mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 11:16:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 88976 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #405 : petek, 18.01.2008 : 16:46:24 »

Ja barve so pri brush temnejše pri horse coat pa svetlejše..pa  smrček in kremplji se ujemajo z barvo, jezik je pa svetlješi.
Če ga bom imela...mogoče ampak do takrat bo še kar precej časa, ker imam zaenkrat v mislih drugi pasmi, šarpeje pa itak še nimam tok naptudirane, da bi ga že imela doma...saj še vseh barv ne poznam. Tongue Ne, ampak glede karakterja bi morala res dobro premislit...pa vprašat več ljudi, ki ga imajo doma, ampak saj pravim, se še ne mudi. Wink
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #406 : petek, 18.01.2008 : 16:47:33 »

Aja to, da je svetlješi jezik pa to sem pisala za te barve kjer nii črnega pigmenta..isabella, lilac, blue,...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #407 : petek, 18.01.2008 : 18:10:32 »

Eh, barva je se najmanj podobna. Wink Jaz se vedno vtaknem v noge, gobce in rit. Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #408 : petek, 18.01.2008 : 18:11:36 »

pomembna, jezus ne znam vec pisat. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #409 : petek, 18.01.2008 : 18:18:25 »

Saj vem, saj sem se hecala. Wink Sem zato dopisala, da moram še karakter preštudirat..
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #410 : petek, 18.04.2008 : 12:19:52 »

Dragi clani in vsi ljubitelji ter lastniki sar pejev v Sloveniji, kot ste verjetno ze seznanjeni, od 10. aprila 2008 vzrejni pregledi in sama vzreja sar pejev v Sloveniji ni vec pod okriljem Slovenskega kluba za velike pasme in molose, zato tudi trditev na spletni strani njihove sekcije ,da so oni edini pristojni za vzrejo sar pejev v SLO ne drzi vec. Na pobudo Slovenskega kluba za sar peje, je delni zbor sodnikov na svoji seji dne 10. aprila imenoval novo, drzavno vzrejno komisijo za sar peje v sestavi  : Cvetka Bogovcic, predsednica , SKSP; Boris Baic , clan, SKSP in Alenka Cerne, clan, SKVPM.  O delu komisije in prvem vzrejnem pregledu pri novi komisiji vas bomo pravocasno obvestili.

Mirjana Buhovac, v imenu IO SKSP
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #411 : ponedeljek, 28.04.2008 : 21:26:00 »

mama pei
kdaj lahko grem na vzrejni pregled z mojo Čenčo ki bo julija dopolnila 1 leto in kdaj jo potem lahko parim?hvala za odgovor,lp,vesna
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #412 : torek, 29.04.2008 : 10:32:02 »

Vesna pozdravljena, jeseni bo prvi vzrejni pregled z novo vzrejno komisijo, tocen datum bo objavljen na straneh SKSP , pa tudi na forume bomo objavili, in takrat lahko pridete s Cenco, predhodno pa je potrebno slikati kolke. Prva paritev pri psicki ne sme biti pred 18 mesecem starosti. Tako, da boste vse pravocasno opravila. SE prej pa posljite original rodovnik na KZS, da jo vpisejo v slovensko rodovno knjigo. V kolikor potrebujete se vec informacij, me lahko kontaktirate na klubski mail, za kakrsno koli pomoc, vedno smo tu.

lep dan,
mama pei
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #413 : sreda, 30.04.2008 : 08:01:54 »

atinanajalun, zdravo,

kako je kaj Čenča čenčasta  Smiley? Nas tudi še čaka vpis Lote v sl. rodovno knjigo, z Ru pa slikanje kolkov enkrat poleti ali na jesen(Lotine smo pofotkali  Tongue že lani) in potem vzrejni pregled za obe, če bo vse ok po vseh merilih, seveda.
Se kaj slišimo,
lp.
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #414 : sreda, 30.04.2008 : 16:38:26 »

hvala mami pei za podatke,ja v slo je pa res še nismo vpisali.
no tudi čenča(lotka in ru)  bi se lahko oglasila kaj čenči ampak pridem itak po,, vaje,, za razstavo če bomo uspeli kam iti.Čenča je pa ven s hudiča,krade igrače da ne vemo več kam bi jih še skrili in so otroci naredili kompromis in jih polovico odstopili njej zdaj je pa mir.drugače je pa zelo učljiva in proti naši pokojni Fridi ima zelo dober vid,voh in sluh-ji nobena salamica ne uide
lp,vesna
Logiran
pejko
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #415 : četrtek, 08.05.2008 : 19:02:07 »

pozdravljeni!
pa da vam se še jaz pridruzim. tudi jaz in moj fant imam peikota. ime mu je terry. star je 4 mesce in je zelo srckan in priden. ne laja, ne skace, ne unicuje stvari... zelo je poslusen. no sej ma kaki trenutek ko ignorira celi svet ampak sej je se majhen pa tudi mi imamo kdaj slab dan. drugac pa sma zeeeelo navdusena nad njim. se kr enega bi mela:) kupla pa sma ga pri psarni golding. prisel je cist in lepo vzgojen ze iz lega tako da sma res zelo vesela. ma pa zdaj trenutno vnete uhice, ampak gre za hvalabogu na boljse.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #416 : petek, 09.05.2008 : 15:02:22 »

Zivjo pejko!

Dajta kaksno terryevo slikco gor, da vidimo kosmatinca. Smiley Kdo sta starsa? A je brush ali horse?
Jaz imam tudi shar peija, dve psicki, obe Golding, pa se enega TTja za zraven, da ju kontrolira in v red spravlja.
Mata tudi svoje finte. Roll Eyes Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #417 : petek, 09.05.2008 : 15:14:22 »

Zivjo Pejko,  lepo , da ste se pridruzili forumu , tukaj boste spoznali se vec lastnikov malih navihancev.

Nanook, Terry je od Huggerja in Yum Yum, je brush coat, izjemno oz najbolj priden kuza v leglu. Jaz zal ne znam dodat slikico, sem prepricana da bo Katja dodala. Sicer pa Terry in njegovi Dare in Katja, pridejo na piknik v naslednjo soboto.

vsem lep vikend,

mama pei in nagubana banda

www.golding-kennel.com
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #418 : petek, 09.05.2008 : 15:15:59 »

Dragi ljubitelji pasme sar pej,

v naslednjo soboto, 17. maja 2008 , ob 11h na vadiscu KD Zg. Savinjske doline v Varpolju pri Mozirju, se dobimo na ze tradicionalnem pomladanskem pikniku, vsi ljubitelji, vzreditelji, lastniki sar pejev.

Pridruzite se nam tudi vi. Za vec informacij mi lahko pisete na golding@siol.net.

Z vami so seveda vabljene tudi vase zverinice.

Mirjana
Logiran
pejko
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #419 : petek, 09.05.2008 : 15:41:07 »

ja seveda pridemo na piknik, upam da nas bo res cimvec. ja priden pa je res nevrjetno. edino danes ne vem kaj mu je mi ze cel dan krade zokne iz kosa za perilo Smiley kak se zbudi odleti v kopalnico pa mi prnese nekaj Smiley mu ze cal dan razlagam da to niso njegove igrace in mu jemlem zokne in dajem njegovo vrv ki jo ma tudi zelo rad.
pa se slikice najinega malega lepotca

[url]http://www4.slikomat.com/08/0509/xta-Slika-.jpg[/url]

[url]http://www4.slikomat.com/08/0509/zlr-Slika-.jpg[/url]
[url]http://www4.slikomat.com/08/0509/lf-Slika-.jpg[/url]
[url]http://www4.slikomat.com/08/0509/sp1-Slika-.jpg[/url]
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines