mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 19:33:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)  (Prebrano 32910 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #45 : torek, 10.11.2009 : 15:10:26 »

Če bi to bil moj maček, bi mu bilo ime Čaro Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #46 : torek, 10.11.2009 : 15:40:24 »

Vse našteto velja tudi za našega Tačija in podobno se tudi jaz sprašujem glede SMetke..... Le kaj nam je naštimala... Cheesy Kiss veselje

Jaz ze nekaj casa sumim, da ima ona neke nednaravne sposobnosti, da glih za vsakega tako dobro trofne, katera zival je primerna   pevka

Afro


Če bi to bil moj maček, bi mu bilo ime Čaro Kiss

 Grin Grin Grin Čaro, a kot Magic?

Lahkjo bi bil pa nekaj cisto odstekanega, kot naprimer Imbukabwe  butnglavc
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #47 : torek, 10.11.2009 : 15:45:24 »

Grin Grin Grin Čaro, a kot Magic?

Čaro kot črni čarovnik, ki te očara Cheesy

Lahkjo bi bil pa nekaj cisto odstekanega, kot naprimer Imbukabwe  butnglavc

Ja seveda  Roll Eyes kaj pa, če se z Wernerjem konzultiraš, zihr ima kakšno fajn ime na zalogi  Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #48 : torek, 10.11.2009 : 16:22:27 »

Ja seveda  Roll Eyes kaj pa, če se z Wernerjem konzultiraš, zihr ima kakšno fajn ime na zalogi  Tongue


Werner? Kater Werner? Mi samo en pade na pamet, pa mi ni cisto jasno, zakaj je on tak expert?  Roll Eyes
(sem cist out iz medijske scene)  butnglavc

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #49 : torek, 10.11.2009 : 16:26:59 »

Hehe  sem bila danes pri frizerju in prebrala nekaj strokovne literature  Cool morš res bit talent, da daš otroku ime, ki v jeziku, odkod je prišlo, pomeni "nihče"  Tako da sem sveto prepričana, da bi ime za tvojga mačka bilo za tacga mojstra mala malca  Azn

Pa Dani ima en CD od Wernerja v štacuni, ko smo že pri tem  Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #50 : torek, 10.11.2009 : 17:35:50 »

hahahhaha...to pa vem...ga nihce noce in noce...le zakaj?  Roll Eyes

Drugace bi jaz dala kaksno nenavadno ime, ampak taksno, ki se dobro slisi in ki ne pomeni ravno nekaj cisto v nastrotju s karaterjem macka ali pa celo z negativnim pomenom Smiley


Sem se sla takoj izobraziti na net se jaz, da ne bom tako nevedna  Evil

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #51 : sreda, 11.11.2009 : 13:47:39 »

Nas netopircek mali  Evil



Tukaj pa res zgleda kot kaksen gremlin Grin


Drugace pa je malega vceraj picila v rito žuža, ki se ji rece noritisveselje  Ga je metalo od 22h pa tja do polnoci in seveda je potem v to norijo se vse ostale spravil, tako da smo imeli pravi stampedo ponoci (samo cakam, kdaj nam bo spodnji sosed zacel z metlo v strop nabijat   butnglavc.

Seveda, da ne bo kaksne pomote, to ni bilo samo dirkanje brez glave iz enega konca stanovanja v drugega! Ah kje!  Vmes je treba preskakovati se ovire, teci skozi labirint v skatlah, potem vse ovinke zvoziti (kar zglda priblizno tako, da macek 15 sec. na mestu laufa, dokler ne spelje ovinka  vegi), potem sledi se tek skozi tunel, kjer ga seveda caka vsaj en mac v zasedi (sledi seveda borba v sumecem tunelu, jaz pa takole  jezen), absolutno pa ne smemo pozabiti se obvezen naskok na vse tisocake, kot so omare, kavci, mize in podobno! Potem pa vse jovo na novo  predaja

In ker so potem vsi cisto podivjani, jih seveda ne mores niti umiriti, potem pa je treba vsakega zapreti v svoj prostor in pogasniti vse luci, da se vsaj priblizno umirijo, sledi milo mjavkanje pred vrati, ker se jim seveda godi huuuuuda krivica  Roll Eyes. Potem odprem vrata, gre en not in drug ven, sledi spet milo mijavkanje, se par rosad in menjav prostorov in prebivalcev in potem po pol ure koncno vsi kot kaksni  , zlezejo na posteljo, se mi vlezejo na glavo, roko, noge, trebuh....itd... Afro in in mirno 


Jaz pa seveda  butnglavc butnglavc predaja


Dolgcajt nam res nikoli ni  Grin
Zdaj sele ugotavljam, da imamo agility treninge vsak dan, poligon je pa tako ali tako ze nastiman za uporabo Smiley



Smo pa prisli se do nove ideje za njegovo ime in sicer Mord.
Je to prevec "temacno" ime za takega horjulskega razgrajaca???  Roll Eyes Azn

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #52 : sreda, 11.11.2009 : 14:31:11 »

Je to prevec "temacno" ime za takega horjulskega razgrajaca???  Roll Eyes Azn
Ja je Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #53 : sreda, 11.11.2009 : 17:45:54 »

Mord pa že ne!  Sad

Mi je pa prišlo na misel ob tem tvojem zgodnjem opisu: Win...
A uganeš po kom?  Roll Eyes
(še vedno manjka smajli, ki se mu sline cedijo!)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #54 : sreda, 11.11.2009 : 22:51:17 »

Mene spominja to ime na Mordor iz Gospodarja prstanov stop
Hehe, sicer pa: sto ljudi, sto čudi Cheesy Kar nekomu ni všeč je drugemu ful dobro, tako da...
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #55 : četrtek, 12.11.2009 : 14:45:54 »

Mord pa že ne!  Sad

Mi je pa prišlo na misel ob tem tvojem zgodnjem opisu: Win...
A uganeš po kom?  Roll Eyes
(še vedno manjka smajli, ki se mu sline cedijo!)

Win Diesel mogoce?  Grin Grin
Sklepam na podlagi vsega tistega slinjenja  Evil




[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #56 : četrtek, 12.11.2009 : 14:47:55 »

Mene spominja to ime na Mordor iz Gospodarja prstanov stop
Hehe, sicer pa: sto ljudi, sto čudi Cheesy Kar nekomu ni všeč je drugemu ful dobro, tako da...



Se strinjam...je pa mojemu zdaj blazno vsec ume ANAKIN .... Le zakaj bi bilo tipu vsec to ime?  Roll Eyes

Mord je pa mogoce res malo prevec negativno za tega soncka Smiley Ceprav zna biti tudi on pravi  Evil



Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #57 : četrtek, 12.11.2009 : 14:50:31 »

Haha, tole mi je pa ful znano (no ja, z enim agilitašem seveda) Roll Eyes
Moj zadnje cajte s slušalkami dnevnik gleda, ker prav da se pri tej bajti nič ne sliši (beri - Pici ima skoz neke borbe s posušenimi kostanji, plišastim psom, šumečim tunelom, dejansko tako naglas, da se je treba občasno prav potrudit za kaj zmenit se...) Grin
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #58 : sreda, 18.11.2009 : 11:28:10 »

Pa ga imamo...novo ime.....  Afro

Gremlin se je preimenoval in prevzel ime Manu
Horjulcki seveda dobijo prispevek za vse prejete predloge.


Mulc je drugace trenutno v divji nocni fazi  Evil, kar pomeni, da se mu totalno strga in začne noreti kot malo nor, ko ostali ze vsi spijo. To je sevedasele po 23. uri! Roll Eyes

Sem ga vceraj poskusala "vzgajati" in ga zaprla v dnevno sobo, ko smo sli spat, pa se dobro, da sem sla cez 1 minuto nazaj pogledati, ker je bil ta norcek ze na omari, z eno nogo na polici, z drugo pa na vrhu LCD TV-ja  , kar pomeni, da je bilo se vprasanje trenutkov, kdaj bi tv prevrnil.
Pustimo kaksno galamo bi naredil s tem, po moje Moj ne bi ravno zelo razumevajoc bil, ce bi prakticno nov TV zgrmel z omare in se sesul  jezen

Ni dolgcajt s temi Horjulci, res ni  veselje


Zdaj ga vidis, zdaj ga ne, kamuflaza deluje Smiley Se dobro, da ima vsaj oci svetle, tako da je opazen, vsaj kadar ne spi  Grin
Smo se navadili, in vsaj svetlejse dekice uporabljamo, da je malo vec kontrasta  Tongue







[attachment deleted by admin]
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #59 : sreda, 18.11.2009 : 11:42:29 »

Hehe, smeško nočni Smiley.
Mi imamo tudi eno tako, ki pleza po LCD TVju Roll Eyes. Čeprav se je večkrat sprehajala po vrhu in se redno poskušala tja celo vsest (itak je vsakič štrbunknila dol), ji ga v dveh letih ni ratalo prevrnit - tako da brez panike. Zdej imamo pa tisto roko, ki se jo montira na steno in lahko tehniko mirno ureja po svoje.

Aja, baje ti Smetka povrne, če njeni mački kaj razbijejo. Saj piše tako v pogodbi, al ne? Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines