mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 21:28:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)  (Prebrano 32916 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #60 : sreda, 18.11.2009 : 11:52:26 »

Aja, baje ti Smetka povrne, če njeni mački kaj razbijejo. Saj piše tako v pogodbi, al ne? Tongue

Hahahhaha  Grin Grin
Nisem sicer tega opazila, razen ce je bilo v "drobnem tekstu" zapisano  Wink


Jaz paniko zganjam, da bi macki lcd zabrisali na tla, ker je postavljen prosto na/v omari  trmoglavka Problem je,d a jetv prevelik, da bi sel "v prostor za tv" Smiley
Tako je samo postavljen gor, fiksirat na steno ga pa ne moremo, ker ni placa nikjer. Sem pa ze razmisljala, kako bi ga lahko fiksirala pred omaro...najbolje, da ga s strikci privezem, samo kaj ko vem, da bi potem bil zaradi strikcev se bolj zanimiva tarca  Roll Eyes



[attachment deleted by admin]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #61 : sreda, 18.11.2009 : 12:02:06 »

A za TV ti lahko zlezejo?
Če ne, potem v steno za TV jem zvrtaj luknje, pritrdi vanje nosilčke in nanje fiksiraj TV z vrvico. Verjetno bi bil že en nosilček dovolj. Taki se dobijo tudi v Ikei zraven pohištva, da pritrdiš na steno višje regale in omare, predvsem za otroške sobe. Če rabiš, lahko pogledam, če imam kakšnega neuporabljenega odveč, če nisem zmetala stran Huh
Vidim, da ima TV spodaj tudi polkrožni podstavek. Verjetno enako kot spredaj štrli ven tudi zadaj, ane? Lahko zadaj na podstavek naložiš kaj zeeelooo težkega in s tem znižaš težišče.
Manu ima sedaj zelo lepo ime Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #62 : sreda, 18.11.2009 : 12:03:34 »

Tisto s pritrjevanjem je seveda možno le, če ti sam aparat omogoča kje zadaj, da vrvico na nek način fiksiraš tudi na TV Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #63 : sreda, 18.11.2009 : 12:13:53 »

Pri nas je bilo isto, Loo Nee, prosto je stal na omarici, niti levo in desno, niti spredaj ni bilo nič. Mogoče smo imeli samo srečo.

Tkole: http://www.mojalbum.com/data/images/1/12277181/13433600/15204197.jpg in tkole: http://www.mojalbum.com/data/images/1/12277181/13433600/15204200.jpg je vedno hodila firbcat, če je bilo kaj zanimivega, potem je sledil pregled od zadaj in še skok gor in padec dol  Roll Eyes. Ima pa buča res samo 3,8/9kg...

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #64 : sreda, 18.11.2009 : 12:15:37 »

Za tv ne morejo zlesti (na sreco  Roll Eyes), ker spodaj ni dovolj prostora, tv je pa cisto do omare porinjen. Je pa za tv se cca 40 cm prostora, kjer je zdaj spravljen server (beri racunalnik in en kup kablov  super)

Sem pa ze razmisljala, da bi v steno nekaj fiksirala in magari napeljala nek trak/zico, kar okoli tv okvirja, samo mi do zdaj se nic pametnega ni na pamet prislo   butnglavc

Je pa dobra ideja, da na podstavek postavim nekaj tezkega. Ker zaupat, da ne bodo po tleh mi jo zabrisali, ravno ne morem. So sicer ful pridni vsi, samo ko se jim pa utrga, se jim pa utrga do konca  Evil


Manu nam je bil pa vsec izmed ene 50 predlogov se najbolj, tako da hvala lepa. Zgleda, da je tudi njemu vsec  Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #65 : sreda, 18.11.2009 : 12:18:53 »

Pri nas je bilo isto, Loo Nee, prosto je stal na omarici, niti levo in desno, niti spredaj ni bilo nič. Mogoče smo imeli samo srečo.

Tkole: http://www.mojalbum.com/data/images/1/12277181/13433600/15204197.jpg in tkole: http://www.mojalbum.com/data/images/1/12277181/13433600/15204200.jpg je vedno hodila firbcat, če je bilo kaj zanimivega, potem je sledil pregled od zadaj in še skok gor in padec dol  Roll Eyes. Ima pa buča res samo 3,8/9kg...


Uh, dobri ste, da ste lahko to mirno gledali Smiley Meni bi se od skrbi ze zmesalo  Grin butnglavc

So pa nasi vsi malcek tezji...no, razen mladicev, ki pa se rastejo in so ze zdaj tam tam nekje Smiley


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #66 : sreda, 18.11.2009 : 12:19:38 »

Če boš postavljala kaj na podstavek, moraš to narediti z zadnje strani, spredaj bi to zadevo samo še poslabšalo.
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #67 : sreda, 18.11.2009 : 12:20:47 »

Če boš postavljala kaj na podstavek, moraš to narediti z zadnje strani, spredaj bi to zadevo samo še poslabšalo.

 Wink

Tok blont pa se nisem  Grin Grin Grin

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #68 : sreda, 18.11.2009 : 12:32:47 »

Zamolčala bom komentarje o tistih, ki potrebujejo velike in drage televizorje  Roll Eyes in se skoncentrirala na bistvo - tukaj je nekaj poceni in preprostih rešitev, ki jih premore vsako gospodinjstvo, čeprav obubožano zaradi nakupa televizorja:

rešitev a)
ekran prilepite za podlago z širokim lepilnim trakom. Izberete barvo, ki se sklada z podlago, ali pa drzno poudarja kakšen detajl v prostoru.

rešitev b)
ekran pritrdite za podlago s dvema trakovoma iz jute ali podobnega blaga. Možnosti barvnih kombinacij so neskončne.

rešitev c)
ekran pritrdite za podlago z kovinsko verigo. To je najdražja rešitev, toda rešuje problem večplastno, ker bodo morebitni vlomilci dobili pruh, in jih bodo policaji lažje identificirali.

Da kdo ne reče, da tukaj ne iščemo rešitve  Cool




[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #69 : sreda, 18.11.2009 : 12:36:16 »

 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #70 : sreda, 18.11.2009 : 12:40:03 »

Hahahhaha.....

Cats, ti si cisto ubrisana  Grin Evil

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #71 : sreda, 18.11.2009 : 12:43:36 »

Faca, Cats !
Zaradi mene tudi če se televizorje nasploh ukini, tko da, Cats, jaz sem prec za vse te opcije, hahaha Grin!
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #72 : sreda, 18.11.2009 : 14:12:49 »

Zamolčala bom komentarje o tistih, ki potrebujejo velike in drage televizorje  Roll Eyes

Pri nas ima tv zelo pomembno vlogo, saj opravlja poleg funkcije tv-ja, se funkcijo radia, monitorja za racunalnik, projektorja za filme vrtet in enega ogromnega okraska-praholovca, za omaro zapolnit  Grin bravo pevka


BTW...Tale mali tv- je bil kupljen prel pol leta in to ful ful fuuuuuuulllll ugodno Smiley


Brez njega se ne bi mogli zvecer pred kavcem takole nastimati in stisniti 


 Afro


[attachment deleted by admin]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #73 : sreda, 18.11.2009 : 14:41:51 »

Ej, saj Cats sploh ni tako khm... Tongue
Prilepite podstavek od TV z obojestranskim lepilom na podlago. Edini problem je potem odmikanje, če imate mašino zadaj.

Tok blont pa se nisem  Grin Grin Grin

Nimam pojma, kolk si blont Evil. Da ne bi pol mačka speštal bigscreen, pa boš rekla - sej mi je kocka rekla nej to nardim stop butnglavc
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #74 : ponedeljek, 23.11.2009 : 21:52:14 »

Ta mali zeloooooooooooooo rad stika in brska in cekira vsako luknjo, vsak koticek, kamor se le da pogledat...zraven pa glasno ovohava in dela snif snif snif (ga slisis ze od dalec, da prihaja, ker ima kronicno nosek zamasen in res glasno voha) Smiley
Obstaja resna nevarnost, ce tv ne bi bil tako tezek, da bi se res zvrnil nanj. Bo treba absolutno fiksirat, pa ceprav s ketnami ali pa z obojestranskim limom Smiley





Zadnjic sem prisla domov in na tleh nasla tibetansko skledo (pojma nimam, kaj je z njo delal...mogoce so je delal eno zvocno masazo!  pevka ) in pa 5 kg tezko knjigo - mi tudi ni jasno, kako jo je uspel na tla spravit, res pa je, da je bila to knjiga urokov in on konec koncev je crn macek!

Kaj pa ce....??  Evil Tongue Roll Eyes





Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines