mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 12.10.2024 : 23:19:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 89847 krat)
0 članov in 33 gostov pregleduje to temo.
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #315 : ponedeljek, 17.09.2007 : 13:33:34 »

 :)ja ja
no Lotka sem videla na slikicah kluba da si se včeraj dobro odrezala,no tudi lastnica in lastnik.za slikice bi pa lepo prosila če mi kdo pomaga kako se jih pripne.eno od naše čenče bi rada imela pod svojim imenom v levem zgornjem kotu druge pa za pogledati.
ja včeraj je čenča prepotovala dolgo pot zato smo prej odšli iz razstave in nisem videla vse-bomo pa mogoče drugič do konca.lep pozdrav vsem gubicam in ostalim ter lastnikom.vesna,boštjan,atina,naja in lun Tongue
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #316 : ponedeljek, 17.09.2007 : 13:40:47 »

Atinanajalun, dobrodošla!

Najprej sožalje ob izgubi Fride!  Cry

Kot drugo pa čiveč veselja, norenja, s Čenčo:)



Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #317 : ponedeljek, 17.09.2007 : 16:16:33 »

Slika v sporocilu

Avatar, se pravi slikco pod imenom, pa imas lahko, ce imas najmanj midi paket. Vec o paketih je pa tule.

Pa seveda dobrodosla na forumu! Za modre ne vem, ce je kak v Sloveniji, je bil pa na razstavi en mlad moder samec s Hrvaske.
Meni pa druzbo delajo en tibetanc (bel) in dve zguzvanki (fawn).
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #318 : ponedeljek, 17.09.2007 : 22:30:13 »

haj
no pa sem položla človeške mladiče in pasjega, da lahko malo počvekam.ja jambo jet hvala za izrečeno sožalje a čeprav smo Čenčo samo zato na hitro kupili da nas tolaži pa Frido še vedno zelooo pogrešam. tudi Nanook hvala za dobrodošlico in lep sprejem med vas.
sem danes obiskala dr.Matkona pa pravi da je Čenča kar pogosto ime pri shar pejih-ja kje pa ste me zanima koliko jih je teh gubastih Čenčik?
Nanook,tisti modri pei-Arnold iz zagreba je od Čenče pravi brat(imata isto mamo in očeta)samo lansko leglo,je pa še eden lanski modri bratec v Zadru samo ga v nedeljo ni bilo v Varpolju.
grem spat ker me danes verjetno spet čaka svetla noč-Čenča bi po vsej sili rada spala z nami ,a ker nas v sobi spi že 5 je to malo na tesno-jo lahko še kdo pohodi ponoči(hi,hi)ko gre lulat. bo že ,2,3 dni pa bo spala v svoji košarici brez jokanja,dokler jo bomo pač morali pocartati.
vsem lahko noč , prijetne sanje in verjemi vanje.vesna
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #319 : torek, 18.09.2007 : 07:34:04 »

Pri nas se za spanje odlicno obneseta kletki.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #320 : torek, 18.09.2007 : 07:34:36 »

Aja, atinanajalun, kako pa to, da ste se odlocili za modrega?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #321 : torek, 18.09.2007 : 17:34:44 »

ja kletka pri nas ne pride v poštev oz.je ne rabimo ker čenča lepo spi v košarici samo joka celo noč.je pa mož žrtvoval danes sebe in je šel dol k njej ,si dal košaro v dnevno sobo on pa je spal na kavču in je bil mir.ne moreš verjet kaj?
ja nanook,smo izbirali črnega,čokoladnega in modrega ker so mi všeč temne barve psov(pa to ne pomeni da drugi niso lepi,samo najin okus je tak).Frida je bila rjavočrna in ker v sloveniji ni psičke v tej barvi(trenutno) za kupit sem iskala po celi evropi.pri iskanju sem porabila 14 dni na računalniku in slučajno našla vzreditelja ki pa ni znan ker se ne ukvarja z razstavami ima pa sam 4 shar peie-2 samički in 2 samčka.no ko sem ga v četrtek kontaktirala pa me je skoraj kap ko je rekel da ima modro psičko na prodaj in da pride gledat svojega(bivšega) mladička Arnolda kako se bo odrezal na razstavi in da mi jo lahko pripelje zraven iz Budimpešte.
no po tem vidiš da mi je bila usojena ker tako hitro še ,,nemci niso streljali,,(hi,hi)pa so leteli papirji na ogled po internetu sem in tja,1001 vprašanje,1001 telefonskih klicev po sloveniji za nasvete-od veterinarjev,vzrediteljev,predsednikov klubov,....jaz si želim samo da bi bila zdrava,za članstvo v klubu sem se odločila zaradi druženja in pasjega čveka za razstave je pa še itak čas da se odločimo če bomo šli kdaj.
upam da se tudi mi kdaj srečamo,mogoče pa smo se že pa ne vemo.lp,vesna
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #322 : torek, 18.09.2007 : 19:30:56 »

Sem bila na razstavi, ampak dvomim, da smo se srecali, ker sem vecino casa prezivela za mizo. Smiley Sigurno pa se bomo enkrat ze spoznali.

Moji sta ponoci pridni, tudi tamala samo vcasih zajoka, da mora lulat, sicer pa spi do jutra.
Je psicka horse coat?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #323 : sreda, 19.09.2007 : 17:25:03 »

ja nanook,je horse coat.no jaz sem pa bila nekaj časa z Lotkino in Ru lastnico in lastnikom,nato pa sva se z možem zamenjala.-ali je tvoja tamala od Ru sestrica?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #324 : sreda, 19.09.2007 : 17:29:17 »

Jap, jaz imam MoMo, sestrico od Ru. In Shenzi, ki pa je, hm, njuna pol-sestricna, se mi zdi.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #325 : sreda, 19.09.2007 : 22:12:50 »

Mi bi pa kakšno slikico od Čenčike  Cheesy (jaz vem samo za eno bulmastifko s tem imenom, aja, pa to nisem jaz  Tongue  Grin).

Drugače pa so tudi meni modri šarpeji zelo všeč (kateri pa mi niso pravzaprav), ampak še vedno preferiram rjavčke  Wink.
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #326 : petek, 21.09.2007 : 16:44:30 »

haj vsem
hvala bogu za petke.sem v jaslicah v službi in so se drli danes ko jesiharji.komaj da bom 2 dni doma če ne bi me razneslo.no bom zdaj probala slikce pripopat če bo šlo.upam da mi bo uspelo.lp,vesna
Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #327 : nedelja, 23.09.2007 : 18:26:05 »

no nekaj slikic že lahko vidite na strani
http://atinanajalun.moj-album.com/album/9479952/
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #328 : nedelja, 23.09.2007 : 19:36:42 »

atinanajalun, prekrasno gubico imaš doma Cheesy

Logiran
atinanajalun
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #329 : nedelja, 23.09.2007 : 22:08:25 »

hvala,jubo jet,malo sem jih podvojila,ops
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines