mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 18:47:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad na mojega psa  (Prebrano 57244 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #135 : četrtek, 27.07.2006 : 03:16:10 »

No sej meni se bolj zdi da dejansko ta vodnica ni v stanju zadrzati psa niti ko je trezna.Sem jo pa res ene parkrat srecal enkrat ga je zavezala okrog drevesa,drugic okrog luci,tretjic okrog ograje.Ne mores verjet kaj se dogaja na tem svetu.Dejansko se je za mel in njenega psa , ter tudi fanta zelo dobro koncalo,saj bokser po izgledu zgleda kar mocan.Kar se odgovornosti tice ti dam cisto prav ,ni mi pa jasno kako se ga dejansko upa peljati na sprehod.Jaz dam svojemu malemu kar halti gor ko se mi ne da vec natezati s strikom in imava mir,ko pa si naberem voljo in moci pa halti dol in vzgoja naprej Smiley Kaksnega kuzka pa mel dejansko ima?
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #136 : četrtek, 27.07.2006 : 03:21:56 »

maltežana... majhen kužek, ki bi ga tako velik pes že z enim ugrizom pokončal. se strinjam, da so imeli v bistvu res srečo v nesreči... kolikor sem slišala o tem boxerju je res ogromen, do psov pa zelo napadalen..  Undecided
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #137 : četrtek, 27.07.2006 : 03:28:42 »

Cisto mozno da smo se z mel in njenim fantom srecali enkrat pri bajarju in celo mimogrede nahitro imenjali dve besedi,ker je ta par imel maltezana.Sta se mi zdela odgovorna ,ker ko sem jaz sel nasproti,sta psa dala k sebi,ne spomnim se prav dobro mozno da je celo v narocju pristal ampak nobenih problemov ni bilo.Upam da pri meni ne bo prislo do take situacije pri meni ker grem velikokrat rad na sprehod na bajar in pst,ne bi pa rad da moj pes dozivi kaksno grdo iskusnjo,ker mas pol lahko cel hudic.Komaj sem ga odvadil da mu labodi na bajarju niso vec zanimivi Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #138 : četrtek, 27.07.2006 : 09:34:27 »

SamSvojMojster, ja verjetno smo se res srečali, ker sva se midva okoli bajerja sprehajala...pa tudi Orija dam vedno na kratko vrvico. Kakšnega psa imaš?
In tudi bokser je izgleda isti, saj je tako kot praviš - po konstrukciji izredno močan. Zanimivo pa, da si tako kot od saske mama tudi ti že doživel privezovanje tega bokserja za ograjo, svetilke...Noro, res noro.

Lahko se mi javiš na mail, oz bi te kar prosila, če se mi lahko: pomoczazivali@gmail.com

lp,
Diana
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #139 : četrtek, 27.07.2006 : 10:13:58 »

A tisto ste prebrali, ko je nemški ovčar prejšnji teden v (ali na) Škofijah pri Kopru do smrti pokončal malega hišnega maltežančka Cry
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #140 : četrtek, 27.07.2006 : 10:19:08 »

A tisto ste prebrali, ko je nemški ovčar prejšnji teden v (ali na) Škofijah pri Kopru do smrti pokončal malega hišnega maltežančka Cry

Dva maltežana sta pa Darku naredila orenk luknje v riti, meni pa čivava luknjo v prst. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #141 : četrtek, 27.07.2006 : 10:20:57 »

Dva maltežana sta pa Darku naredila orenk luknje v riti, meni pa čivava luknjo v prst. Lp Neža

ok Neža, saj razumemo point. Roll Eyes Je treba pa res v vsako temo privlečt ne...

A tisto ste prebrali, ko je nemški ovčar prejšnji teden v (ali na) Škofijah pri Kopru do smrti pokončal malega hišnega maltežančka Cry

Ne. Prvič slišim...Pa ga je zunaj napadel, ali kaj?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #142 : četrtek, 27.07.2006 : 10:54:19 »

Samsvojmojster...kazen za neprivezanega psa so pristojni dati občinski redarji. Sklep da morajo biti vsi psi privezani so namreč izdale občine in veljajo za območje Občine, preverjeno za Ljubljano in Maribor za ostale ne vem. Tudi pa nimam podatka ali je policija pristojna napisati kazen, vem pa da občinski redarji (in pazniki) definitivno so.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #143 : četrtek, 27.07.2006 : 10:55:36 »

Tudi policisti lahko napisejo kazen. Preverjeno en teden nazaj. lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #144 : četrtek, 27.07.2006 : 11:02:52 »

Citat
Dva maltežana sta pa Darku naredila orenk luknje v riti, meni pa čivava luknjo v prst. Lp Neža
Luknje v riti ali pa smrt psa sta pa dve dokaj različni stvari, a ne? Pri obeh situacijah si lastnika zaslužita kazen, ampak mislim da je sarkazem v tem primeru res odveč.  Wink
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #145 : četrtek, 27.07.2006 : 13:58:43 »

Kaja, to se pravi, pokličeš policijo in jim poveš, da je napadalen pes spuščen in potem pride policija popiše lastnika in mu napiše kazen.
To me zanima predvsem zato, ker pri nas ima en fant, ki nima sebe pod kontrolo kaj šele psa (pittbul) vedno odvezanega in jaz se moram skrivati po drugih blokih da gre on mimo.Zagrozila sem mu tudi, da ga bom prijavila, ampak njega to ne briga.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #146 : četrtek, 27.07.2006 : 14:04:39 »

Kaja, to se pravi, pokličeš policijo in jim poveš, da je napadalen pes spuščen in potem pride policija popiše lastnika in mu napiše kazen.

Ne samo napadalnega psa...vidiš spuščenega psa, pokličeš policijo, oni MORAJO priti (se zna zgodit, da se bodo kaj hoteli izvit, ampak ti moraš kar vztrajat). Obenem jim poveš, da upaš, da bodo prišli dovolj hitro, ker se pes ne bo zunaj sprehajal pač cel dan Roll Eyes In ko pridejo, napišejo kazen. Če boste imeli res težavo s psom in lastnik tudi po prvi kazni ne bo psa privezoval, policija pa bo prepočasna, bi jaz vsakič spuščenega psa slikala in poklicla policijo. Ko bodo začele deževati položnice na naslov lastnika...no potem ga bo mogoče malo bolj brigalo, vse skupaj.

lp,
Diana
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #147 : četrtek, 27.07.2006 : 14:13:09 »

No, meni so se res izgovarjali, da kaj naj zdaj storijo, ce pa je pes ze doma. Lastnica je namrec oba psa odpeljala domov. Ona bi namrec lahko rekla, da psa nista bila zunaj sama - moja beseda proti njeni. Zmenjeni smo, da jih naslednjic spet poklicem in pridejo lastnici napisat kazen. Bom pa tudi jaz nosila seboj digitalca, da dokazem, da se dva usekana psa sprehajata sama in nadlegujeta mimoidoce. lp
Logiran

tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #148 : četrtek, 27.07.2006 : 14:29:17 »

Ja super, zdaj bom pa z digitalcem hodila okrog. Cheesy Grin
Si bom še večje probleme nakopala in to z lastniki odvezanih dlakavcev, že tako me ne marajo, ker vedno vpijem po naselju " prvež svojga psa al pa pokličem policijo"
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #149 : četrtek, 27.07.2006 : 16:24:48 »

SamSvojMojster, ja verjetno smo se res sreèali, ker sva se midva okoli bajerja sprehajala...pa tudi Orija dam vedno na kratko vrvico. Kakšnega psa imaš?
In tudi bokser je izgleda isti, saj je tako kot praviš - po konstrukciji izredno moèan. Zanimivo pa, da si tako kot od saske mama tudi ti že doživel privezovanje tega bokserja za ograjo, svetilke...Noro, res noro.

Lahko se mi javiš na mail, oz bi te kar prosila, èe se mi lahko: pomoczazivali@gmail.com

lp,
Diana

Aja mail te ze caka sem ga ravnokar ustvaril s prijetnim imenom Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines