mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 12:11:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 88996 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #45 : torek, 30.03.2004 : 21:46:51 »

Ola, Tanja!

Jap, nekateri mladici potrebujejo sivcek nad ocmi. Hec je v tem, da jim pogosto, ko se zacnejo gubati, tezke gube porinejo veke navzdol in tezko odpirajo oci ali pa sploh ne, vcasih pa se zgodi tudi, da pride do poskodbe rozenice. Zato se s sivom dvigne kozo toliko, da se dete malo vraste v svojo kozo. Je pa izjemno pomembno, da se to naredi pravocasno, saj pri teh mladicih lahko pride do hudih poskodb zaradi mehanske poskodbe rozenice ali bakterijskega vnetja.

Evo, se en razlog, zakaj se mladica sar peja kupuje samo pri vzreditelju, ki res ve, kaj vzreja.

Reci zobni scetki hvala, da sem jo lahko zulila. Tongue

Lp, Mojca
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #46 : torek, 30.03.2004 : 22:00:03 »

Hvala za hiter odgovor! Spet vem nekaj novega!  Cheesy
Namesto Bagi ti posiljam  Kiss, ker je madam prevec utrujena. Smo imeli prvi dan tazaresne sole in divjanje z ostalimi cucki jo je tako utrudilo, da ze eno uro spi kot top! Jasno, na postelji, ampak glavno, da je mir pred njo! Cheesy lp
Logiran

midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #47 : torek, 30.03.2004 : 22:09:38 »

Zivijo nagubancki!Vse cestitke za prezentacijo kluba na Ljubljanski razstavi in pa predvsem za lepe razstavne rezultate,predvsem "KRALJICI"Beti in mami pei.
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #48 : torek, 30.03.2004 : 22:20:21 »

Zivjo Toncek,

hvala za lepe besede, dekleta so res lepo pripravila vse, fantje so pomagali, se posebej se je izkazal Tadej, pozabila pohvalit, najjjjjjjjtaboljse pecivo je prinesel SKŠPjevcem...mmmmm.

"kraljica mati" pa tu, za menoj ,s svojo devetletno hcero, smrci na kavcu...

Mojca, hvala , da si tako hitro odgovorila Kaji:)) Kaj bi jaz brez tebe...

Kaja, baje si tudi ti bila pri nasi stojnici in tudi tebe nisem uspela spoznat:(
Pa naslednjic...

Lp
Mama pei, M.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #49 : sreda, 31.03.2004 : 09:35:33 »

Eeeej, bully, jaz te tudi nisem opazila (sicer nisem skoraj nikogar in so vsi prisli do mene-me cukat (stresat za vratno gubo Grin Grin)). Sem bila pac zaposlena z obcudovanjem "sejvestekoga".  Grin
Si polupckala stadcija (oz. je on tebe)?

Danes grem razvit slikce, upam da so ratale. Slikala sem manj kot lani, zato smo se pa vec lupckal!  Grin

Mati so seveda prisli, pa zal tudi hitro odsli (baje se ji je mudilo v stacuno po ribe  Roll Eyes), ampak sem kar zadovoljna z njo. Za "odtenek" se je namrec zaljubila v malo Destiny, kar je napredek.  Grin Odpredavala sem ji se kdo je s kom kako v zlahti, kako je komu ime in kaksno dolzino dlake ima,... No, to sem itak skoraj vsakemu ("tu si, torej poslusaj" stil)... Zato je pa Kaja tak hitro stran zbezala  Wink Grin Grin, j/k. Mamin komentar je bil, da govorim kot pretrgan (utrgan?  Grin) dohtar.  sram

Betti je pa res prava kraljica, ki (prav tako kot vnuk) tala krasne lupcke. Torej se to deduje dominantno!

 Kiss vsem gubicam,  Kiss Kiss pa za "narcisa z razlogom".  Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #50 : sreda, 31.03.2004 : 09:58:04 »





Betti je pa res prava kraljica, ki (prav tako kot vnuk) tala krasne lupcke. Torej se to deduje dominantno!

 


Temu se po domace rece braslovska lizalna linija. Grin Grin

Lp, Mojca
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #51 : sreda, 31.03.2004 : 10:29:39 »

Citat
Kaja, baje si tudi ti bila pri nasi stojnici in tudi tebe nisem uspela spoznat:(

Se cudis zakaj se nisva spoznali? Grin Grin Malo se mi je mudilo.... Grin Ker ko je Jelena zacela govoriti sem jo komaj dohajala, da niti ne omenim njenega spremljevalca, ki je bil se bolj zbegan kot jaz!  Grin Wink

Citat
No, to sem itak skoraj vsakemu ("tu si, torej poslusaj" stil)... Zato je pa Kaja tak hitro stran zbezala

 Grin Roll Eyes

Cestitke vsem gubicam....upam, da mi bo naslednjic uspelo katero tudi pocohat. Zdaj sem se prevec bala, da mi ne bi slucajno Jelena roke odgriznila, ce bi jo prevec stegovala proti pesjanckom. Wink

Jelena, upam, da se je mama navelicala tvojega bla bla o sarpejih poslusat in bo koncno dahnila svoj DA. Na podoben nacin sem jaz prisla do psa! Mislili so namrec, da bom potem utihnila! Grin lep dan vsem
Logiran

bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #52 : sreda, 31.03.2004 : 10:41:37 »

Zdravo vsem nagubanckom!

Jelena jst sem te vidla ampak si mela prevec dela da bi me opazila, enkrat si se mimo mene sla, ko sem se lih z Mojco pogovarjala. Buzz je pa pravi lepotec ampak na zalost nisem dobila poljubcka, ker je bil v kletki pa se lajav je tko da kej dost nisem upala zraven prit. Sem pa tam zraven cohala unega malega in pa Bilija, se mi zdi da je bili bil, ful prijazen.

Mojca me veseli da sem te spoznala, si cool persona in veliko ves o pejckih, skoda da nisi imela svojih pesjank s seboj. Cry

Mama_pei, vam pa se zahvaljujem za povabilo na vas dom, ki se mu bom z veseljem odzvala, a to pac enkrat ko bom do prevoza prisla. Veste nimam namrec avta, pa tezko pridem do prevoza, bom pa probala oceta sprosit da bi me on enkrat pripeljal.
Upam da mi bo ratalo cim prej Wink

Kaja tebe pa tud nisem vidla nikjer, no ja jst sem sicer tekla sem in tja kot zogica, enkrat pri peickih enkrat pri buldogih. Skratka polno dela sem imela.

Jst pa fotk se ne morem rayvit ker se nisem filma ponucala upam da ga bom cimprej, da vidim kake fotke sem naredla.

Lp vsem od Urse
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #53 : sreda, 31.03.2004 : 12:05:31 »

Citat
Buzz je pa pravi lepotec ampak na zalost nisem dobila poljubcka, ker je bil v kletki pa se lajav je tko da kej dost nisem upala zraven prit. Sem pa tam zraven cohala unega malega in pa Bilija, se mi zdi da je bili bil, ful prijazen.


Hehe, Buzz in Billy sta prav navduseno tekmovala, kateri bo bolj glasno izrazal svoje nezadovoljstvo, ker se Dejan ne ukvarja z njim in samo z njim. Grin Grin Grin Kako ze gre tista --- Jabolko ne pade dalec od drevesa. Grin Grin

Citat
Mojca me veseli da sem te spoznala, si cool persona in veliko ves o pejckih, skoda da nisi imela svojih pesjank s seboj.


V nedeljo sem bila predvsem zelo zgovorna persona. Wink Grin Glas se mi je sele danes vrnil v normalno stanje. Pa hvala.

Predvsem sem navdusena, ker je bil odziv clanov, bodocih clanov, potencialnih bodocih clanov in nakljucnih obiskovalcev neverjeten!

Lep in uspesen dan je za nami, zdaj pa akcija naprej! No, prej imamo danes se druzinsko srecanje, prideta Petra s Po in Natasa z Machotom. Tem za cvek nikoli ne zmanjka. Tongue Grin

Lp, Mojca
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #54 : sreda, 31.03.2004 : 13:50:37 »

Citat
Temu se po domace rece braslovska lizalna linija.  Grin Grin  

 Grin Grin Grin Pa se res je! Sami cmokci.  Kiss



Kaja, zato so pa nekateri prebrisano pocakali, da sem imela polna usta in so me sele nato prisli pozdravit.  Grin Grin  Wink Pa nic se bat, kamot lahko cohas gubice, saj ne grizem, samo lajam Wink Grin Grin. Hja, glede mame bomo se videli, zaenkrat vztraja pri svojem "NE", ampak glede na to, da se je sprijaznila s Kunigundo in Fredijem (pajkinja in pajek), nekimi parameciji in evglenami ter eno kisto "glist", se bo upam da omehcala. Ce imam lahko tisto "mrgolazen" doma, res ne vem, zakaj ne bi mogla okrog stopicljat se ena kraljevska gubica  Roll Eyes (pa obljubim, da ne privlecem vec nobenega pajka, gliste, paramecija...).  Grin

Bully, saj Buzz je tudi ful prijazen, je pa moja mat tako hitro odbrzela naprej, da ga ni utegnila videt zunaj (da bi ji midva demonstrirala kitajske lupcke  Grin).  Foter in sine sta bila pa res posrecena, "like father like son" predstava z glasnim lajanjem in intenzivnim mahanjem z repom.

Se tri slikce:

SKSP:

http://users.volja.net/bambi82/SKSP1.jpg

Midva ze veva, kaj je svetovno prvenstvo:

http://users.volja.net/bambi82/sreckoinbuzz1.jpg

Buzz Almighty:

http://users.volja.net/bambi82/ultraseksiboy1.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #55 : sreda, 31.03.2004 : 14:04:46 »

Aja Bully, saj se lahko z mano peljes na obisk. Hodim ze ulala dolgo-vedno nekaj vmes pride sram (ce si upas hehe; saj baje dobro in lepo vozim, samo poslusat me bos morala celo pot  Grin  Grin).

Se to; ne vem kako se vidijo slikce, ker moram jaz s svojimi 4 ocmi vsako posebej osvetlit, da sploh kaj razlocim, na forum sem pa pripopala nespremenjene.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #56 : sreda, 31.03.2004 : 14:05:43 »

Hojla vsem!

To so pa lepe fotke Jelena, sami polubcki sem ter tja. Grin

Upam, da bodo mene tud kdaj tko poljubckal kot vse druge Grin Grin

Se kake fotke dej gor al pa mi jih poslji, prosim Jelena, lepo prosim, prosim, proooosiiiiiiim!!!! Grin

Lp, Ursa
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #57 : sreda, 31.03.2004 : 14:08:48 »

Kdaj bos pa sla na obisk?

od kod pa sploh si, a iz Ljubljane?

Citat
Aja Bully, saj se lahko z mano peljes na obisk. Hodim ze ulala dolgo-vedno nekaj vmes pride  (ce si upas hehe; saj baje dobro in lepo vozim, samo poslusat me bos morala celo pot    ).
 

Ti bi mogla pa mene poslusat Grin Grin
Sam ce bi se zmenile bi mogla pol ti se mojga fanta tudi peljat Grin, ker bi on tud rad sel Grin Grin

Lp, Ursa
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #58 : sreda, 31.03.2004 : 14:13:46 »


samo poslusat me bos morala celo pot  Grin  Grin



To lahko pa jaz potrdim. Roll Eyes Tongue Grin .Govori in sploh ne neha, Mojca zraven glasno zeha. (prosto po Macku Muriju Cheesy)

V nedeljo sem bila jaz ze cisto fertik od dveh dnevov na razstavi. Te pa Buzza pokazes in potem ceblja, da je nic ne ustavi. Lips Sealed Grin Grin Grin

Lp, Mojca
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #59 : sreda, 31.03.2004 : 14:22:58 »

Bully, fanatik!  Grin Wink

Tlelele jih je nekaj z lanskega CAC Lj., pa nekje vmes je se pesmica (One Buzz to rule them all, one Buzz to find them, one Buzz to beat them all and in the envy bind them Wink).

Sem iz Lj. jap. Kdaj? Ko mamo vsi cajt hehe. Se bova se na privat zmenile, okej.



To lahko pa jaz potrdim. Roll Eyes Tongue Grin .Govori in sploh ne neha, Mojca zraven glasno zeha. (prosto po Macku Muriju Cheesy)

V nedeljo sem bila jaz ze cisto fertik od dveh dnevov na razstavi. Te pa Buzza pokazes in potem ceblja, da je nic ne ustavi. Lips Sealed Grin Grin Grin

Lp, Mojca

 Grin Grin Grin Grin sram Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines