mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 00:13:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315708 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #255 : ponedeljek, 06.12.2004 : 10:10:39 »

Urša,

ful lepa fotka  Wink

Glede hrane za naše štrukle: Buba ima na jedilniku Royal Canin Sensible medium. Na dan poje približno 200 gramov (v dveh obrokih) tehle briketkov, obvezno z dodatki- zelenjava, sadje, tuna, sardine (jajčka ne mara preveč). Sira in mlečnih izdelkov pa od alergije na tačkah naprej ne smemo več  Sad Se mi pa zdi, da je bolj vegetarijanske sorte  Grin V soboto po sprehodu v Zajčji sem ji dala zraven briketov malo korenčka, prepraženega na olivnem olju  Roll Eyes in hudič mali je pojedel iz sklede samo korenje  Angry Drugače pa kuhamo zelo redko. Dobi pa malo manj briketov, če je dodatkov zraven več.

Marjana,

zgleda da so mandarine hit med francozki  Grin Buba se kar trese, samo da vidi mandarino, potem te pa tako gleda, da ji MORAŠ dat en košček (ali dva, tri,... na koncu poje ona več kot mi).

A ja, še tole (naj te malo potolažim)- tole izdatno prdenje, o katerem si pisala nekaj postov nazaj, se bo umirilo. Buba nas je skoraj pobila s svojimi, ko je bila še mladiček, zdaj pa se je precej umirilo. Seveda je odvisno tudi od hrane (včasih kar ne moreš verjet, da pride kaj tako smrdljivega od tako majhnega psa).

Lp,
Tina
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #256 : ponedeljek, 06.12.2004 : 11:53:52 »

Tina hvala!

Lu ima navidezno brejost (cisto na zacetku!), pa jaz nisem imela pojma koliko naj bi pojedli francozi (je tudi ona na briketih) ... sedaj znam povedat, hehe  ... da bo kmalu oziroma cim prej mimo!!!

Hvala obema! Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #257 : ponedeljek, 06.12.2004 : 13:34:11 »

...
Lu ima navidezno brejost (cisto na zacetku... da bo kmalu oziroma cim prej mimo!!!
...

Jooooj, če sklepam po Bubici, bo imela Špela naslednja dva meseca pravi pekel  Wink Upam, da bo Lu bolj pridna.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #258 : ponedeljek, 06.12.2004 : 13:45:55 »

Citat
to je (bivsa) psicka od forumovca Miha1993

Jaz sem se pa malo ob tole spotaknila... a je to tista psička, ki je bila kupljena pri matoši?? Kako pa to, da je zamenjala lastnika? Upam, da nisem preveč "firbčna"?  Huh
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #259 : ponedeljek, 06.12.2004 : 13:49:11 »

Ja, to je tista psička. Lastnika je pa zamenjala zato, ker so prejšnji lastniki ugotovili, da niso sposobni skrbeti za takega psa in da bo za psa boljše, če gre h komu, ki mu lahko nudi tisto, kar takle francozek potrebuje. Na žalost ni veliko takih, ki bi to ugotovili in tudi temu primerno ukrepali. Tale Lu je imela pač veliko srečo! Mogoče lahko še Urša napiše kakšno besedo...
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #260 : ponedeljek, 06.12.2004 : 13:52:50 »

Ja, Ena Afna, to je tista psicka ... prav imas!

Kako da je zamenjala lastnike ... dolga zgodba ... samo na kratko ... ugotovili so, da sploh niso primerni za psa oziroma niso niti vedeli kaksna odgovornst je imeti psa ... se manj pa francoza ... no, so pa vsaj prisli do tega (hehe ... z naso pomocjo Wink ), da za psa res niso primerni ... pa nic ne recem ... so jo imeli radi, ampak za psa pa res niso primerni!!! So pa se vedno v stiku! Cheesy

Ce te pa zanima se kaj vec pa vprasaj na privat!!! Wink
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #261 : torek, 07.12.2004 : 08:28:20 »

Urša,

pravi mali cukrček tale Lu. Me je pa prijetno presenetilo, da so še ljudje ki so samokritični in sami ugotovijo, da niso sposobni skrbeti za psa Smiley. Ponavadi je ravno obratno. Za pohvalit.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #262 : torek, 07.12.2004 : 09:37:38 »

Urša,

pravi mali cukrček tale Lu. Me je pa prijetno presenetilo, da so še ljudje ki so samokritični in sami ugotovijo, da niso sposobni skrbeti za psa Smiley. Ponavadi je ravno obratno. Za pohvalit.

Res za pohvalit ... tidi jaz skoraj nisem mogla verjet ... bili so pa se tako prijazni, da so jo kar podarili in ne prodali!


Tukaj pa najdete se dve slikici s sprehoda v Zajcji dobravi:
Buba (z Vego) in Lu (z Atrom)!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #263 : torek, 07.12.2004 : 15:19:14 »

Citat
bili so pa se tako prijazni, da so jo kar podarili in ne prodali!

No, pa me kar ne nehaš presenečati. Kako bi vse ljudi vzgojili, da bi razmišljali tako?
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #264 : sreda, 08.12.2004 : 15:13:26 »

HEJ! o tole je pa Lu..sem jo videla na zajčji dobravi! cukerček mali! samo je pa zalostno da si človek kupi psa in ga potem zanemari!Lp
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #265 : sreda, 08.12.2004 : 15:20:16 »

ChUcK_Sara,

če si s tem  zanemarjanjem mislila na Lu, potem mislim, da ni bila zanemarjena ampak so ugotovili, da ni za njih. V kolikor pa misliš na vse tiste,  ki si res kupijo psa in ga potem zanemarijo, se pa popolnoma strinjam.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #266 : sreda, 08.12.2004 : 19:49:25 »

Kakšna lepotca sta oba!!! Kiss

In kako velika se mi zdita, če ju primerjam z mojim drobižkom!

Ko se naučimo malo sprehajat, se tudi midva oglasiva.

M.

Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #267 : ponedeljek, 13.12.2004 : 11:41:41 »

Marjana, kako je kaj tvoj tigrček  Wink A ga kaj biksa? Me pa zanima, katere brikete mu daješ, ko smo že ravno govorili o prehrani?

Drugače pa naj povem, da je naša Bubica prava zmrzljivka, ponoči hodi spat k radiatorju v kuhinji  Grin ko pa smo zunaj, pa dela take face, kot da jo fuuul trpinčimo, ker jo vozimo na tak mraz- če ni na povodcu, je doma 5 minut pred nami, čaka pred blokom, da bo šla spet na toplo  Roll Eyes
Sploh ne vem, kaj naj naredim, ker še nima zimske dlake, na tak način (ob radiatorju) jo bo pa težko dobila  Undecided Ima kdo kakšno idejo? A ja, plaščki ne pridejo v poštev...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #268 : ponedeljek, 13.12.2004 : 14:51:11 »

Citat
Sploh ne vem, kaj naj naredim, ker še nima zimske dlake, na tak način (ob radiatorju) jo bo pa težko dobila   Ima kdo kakšno idejo? A ja, plaščki ne pridejo v poštev...

Tina, to zanima tudi mene. Sicer srečujem pse s plašči, pa meni nekako "ne sedejo". Sploh pa, kako na sprehodu posušiti psa, ki mu je zašel sneg pod plašček (upam, da sneg bo).
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #269 : ponedeljek, 13.12.2004 : 23:51:51 »

sama sem bila včasih ful proti pasjim plaščkom in sploh vsem pritiklinam. Sedaj, ko vidim Hugiča kako drgeta, pa se mi zadeve sploh ne zdijo tako napačne. Najraje bi mu naštrikala en puli s kakim karo vzorcem! Grin Grin Grin

Hugo je Royal canin mini junior. Končno je zaštekal kaj pomeni fuj, kar nas ful veseli. Se mi pa zdi, da je že tako zrasel, da je prava (mini) zverina. Sploh se ne spomnem kako je življenje prej lahko teklo brez njega. Res je naš kraljevič.


M.
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines