mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 23:30:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)  (Prebrano 32937 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #75 : torek, 24.11.2009 : 19:55:19 »

O, zelo simpatične muce imate Kiss, super slikce!! Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #76 : torek, 01.12.2009 : 19:34:13 »

Hvala Lynn Smiley

Se ena "mracna" Smiley

"Trije" crnuhi .....  Tongue



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #77 : torek, 01.12.2009 : 19:44:25 »

Drugace pa mi ga Manu nekaj serje zadnje dni....ne dobesedno in ne po svoji krivdi  Wink
Ta mal imam bolj ali manj stalno nosek zamasen, oz. mu malo ven tece. Zadnjih nekaj dni pa bolj pogosto kiha, pa tudi iz nosa tece bolj "gnojno" in ne vec samo prozorna tekocina.
Tako da smo zdaj na dvojni dozi Lysina + zraven k hrani dobiva se ameriski slamnik. Upam samo, da ne fase kaksne driske, ker je baje ta znana po tem, da zna drisko povzrocat.

No, bomo se malo "carovniskih" prijemov uporabili, pa bo moralo ziher zalezt  Evil Evil Evil
Je le carovniski macek  pevka




[attachment deleted by admin]
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #78 : sreda, 02.12.2009 : 01:30:08 »

No, bomo se malo "carovniskih" prijemov uporabili, pa bo moralo ziher zalezt  Evil Evil Evil
Naj vam uspe. Nam pa sporočite, kako in kaj, da bomo še mi vedeli, kako pomagat, svetovat, če je nuja.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #79 : sreda, 02.12.2009 : 10:52:08 »

Ha! To je pa cela umetnost!  Grin

Najprej rabis seveda enega crnega macka, potem pa crn spicast klobuk in kotel pa seveda ne smemo pozabiti na metlo, najbolje iz vrbovja...lahko pa je tudi sirkova...ali pa sesalec za vse ta bolj moderne carovnice  Evil Grin

 vegi
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #80 : torek, 15.12.2009 : 16:47:49 »

Manu je se vedno cisto hiperaktiven in radoveden mackon...na trenutke imam obcutek, kot da bi bil na speedu  Evil Evil Evil


Mislim da ga se ni bilo koticka v stanovanju, kamor ne bi vtaknil svojega smrcka, zvecer mora spati obvezno v spalnici, kjer nima kje plezati, drugace je na vseh policah, omarah, mizah, radiatorjih.... In po ene pol ure snifanja in ovohavanja vseh dostopnih povrsin, se koncno umiri, pride na posteljo, rece mijav, da mu dvignem kovter, zleze pod kovter, se stisne ob tebe, da nasloni glavo na tvojo roko in zaspi. In tako objeti potem spimo celo noc  Azn Azn

In se nekaj...ta macek je non stop lacen!!!! Dobijo za jest, cez 10 minut je Manu ze za mano v kuhinji, milo mijavka in me prosece gleda s svojimi velikimi ocmi in ce se ravno ne zganem takoj, se nekajkrat zamijavka, z glasom, da ti stopi srce, tako da res ne mores, kot da ga nahranis se 1x. Smiley Smo razvili zdaj rutino, da zvecer, ko vsi dobijo za jesti 1x, on dobi 4x, nazadnje ko s ze vsi "v posteljah" in on na skrivaj se eno porcijo pohrusta  predaja
Aja...zgleda pa se vedno kot pretegnjena glista...ne vem kam daje vso to hrano  Roll Eyes




[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #81 : torek, 15.12.2009 : 16:48:33 »

Pa se nekaj fotk iz zadnjega photoshootinga Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #82 : torek, 15.12.2009 : 16:49:35 »

in...

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #83 : torek, 15.12.2009 : 16:57:00 »

Ijao, pa to je pomanjšan Mauči  Shocked in še večerjat hoče štirikrat  Shocked kaj so jih začeli klonirat?  Shocked Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #84 : torek, 15.12.2009 : 17:02:15 »



Horjulc...kaj ces Smiley Smiley Smiley Smiley


Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #85 : torek, 15.12.2009 : 17:48:41 »

In se nekaj...ta macek je non stop lacen!!!! Dobijo za jest, cez 10 minut je Manu ze za mano v kuhinji, milo mijavka in me prosece gleda s svojimi velikimi ocmi in ce se ravno ne zganem takoj, se nekajkrat zamijavka, z glasom, da ti stopi srce, tako da res ne mores, kot da ga nahranis se 1x. Smiley
A dej nehi...  Grin Kako poznano (isti črn Sonček Horjulski)!  Evil
(glas, ki ti topi srce pa - hvalabogu - neha funkcionirati, ko ima maček skoraj 8 kil!)  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #86 : torek, 15.12.2009 : 21:25:48 »

Manu je tudi Mr. December v BLEKISBEK koledarju, ki ga je včeraj uspešno izlicitirala alexx! Smiley Cool

Katarina
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #87 : torek, 15.12.2009 : 22:35:11 »

Vsa tista hrana mu gre pa ziher v oči...kakšen pogled!
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #88 : sreda, 16.12.2009 : 10:16:21 »

A dej nehi...  Grin Kako poznano (isti črn Sonček Horjulski)!  Evil
(glas, ki ti topi srce pa - hvalabogu - neha funkcionirati, ko ima maček skoraj 8 kil!)  Wink

Tale vragec mali je pretegnjena glista, se mu sploh ne pozna, da bi kaj jedel. Ce bi mi prisla kaksna inspekcija na obisk, bi me se obtozili, da mu ne dajem nic za jest   Evil Ali pa, da je star sele 4 mesece. Ce bo ta kdaj dosegel 4 kg, bom jaz super vesela  Roll Eyes

Vem pa, kako je, ce te tako lepo moledujejo ucke, za katerimi sedi se 8 kg Smiley Pri nas ima bajsika Tia "samo" 6, pa se ji ne dam prevec manipulirati. Res pa je, da ce je ne pazim, mi poje vse kitten brikete, in potem nismo nic naredili  Grin




Manu je tudi Mr. December v BLEKISBEK koledarju, ki ga je včeraj uspešno izlicitirala alexx! Smiley Cool

Katarina


Sem ga videla, nasega mistra decembra Smiley Ceprav, clovek bi pricakoval, da bo decembrski najbolj obilen, tako je pa verjetno najvecja suhica izmed vseh.......... Samo krasni so pa vsi...res ful krasen koledar si naredila Xena. Bo pa alexx povedala kok še boljši pa zgleda v živo! Smiley

Črnuhi so najbolj posebni mački  Kiss Kiss Kiss


*DECEMBER:


PA SREČNO!

Katarina

Kdor pa ni videl koledarja, si ga mora obvezno ogledati!


Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #89 : sreda, 16.12.2009 : 10:26:15 »

Vsa tista hrana mu gre pa ziher v oči...kakšen pogled!

Oči ima pa res neverjetne...mogoce res da jaz kot ponosna "mama" vidim njega kot najbolj posebnega in najlepšega in najbolj prijaznega in naj....  Saj veste kako to gre Smiley

Samo že ko sem ga peljala domov iz Horjula na začasno (ha ha ha, takrat sem se resno verjela, da ga bom lahko spustila iz rok!  Evil) in je cepel prav mirno v svojem transporterju, glista mala pretegnjena, zgledal je kot ena mala podganica, in me gledal s svojimi norimi ucki. Sem ze rekla da kaksen nor pogled ima!!!  Cheesy

Tale je prav gotovo carovniski!  Roll Eyes Tongue veselje Azn



[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines