mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 21:33:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)  (Prebrano 32922 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 05.11.2009 : 01:15:41 »

Salem the witch-cat Grin
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #31 : četrtek, 05.11.2009 : 09:03:41 »

Dajte mu ime Fensi (od Fancy).
Ker je en Fensišmensi maček...
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #32 : četrtek, 05.11.2009 : 09:26:03 »

Vsi črnčki so malo wild, ane. Roll Eyes Moj bi bil sigurno ZoroWink
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #33 : četrtek, 05.11.2009 : 12:35:52 »

Vsi zanimivi predlogi...mudi se itak nic ne...jaz ponavadi kak teden izbiram imena, dokler se mi en ne zdi ta prav Smiley
Sta pa tudi Salem in Zoro ful dobra  Afro
Cepram ga moj ze kar Shoki klice...ampak, pustimo se presenetit  Grin


Ta mal obozuje miske....




Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #34 : četrtek, 05.11.2009 : 12:39:32 »



Sem ga pa vceraj zvecer, ko se on nalaufa in se pride naguzit na kavc Smiley,  malo opazovala, in ugotovila, da mali miceno na rjavo zacenja vlet! Zdaj me pa ful skrbi...  Shocked
Da nima iste bolezni kot Flip od moon!?!?!??!?!  Roll Eyes Tongue Evil





(najbolj se na nogicah vidi)



 
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #35 : četrtek, 05.11.2009 : 13:28:27 »

Samo, da karakter ostane črnčkov! Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #36 : četrtek, 05.11.2009 : 13:30:26 »

LooNee, tako to je.  Wink V ZH posvojiš ČRNEGA, postane pa "čokoladen".
(vem iz lastnih izkušenj!)  Evil

Lahko se tolažiš s tem, da so (baje?!?) čokoladni mački fuuuuul redki!  Azn
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #37 : četrtek, 05.11.2009 : 14:02:45 »

 Grin Grin Grin Grin Grin

Saj pravim...tam v ZH razsaja ena cudna bolezen, ki prizadane samo ta crne....Bogi Flip je ze na rdeco vlekel, dokler ga ni moon postrigla  Evil


Se tolazim, da dobiva zimski kozuh  Cheesy Kar bi vseeno bil napredek, ker je zdaj totalna mala glista pretegnjena, ceprav je pa non stop, kozuh imam pa tudi cisto "redek"...tista vrsta kozuha, ki je cisto brez poddlake  Huh

Ce bo pa cokoladen ratal, ga bomo pa Poop klicali  Grin Evil




[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #38 : četrtek, 05.11.2009 : 15:35:50 »

 Shocked welcome to the brown club  Afro
I am still living in denial  Roll Eyes Azn
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #39 : četrtek, 05.11.2009 : 16:29:40 »

Pa ste kaj reklamirali tole barvo v Horjulu? Sej najbrž imajo na pogodbi klavzulo: Kasnejših reklamacij ne upoštevamo! Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #40 : četrtek, 05.11.2009 : 16:55:56 »

Hahahha...pogodba je se pri meni, tako da bi mogoce lahko kaksno klavzulo dodala.
Recimo:
"Prva pogodbena stranka - ZH, jamči drugi pogodbeni stranki - Posvojitelju, da vsi podatki, navedeni v pogodbi, odgovarjajo stanju živali v naravi. V primeru
kršitve tega določila je ZH posvojitelju odškodninsko odgovoren in je posvojitelj upravičen zahtevati odškodnino. Pogodbeni stranki se dogovorita, da v takšnem primeru ZH izplača posvojitelju pogodbeno kazen tako, da mu v posvojitev izroči še enega mačka"


 Grin Grin Grin Grin

 Evil Azn Afro


Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #41 : četrtek, 05.11.2009 : 16:56:29 »

Volk sit in koza cela, bi se lahko temu reklo  Afro  Evil

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #42 : torek, 10.11.2009 : 11:46:24 »


Nas novi clan se odlicno razume z nasimi ostalimi clani, kar zgovorno kaze tudi dokazni material  veselje





 bravo Afro

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #43 : torek, 10.11.2009 : 12:14:02 »

Drugace nas mali norcek se vedno nima imena, ker se nobeno do sedaj predlagano ne slisi "ta pravo"....
Tako izbiramo ime se naprej Smiley Kar posiljajte predloge...na koncu dobijo v zahvalo nekaj tudi horjulcki  Wink


Je pa muc noro, noro, noro prijazen in nezen...ob njegovem pogledu pa mi kar dlake dvignejo (v pozitivnem smislu seveda  Tongue). Ja, res vsaka "mama" za svojega "otroka" misli da je naljepsi in najpametnejsi in sploh naj, ampak ta mackon ima res poseben pogled....  Roll Eyes

Ze ko smo se peljali od Smetke in je sedel v transporterju in prav pametno gledal, sem si rekla "res da zgleda kot mala suhcena podganica, a ko ga pogledas v oci, si gotov in te omrezi za vse case"
Se prav sprasujem, glede na zadnjo statistiko zacasnega namescanja horjulskih mackov, da nima Smetka kaksnih voodoo seans z njimi  Evil Evil

No, a ni to en poseben macek?




In ta pogled?!?  Roll Eyes




Saj vem, samo tale ubrisana mama, vidi vse nasteto v tem pogledu  Tongue butnglavc


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #44 : torek, 10.11.2009 : 15:08:58 »

Je pa muc noro, noro, noro prijazen in nezen...ob njegovem pogledu pa mi kar dlake dvignejo (v pozitivnem smislu seveda  Tongue). Ja, res vsaka "mama" za svojega "otroka" misli da je naljepsi in najpametnejsi in sploh naj, ampak ta mackon ima res poseben pogled....  Roll Eyes

Ze ko smo se peljali od Smetke in je sedel v transporterju in prav pametno gledal, sem si rekla "res da zgleda kot mala suhcena podganica, a ko ga pogledas v oci, si gotov in te omrezi za vse case"
Se prav sprasujem, glede na zadnjo statistiko zacasnega namescanja horjulskih mackov, da nima Smetka kaksnih voodoo seans z njimi  Evil Evil
Vse našteto velja tudi za našega Tačija in podobno se tudi jaz sprašujem glede SMetke..... Le kaj nam je naštimala... Cheesy Kiss veselje
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines