v vaše kraje, prideva na kavo in mal pocrkljat rdečkota. Do takrat pa uživejte in obveščajte kako vam gre  Wink
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #80 : sreda, 23.12.2009 : 16:36:49 »

Ja ... o tem povečanju družinice ... mam občutek, da ste mojo punco že čisto prepričali. Wink Zadnje dneve veselo gleda nove muce. Ne vem, ne vem ... dobro, da sem prebral vse vaše taktike "kako prepričati partnerja v +1". Wink Wink Zdaj vem, kako se ne smem vdat ... hehehe Cheesy

Drugače pa je Gandhi že drugi dan veselo spal z nama, le da je tokrat bolj zgodaj vstal in imel dirke po stanovanju. Bom objavil še kakšne fotke in posnetke kasneje.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #81 : petek, 01.01.2010 : 15:45:30 »

 Huh Kako se imate? Bomo veseli, če se boste zopet javili.  Kiss
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #82 : ponedeljek, 04.01.2010 : 12:40:27 »

Ja ... malo smo se zapustili, kar se tiče javljanja na forumu. Ampak smo spet tukaj. Imeli smo manjše težave s tehnikalijami ... zdaj ko smo začasno usposobili fotoaparat, je nastalo kar nekaj zanimivih fotografij in posnetkov, ki zdaj skupaj tvorijo filmček o Gandhiju. Zadeva je narejena dokaj na hitro, tako da ne bit preveč kritični. Wink

Drugače pa se imamo super. Gandhi je priden ... sicer zadnje čase malce izbirčen pri hrani, ampak ko vidi, da najina volja vseeno ostaja železna, se vda in poje tisto kar mu dava. Včasih ima čustvene "izpade", ki jih hitro rešimo z kako urco crkljanja ob filmu. Še vedno ima od vseh igrač najraje vrvico (iz mojih kratkih hlač) in pa zavese. Te so zdaj že precej uničene, ampak naju ne moti, ker sva jih itak pred njegovim prihodom imela namen skrajšati. Očitno bo to zdaj naredil kar on. Wink
Med božičnimi prazniki sva ga 2x vzela s sabo na obisk k mojim staršem in k punci domov. Nikjer se mu ni preveč dopadlo, ker je po par minutah raziskovanja poiskal prostor, kjer je bil najmanj viden in opazen, ter tam čepel do odhoda domov. Zgleda je še kar boječ oz. nezaupljiv do novih ljudi oz. novega okolja. Ampak se bo počasi privadil tudi na to. Upam. No, da ne bomo predolgi ... spodaj prilagamo še filmček ... dolg je 6 minut, ker se nam posnetkov ni dalo rezat ... Wink

Lp, E, P in G. Wink

http://www.youtube.com/watch?v=H3rpzcH8NSk
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #83 : ponedeljek, 04.01.2010 : 13:26:07 »

Super filmček ste posnel, Gandiju kr gre tole poziranje pred kamero. In ne morm verjet kako se igra, ta mali miren mucek je ratou razigran - me happy  Cheesy

Želim vam vsem srečno novo leto in še veliko takih prijetnih trenutkov kot je vidno na kameri  Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #84 : ponedeljek, 04.01.2010 : 13:58:43 »

Gandhi-movie star Cheesy
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #85 : ponedeljek, 04.01.2010 : 14:00:36 »

Super filmček  Cheesy No in če bi imeli doma še enega mačka, se ne bi bilo treba matrati z vrvico, samo vsedel bi se in užival ob vragolijah, ki sta jih sposobna izvajati samo dva mačja pubertetnika na kupu  Roll Eyes

ps. saj tisti dolgi štrik zaradi varnosti umaknete a ne, če je maco sam doma.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #86 : ponedeljek, 04.01.2010 : 14:14:46 »

 bravo veselje O, Gandhi, super si! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #87 : ponedeljek, 04.01.2010 : 14:47:55 »

 Cheesy O, Gandhi, lepotec, tebi pa res ni hudega  Kiss Kiss Kiss Super filmček  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #88 : ponedeljek, 04.01.2010 : 15:48:11 »

Hvala za vse pohvale. Bomo se naprej še trudili ustvarit kaj takega.

Gipsy ... ponavadi mu pustiva sam žogice, če je sam doma. Pa še teh menda ne porajta ... glede na to, da vedno ko pridem domov, komaj gleda in se vneto preteguje ... očitno skoz spi. Wink
Kar se tiče mačje družbe ... sva ga peljala k staršem, kjer majo muco približno njegove starosti, pa se nista glih najboljše razumela. Grin
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #89 : ponedeljek, 04.01.2010 : 16:08:35 »

Ja že že, jaz pa imam doma na začasnem eno posebno "dobro" mačko - bi takoj na hrbet padel, ko bi jo zagledal. Hec mora bit  Wink Lepo je videti, da uživate.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines