mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 08.10.2024 : 20:27:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 292 293 294 295 296 [297] 298 299 300 301 302 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318339 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4440 : četrtek, 21.08.2008 : 08:38:13 »

ojoj, moj še ni od pohištva nič zgritu..., neki je začel v kuhinji pa je takoj videl da mu to ne bo ratal nikakor hehehe

Ja moj je bil na tehtanju 4,2 kg, zjutraj sm ga pa stehtal in ima točno 5 kg.... tko da zaostaja za onixom točno 0.5 kg Wink
S čim ga pa še hranite?
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4441 : četrtek, 21.08.2008 : 09:18:50 »

ja ja, ti se sam tolaži, to še pride na vrsto  Wink.....ha ha ha, zakaj bi mogla sam jst met te probleme Tongue....hecam, upam, da je bilo prvič, zadnjič in nikoli več, smo imeli lekcijo, tako da je takoj razumel, da je naredil narobe.....wc papir, pa ima še zmeraj najraje Cheesy

jeeeeeee, zgleda, da kar dobro napredujemo, čeprav sem brala tukaj na forumu, da nekateri pri 3 mes. tehtajo 8 kg, kar je mnogo preveč, vsaj veterinarka je tako rekla.....lažje ga je zrediti, kot pa mu postaviti dieto, zato se splača zmerno posegati po hrani...

jst mu dajem samo brikete in sicer pro plan - losos + riž, te je dobival že pri gos. Tatjani, zato še nismo nič menjali.....zankrat jih super prenaša in ostajamo na istem Smiley

Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4442 : četrtek, 21.08.2008 : 15:48:17 »

Ja, jst mu WC papirja še ne dajem... se mi zdi da bi mu blo kr malo preveč vlaknasto hahahahah.... sicer ma pa zlo rad tist kartonske rolice od WC papirja in papirnatih brisač... jst jim pravim tululu in kr znori ko mu jih dam  Wink

Ja tut medva sva ostala pri isti hrani, sam me zanima s čim ga trenirate, jst sm mu začel vsake tuk dajat malo jogurta v hrano in to ma fuuuuul rad, pa un zrnati sir tut. Drugače pa vadimo sedi, lezi in pridi s puranjo šunko. To ma tut ful rad in mislim da mu kr odgovarja. Ni nč bruhal, tko da mislim da je to ok.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4443 : petek, 22.08.2008 : 14:13:21 »

cosmo, če ti normalno poje brikete brez dodatkov, mu jih ne dodajaj. Da ti ne bo na koncu samo še "začinjenih" jedel. Raje mu daj skuto kdaj posebej, recimo namresto enega obroka, pa zmešaš lahko tuno notri. Za trening je pa šunka ali sir čisto OK.
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4444 : petek, 22.08.2008 : 14:15:55 »

ha ha ha, sej mu tud jst ne dam wc papirja, si ga pač sam postreže Grin ....dopoldne ko otroka spita si on krajša čas z wc papirjem ( seveda ga po tanovem umikamo ) ali krpo, ki si jo najde v kopalnici : P

kar se hrane tiče ostajamo na istem, dodajam nič....včeraj sem kuhala rižoto in sem mu dala k briketom malo riža, pa je pojedel Smiley ....vsakič, ko se smukam okoli njegove škatle z briketi se usede in me milo gleda, če mu bom kaj dala, seveda ne dam, ker je na uro, brez priboljškov....tudi na sprehodu in učenju ne nagrajujem z briketi ali piškotki.....mislim, da je to tako kot z otrokom, lepa beseda lepo mesto najde....ker bi sicer za vsako dobro dejanje otroka morala kupit igračo ali sladkarijo, kar pa mi ni v interesu, saj mora vrednote življenja spoštovati na drugačen način, ne pa materialno....da me ne bo kdo narobe razumel nisem starokopitna, ampak ne kupujem in nagrajujem tja v tri dni, ker življenje dejansko zgubi vrednote....naj nadaljujem....vsakič, ko naredi kar hočem se sklonim k njemu ga lepo pohvalim z bravo in priden ter pobožam - cartam, tudi on mi vrne feed back s poljubi  Cheesy, zato mislim, da sem na pravi poti....zelo dobro razume počakaj avto, na prehodu se usede in počaka, da rečem gremo....zaenkrat kar dobro razume Smiley ....najraje se sprehajamo sami, ker je tako najbolj ubogljiv in učiv....sicer ima prijateljico srninega pinča, ki je 14 dni starejša, ampak potem je obojestrsnsko bezlanje, tako da nekdo nosi svojega in potem sledi menjava, ha ha ha....

drugače pridno napreduje, je pravi mali požerušček in ima tako lepo zalit trebušček, ha ha ha....ne ne ni predebel ima slabih 6 kg Cheesy

cosmo a še lulate doma?Smiley
Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4445 : petek, 22.08.2008 : 17:25:12 »

Ma pr men ni šlo drugače kot da mu dam košček šunke in zaenkrat funkcionira odlično!!!! Tko da kr ostajam pri tem. Vadimo vedno kako urco pred hrano in s tem uspevam ehhehehe

Lula še občasno doma in sicer samo na eno mesto kjer je plenica in to vse bolj retko, mogoče 3-4 krat na dan, tko da mislim da bom kmalu tut to zadnjo plenico skenslu in začel s tem da samo veni lula. Pa onix? kako gre njem?

Dejte še kakšno slikco gor!

LP
Tibor
Logiran
Zane
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #4446 : petek, 22.08.2008 : 18:48:22 »

No da se še jaz javim po dolgem času. Smiley

Ne morm verjeti, da že obstaja črna francoska buldoginja po imenu Kuba?! Smiley
No naša je Juno Cuba Grand'ane. Smiley Zadnjič sem srečal pa še malo stafordko tudi po imenu Kuba. Tongue

No bom pripel malo slikic naše male grizolde. Zdaj ima že 4 mesece in 3 tedne. Smiley





http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v263/81/45/623909715/n623909715_747614_2684.jpg

Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4447 : sobota, 23.08.2008 : 14:00:17 »

lepa!!! hehe...tudi jaz ne morem verjeti, da so na svetu še druge Kube...ena izmed njih celo frenchi:) jaz sem pa mislila, da sem ful izvirna!:)

iz kje pa ste?

pa še Kuba v skoku:
http://shrani.si/f/P/u0/3C6U2QlY/dsc04159-01.jpg

lp
Logiran
Gods_angel
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #4448 : nedelja, 24.08.2008 : 12:55:58 »

Čao. AN[ch]Y kje se s Kubo kej sprehajata zadne čase, k v šmartnem vaju nč več ne vidim Sad. Če se me mogoče spomnš sem tisti iz šmartnega, ki ima Bostona in me zanima če bi šli kdaj skupi na sprehod al pa jih pelal nekam da se igrata ker se mi zdi da sta se Max in Kuba takrat kr dobr ujela Smiley. Lepo se mejte....užiwite s Kubo Smiley
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4449 : ponedeljek, 25.08.2008 : 10:18:21 »

ojla,

vidim, da nas je kar nekaj buldogistov, ki se radi hvalimo z našimi malimi nadobudneži, ha ha ha....en je bolj lep kot drugi Cheesy ....vsi imamo enake težave in interese, skratka nam je zelo lepo ob teh malih klovnih, vsaj naš ima parkrat na dan po 20 min. svojih štosov, ki se jim ne moreš upreti, seveda začneš takoj sodelovati Smiley

cosmo kdaj prideš v Lj.Huh

P.S.: sam mi bi se res morali enkrat dobiti in si izmenjati vse izkušnje....le kako bi se zmenili, ima kdo kakšno idejo?Smiley


Lp,
Andreja
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4450 : ponedeljek, 25.08.2008 : 11:25:30 »

Gods_angel... čaw:) Ja, res sva s Kubo mal lokacijo zamenjale, ker se sama tam ob Savi več al mn ravno ne upam sprehajat...Smiley Je dost sumljivega folka...tako da večinoma zdej hodiva do Gramozne jame... Lahko bi se dobili na kakšnih igralnih uricah, mislim, da bo Kuba kar za, čeprav zadnje čase se hoče igrat s tistimi, ki se z njo nočejo in jo odganjajo stran, s tistimi, ki se pa hočejo igrat, jih pa samo povoha in gre dalje...avša!:)

hehe, lahko bi se dobili s frenchiji kje, npr. Tivoli ali kaj podobnega, da bi se cucki malo igrali med sabo, pa da jih lahko primerjamo:) jaz sem čist za!

lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4451 : ponedeljek, 25.08.2008 : 13:01:04 »

Predlagam, da se dobite nekje, kjer ni ostalih ljudi (Tivoli raje ne). Da ne bo kdo prijavil, da okoli tekajo psi, ki niso na vrvici. To se je že dogajalo v Tivoliju in lastniki so plačali kar lepe kazni. Mi smo se včasih s frenchiji dobivali na osrednji jasi na Lj.Gradu pa še tam se je našel kdo, ki mu to ni bilo prav.
Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4452 : ponedeljek, 25.08.2008 : 13:32:18 »

Cosmo planira priti v ljubljano nekje oktobra, ko bo čipiran in bo lahko šel prek meje.... mi je pa ful žal da ne more priti prej.... sorry... Wink
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4453 : ponedeljek, 25.08.2008 : 14:18:00 »

TinaZ,
Ali imaš ti še vedno svojo buldoginjo?

Kuba v svoji novi posteljici:)
http://shrani.si/f/23/jN/3X45Dade/dsc04904-01.jpg
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4454 : ponedeljek, 25.08.2008 : 14:32:50 »

Ne, žal (pa na njeno srečo) je ostala pri bivšem fantu. Je pa tale tvoja čist podobna Bubi ko tkole spi, isti vzorček imata na kožuščku.

Evo, ena slikca, ko je bila stara 8 tednov:


in še na razstavi pri 1 letu in pol:


Tale je pa s prvega neuradnega srečanja v Ljubljani (z leve proti desni: Hudo, Jiri, DeeDee in Buba):
Logiran
Strani: 1 ... 292 293 294 295 296 [297] 298 299 300 301 302 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines