mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 21:23:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317909 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #3915 : nedelja, 22.01.2006 : 02:18:29 »

ohoho,  Grin lep podrav tja dalec cez luzo.
pocohajta Paxa v imenu ponocnjakov na tej strani luze  Smiley
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3916 : ponedeljek, 23.01.2006 : 12:09:48 »

Pozdravljena Anka in Paxi! Wink Tak cortek je... No, pa bomo imeli še enega rjavčka. Smiley

Tudi midva se ponovno oglašava. Tokrat že malo bolj klimatizirana na novo okolje, a na žalost še vedno brez novih prijateljev. Torči zaenkrat tukaj nima še nobenih stikov s štirinožnimi kompanjoni...  Cry Cry Cry Upam, da se kaj kmalu spet srečamo. Roll Eyes

Drugače pa sem kar presenečena nad Torčijevo reakcijo ob selitvi. Pojma nisem imela, kako bo vse tole sprejel, a je tak sonček, da ni večjega. Nič nenavadnega obnašanja ali kakšnega uničevanja. Najbolj pa sem presenečena nad tem, da je bil prejšnji teden prvič po 8 ur na dan sam (kot veste, sem ga prej vedno vozila sabo, tudi v službo) in je bil tako priden. Niti polulu niti pokaku se še ni v stanovanju. Skratka, super!!! Grin

Aja, da ne pozabim: ČESTITKE DIDIKI IN OSTALIM!!! Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3917 : ponedeljek, 23.01.2006 : 16:35:30 »

Pozdravljena Anka in Paxi! Wink Tak cortek je... No, pa bomo imeli sˇe enega rjav?ka. Smiley

Tudi midva se ponovno oglasˇava. Tokrat zˇe malo bolj klimatizirana na novo okolje, a na zˇalost sˇe vedno brez novih prijateljev. Tor?i zaenkrat tukaj nima sˇe nobenih stikov s sˇtirinozˇnimi kompanjoni... Cry Cry Cry Upam, da se kaj kmalu spet sre?amo. Roll Eyes

Druga?e pa sem kar presene?ena nad Tor?ijevo reakcijo ob selitvi. Pojma nisem imela, kako bo vse tole sprejel, a je tak son?ek, da ni ve?jega. Ni? nenavadnega obnasˇanja ali kaksˇnega uni?evanja. Najbolj pa sem presene?ena nad tem, da je bil prejsˇnji teden prvi? po 8 ur na dan sam (kot veste, sem ga prej vedno vozila sabo, tudi v sluzˇbo) in je bil tako priden. Niti polulu niti pokaku se sˇe ni v stanovanju. Skratka, super!!! Grin

Aja, da ne pozabim: ?ESTITKE DIDIKI IN OSTALIM!!! Cheesy

Hi.... ja ce hoces koga srecat moras povedat na katerem koncu Ljubljane se te najde... hehe
Logiran
pax frenchie
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #3918 : ponedeljek, 23.01.2006 : 17:25:12 »

Zivjo vsem!

Ce bo poleti, ko smo v Sloveniji, kaksno srecanje francoskih buldogov povejte, mi bomo drugace v glavnem na Obali. Zaenkrat tudi Paxi tu se ni srecal nobenega francozka, morava pocakati se en teden, ker je bil ravno cepljen. Potem pa ga peljem v pasji park, kjer sem ze videla enega njegovega kolega, crno-belega francozka.

Lep pozdrav vsem, Anka
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3919 : torek, 24.01.2006 : 08:14:06 »

Pozdravljena med nami Anka in Paxi-cukrček. Lahko ti rečem le, da ti nikoli ne bo žal, da si vzela francozka, ker so res zakon. Iamjo krasen karakter s katerim te totalno omrežijo.
Pozdrav tudi Katji in Jiriju. Ali je kaj bolje z dihanjem?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3920 : sreda, 25.01.2006 : 14:21:49 »

Aha. Ja najde se naju v Rožni dolini... bolj natančno že skoraj na Rožniku. Smiley Tako da, če kdo zahaja na ta konce, bi bila zeeeeloooo srečna oba s Torčijem, da se kaj dobimo.

Sicer pa smo imeli danes pobližje srečanje z nemškim ovčarjem, s katerim bo očitno VELIK problem. Kuža namreč živi že od prej v isti hiši, kjer se po novem nahajava tudi midva s Torčijem. Smo upali da bo šlo, pa sta se danes do krvi stepla. Cry Cry Cry Moj malček je še vedno tako preplašen, da se cel trese. Sva sicer takoj odšla do veta, kjer so ugotovili, da ni nobene poškodbe, a vseeno bo zdaj verjetno zaupanje pred drugimi psi spet čisto na začetku... Cry Cry Cry Že tako smo si ga zelo težko pridobili. Tooook mi je hudo zanj, da vam sploh ne znam povedat. Pojma nimam kaj mi je za nardit v takem primeru, je pa itak zeeelooo velika verjetnost, da se bosta že spet kdaj takole srečala... Cry Cry Cry
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3921 : sreda, 25.01.2006 : 16:56:55 »

Aha. Ja najde se naju v Rozˇni dolini... bolj natan?no zˇe skoraj na Rozˇniku. Smiley Tako da, ?e kdo zahaja na ta konce, bi bila zeeeeloooo sre?na oba s Tor?ijem, da se kaj dobimo.

Sicer pa smo imeli danes poblizˇje sre?anje z nemsˇkim ov?arjem, s katerim bo o?itno VELIK problem. Kuzˇa namre? zˇivi zˇe od prej v isti hisˇi, kjer se po novem nahajava tudi midva s Tor?ijem. Smo upali da bo sˇlo, pa sta se danes do krvi stepla. Cry Cry Cry Moj mal?ek je sˇe vedno tako preplasˇen, da se cel trese. Sva sicer takoj odsˇla do veta, kjer so ugotovili, da ni nobene posˇkodbe, a vseeno bo zdaj verjetno zaupanje pred drugimi psi spet ?isto na za?etku... Cry Cry Cry Zˇe tako smo si ga zelo tezˇko pridobili. Tooook mi je hudo zanj, da vam sploh ne znam povedat. Pojma nimam kaj mi je za nardit v takem primeru, je pa itak zeeelooo velika verjetnost, da se bosta zˇe spet kdaj takole sre?ala... Cry Cry Cry

Jp jaz sem iz centra in sem velikokrat v tivoliju in na tistem koncu pridem po Vecni....
Hm tukaj gre za prevlado, upajmo da se bo starselec privadil na spremembo da ni vec sam...  Undecided Cool
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #3922 : sobota, 28.01.2006 : 11:44:31 »

Bagi, dajmi se kaj dobit, Torija že sto let nisem vidla, tebe pa tud ne. Smiley Saj imaš mojo št pa me pokliči, da se zmeniva, ok?

Žuža, hvala za pozdravčke, Jiri je zdaj kar ok.
Logiran
pax frenchie
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #3923 : petek, 03.02.2006 : 07:59:46 »

Zivjo vsem ponovno!

Zanima me, ce se pri nas dobi hrana za pse znamke IAMS, ker Pax spet bruha in je samo konzerve, noce briketov. Kontaktirala sem rejca, ki je rekel, da konzerv sploh ne sme in da je pri njih normalno jedel majhne brikete IAMS. S cim vi hranite frenchije?

Hvala vsem in lp, Anka
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3924 : petek, 03.02.2006 : 10:01:55 »

Zivjo, Anka!

IAMS je isto kot Eukanuba in se dobi v Sloveniji... Buba dobiva brikete Nature's Best od Hill's-a, ki so do sedaj edini, ki jih kolikor toliko jé  Roll Eyes Prakticno do letos (septembra je imela 2 leti) smo se fejst borili, da je sploh kaj pojedla in da ni bila presuha. Pa se zdaj je v primerjavi z drugimi frenchiji bolj suhcena (ampak ful misicasta). Konzerv ji nikoli nismo dajali, ker se meni osebno zdijo ful neprakticne in pri Bubini nejescnosti bi jih precej odprtih vrgla stran. Na brikete ji pa dajem kaksno zlicko kisle smetane, kaksen koscek salamce, nariban korencek,... samo zato, da je prepricana, da ima v skledi nekaj "vrhunskega"  Grin

Kako pa to, da Pax bruha?
Logiran
pax frenchie
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #3925 : petek, 03.02.2006 : 20:29:56 »

Tina, hvala za odgovor!

Pax je vceraj bruhal, ker sva mu dala za vecerjo samo konzervo, ker drugega ne je. Potem pa sva klicala rejca in je rekel, da konzerv sploh ne priporoca in da naj mu kupim male brikete. Prej je imel prevelike brikete in jih je zato takoj zbruhal ven. Danes zjutraj sem mu sla kupit Science Diet small bites in so ful majhni briketki in jih je dobesedno zmazal brez konzerve, tako da mislim/upam, da je bil problem samo v prevelikih briketih, ki jih ni mogel prebavit. Drugace je zdrav in zivahen in veterinar ga je ze dvakrat pregledal in je vse ok. Bom zaenkrat ostala pri tej hrani, ker ni fajn menjavat skoz hrane, da se mu zelodcek prevec ne zdrazi.
Hvala za pomoc in lp vsem, anka
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3926 : ponedeljek, 06.02.2006 : 14:42:12 »

Hm zanimivo, Toro je tudi včeraj po dveh dneh prenehal bruhat. Pa nimam pojma zakaj, saj vedno je isto hrano. Kaj pa vem, mogoče je le kaj takega vtaknil v usta, da nisem videla. Roll Eyes Undecided Ker zdaj je pa vredu... Smiley

No, mali je imel včeraj tudi svoj 1.rojstni dan in še to moram povedat, da sva včeraj ne sprehodu v roku 15-ih minut srečala 4 francoske buldoge, vsi so bili fantki, kar se nama prej ni zgodilo v vsem letu skupaj. Jaz sem bila čisto šokirana, še bolj šokirana pa zato, ker je mali dobesedno skoraj še 1x večji od vseh ostalih. Shocked Srečala pa sva tudi Šana. Smiley
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3927 : ponedeljek, 06.02.2006 : 15:44:00 »

Upam, da Torči več ne bruha.
Kje sta se pa sprehajala, da sta srečala toliko francozkov? Blagor Grin Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3928 : ponedeljek, 06.02.2006 : 16:31:15 »

Torčiiiii, vse najboljšeeeeee  Kiss

Jah, mi tudi nimamo te sreče, da bi srečali kakšnega francoza- v bistvu ima Buba srečo, da ga ne, jaz pa smolo  Roll Eyes
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #3929 : ponedeljek, 06.02.2006 : 17:37:30 »

živjo (po dolgem času)!
ja, res je bilo včeraj na rožniku polno francozov, ampak na šanovo žalost nobene samičke.   Grin
baguška, škoda ker mi nisi povedala, da je torči praznoval - bi ga še bolj zmrcvarila kot sem ga (čeprav mi je šan to pridno skušal preprečiti  Roll Eyes ) . tako da malo pozno, pa vseeno, vse najboljše! - upam, da je dobil kakšen dober posladek!

lep pozdrav vsem,
Ana in Šan (ki veselo smrči v mojem naročju in se navkljub mojemu tipkanju ne da motiti)
Logiran
Strani: 1 ... 257 258 259 260 261 [262] 263 264 265 266 267 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines