mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 12.10.2024 : 23:18:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 89833 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #210 : ponedeljek, 25.09.2006 : 19:32:12 »

Sonia spet imam eno vprašanje zate Wink

Ti Lee-ja hraniš že od malih nog z Hill's-om? Ali je imel prej kaj drugega...?
Vprašal bi te, če si dala tvojemu nagubancu že katero hrano z okusom ribe in kako se je obneslo...
Slišal sem, da jo kužki obožujejo...

Če ima gdo izkušnje z ribo naj prosim kaj napiše Cheesy

Že v naprej hvala!

Papa
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #211 : torek, 26.09.2006 : 07:51:45 »

Čisto na začetku, ko smo ga prinesli domov je bil na Nutri, a le za dva meseca. Ker je bolj slabo jedel nam je Matko priporočil Hills (roza vrečka), potem smo bili precej dolgo časa na tem. Ješčnost je bila še vedno precej slaba, potem smo zamenjali in probali še Canido. Na tej hrani je bil cca. 2 meseca a je dobil vnetje kože, sicer ne vem ali je bil to vzrok ali kaj drugega. V tistem času smo šli namreč tudi na dopust, na smučanje, imeli smo ga s seboj a je bil precej časa sam v apartmaju in morda je bil to zanj šok, ker smo mu zamenjali dom  Cry.
Po tistem vnetju smo zopet nazaj prešli na Hills, do danes. Ampak bom zamenjala, doma imam že Eukanubo Performance, bom pa malo počakala, ker je bil v soboto cepljen proti steklini.
Bomo videli, upam, da mu bo kaj bolj všeč in da bo jedel z večjim z veseljem  Roll Eyes!!

ČAO!
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #212 : torek, 26.09.2006 : 15:55:49 »

Sonia hvala za odgovor Smiley

Jaz malo razmišljam, da bi menjal hrano... Rad bi našel kakšno, ki bo ustrezala njegovi dlaki...zdi se mi da je že kar en čas v 'luknjah' Cheesy Prijatelj je imel ravno tako roza hill's in njegov kuža je imel zelo lepo svetlečo dlako...in meni se je od Lee-ja na razstavi zdela zelo zelo lepa  Cheesy

Koliko časa se je vašemu kosmatincu popravljala dlaka....ali to traja, ali sem pa samo jaz prevec 'delikaten' in mislim da gre vse čez noč Cheesy pri našem je že kar lep mesec...

Držim pesti, da bo bolj rad jedel!  Grin
Čaw, čaw!
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #213 : torek, 26.09.2006 : 17:20:57 »

Mojemu peskotu je menjava dlake trajala cca. 6 tednov. Čeprav luknjast ni bil, le letelo je od njega kot, da bo ravnokar postal gol. Stanovanje je bilo kljub vsakodnevemu sesanju kot stelja v hlevu  Grin. Dvakrat dnevno smo ga krtačili tudi po 20 minut  Cheesy, pa še se mi je zdelo, da ni ne konca ne kraja.
Ja, imam pa tudi jaz občutek, da je njegova lesketajoča dlaka prav zaradi Hillsa, saj takrat, ko je bil na Canidi se mu ni svetila in tudi ostale šar peje kolikor jih poznam so v večini na Nutri in nima nihče tako lepe dlake.
Tako, da tudi jaz ne vem ali bi tvegala lesketajočo dlako za večji apetit  Huh!
Si morda videl slike iz mariborskega caciba, ki je bil ta vikend? Poznaš tistega, ki je bil drugi s šar pejem v FCI II grupi? Meni je bil pes ful všeč a ga nisem še srečala ne na razstavi, niti ne poznam psa. Zdi se mi pa iz naših linij.
Mi se nismo udeležili, ker je slov. šampionat pri mladih že zaključil, za v raz. vmesni mu je pa sfalilo 3 dni  sram . Gremo pa 8. okt. na Reko. Drži pesti  Wink.
Si kaj slišal, bodo kaj organizirali jesenski - kostanjev piknik?

Kje ste še ostali ljubitelji gubic  Sad? Samo midva debatirava tukaj.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #214 : torek, 26.09.2006 : 20:02:59 »

Aha...

Tudi midva bova probala tale hill's Cheesy meni je vaš lee resnično zelo všeč... glede kilc bo pa pomoje komot še vse nadoknadil...lee ima komaj dobro leto kajne? Pomoje ni straha, da se ne bo še kaj poredil...  Wink

Spet te bom vprašal Cheesy kje si gledala te slike iz razstave Wink

Bom držal pesti za Rjeko bom Cheesy (če boš poslala kakšno fotko)  Tongue  Cool

To pa res ja...samo mi2 sva aktivna....sva vsaj 2 .... skoda da ni shar-pei forum bolj razširjen...  Cry
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #215 : torek, 26.09.2006 : 20:13:17 »

Našel slike  Grin

Lep kuža ja... ampak ga nisem še videl  Undecided

Lastnika pa tudi jaz ne poznam.... žal

(Sedaj bo treba pa zgužvanca ven peljat...kar gleda in čaka da rečem " a greva" Cheesy Cheesy

Noč!
Logiran
belči
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #216 : torek, 26.09.2006 : 21:50:14 »

zivjo! hvala za pomoč, bella naj bi imela vnetje mehurja tako da je na antibiotikih....upam da bo pomagal....zaenkrat se ni....
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #217 : sreda, 27.09.2006 : 07:52:53 »

Belči, fino, da ste našli vzrok pogostega, nenadzorovanega lulanja. Antibiotik pa potrebuje tako ali tako dva do tri dni, da začne delovati. Le pridno ji ga dajaj, do konca, da se vnetje sigurno pozdravi. Te stvari se znajo ponavljati, če se jih ne pozdravi dobro Cry.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #218 : sreda, 27.09.2006 : 15:05:33 »

Belči držimo pesti, da tvoja navihanka čimprej okreva!!

papa
Logiran
Sirček
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #219 : sreda, 27.09.2006 : 19:30:37 »

hey!!! jumbojet... hvala, še za prejšnji odgovor Wink. sporočam pa vam,da imam tudi jaz gubico, ime mu je Art. Takoj nam (celi familiji) je zlezel pod kožo Roll Eyes. je pravi nadobudnež Cool in zelo rad se igra Cheesy
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #220 : sreda, 27.09.2006 : 20:03:02 »

Zdravo sirček!!!

Sem slišal, da si se takoj pozanimal za gubice ja!! Bravo!  Cool

Najprej...veliko veselja, sreče in prespanih noči ti želim Smiley Ne bo ti žal, da si si izbral Shar-peia, ker boš sam opazil, da te bo to bitje zelo zelo razveseljevalo iz dneva v dan!

Zdaj pa....SLIKCE Cheesy Cheesy
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #221 : četrtek, 28.09.2006 : 08:02:03 »

Uau, še nekdo, ki obožuje gubice, super  Cheesy. Sirček dobrodošel. Predvidevam, da imaš mladička? Joj, saj se skoraj ne spomnim več kako je zgledal naš, ko je bil mali, pa čeprav je šele nekaj več kot leto od takrat, ko smo ga prinesli domov.
In šar pej ti resnično zleze pod kožo že prvi dan, ko ga pripelješ domov.
Ravno včeraj sem srečala v Mostecu eno gospo s šhar pejem, toliko starim kot naš a žal se nisva mogli prav nič pogovoriti, ker sta bila oba tako neprijazno razpoložena en do drugega, da se nisva skoraj nič slišali  sram.
Ste videli članek v reviji Jana o klubski razstavi v Varpolju, ful dobro  Smiley.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #222 : četrtek, 28.09.2006 : 09:01:21 »

O sonia spet online Smiley  jaz pa ...(spet v šoli)  Grin

Sem slišal za članek v reviji Jana ja...nisem ga pa še videl  Undecided
Baje je Matgo na sliki ne?

Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #223 : četrtek, 28.09.2006 : 10:40:02 »

Kaj češ, vsak po svoje se matramo  Undecided. V Jani je na dveh straneh članek z veliko slikic iz seveda tudi s Matgo in Buzz. Sem si jo kar kupila, za v fascikel poleg ostalih člankov in Leejevih uspehov.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #224 : četrtek, 28.09.2006 : 19:35:40 »

Ti rečem ja...  Angry  Grin

Jaz dobim Jano čez pol ure Wink

Za Lee-ja  pa tako ali tako potrebuješ debel fascikel...  Wink

Na koliko razstav si ga približno že prijavila?
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines