mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 15:15:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 106502 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #195 : sreda, 04.11.2009 : 11:22:55 »

Uuu, lep lep črnuh  Kiss, čestitke   Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #196 : sreda, 04.11.2009 : 11:43:20 »

Jej,  Cheesy čestitke za črnuha  Kiss  Zdaj je pa vaša družina popolna  Afro   V pričakovanju črnih slik 
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #197 : sreda, 04.11.2009 : 12:05:24 »

Čestitke tudi z naše strani. Ben pa pošilja bratcu Gremlinu en velik in moker  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #198 : sreda, 04.11.2009 : 12:07:42 »

... nori po bajti ku malo utrgan, mece stvari po tleh, pleza na vse mozne kraje in v vse mozne luknje, odpira omare in pleza po cunjah...pravi mali crni vragec! Evil Evil

He, he moj Vitezek je tudi že v tej fazi, čeprav mu ni nihče rekel, da NE iščega novega doma. Črni so zakon!

lp, Katarina
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #199 : sreda, 04.11.2009 : 12:23:04 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiii  Samo tole ime mu nekak ne paše, bolj bi bilo Bagira Kiss Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #200 : sreda, 04.11.2009 : 12:37:12 »

Hehehe...hvala vsem za cestitke!  Smiley


Saj novega ni pri nas nic...eden vec gor ali pa dol praivm jaz. Problem je le, kje postaviti tisto zgornjo mejo, kdaj je pa absolutno dovolj. Do zdaj sem glede tega vedno racunala, da bo moj tisti glas razuma in bo zelo racionalno navedel razloge proti se enemu dodatnemu...... Roll Eyes
Zdaj me je pa cisto zaj*****, ker je postal on celo pobudnik!!!! Madona....kako clovek hitro lahko rata totalni macji zanesenjak...pa na zacetku mack sploh porajtal ni prevec  Grin Evil Grin


He, he moj Vitezek je tudi že v tej fazi, čeprav mu ni nihče rekel, da NE iščega novega doma. Črni so zakon!

Ah....nas se je delal se zelo pridnega prve dni...tak nezen in prijazen pikec (kar se vedno je, absolutno, kadar ga ne pici v tisto njegovo kosceno rit ena ta divja  Evil). Kakor pa smo mu povedali, da ostaja tu, je naredil se en obhod stanovanja, tokrat zelo temeljit in res v vsak koticek in vsako luknjo in omaro in polico in za kavc in po mizo.....  Tongue
Zraven pa seveda se Charr, ki je tudi bil horjulc preden je prisel v macjo hiso in ki je star glih tam tam, tako da imamo zdaj dva taka divjaka  Cheesy


Jaz pravim, da jih smetka prav goji  Roll Eyes


Je pa dobil zdaj mali se svojo movo temo pri horjulcih  Afro



Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #201 : sreda, 04.11.2009 : 13:18:05 »

Do zdaj sem glede tega vedno racunala, da bo moj tisti glas razuma in bo zelo racionalno navedel razloge proti se enemu dodatnemu...... Roll Eyes
Zdaj me je pa cisto zaj*****, ker je postal on celo pobudnik!!!!

srecnica! pri nas imamo "samo" dve. vsak dan nadlegujem moza, da nujno rabimo se njunega bratca, pa se nikakor ne da. ne vem, ce bo ta trdnjava kdaj padla.   Undecided
malo sem zmedena glede stevilke. koliko muc imate po novem vsega skupaj?  Cheesy
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #202 : sreda, 04.11.2009 : 13:33:24 »

srecnica! pri nas imamo "samo" dve. vsak dan nadlegujem moza, da nujno rabimo se njunega bratca, pa se nikakor ne da. ne vem, ce bo ta trdnjava kdaj padla.   Undecided
malo sem zmedena glede stevilke. koliko muc imate po novem vsega skupaj?  Cheesy

Pri nas tudi ni bil ravno navdusen, ko sva ga sla iskat in je rekel "no ok, ce je samo zacasno", potem pa se dobro nisva domov prisla pa je ze rekel, da ima obcutek, da bo ostal Smiley Pa ne v sarkasticnem pomenu...tako se je njemu zdelo, da bo mali kar nas   

Ne vem kaj naj ti recem, kako "omehcat" moza....meni ni bilo treba ravno veliko prepricevat, ker ve kako veliko mi to pomeni....sem mu edino financno racunico mogla predstavit, da je bil pomirjen, da bomo preziveli in da ni tako hud dodaten strosek  Roll Eyes Tongue (seveda, ne strejemo veterinarskih nepredvidenih zadev...ni itak nikoli ne ves  sram)


Jih imamo pa zdaj 5 ... dve najstarejsi sta muce, trije "mladici" pa mackoni  Afro

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #203 : sreda, 04.11.2009 : 13:37:34 »

 Kiss Kiss Bravoooooooooooooooo!!!
SE že veselim novih "gasilskih" slikic vseh petih kosmatih članov vaše familje  Afro  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #204 : sreda, 04.11.2009 : 14:12:32 »

Kiss Kiss Bravoooooooooooooooo!!!
SE že veselim novih "gasilskih" slikic vseh petih kosmatih članov vaše familje  Afro  Kiss Kiss

To pa bo podvig...vseh pet skupaj ujet?!?   Undecided Kako ze? Smiley

Ceprav mi je vceraj uspelo ujet jih 4 na sliko...sicer razprseni malo naokrog, a vsi na eni sliki  Afro

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #205 : sreda, 04.11.2009 : 15:17:04 »

To pa bo podvig...vseh pet skupaj ujet?!?   Undecided Kako ze? Smiley


LooNee, Oaza88 je po navem naštudirala posebno fotografsko tehniko za gasilske posnetke, a nisi brala? baje, da je skrivnost v POli salamci
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #206 : sreda, 04.11.2009 : 16:46:38 »

LooNee, Oaza88 je po navem naštudirala posebno fotografsko tehniko za gasilske posnetke, a nisi brala? baje, da je skrivnost v POli salamci

Jaz imam neke take posebne macke, ki ne jejo salam, ne jejo hrenovk, niti ne ribic...jejo samo brikete in kako konzervico al pa vrecko in pa kdaj pa kdaj kaksnega piscancka, drugega pa sploh ne...potem so pa se totalno naspidirani in norijo okoli, kadar pa spijo, spi pa vsak na svojem koncu.  Roll Eyes
Tak mal mission impossible  Tongue

Bo treba eno tehniko pogruntat...

Edin ce bi jih pofockala, ko gremo jest, ker takrat ko jim hrano pripravljam se pa vseh pet okol mojih nog mota  Grin

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #207 : sreda, 04.11.2009 : 18:42:19 »

LooNee, Oaza88 je po navem naštudirala posebno fotografsko tehniko za gasilske posnetke, a nisi brala? baje, da je skrivnost v POli salamci
pentiška, mamaF, a te bom jst za ušesa! Angry Tongue

LooNee, ne jo poslušat, itak da ne - zato ker Poli tehnika za gasilske fotke pride v poštev samo pri divjačkih, takih tazaresnih, ne takih tazahecnih. Azn
Pa blagor tebi, da tvoji itak ne marajo te svinjarije - jst mam občutek, da tega smrada ne morem pa ne moram spravit s kože dol... Sad Fujtofuj!
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #208 : sreda, 04.11.2009 : 19:10:58 »

Pa blagor tebi, da tvoji itak ne marajo te svinjarije - jst mam občutek, da tega smrada ne morem pa ne moram spravit s kože dol... Sad Fujtofuj!

Te cisto razumem Oaza88, ker meni se gabi vse ze ko jim piscancka pripravljam, a pac sem se sprijaznila s tem, da so macke mesojede in rabijo tudi kaksen mesek kdaj (ceprav vem da nekateri tudi svoje zivali cisto vegeterjansko prehranjujejo). Samo na sreco vsaj piscanec nima ne vem kaksnega vonja  Grin



pentiška, mamaF, a te bom jst za ušesa!   Angry Tongue

Smo vsi opazili, ja, da te mamaF povsod nekaj omenja...ves, je to ful kompliment, da si nekomu vzornik! hahahahha Evil Azn

Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #209 : sreda, 04.11.2009 : 19:24:45 »

Charr ni nikoli bil horjulc, ampak je bil en dan v Zonzaniju. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines