mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 08.10.2024 : 01:20:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318016 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #4005 : petek, 07.04.2006 : 18:50:26 »

*****. Tale oglas sem nasla v rubriki zivali. Ko pogledam tega prikupnega psicka, ki bi ga stisnila k sebi in pocartala in ga seveda tudi kupila, se mi kar samo po sebi postavlja vprasanje, kaksne pasme je ta psicek. Nic mi ne "disi" na frencija. Kaj menite ostali?

lp, ajda
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4006 : sobota, 08.04.2006 : 14:33:20 »

Ajda, tole zal ne bo slo (saj ves, nova pravila foruma)... Domnevam, da gre za kaksnega od nerodovniskih francozkov ali pa celo mesancka s francozkom. Je pa tako: tudi meni se taki psicki smilijo, vendar pa je treba vedeti, da z nakupom tako "vzredjo" podpiramo (povprasevanje rodi ponudbo)...

Kako je pa kaj pri tebi? Si se ze odlocila za novega francozka?
Logiran
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #4007 : sobota, 08.04.2006 : 22:40:17 »

nisem vedela, da bo izginilo. Ja, oglas je na bolhi in ce tam odtipkas francoski buldog, se ti pokaze cudovit malcek, samo ne vem ce je to ravno frenci. Saj ves, zelje so eno, realnost je pa drugo in ko sledim forumu in seveda intenzivno dogajanju s francozeki, se se nisem dokoncno odlocila. bolj se "nagibam" k mopsu, mislim da imajo manj problemov z dlako...kaj vem....

lp, ajda

Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4008 : nedelja, 09.04.2006 : 09:13:19 »

jaz sem tudi videl ta oglas. psi so brez rodovnika ''vzreja'' pa jih kinoliško društvo. jaz pa sem se odločil da bom počakal na rodovniškega.

lep pozdrav
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #4009 : nedelja, 09.04.2006 : 11:48:22 »

ajka333 - glede na prodajalca omenjenega mladicka, ti lahko recem samo - BEJZ STRAN!!! Tip je eden od vecjih preprodajalcev...
m.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4010 : ponedeljek, 10.04.2006 : 15:34:07 »

Evo sporočam vam, da ima Torči jutri zjutraj ob 8-ih operacijo, katera bo trajala cca eno uro. Držite pesti, da bo vse OK!!
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4011 : ponedeljek, 10.04.2006 : 21:13:57 »

ojla

najbrž bodo vaši pasji prijatelji sredi maja dobili novega sovrtsnika Smiley mama je pristala!!!
sedaj se bomo z vzrediteljico enkrat zmenili, da se dubimo in si ogledamo mladičke.

berem knjigo in not piše da morajo imeti buldogi zaradi gobčka posebno oblikovano hrano. je to res? mislim sej če piše v knjigi pomoje je, a zanima me s katero hrano hranite vi vaše cukre.

lep pozdrav!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4012 : torek, 11.04.2006 : 10:22:36 »

Čestitke maticko. Ne vem kaj naj bi pomenila ta posebna prehrana. Huh Roll Eyes Jaz Torzlna hranim z brigeti in ponavadi mu zraven zmešam še kakšno paštetko, konzervo, jajček, sirček... Tudi kakšnih priboljškov je deležen. Ne vem nisem zasledila, da bi moral dobivat kakšno posebno hrano, so pa frenčiji zelo občutljivi kar se tiče alergije - torej imajo malo več problemov s kožo. Tudi mi se trenutno ukvarjamo s tem problemom.

Sporočam vam, da je Torzič uspešno prestal operacijo, trenutno je še na opazovanju, popoldne pa ga grem iskat in ga odpeljem domov.

Lep dan. Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4013 : torek, 11.04.2006 : 12:49:45 »

Jupiiii, bravo Torzl! Sej je pogumen dečko, boš videla, da bo okreval kot bi mignil.

Maticko,
najboljše, da hraniš mladička z isto hrano kot so ga hranili pri vzreditelju- vzemi si čas in ga vprašaj čisto vse, kar ti pade na pamet (naj ti ne bo nerodno), glede cepljenj, hrane, nege, vzgoje, sprehodov, spanja, igračk, ležišča,...
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4014 : torek, 11.04.2006 : 15:30:17 »

waaa!!!

zdaj sem se slišal z vzrediteljico. sredi prvomajskih se dubimo, da nas oceni če smo pravi za njene mladičke. je pa dosti zanimanja za psičke tako da...upajmo! je pa res lastnica zelo  prijazna. o mladičih mi je povedala veliko in se je kar pobrigala kaj več o nas. dobil sem vtis da res noče dat mladičkov ''kr enim''. in tako je tudi prav! upam na najboljše!

glede tiste hrane pa piše takole:...psom z brahikefalno lobanjo (mops, bokser,buldog) je moč kupiti posebne brikete s katerimi psu oljšamo zajemanje hrane... Undecided

lep pozdrav!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4015 : torek, 11.04.2006 : 20:10:10 »

Maticko... naš malček poje vse od A do Ž, kar mu pride pod nos... še pazit moramo, ker mimogrede poje še kaj več kot bi smel... No, jaz ne vem nič o kakšni posebni hrani, mogoče ti bo kdo drug še kaj več znal povedat. Roll Eyes

Moram povedat, da je Torzič doma in se že cartamo kot ta veliki. Obnaša se skoraj kot da se nebi nič zgodilo, še držat ga moram nazaj, ker on pač ne ve, da mora mirovat. Kot si napisala Tina, tudi Tor že veselo skače naokoli... Edina posledica posega je ta, da je njegovo dihanje trenutno še zelo glasno. Upam, da oteklina čimprej uplahne... Je pa nekaj pozitivnega: polno skrinjo sladoleda mamo!!! Grin Mmmm samo gleda in čaka.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4016 : torek, 18.04.2006 : 09:30:06 »

Bagi,

kako je kaj Torzlček? Je že okreval? Kdo ga je pa operiral? Glasno bo pa dihal še kar nekaj časa- če se prav spomnim, je Katja K. to že razlagala, ko so operirali Jirija (za isto zadevo)... Kakorkoli že, mislim, da ste dobro naredili  Wink

Kako ste pa kaj drugi? Se vaši štrudlji kaj osipajo kot novoletne smrekice  Grin Bubi letos dlaka malo manj izpada- mogoče je krivo to, da je zjutraj in zvečer še vedno zelo mrzlo. Je bila pa v petek cepljena proti steklini in na veterinarjevi mizi ni bila prav nič zadovoljna  Roll Eyes Na srečo pa po cepljenju ni imela nobene reakcije  Smiley Se je pa spet malo poredila (10.8 kg), kar je za obdobje gonitve kar presenetljivo...

Lp vsem
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4017 : torek, 18.04.2006 : 19:45:04 »

žijo

pr meni je  še vedno vse na isti točki. kontaktiram z lastnico....malo se ji prikupujem Roll Eyes vidimo se med prvomajskimi.

pozdravte vaše male bucke!

lep pozdrav! Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4018 : sreda, 19.04.2006 : 23:01:47 »

Bagi,

kako je kaj Torzlèek? Je že okreval? Kdo ga je pa operiral? Glasno bo pa dihal še kar nekaj èasa- èe se prav spomnim, je Katja K. to že razlagala, ko so operirali Jirija (za isto zadevo)... Kakorkoli že, mislim, da ste dobro naredili Wink

Kako ste pa kaj drugi? Se vaši štrudlji kaj osipajo kot novoletne smrekice Grin Bubi letos dlaka malo manj izpada- mogoèe je krivo to, da je zjutraj in zveèer še vedno zelo mrzlo. Je bila pa v petek cepljena proti steklini in na veterinarjevi mizi ni bila prav niè zadovoljna Roll Eyes Na sreèo pa po cepljenju ni imela nobene reakcije Smiley Se je pa spet malo poredila (10.8 kg), kar je za obdobje gonitve kar presenetljivo...

Lp vsem

Torzič in Bubica sta se pa v petek celo srečala.

Mali še okreva. Ni blo ravno vse po planu in je še vedno na antibiotikih, vendar se zdaj stanje počasi zboljšuje. Tudi papca že lahko, ker en čas ni smel ne pit ne jest in je bil pravi revček. Še oprsnico smo mu mogli kupit, ker je bila ovratnica prehuda. Drugače pa s Torčijem te dni žalujeva... ker sva izgubila najinega Roka... Cry Cry Cry

Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4019 : sreda, 19.04.2006 : 23:02:58 »

Aja operiral ga je Dr.Zaninovič st.
Logiran
Strani: 1 ... 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines