mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 15:18:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 106508 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #270 : sreda, 02.12.2009 : 07:57:10 »

omg, tole je pa ratal že ful strokovno!  Shocked
Vidiš, Cats, kaj si sprožla - ena sama omemba ene ribice, pa takle pol fašemo! Cool
jupiiiii! Cheesy
Ne res no - fajn je tole. Afro
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #271 : sreda, 02.12.2009 : 10:55:27 »

OK, pa dajmo še mi dokazat, da smo velike ribe  Grin

A bo?  Tongue

PS: majkemi, LooNee, svaka ti čast, da obvladaš tole fotkanje vseh tvojih petih. Mislim ... preden sem jaz danes tale svoja dva vsaj za par minut v objektiv ulovila je tudi trajalo  Tongue

Seveda bo...zdaj cakamo se, ce se se kdo opogumi in sporoci, koliko rib ima doma  Grin


Drugace pa je catch da jih pofotkas, ko so v svoji off fazi, drugace lahko res kot en debil s foticem v roki za njimi laufas in se plazis po vseh sterih in plezas pod posteljo in za kavci in na omare.......
Mislim da vsi poznamo to  Roll Eyes

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #272 : sreda, 02.12.2009 : 12:02:55 »

Drugace pa je catch da jih pofotkas, ko so v svoji off fazi, drugace lahko res kot en debil s foticem v roki za njimi laufas in se plazis po vseh sterih in plezas pod posteljo in za kavci in na omare.......
Mislim da vsi poznamo to  Roll Eyes

Aja ... zdaj mi je jasno, zakaj se mi cela hiša reži  butnglavc
Logiran

Unikatne tablice in portretki
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #273 : četrtek, 03.12.2009 : 09:01:24 »

Jaz vas stalno spremljam in ste mi res zanimivi in luštni..  Kiss Kiss Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #274 : petek, 04.12.2009 : 15:36:49 »

Aja ... zdaj mi je jasno, zakaj se mi cela hiša reži  butnglavc

Itak...mislim da je to ena skupna tocka vsem, ki imamo macke doma  Evil
Da najveckrat izpademo mi kot budale, medtem ko se one (macke) elegantno izognejo nasim nacrtom. Le kaj si morajo misliti, ko nas opazujejo?!?  Roll Eyes butnglavc





Jaz vas stalno spremljam in ste mi res zanimivi in luštni..  Kiss Kiss Kiss

O hvala Smiley Dolcas nam res ni nikoli. Ce te ze sami macki ne pripravijo do tega, da se ti zmesa, poskrbimo se sami za obcasne panike. Npr., ko ne najdes ene od mack in panico premeces vse omare, pogledas v vse sobe, odpres in preveris vse stroje in hladilnik in ko te ze orenk panika grabi, imas utrip na 150 in pritisk tam nekje 180/120 ugotovis, da macek ze ves cas mirno spi v eni izmed njihovih postelj in da se niti malo ni zdramil, medtem ko se ti panicno deres in laufas okoli po stanovanju kot  jezen

In potem, ko se uspes malo umirit si mislis  butnglavc butnglavc butnglavc butnglavc butnglavc butnglavc butnglavc

Ja, dolgcaj res nikoli ni.............  Roll Eyes Evil

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #275 : petek, 04.12.2009 : 15:55:09 »

Npr., ko ne najdes ene od mack in panico premeces vse omare, pogledas v vse sobe, odpres in preveris vse stroje in hladilnik

Situacija včeraj: Melija ni. Nikjer.  Shocked
Panika.
Jaz: Mila, kje je Meli?
Mila: (ni reakcije)
Jaz (ton se dviguje): Mila!! Si vidla kaj Melija? Kje je?
Mila (rahel premik glave): Meni nekaj govoriš? 
Jaz (omare se odpirajo in zapirajo): Mila, no!! Kje je Meli???
Mila (dvig leve obrvi): Kje je... kdo?  Huh
Jaz (obup): Meliii!!! MEEELIIIII!!! Mila, kje je Meli, MILA!!
Mila (zbujena iz letargije): Aja, Tista Reč. Pa kaj ne rečeš. Na, tukej je. (gre in pozorno strmi skozi okno).
Jaz (pulim lase)
Omara v hodniku (v katero sem stokrat pogledala): škriiiiiip
Meli (pada k polna vreča iz omare): O živjo babe, a je kaj za jest? Cheesy

 butnglavc butnglavc butnglavc
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #276 : petek, 04.12.2009 : 18:31:44 »

...
Omara v hodniku (v katero sem stokrat pogledala): škriiiiiip
Meli (pada k polna vreča iz omare): O živjo babe, a je kaj za jest? Cheesy

 butnglavc butnglavc butnglavc

Pismo tile "moški" pa res nimajo nobenih problemov sami s sabo.
Evo, danes jaz (prepričana, da se je Ficko zabasal med moje cunje spat v miru pred Mico, ki se vsa naspidirana meče vsem pod noge)  pospravljam posteljo, z elegantnim sunkom pocukam pregrinjalo, ki zaplahuta v zraku - kar naenkrat pa : bum po tleh im pred noge se mi zakotali v zaspano mortadelo zakamufliran oranžen maček  Evil
Ubogi revež je namreč spal udobno zarolan v zmečkano pregrinjalo in mu ni bil ta prisilni polet pol metra nad posteljo nič kaj logičen  Undecided butnglavc butnglavc
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #277 : petek, 04.12.2009 : 18:47:38 »

No vidis mamaF, kako grdi delate pri vas z macjimi clani!? Zdaj jih ze po zraku mecete Smiley  Evil Tongue
Ni cudno da se skoz pritozujejo  Roll Eyes Tongue


Ceprav ce priznam, se tudi nase velikokrat zamotajo v kaksno dekico, zato jaz vedno (spet panicno) pretipam vsako deko, kovter ali pregrinjalo, da se slucajno na vsedem na kaksnega  Roll Eyes



Mila (rahel premik glave): Meni nekaj govoriš? 

Cats, si ti resno pricakovala, da te bo pocastila z odgovorm...sploh v tisti "histeriji" ki si jo ziher zganjala, ker Melija nisi nasla  Evil Grin

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #278 : petek, 04.12.2009 : 20:46:19 »

Cats, si ti resno pricakovala, da te bo pocastila z odgovorm...
Karkoli rečem bo uporabljeno proti meni, a ne?  sram
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #279 : petek, 04.12.2009 : 20:53:42 »

A to leti name, ali na Milo?  Roll Eyes Tongue Wink

Saj ves....te popolnoma razumem, ker nasi tudi ne delijo z mano skrbi in panike, ko kakega iscem, se manj pa so pripravljene sodelovati pri tem iskanju  pevka

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #280 : petek, 04.12.2009 : 21:11:41 »

Situacija včeraj: Melija ni. Nikjer.  Shocked
Panika.
Jaz: Mila, kje je Meli?
Mila: (ni reakcije)
Jaz (ton se dviguje): Mila!! Si vidla kaj Melija? Kje je?
Mila (rahel premik glave): Meni nekaj govoriš? 
Jaz (omare se odpirajo in zapirajo): Mila, no!! Kje je Meli???
Mila (dvig leve obrvi): Kje je... kdo?  Huh
Jaz (obup): Meliii!!! MEEELIIIII!!! Mila, kje je Meli, MILA!!
Mila (zbujena iz letargije): Aja, Tista Reč. Pa kaj ne rečeš. Na, tukej je. (gre in pozorno strmi skozi okno).
Jaz (pulim lase)
Omara v hodniku (v katero sem stokrat pogledala): škriiiiiip
Meli (pada k polna vreča iz omare): O živjo babe, a je kaj za jest? Cheesy

 butnglavc butnglavc butnglavc



Hahahahahahahaha...
Logiran
Ursssa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 162


WWW
« Odgovor #281 : petek, 04.12.2009 : 21:58:07 »

Cats, ko imamo pri nas takšno paniko, začnem ropotat z briketi in vsi takoj priletijo. Jaz se pa čudim, kako še vedno nisem našla vseh njihovih skrivališč. Banda!
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #282 : ponedeljek, 07.12.2009 : 14:43:19 »

Nas Nikki pa je zbolel  Sad

Ze kak teden, se drugace obnasa (leze v narocje, kar on drugace ne pocne, vec ali manj se skoz zadrzuje v spalnici, kjer je bolj mir in hladno..), ampak ker je normalno jedel in bil zivahen in se igral, sem ga samo bolj pozorno opazovala. V petek pa je zacel se na cuden nacin slino pozirati in se pripravljati, kit da bi mu slo na bruhanje oz, da bi se mu kaj zataknilo v gralu. In panicar kot sem, sem seveda takoj zacela ga gledat in tipat, mu temperaturo merit.... cudno mi je bilo le, ker je se vedno lepo jedel, tudi brikete in ker se je se vedno zelo rad igral. Celo "fetch" smo se spet sli, kar je malo odnehal, odkar imamo dva mala pubertetnik apri hisi, ki se pojata za cisto vsako stvarjo Smiley

In potem je sledilo racionaliziranje, zakaj oz kaj bi bilo lahko narobe:

-   ali se mu je kaj zataknilo v grlu (res smo se šli precej divje igrico, kjer je vseh pet skakalo in lovilo po zraku vrvice, perote, miske in ostale igrace in bi se mu naceloma lahko zataknil kak perescek), samo ker normalno jedel in ker ni tega pocel vec cas, ta moznost ni tako zelo verjetna

-   potem sem mu poslusala dihanje in pljuca (s prostim usesom seveda) in ker mu notri vse ropota, nisem vedela ali so pluca ali pa njegova prebava. A ker imamo za samo ze en neuspesen boj s FIP-om, me je seveda totalna panika zagrabila, da bi bilo kaj takega, sploh ker se mu je "zataknilo" najveckrat ravno ko se je obrnil na hrbet. Samo raje ne razmisljam o tem, ker je bolj brezizhodna situacija potem,

-   zato smo sli na samo mehko hrano (za vsak slucaj zaradi grla), ze 4 dni smo tudi na Lysinu in ameriskemu slamniku, no, vceraj zvecer pa je nas mali izgubil glas. Ocitno je res grli tisto, ki je problematicno. Zdaj je tak, kot Murriotti, ko je izgubil svoj glas in ni mogel več peti Smiley


Danes po sluzbi smo ze naroceni in se gremo pokazat na kliniko, da preverimo, da slucajno ne bi bilo se kaj narobe, a resnicno upam, da je le vneto grlo. Se dobro, da nas Nikki ni pevec Smiley
Izgleda pa tako smesen, ko prinese svojo gumico v gobcu in ti jo spusti pred tebe, da mu jo vrzes, potem te pa z brezglasnim miewom opozori, da vrzi ze enkrat to zadevo  Kiss


Porocamo kako smo, ko se vrnemo iz klinike...






[attachment deleted by admin]
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #283 : ponedeljek, 07.12.2009 : 15:39:13 »

joj  sram drzimo pesti, da se cimprej pozdravite  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #284 : ponedeljek, 07.12.2009 : 15:40:40 »

Ej Nikki, ne ga... lomit, no Wink Pa še god si imel, ti pa tako - daj se skup seštej, pa hitro Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines