mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 13.09.2024 : 14:29:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kupujemo psička
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kupujemo psička  (Prebrano 22660 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Legionar
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #75 : nedelja, 19.07.2009 : 21:10:48 »

Da ne odpiram nove teme ker mi je moderator že zbrisal moj post, vas prosim če ve kdo kje dobiti, psa pasme borderski ovčar. Prosim vas samo, da mi ne pišete nepotrebnih komentarjev, in predlaganja drugih pasem.enostavno se mi zdi ta pes zelo inteligenten ter najbolj primeren...off top. če pa bi živel na svojem bi imel najrajše pujska, kot domačo žival:)
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.394


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #76 : nedelja, 19.07.2009 : 21:21:37 »

Ok, pa gremo od zacetka:

- ob registraciji je obvezno prebrati Pravila na mojpesForumu, kjer izves, kaj kdo lahko pocne in cesa ne, iz cesar sledi, kaksne kontakte lahko tukaj pricakujes;
- ko izves to, gres pogledat k pasmi, ki jo kupujes, ce je morda kaksen kontakt katerega od vzrediteljev;
- pasma, ki jo isces, spada v I. FCI skupino, torej kliknes na FCI 1, tam na Border collie in ... uh ..., kako zapleteno ... na Border collie - vzreditelji, psarne, legla...;

Upam, da bo klikanje slo tudi naprej.

Imas pa se moznost pogledati, ce so trenutno na voljo kaksni mladici:

- gres na prvo stran mojpes.neta in tam kliknes na levi strani na link psi za prodajo - oglasi in
- na seznamu izberi borderski ovcar - border collie in klikni "pojdi". Trenutno je eno leglo v pricakovanju, nic pa ne skodi, ce preveris pri ostalih vzrediteljih, kaksne nacrte imajo.

Upam, da bo slo. Vsekakor tukaj v javnem delu podatkov o drugih leglih/vzrediteljih/mladicih ne mores dobiti.

Ce se zelis pogovarjati o borderjih, potem tole zagotovo ni ne prava tema in ne prava rubrika. Poglej zgoraj, kje bos nasel borderase - v rubriki FCI I - Border collie.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #77 : nedelja, 19.07.2009 : 21:22:57 »

Legionar, ne vem, če si utegnil prebrati moj prejšnji odgovor, vendar imaš kar nekaj odgovorov na tvoje vprašanje tudi na tej spletni strani pa še marsikje drugod - le malo poiskati je treba, če je zanimanje iskreno in dobronamerno seveda.
Logiran
Legionar
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #78 : nedelja, 19.07.2009 : 21:29:21 »

se opravičujem drugače pa jana če greš na google in vtipkaš border collie ti vrže prav takšne zadetke oziroma povzevo kot si jo ti našla, gospa je že vse oddala oziroma prodala. in moksa se opravičujem enostavno sem mislil da mi je moderator zbrisal post.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.394


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #79 : nedelja, 19.07.2009 : 21:35:58 »

Aja? Potem pa ne vem, kaj sprasujes tukaj, ce ze ves, kaj ponujamo na googlu Tongue in ce ves tudi, saj si se pravkar registriral, da drugih podatkov tukaj ne bo. Imas na voljo 4 vzreditelje borderjev, kjer lahko dobis uporabne podatke, cetudi trenutno nimajo legel.

Sicer pa, ja, moderator je izbrisal tvojo temo Smiley, kjer je bil tudi moksin odgovor, da poisci vzreditelje pri pasmi, kot je tukaj praksa. Nikjer na mojpes.netu namrec ni mogoce objavljati oglasov, da kupujes psa.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #80 : nedelja, 19.07.2009 : 21:37:54 »

Ja, saj tema je bila zbrisana, se ni potrebno opravičevati Smiley Jaz bi jo tudi, po pravici povedano in čeprav sem na tvoje prvo vprašanje odgovorila. Da je tema bila upravičeno izbrisana pa zato, ker je malce nejasno, da z vsemi razpoložljivi informacijami nekdo vpade tako na forum v stilu "a kdo ve če se oddaja kako stanovanje". Če zdaj ni "razpoložljivih" border collijev naokoli bodo verjetno čez kakšen mesec ali pa čez kakšno leto  Wink Ta vmesni čas pa poskušaj pridobiti čimveč informacij o pasmi, rodovnikih, vzrediteljih, pa izkušnje ljudi, ki jih že imajo itd.
Jaz hočem zdaj in takoj šminko določene barve, pri psu pa stvari potekajo oziroma naj bi potekale, malce drugače. Če se malce poglobiš v ta forum, boš razumel tako reakcijo, zato brez zamere.
Logiran
Legionar
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #81 : nedelja, 19.07.2009 : 21:56:31 »

Jana  po čem sklepaš da nisem klical vzrediteljev?Na ta forum sem se včlanil prav zaradi informacij o teh psih kar se tiče nakupa, če daš kakšen nasvet super, če nočeš tudi ok, ostali balast mi pa res ne pomaga prav dosti!

Ipak pa dajo vzreditelji pse še na sto oglasnikov, na katerih se oglasi hranijo še 3 leta...

Glej če sem nov na forumu še nič ne pomeni, zdi se mi pa zanimivo kakšen je tvoj odnos. Mate pa čudno politiko tu na forumu kako ni mogoče objavljati oglasov o kupovnju psa če pa je main section nakup psa?

Verjetno bo res potrebno ponj na češko, slovaško...
Logiran
Legionar
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #82 : nedelja, 19.07.2009 : 21:59:28 »

Ja, saj tema je bila zbrisana, se ni potrebno opravičevati Smiley Jaz bi jo tudi, po pravici povedano in čeprav sem na tvoje prvo vprašanje odgovorila. Da je tema bila upravičeno izbrisana pa zato, ker je malce nejasno, da z vsemi razpoložljivi informacijami nekdo vpade tako na forum v stilu "a kdo ve če se oddaja kako stanovanje". Če zdaj ni "razpoložljivih" border collijev naokoli bodo verjetno čez kakšen mesec ali pa čez kakšno leto  Wink Ta vmesni čas pa poskušaj pridobiti čimveč informacij o pasmi, rodovnikih, vzrediteljih, pa izkušnje ljudi, ki jih že imajo itd.
Jaz hočem zdaj in takoj šminko določene barve, pri psu pa stvari potekajo oziroma naj bi potekale, malce drugače. Če se malce poglobiš v ta forum, boš razumel tako reakcijo, zato brez zamere.


Mogoče pa ima kdo kakšno informacijo o psih IZVEN sllovenije, češka, slovaška, yuga.ps. In stanovanja so vedno na voljo denar je tisti po katerem sloni povpraševanje.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #83 : nedelja, 19.07.2009 : 22:01:07 »

Legionar, kaj ti ni jasno?

Preberi si pravila foruma. Na mojpes.netu legla oglašujejo samo vzreditelji z ustreznim članskim paketom. Informacij o drugih vzrediteljih in leglih se ne daje.

Sicer si pa očitno vešč strička googla in ne potrebuješ posrednikov.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #84 : nedelja, 19.07.2009 : 22:02:01 »

Joj Legionar, Jana ti je ful lepo vse obrazložila kje najdeš kakšne podatke in mislim da je njen odnos super in korekten do vseh!
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #85 : nedelja, 19.07.2009 : 22:07:33 »

Legionar, zakaj pa si ne vzameš nekaj dni časa in si tukaj gor malo prebereš tudi o načinu, kako se psa kupuje? Po mojem ti lahko kvečjemu koristi, in to rečem brez vsakršnegakoli sarkazma, resno. Pa si izbereš nekaj vzrediteljev, greš do jih (pa če imajo mladičke ali ne), jih poskušaš čimveč in čimbolj spoznati in tako dalje in tako dalje. Ne zaleti se v prvega, ki ima ta trenutek razpoložljive mladičke, lepo te prosim. Pa o rodovnikih velja tudi imeti nekaj znanja, se mi zdi?
Stanovanja sem dala kot primer, lahko bi tudi napisala,da iščeš rezervne dele za avto, pristop je bil podoben. Sicer pa na netu najdeš info tudi o tujih vzrediteljih, le pogooglat je treba. In ko jih najdeš na spletu, jih čimveč obišči tudi "v živo".
Logiran
Legionar
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #86 : nedelja, 19.07.2009 : 22:08:06 »

Legionar, kaj ti ni jasno?

Preberi si pravila foruma. Na mojpes.netu legla oglašujejo samo vzreditelji z ustreznim članskim paketom. Informacij o drugih vzrediteljih in leglih se ne daje.

Sicer si pa očitno vešč strička googla in ne potrebuješ posrednikov.

hmm ja super ustreznim članski paketom, to pač pomeni da vzreditelji plačujejo forumu za oglaševanje logično sklepanje...oprosti samo če je tema "nakup psa" se ti zdi samoumevno da so tu notri informacije o nakupih.Primer fitnes foruma-pod zavihkom rabljena oprema nebo opreama ki jo daje nekdo ki plača forumu in ima denar.

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #87 : nedelja, 19.07.2009 : 22:12:24 »

Saj so informacije o nakupih. Na kaj je treba paziti, kakšnega vzreditelja je treba iskati,... Ogromno nasvetov.
Konkretne vzreditelje ti bo striček Google izpljunil, tukaj pa najdeš tiste, ki so maksi člani mojpes.net-a.

Ni mi jasno, kaj ti ni jasno.  Huh
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #88 : nedelja, 19.07.2009 : 22:16:30 »

hmm ja super ustreznim članski paketom, to pač pomeni da vzreditelji plačujejo forumu za oglaševanje logično sklepanje...oprosti samo če je tema "nakup psa" se ti zdi samoumevno da so tu notri informacije o nakupih.Primer fitnes foruma-pod zavihkom rabljena oprema nebo opreama ki jo daje nekdo ki plača forumu in ima denar.


Ej, jaz sem tudi iskala informacije o določenih pasmah in sem TUDI zaradi tega plačala midi paket - sorry, se mi pač tistih nekaj evrov zdi več kot vredno za čimveč informacij, ki mi bodo v bodočnosti (upam) pomagale pri izbiri pravega vzreditelja. A je tu kaj narobe, glede na to, da so pravila vnaprej znana??? Plačaš za informacijo, se mi zdi samo po sebi umevno, sili pa te itak ne nihče. Lahko se obrneš na kakšen zastonj oglasnik pa se vrni sem čez nekaj mesecev iskat nasvete za "nesrečen nakup". Legionar, po mojem si želiš zdravega psa,
od vzrediteljev, ki jih boš spoznal, in ki ti bodo pomagali, ko bo kaj "zaštekalo". Zato naj ti ne bo žal časa in denarja na poti do takega cilja, odločitev je pa itak tvoja.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #89 : nedelja, 19.07.2009 : 22:18:21 »

Tole ni e-nakupovalni net za nakupe iz naslonjača.
Ce tako misliš kupovati psa, je bolje, da si kupiš fotko od Bordija.
Pa brez zamere.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Kupujemo psička
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines