mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 21:31:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)  (Prebrano 32918 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #105 : četrtek, 24.12.2009 : 14:02:47 »

Samo, da ne bo slivovično...
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #106 : četrtek, 24.12.2009 : 14:12:09 »

 Smiley Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #107 : četrtek, 24.12.2009 : 15:12:59 »


Samo, da ne bo slivovično...


Oooo! To bi tudi slo! Cheesy Grin

Samo bi moral biti slivovicni liker  Tongue Tongue in ne slivovicni snopc  bruham


Sama vedno na novo leto delam cokoladni liker....mogoce ga lahko na naslednji sladko-kisle licitacije lahko ponudim  Grin Evil Azn




Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #108 : četrtek, 14.01.2010 : 17:38:58 »

No, da se malo spet javimo se tukaj, na Horjulskem koncu.....



Ta crnuhec suhi, se vedno je za tri odrasle macke, se vedno je non-stop lacen  Roll Eyes in se vedno je cisto ubrisan in hiperaktiven, kot se za vsakega horjulca spodobi  Tongue.  Edino v izgledu malo zaostajamo, ker je mali se vedno bolj suh in ne ustreza lepotnim idealom horjulskih macjih predstavnikov, z barocnimi postavami in hruska videzom  Evil Roll Eyes predaja  V bistvu se vedno izgleda kot ena mala crna podgana......pa se to ne pizmovka, ker ima ta prevec gost kozuh  Grin


Absolutno smo porazenci tudi pri prevzgoji, da ne bi skakal vec na pult, ali pa plezal na omare, v omare, po policah, okvirjih vrat, pod kavci, po mizah in stolih, v vrecke, skatle in mislim da bi se poskusal tudi v kuverto zrinit, ce bi bila le dovolj velika  butnglavc

Velikokrat v tej svoji hiper fazi, ko zgleda, kot da bi bil na koki in E-jih hkrati, kar naenkrat slisis, da se odprejo vrata vgradne garderobne omare in nato ga zagledas 4 metre visoko, cisto pod stropom, kako opazuje dol, nas navadne smrtnike. To prosto plezanje po policah do stropa mu gre ocitno tako dobro, da bi lahko konkuriral kar samemu Tomu Cesnu  Evil


Ko pa ga divjanje koncno mine, pa postane spet najbolj mil muc dalec na okoli, prileti in skoci v narocje, te pogleda s svojimi velikimi okicami, se namesti in vleze ter na koncu se globoko vzdihne, od vsega hudega Smiley Ponoci tudi se vedno spi v spalnici, pod kovtrom, da ga ne zebe in z dlavo naslonjeno na mojo roko   



Manu:
Ahhhhh, kako moje zivljenje tezko!  Evil




[attachment deleted by admin]
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #109 : četrtek, 14.01.2010 : 18:39:37 »

Ko bo starejši se bo zagotovo malo umiril. Potem se boste pa spraševali, če se slučajno ne počuti dobro.  Wink
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #110 : četrtek, 21.01.2010 : 13:20:33 »


No, zaenkrat nic ne zgleda, da se bo umiril....nas psihic MANU je se vedno sicer ful ful ful cuker, a ga je povsod dovolj  Roll Eyes
Vcasih izpade tako, kot da imamo vsaj ene 5 crnih mack, pa je le on  Evil


Lubek moj mali....



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #111 : četrtek, 21.01.2010 : 13:22:50 »


Aja...pa na pult se se vedno ni odvadil skakat....mislim da se ze kar obupala, da se sploh kdaj bo  Grin






[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #112 : četrtek, 21.01.2010 : 13:32:00 »

Hehe, seveda, če pa so na pultu stvari samo zanjga. Poglej na škatlico v ozadju!  Tongue Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #113 : četrtek, 21.01.2010 : 13:39:31 »


Hahaha...skatla je bila slucajno gor, ker sem jim prej ravno hrano pripravljala  Grin, drugace pa on skoz cekira, ce bi mogoce kaj uzitnega bilo gor...vcasih tudi 3x v eni minuti...ne vem....mogoce misli, da je prvic in drugic kaksno stvar spregledal  Evil

Nas suhec je namrec veeeeeednoooo laaaaceeeen  Roll Eyes


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #114 : četrtek, 21.01.2010 : 13:46:12 »

O, tole pa mi je zelo znano. Ampak naš ni več tak suuuhec. Je že kar pridobil na svojih dkgramčkih. Je pa en smešen muc,kadarkoli grem mimo piskrov za njihovo hrano, o priteče in začne zobat. Nekaj nam je tukaj Smetka "skrila", da so vsi tako nadvušeni nad hrano....  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #115 : četrtek, 21.01.2010 : 16:09:41 »

Aaaa pr vas je crnuh tud skoz lacen  Grin  Sestradani revezi so tile nasi crnuhi. Muri skoz visi tam kjer je hrana. Se ko jem sedi poleg mene in mi obcasno prepika moj celulit na nogah   Roll Eyes Ce bi lahko, bi mi se v usta skocil  predaja  Na kuhano hrano je cist usekan  Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #116 : četrtek, 21.01.2010 : 17:27:43 »


Ja, ocitno so res vsi crnuhi enaki. Meni je na zacetku hotel vsakic kar v kroznik zlezt, zdaj sva se pa zmenila, da mora pocakati da jaz koncam, potem pa lahko on polize ostanke  Grin


In potem to zgleda tako, da kadar jaz jem, on prisiba, se mi namontira v narocje in pridno caka, potem pa takoj ko odlozim zlico ali vilico, on skoci pokonci in caka, da mu kroznik ponudim za pocekirat  Evil

Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #117 : četrtek, 21.01.2010 : 17:41:05 »

Aja...pa na pult se se vedno ni odvadil skakat....mislim da se ze kar obupala, da se sploh kdaj bo Grin

Hja, kako mi je to znano. Tudi naš Ben je več na pultu kot pa na tleh jezen, pa nikakor, da mu dopoveš, da se to ne sme. Sicer je še vedno na odvajanju, ampak vedno bolj dvomim v uspešnost terapije predaja. Zgleda, da imata to v genih Smiley, me zanima, če jima je tudi bratec Čiki v tem podoben.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #118 : torek, 26.01.2010 : 08:54:26 »

Boste morale odpret komuno za odvajanje. Predlagam odtegnitveno terapijo ala - stanovenje brez pulta Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #119 : sreda, 27.01.2010 : 14:10:32 »

Hahaha  Grin

Ne vem sicer, kako bi bilo to uspesno pri nasem psihicu, ker ta pleza povsod, kamor se splezati da. Pult mu predstavlja le se eno povrsimo, kamor se da splezati. Ce ga zaprem v dnevno dobo, ga bom ze cez 30 sek. dobila na vrhu omare, kako se spregaja po policah in divje ovohava, kaj pa jaz vem kaj Smiley

Ce pravim, da mi odpre garderobno omaro in mi spleza po policah cisto pod strop, kar je pri nas 3 m visoko  Roll Eyes butnglavc


Prishi, saj pravim  Evil

Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines